Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

grzechu1991 08.04.2010 13:37

Ferguson powinien przede wszystkim kupić 2 zawodników: kreatywnego środkowego pomocnika ala Fabregas, Gurcuff(nie wiem jak sie to pisze). Bez tego ani rusz. Carrick wczoraj zawalił mecz (1 bramka- przepchnal go Olic, 2 idiotyczna strata w srodku pola, spowodowała ten feralny rzut rożny).
2 transerem powinien być napastnik. Czytałem gdzieś, że może Villa, jeżeli tylko byłyby pieniądze to jak najbardziej, ale nie obraziłbym się też np na Hulka. Natomiast moim zdaniem słowa Fergusona o sile składu, są spowodowane niemożnością go uzupełnienia i tu upatrywałbym zasługi panów Glazerów. Dlateog mam nadzieję że ci kretyni jak najszybciej sprzedadzą klub, bo z tą polityką finansową, a w konsekwencji transferową niestety MU zmierza ku przeciętności co potwornie mnie martwi.
Natomiast co do dalszych meczy: Lyon jest w stanie wypunktować Helmutów, bo ich gra obronna przypomina mi Anconę, za sławetnego sezonu. Pokazała to akcja kiedy Evra z Nanim rozprowadzili w 2 akcję mimo asysty 6 esesmanow. Nie wspomnę tu już o Barcy, która pyknęłaby pewnie 2cyfrówe. Co do 2 meczu jedyną nadzieją Interu jest Mourinhio. Ten facet jest w stanie wymyślić taktykę, która zneutralizuje Katalończyków. Jak będzie zobaczymy. Ja typuję finał Barca- Lyon. A w finał rządzi się swoimi prawami.

Wojtas 08.04.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 882159)
Przede wszystkim, to należy się szacunek dla Bayernu. Piłkarze nie pękli, mimo że 1 bramka w 4 minucie mogła "ustawić mecz". Dostali 2 bramki w 12 minut, potem jeszcze trzecią. A mimo to potrafili się podnieść. Nie odpuszczają, są mocni psychicznie.




No wlasnie ,ten mecz pokazał jak psychika moze wplynac na losy meczu.

Przeciez przegrywac 3;0 na Old Trafford i miec to w glowach ze juz po awansie a tu ta wiara w swoje umiejtnosci i pewnosc siebie odgrywała kluczowa role.

naprawde duzy podziw ale tez tak powinno dzis wygladac nastawienie pilkarzy-co by sie nie dzialo nie tracimy wiary i walczymy do upadlego.

massoud 08.04.2010 21:38

ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane

Kameleon 08.04.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 882375)
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane

http://www.soccerstand.com/soccer/en...ona_vs_Arsenal
Jak dla mnie najlepszy livescore, może nie najszybszy ale ze względu na szybkie dodawanie skrótów, najlepszy :)

grzechu1991 08.04.2010 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 882375)
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane

http://www.101greatgoals.com/
bramki z wszystkich najlepszych lig + euro puchary;) fajna stronka.

tofik 20.04.2010 21:26

Inter rozbija Barce 3:1. Jak dla mnie to oni przejdą do finału. Masakrują.

$iWu$ 20.04.2010 21:28

Spokojnie jest jeszcze rewanż, a na Camp Nou się może wszystko zdarzyć...
Byle by nie stracili jeszcze jednej, bo będzie po ptokach...

qchar90 20.04.2010 21:35

Inter prostymi sposobami strzela bramki, obrona Barcelony jakas nie swoja

Blacha92 20.04.2010 21:40

gdzie obejrze ten mecz?

For_FuN_ 20.04.2010 21:41

Ci komentatorzy opowiadaja .......y...boze, kretyni.

Przeciez powtorka pokazala, ze nie bylo absolutnie kontaktu.

iiYama 20.04.2010 21:46

Nieźle sędzia teraz przekręcił Hiszpanów. Alves ścięty z trawą w jedenastce i jeszcze żółć dostaje.

qchar90 20.04.2010 21:54

Pep Gaurdiola sie pogubil.
Pique i Maxwell w ataku...?;|
za duzo kombinuje ze skladem

Proximus 20.04.2010 21:57

Nie ma co się podniecać porażką Barcy, skończy się tak jak w poprzednich fazach. Pierwszy mecz podnieta Barca zagrała słabiej tydzień pieprzenia w stylu "możemy pokonać ich na Camp Nou" , "to tylko ludzie" itp. A skończy się tak samo czyli 4:0 i kolejny mecz życia Messiego.

For_FuN_ 20.04.2010 22:01

Tzn. porownujesz Inter z takimi "ekipami", jak Stuttgart czy Arsenal? To nie ta klasa i nie ta klasa gry obronnej.

W rewanzu moze zdarzyc sie wszystko, ale watpie zeby Inter roztwonil przewage. Emocji napewno nie zabraknie.

prober 20.04.2010 22:14

Cieszę się, że Inter nieoczekiwanie wygrał z Barceloną dwoma bramkami, rywalizacja w rewanżu będzie dzięki temu ciekawsza. Jeśli jutro Lyon nie przegra więcej niż jedną bramką (lub ugra nawet coś lepszego) to obydwa przyszłotygodniowe rewanże będą zapowiadać się pasjonująco.

Przy okazji, pozwolę sobie wrócić do marcowego postu jednego z "ekspertów".
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 872790)
Będzie powtórka finału z zeszłego roku, MU - FCB. Innej opcji nie ma. Gdzie Arsenalowi do poziomu Barcelony? Bayern też nie dorasta do pięt MU. Jedyna ekipa, która faktycznie może pokrzyżować szyki MU i FCB to z tego wniosek, że Inter, bo w 1/2 już są, bo chyba nikt nie sądzi, by to CSKA zagrała dalej...

Przestroga dla innych: nie wymądrzajcie się zanadto pozując na wszystkowiedzących, bo będziecie się ośmieszać jak autor powyżej cytowanego posta.

maro olTSkul 20.04.2010 22:43

a propos meczu - może to 1000 km przejechane w autokarze osłabiło FCB ?

po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ...

prober 20.04.2010 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 886677)
po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ...

Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.

Krissu 21.04.2010 00:20

Ale będzie płaczu


:D

Daja`n 21.04.2010 06:18

Bądźcie obiektywni kochani,Inter był zdecydowanie lepszy od Barcelony ale jeszcze nie awansował do finału.Tylko śmiem wątpić że nie awansuje.W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.

mitmichael 21.04.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 886717)
Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.

Do czasu. Do komentatorow z Canal+ jeszcze im daleko. Czasami padaja piekne bramki a komentatorzy nawet nie reaguja. Ostatnio sie poprawili co mnie zdziwiło - moze w koncu ich komentarz nie bedzie nudny.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 886736)
W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.

Jaka przewaga - przeciez Barcelona co roku walczy o wszystkie cele. Tak samo LM jest dla nich wazna jak i mistrzostwo Hiszpanii. Wczoraj zagrali sałbo - ale czy zawsze musza grac na 100. Pep troche za duzo kombinuje. Ma dobrze poukładana druzyne to jeszcze robi jakies głupie roszady. Mecz rewanzowy zapowiada sie bardzo emocjonujaco. Moim zdaniem finał bedzie Barcelona - Lyon.

Marszałek 21.04.2010 10:12

Inter musi zagrać swoją padlninę w stylu catenaccio w Hiszpanii i będzie ok. Tylko nie wydaje mi się aby im się to specjalnie udało. Przypadowa bramka dla Barcelony i o wyrafinowanej obronie nie może być mowy. Dlatego uważam,że Inter zaatakuje od pierwszej minuty,coś ukłuje i koniec. Guardiola popadał w samo uwielbienie. Dlatego dokonuje takich dziwnych ruchów kadrowych.

tofik 21.04.2010 15:01

Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.

DevilMayCry 21.04.2010 15:35

I dobrze, mam nadzieje ,że ktoś tej Barcelonie upi....doli łebek.Co do Interu , w meczu rewanżowym z Chelsea też nie dawano im większych szans, a jednak dali radę.Wierzę,że będzie powtórka jak ze Stamford Bridge.

prober 21.04.2010 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 886869)
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.

Bayern w drugim półfinale jest faworytem i w przypadku finału Inter-Bayern mamy rywalizację dwóch zespołów grających futbol oparty na żelaznej organizacji gry, bez ładnej dla oka technicznej gry. W ostatnich latach dużo było triumfów Barcelony, Milanu, Manchesteru. Teraz pora na zmianę i znów, jak w latach 2003-2004, ofensywna fantazja przegrywa z dyscypliną.

dynek.pl 21.04.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 886869)
Podejrzewam, że Mou będzie się starał zabić grę w rewanżu. Nie jest takim frajerem, by kazać swoim piłkarzom na CN otworzyć się i grać akcja za akcję. Bardziej spodziewam się czegoś na styl Barca Chelsea niż Barca Arsenal.
Z resztą potyczki Mou vs Barca pokazuja, że potrafi z nimi grać i wie jak zneutralizować ofensywną ziga zagę.

No to jest raczej oczywiste. Arsenal musial odrobic straty z pierwszego meczu, Inter takiej potrzeby nie ma.

Suchman 21.04.2010 17:19

Inter w rewanżu z Barcą na pewno postawi na zmasowaną obronę. I bardzo dobrze, bo mając przewagę z pierwszego meczu, nie ma co narażac się na otwartą grę z Barceloną. Obrona i niebiezpieczne kontry, tak będzie wyglądała gra mediolańczyków w tym meczu. Mourinho to spec od taktyki obronnej i na pewno bardzo dobrze ustawi swój zespoł w tym elemencie, więc o awans Interu jestem spokojny.
W drugim meczu uważam, że Bayern powinien poradzic sobie z OL. Tylko, że powinien to nie znaczy, że tak uczyni. Przykładem pierwszy mecz półfinałowy:-)
Większośc ludzi przed meczami półfinałowymi stawiała na finał Barcelona-Bayern, ale kto wie czy nie będzie tak, że w finale zobaczymy Inter i Lyon ;)

Zwitter 21.04.2010 17:47

Powiem szczerze, że jestem załamany tym wczorajszym wynikiem. Barca na finał zasłużyła, nie mówię, że Inter nie zasłużył ale w poprzednich meczach Barca grała fantastyczną piłkę a dwie wygrane Interu z CSKA Moskwa po 1:0 nie robi jakiegoś wielkiego wrażenie. Co do wczorajszego meczu to jednak trzeba im przyznać, że zagrali super i bardzo dobrze wyłączyli z gry Messiego.

Jeżeli już Inter przejdzie (a mam nadzieje, że nie) to niech chociaż dziś nie wygra Bayern z Lyonem.

prober 21.04.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 886928)
Barca na finał zasłużyła, nie mówię, że Inter nie zasłużył ale w poprzednich meczach Barca grała fantastyczną piłkę a dwie wygrane Interu z CSKA Moskwa po 1:0 nie robi jakiegoś wielkiego wrażenie.

Przecież w piłce nożnej nie chodzi o robienie dobrego wrażenia i zaskarbianie sympatii obserwatorów, tylko o wyniki. Inter miał przejść w 1/4 finału CSKA i zrobił to. Co tamten dwumecz ma do rzeczy?

saklak1906 21.04.2010 18:07

Murinho z FC Porto szalal w LM to pewne bylo ze Inter tez sie pokaze z dobrej strony. Po prostu chlop zna sie na swoim fachu.

1q2 21.04.2010 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 886928)
Powiem szczerze, że jestem załamany tym wczorajszym wynikiem. Barca na finał zasłużyła

Jak dla mnie to zamiast załamki, powinieneś się cieszyć(chyba że popłynąłeś na kasę;)) - 3-1 to Barca może odrobić w 10 minut spokojnie i tu żaden Mourinho ze swoją rozkminą nie pomoże.
Tak więc nie dość że zapowiada się pasjonujący mecz(być może brzydki ale emocji nie zabraknie), to także właśnie ten mecz będzie odpowiedzią na to czy zasłużyli czy też nie.

A tak w ogóle to wielkie gratulacje dla Interu i trenera za ten mecz.Mourinho mimo wrednego charakteru(a może dlatego) to wielki trener.Pomijając puchary to on ostatni mecz w rozgrywkach krajowych - u siebie - przegrał chyba w 2002 roku i ma serie ponad 160 meczów bez porażki;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl