![]() |
Cytat:
|
Ile kosztuje (zwykły i studencki) bilet do Chrzanowa? Obojętnie bus czy autobus.
I jeszcze kiedy jest ostatni z Krakowa. |
Cytat:
|
autobusów nie ma, tu masz busy:
http://www.chrzanow.pl/index.php?id=4759 http://www.chrzanow.pl/index.php?id=4773 http://www.chrzanow.pl/index.php?id=4734 bilet koło 5zl studencki a normalny chyba złotowke drozej |
Cytat:
|
Czy moi rodzice mogą odliczyć od podatku wydatki na moje studia? Studiuje zaocznie i nie miałem w tamtym roku jakichś wielkich dochodów ( głównie umowy o dzieło za nie dużą kasę). Jakby ktoś wiedział to moze być priv.
z góry dzięki. |
Potrzebuję ściągnąc ten filmik: http://cnettv.cnet.com/fashion-polic...-50027136.html wie ktoś jak? Niestety download helper nie działa na tej stronie :/
|
gdzie przed każdym mecze piłkarze Wisły wsiadają do autobusu ? jak grają na Reymonta, to zawsze podjeżdżają autobusem, a nie wierzę w to że autobus jeździ od domu do domu i zabiera ich po kolei :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Karamazow: Korzystał ktoś z usług dental services na basztowej? ewentualnie może ktoś polecić jakiegoś dentystę prywatnego w okolicach centrum Krakowa, w przyzwoitej cenie. W przyzwoitej cenie mogę polecić z pełnym zaufaniem moją koleżankę-kłopot polega na tym iż gabinet mieści się nie w centrum a na Kozłówku...Jak coś to priv. Pozdrawiam |
Witam
Trza mi kupić rurke na drążek do podciągania. Dostępne drążki odpadają z różnych względów. Rurka prosta 120 cm, pewnie fi 22 mm, grubość 2-3 mm. Gdzie takie ustrojstwo mogę nabyć w Krakowie? |
Poszukuję osoby która zna się na programach graficznych, jest potrzebna do wykonania projektu koszulki. Albo może znacie jakieś forum gdzie można składać zlecenia do tego typu rzeczy?
|
Jeśli komuś kończy się umowa i chciałby przejść do play z mojego polecenia to stawiam flaszkę :)
|
Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu, czy aby wejść na ligowy mecz Śląska trzeba wyrobić Kartkę Kibica wcześniej, czy wystarczy dowód pokazać w kasie przed meczem kupując bilet?
Przy okazji zapytam jak jest z zakupem samego biletu w dniu meczu, w kasach pod stadionem, czy są też jakieś inne punkty jak np. w galeriach w Gdańsku, gdzie w strefie kibica wyrabiało się KK i od razu nabijali bilet? |
Nowy Wiśnicz
Ponawiam swoje pytanie: czy jest tu ktos z Nowego Wisnicza?
Mam kilka pytan potrzebnych do pracy licencjackiej, wiec jak cos to PRIV :-) |
O której godzinie jest trening kopaczy w środę lub czwartek ?
|
Jak dojechać z okolic Rynku na koniec Alei 29 Listopada, gdzie zaczyna się Warszawska, ulica Belwederczyków dokładnie.
Na mapie wygląda daleko, za daleko na taxi. Bardzo proszę o pomoc. Dzięki wielkie. |
Cytat:
|
Wyskakiwał Wam kiedyś taki komunikat przy próbie zalogowania się do banku (mbank) ?
http://i42.tinypic.com/2sacbo0.jpg To jest normalne czy powinienem iść do banku? |
Cytat:
|
Od dawna jest pełno serwisów typu groupon, gruper itp.
Potrzebowałbym jakiegoś dobrego serwisu który zbiera wszystkie tego typu strony w jedno. Co polecacie? |
Cytat:
|
Cytat:
www.znizkomania.pl |
O której mniej więcej dzwonią z RMFu odnośnie kumulacji ? ;)
Ps. Pomarzyć zawsze można :D |
za kilka miesięcy jadę do Nowego Yorku w odwiedziny i mam pytanie. Posiadam pewną ilość dolarów i chciałbym je wpłacić na konto i móc płacić kartą w Stanach bez prowizji. W jakim banku to zrobię nie ponosząc kosztów ? Ewentualnie myślałem nad tym aby siostra mi założyła na siebie konto w jakimś amerykańskim banku a ja bym tylko kasę wpłacił a potem konta by się zamknęło ?
|
Cytat:
http://www.godealla.pl/ |
Cytat:
|
Poszukuje foto + nazwe modelu takich starszych korków Adidasa (lanki), najpopularniejsze to były koloru czarnego, chyba z granatowym znaczkiem. Znaczek nie byl taki typowy dla Adasia - czyli nie zwykle 3 paski wzdluz buta, tylko tak jakby do polowy buta, cos a la taka "fala" :P Kurde, kojarzy ktos? :) Buty byly bez zadnych dadatkowych bajerow, etc, skórzane... Gdzies z 15 lat mają na bide :)
|
Cytat:
Eh, niestety to nie to... Tamte to byl chyba jeszcze starszy model i z "normalnym" jezykeim :) Ale dzieki, mimo wszystko |
Nieaktualne!
|
jakaś knajpka w Zakopanem gdzie będzie jutro można oglądnąć mecz?
|
jakim programem i jak zrobic tak zeby utowry z playlisty lecialy plynnie, chodzi mi o to aby to przejscie z utowru a do by bylo takie plynne jak w klubach na imprezach
|
Mam pytanie do osób korzystających z groupona: czy podczas płatności przelewem za pomocą serwisu dotpay pobierane są jakiekolwiek dodatkowe opłaty? Przyznam, że wcześniej tego nie robiłam, a wolałabym uniknąć przykrej niespodzianki...
|
KRAKOW-WLADYSLAWOWO wie ktos ile zapłace za przejazd ,pierwszy etap KRAKOW JAWORZNO 9 zlotych a jak dalej w strone GDANSKA?
|
Cytat:
|
Sory nie sprecyzowalem o samochod mi chodzi
|
jest ktoś trenujący boks w sekcji TSu? prosiłbym o kontakt na priv..
|
Cytat:
|
Czołem
Gdzie można kupić w Kraku żarówki matowe na gwint E27 o mocy 40-60W? Nie mam na myśli LED, świetlówek niby energooszczędnych za 30 zeta za sztukę tylko zwykłą żarówę matową za kilka złotych. Pozdro. |
węgorz2 to zależy ile Ci autko pali.580km w jedną strone.
a z Jaworzna na Częstochowe i A1 do samego Gdanska ,potem Gdynia i cel:) Pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl