![]() |
Ferguson powinien przede wszystkim kupić 2 zawodników: kreatywnego środkowego pomocnika ala Fabregas, Gurcuff(nie wiem jak sie to pisze). Bez tego ani rusz. Carrick wczoraj zawalił mecz (1 bramka- przepchnal go Olic, 2 idiotyczna strata w srodku pola, spowodowała ten feralny rzut rożny).
2 transerem powinien być napastnik. Czytałem gdzieś, że może Villa, jeżeli tylko byłyby pieniądze to jak najbardziej, ale nie obraziłbym się też np na Hulka. Natomiast moim zdaniem słowa Fergusona o sile składu, są spowodowane niemożnością go uzupełnienia i tu upatrywałbym zasługi panów Glazerów. Dlateog mam nadzieję że ci kretyni jak najszybciej sprzedadzą klub, bo z tą polityką finansową, a w konsekwencji transferową niestety MU zmierza ku przeciętności co potwornie mnie martwi. Natomiast co do dalszych meczy: Lyon jest w stanie wypunktować Helmutów, bo ich gra obronna przypomina mi Anconę, za sławetnego sezonu. Pokazała to akcja kiedy Evra z Nanim rozprowadzili w 2 akcję mimo asysty 6 esesmanow. Nie wspomnę tu już o Barcy, która pyknęłaby pewnie 2cyfrówe. Co do 2 meczu jedyną nadzieją Interu jest Mourinhio. Ten facet jest w stanie wymyślić taktykę, która zneutralizuje Katalończyków. Jak będzie zobaczymy. Ja typuję finał Barca- Lyon. A w finał rządzi się swoimi prawami. |
Cytat:
No wlasnie ,ten mecz pokazał jak psychika moze wplynac na losy meczu. Przeciez przegrywac 3;0 na Old Trafford i miec to w glowach ze juz po awansie a tu ta wiara w swoje umiejtnosci i pewnosc siebie odgrywała kluczowa role. naprawde duzy podziw ale tez tak powinno dzis wygladac nastawienie pilkarzy-co by sie nie dzialo nie tracimy wiary i walczymy do upadlego. |
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane
|
Cytat:
Jak dla mnie najlepszy livescore, może nie najszybszy ale ze względu na szybkie dodawanie skrótów, najlepszy :) |
Cytat:
bramki z wszystkich najlepszych lig + euro puchary;) fajna stronka. |
Inter rozbija Barce 3:1. Jak dla mnie to oni przejdą do finału. Masakrują.
|
Spokojnie jest jeszcze rewanż, a na Camp Nou się może wszystko zdarzyć...
Byle by nie stracili jeszcze jednej, bo będzie po ptokach... |
Inter prostymi sposobami strzela bramki, obrona Barcelony jakas nie swoja
|
gdzie obejrze ten mecz?
|
Ci komentatorzy opowiadaja .......y...boze, kretyni.
Przeciez powtorka pokazala, ze nie bylo absolutnie kontaktu. |
Nieźle sędzia teraz przekręcił Hiszpanów. Alves ścięty z trawą w jedenastce i jeszcze żółć dostaje.
|
Pep Gaurdiola sie pogubil.
Pique i Maxwell w ataku...?;| za duzo kombinuje ze skladem |
Nie ma co się podniecać porażką Barcy, skończy się tak jak w poprzednich fazach. Pierwszy mecz podnieta Barca zagrała słabiej tydzień pieprzenia w stylu "możemy pokonać ich na Camp Nou" , "to tylko ludzie" itp. A skończy się tak samo czyli 4:0 i kolejny mecz życia Messiego.
|
Tzn. porownujesz Inter z takimi "ekipami", jak Stuttgart czy Arsenal? To nie ta klasa i nie ta klasa gry obronnej.
W rewanzu moze zdarzyc sie wszystko, ale watpie zeby Inter roztwonil przewage. Emocji napewno nie zabraknie. |
Cieszę się, że Inter nieoczekiwanie wygrał z Barceloną dwoma bramkami, rywalizacja w rewanżu będzie dzięki temu ciekawsza. Jeśli jutro Lyon nie przegra więcej niż jedną bramką (lub ugra nawet coś lepszego) to obydwa przyszłotygodniowe rewanże będą zapowiadać się pasjonująco.
Przy okazji, pozwolę sobie wrócić do marcowego postu jednego z "ekspertów". Cytat:
|
a propos meczu - może to 1000 km przejechane w autokarze osłabiło FCB ?
po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ... |
Cytat:
|
Ale będzie płaczu
:D |
Bądźcie obiektywni kochani,Inter był zdecydowanie lepszy od Barcelony ale jeszcze nie awansował do finału.Tylko śmiem wątpić że nie awansuje.W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.
|
Cytat:
Cytat:
|
Inter musi zagrać swoją padlninę w stylu catenaccio w Hiszpanii i będzie ok. Tylko nie wydaje mi się aby im się to specjalnie udało. Przypadowa bramka dla Barcelony i o wyrafinowanej obronie nie może być mowy. Dlatego uważam,że Inter zaatakuje od pierwszej minuty,coś ukłuje i koniec. Guardiola popadał w samo uwielbienie. Dlatego dokonuje takich dziwnych ruchów kadrowych.
|
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę. |
I dobrze, mam nadzieje ,że ktoś tej Barcelonie upi....doli łebek.Co do Interu , w meczu rewanżowym z Chelsea też nie dawano im większych szans, a jednak dali radę.Wierzę,że będzie powtórka jak ze Stamford Bridge.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Inter w rewanżu z Barcą na pewno postawi na zmasowaną obronę. I bardzo dobrze, bo mając przewagę z pierwszego meczu, nie ma co narażac się na otwartą grę z Barceloną. Obrona i niebiezpieczne kontry, tak będzie wyglądała gra mediolańczyków w tym meczu. Mourinho to spec od taktyki obronnej i na pewno bardzo dobrze ustawi swój zespoł w tym elemencie, więc o awans Interu jestem spokojny.
W drugim meczu uważam, że Bayern powinien poradzic sobie z OL. Tylko, że powinien to nie znaczy, że tak uczyni. Przykładem pierwszy mecz półfinałowy:-) Większośc ludzi przed meczami półfinałowymi stawiała na finał Barcelona-Bayern, ale kto wie czy nie będzie tak, że w finale zobaczymy Inter i Lyon ;) |
Powiem szczerze, że jestem załamany tym wczorajszym wynikiem. Barca na finał zasłużyła, nie mówię, że Inter nie zasłużył ale w poprzednich meczach Barca grała fantastyczną piłkę a dwie wygrane Interu z CSKA Moskwa po 1:0 nie robi jakiegoś wielkiego wrażenie. Co do wczorajszego meczu to jednak trzeba im przyznać, że zagrali super i bardzo dobrze wyłączyli z gry Messiego.
Jeżeli już Inter przejdzie (a mam nadzieje, że nie) to niech chociaż dziś nie wygra Bayern z Lyonem. |
Cytat:
|
Murinho z FC Porto szalal w LM to pewne bylo ze Inter tez sie pokaze z dobrej strony. Po prostu chlop zna sie na swoim fachu.
|
Cytat:
Tak więc nie dość że zapowiada się pasjonujący mecz(być może brzydki ale emocji nie zabraknie), to także właśnie ten mecz będzie odpowiedzią na to czy zasłużyli czy też nie. A tak w ogóle to wielkie gratulacje dla Interu i trenera za ten mecz.Mourinho mimo wrednego charakteru(a może dlatego) to wielki trener.Pomijając puchary to on ostatni mecz w rozgrywkach krajowych - u siebie - przegrał chyba w 2002 roku i ma serie ponad 160 meczów bez porażki;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl