![]() |
Cytat:
|
Posędziują nam Norwegowie (w pierwszy meczu) oraz Turcy (w rewanżu)
|
Cytat:
|
Cytat:
myślę, że Maaskant to widzi i już w lidze zacznie grać Jovanovic.. jeszcze nie z Litexem jednak, na pewno nie w pierwszym meczu.. |
Jovanović to też jest wielka niewiadoma, jednak mam nadzieję, że wypali. Do tego martwi nie strasznie słaba dynamika Lamey'a, co jest ogromnym minusem w grze z przeciwnikiem, który gra długą piłką i wrzuca ją za plecy obrońcom. Ale liczy się to, że mamy duży potencjał ofensywny, więc nic tylko JJJBG!!!
|
Wisła - Litex
Śląsk - Lokomotiw Sofia Także gramy przeciw Bułgarii :) |
Tyle ze druzyny nie za bardzo porównywalne ze sobą.
Litex 1 przegrana w lidze w przeciągu sezonu, Lokomotiv Sofia aż 10. Śląsk dosyć fartownie wylosował, Legia zresztą też, teoretycznie to Wisła na tym etapie powinna mieć łatwiej od Śląska i Legii, jest odwrotnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wiadomo że poniekąd zadecyduje forma dnia, ale już nie przesadzajmy.. my gramy z mistrzem Bułgarii, a nie z zespołem który miał miażdzącą stratę punktową do Litexu. To chyba o czymś znaczy i nie przypadkowo jest tak różnica klas pomiędzy tymi zespołami. I nie było to 5 lat temu tylko niedawno i przez ten czas chyba aż tak dużo się nie zmieniło (tym bardziej że większośc czasu to odpoczynek i zgrupowania)
A przykład Jagi i Lecha z dupy wzięty, też mi różnica.. 3 punkty. Litex rządził i dzielił cały sezon, oni stracili ledwo 13 bramek a Lewski czy CSKA to nie sa ogórki więc gołym okiem widać że to ich jeden z najlepszych sezonów w historii przy czym druga drużyna w ów kwalifikacji to 24 stracone, kolejni ponad 30..40..50.. a co do ostatniego sparingu to nie przywiązuje do nich większej wagi ale drązliwe jest to jąkanie dziennikarzy przypominającym o nim. W Litexie grało wtedy 3 czy 4 zawodników z podstawowego składu gwoli jasności. Micha[Pl] => mpk13 chodziło mi o to że Wisła trafił najgorzej jak mogła (choć zdania się podzielona bo jeszcze Slovan) a Śląsk bardzo szczęśliwie, raczej jest przepaść między Lokomotivem a Fulhamem, PAO S, czy Kopenhagą B. (byłem pewien że każdy znał innych rywali więc ogólnie napisałem :)) Legia tez mogła mieć przejebane, wystarczyło trafić na 6 drużynę Ligue 1. |
I ja w 100 % potwierdzam to co napisałeś:) Wiem dokładnie jakie było losowanie i kto na kogo mógł trafić, dlatego koledze Micha[Pl] kazałem się zorientować w temacie i odpowiedzieć sam na zadanie pytanie, bo raczej nie było na miejscu.
PS. Chyba z Danii to o Broendby chodzi? xD |
|
Cytat:
|
Litex to taki nasz Groclin czy Amika czyli bogaty wlasciciel pakujacy kupe kasy w klubik wrecz prowincjonalny.
Ale ich statystki i tylko jedna porazka kaza byc czujnym.Czyli nie bac sie,srac w gacie tylko zwyczajnie jechac tam i cos strzelic a mecz przynajmniej zremisowac.Na papierze to my jestesmy lepsi ,pora potwierdzic to na boisku. tez mysle jak niektorzy tutaj,ze oni od poczatku sie na nas rzucą ,liczac z cos strzela,jesli sie nie damy to potem moze byc juz tylko lepiej. Cytat:
|
Wygląda mi to na zadupie. Trzeba to zadupie roznieść. Mamy wiele możliwości ku temu. Maaskant musi ich zmotywowaćżeby grali od początku do końca na 100% możliwości. Remis też będzie niezły.
@Wojtas Wg wikipedii zwiększyli pojemność do 8300 i nie zmienia to faktów, ale masz rację to taki nasz Grodzisk... Gallery-> others-> Stadion reconstruction images http://pfclitex.com/site/bg/gallery.php |
Cytat:
|
Skonto za nami czyli generalnie patrząc na ubiegłe lata już jesteśmy do przodu. Teraz będzie tylko łatwiej:) (?) Litex rozniesie Melex, a dalej to się zobaczy:) Potencjał piłkarski na papierze jest wielki, do tego betonowa twierdza nie do zdobycia i mega kibice >> trzeba to wykorzystać.
|
Cytat:
No aż takiej różnicy napewno nie ma ale popatrzcie w którym kierunku przepływają zawodnicy ... na lini Bułgaria-Polska-Turcja |
Ciekawie wyglądają kursy na pierwszy mecz w Łoweczu
Litex 2,00 remis3,30 Wisła 3,40 |
"Biała Gwiazda" zmierzy się z jednym ze zwycięzców następujących par III rundy
Ekranas Poniewież (Litwa) - BATE Borysów (Białoruś) Glasgow Rangers (Szkocja) - Malmoe FF (Szwecja) Maccabi Hajfa (Izrael) - NK Maribor (Słowenia) FC Kopenhaga (Dania) - Shamrock Rovers (Irlandia) HJK Helsinki (Finlandia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) żeby nie na Glasgow Rangers. Żródło: wp.pl |
Ciekawie też wygląda to ,że na stronie polsatu w programie na wtorek o 19 jest hasło "PIŁKA NOŻNA"! Czyli z Łowecza transmisja w otwartym kanale ! Ja od Glasgow bardziej wolałbym jednak nie trafić na FC Kopenhaga a chciałbym zdecydowanie BATE Borysów lub Dinamo Zagrzeb
|
nie wiem czy byla lista potencjalnych druzyn w 4 rundzie
Ekranas Poniewież (Litwa) - BATE Borysów (Białoruś) Glasgow Rangers (Szkocja) - Malmoe FF (Szwecja) Maccabi Hajfa (Izrael) - NK Maribor (Słowenia) FC Kopenhaga (Dania) - Shamrock Rovers (Irlandia) HJK Helsinki (Finlandia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) http://sport.wp.pl/kat,1752,title,LM...wiadomosc.html |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Ta lista to zwykła prowokacja :) Przecież po tej rundzie jest nowe losowanie! Bo zespoły z większym współczynnikiem mogą odpaść więc zabawa w pewien sposób zaczyna się od nowa. To nie ta sama sytuacja, gdy pomiędzy meczami rundy II było losowanie rundy III. Teraz losowanie jest dopiero po III rundzie, gdy będzie wiadome jak zmieni się pozycja klubów. Jak wypadnie odpowiednia liczba tych z wyższym współczynnikiem to trafimy na zespół z mniejszym od nas współczynnikiem, Jak nie wypadną to może na kogoś z tej grupy. Do tego nie wiem, czy znów nie będzie jakiś dziwnych przedkoszyków? Wie, ktoś coś na ten temat? Bo w dwóch poprzednich losowaniach były "przedlosowania" i już wcześniej wiedzieliśmy na kogo mogliśmy trafić. Czy teraz też tak będzie? Bo jeśli tak to znów będą "dwa" losowania, i może w pierwszym okaże się, że w potencjalnych rywalach nie będzie Kopenhagi albo Rangersów, a będzie BATE albo Hajfa.
|
Przed losowaniem IV rundy nie będzie już dzielenia na koszyki, a to z takiej prostej przyczyny że nie będzie już czego dzielić. :> W III rundzie były dwa koszyki, w każdym po pięć drużyn rozstawionych i nierozstawionych, które razem utworzyły dziesięć par, w IV rundzie będzie już tylko pięć par, tak więc wrzucą wszystkie drużyny do jednego wora i dawaj...
EDIT: Oczywiście w wypadku odpadnięcia w III rundzie drużyny, która miałaby rozstawienie w IV, jej miejsce wśród rozstawionych zajmuje pierwsza nierozstawiona, tak więc lista z WP jest niekompletna i o kant dupy rozbić |
Cos mi się wydaje że już w IV Rundzie nie ma takiego przed losowania ale narazie nie ma co myśleć o IV rundzie tylko przejść Litex:D
|
Cytat:
|
W tym przypadku będzie tylko jeden koszyk z drużynami rozstawionymi i jeden z nierozstawionymi, ponieważ w fazie play-off będzie ich tylko 10, czyli 5 rozstawionych i 5 nie, a nie tak, jak wcześniej po 10 i nie będzie ich trzeba dzielić.
|
Cytat:
|
Jeżeli zaatakują nas od pierwszej minuty to będzie lepiej dla nas, mamy dobrych zawodników do gry z kontry, przede wszystkim Maora. Trochę pozostaje niepokój o naszą defensywę. Pewnie już wiedzą, że na Meliksona trzeba uważać, więc będą go zapewne faulowali od początku. Skupiając się na Meliksonie Małecki i Iliev będą mieli więcej miejsca. Ważny będzie dobór drugiego środkowego pomocnika.
|
Cytat:
Przypuszczam, że wiem o co Koledze chodziło z tym "jednym worem", ale wyraził się błędnie. Nie będzie jednego wora, tylko dwie przezroczyste wazy, w której w jednej będzie pięć rozstawionych drużyn, a w drugiej pięć nierozstawionych. |
Patrząc na te pary nie spodziewałbym się większych przetasowań w drużynach rozstawianych w 4 rundzie. Może z jedna niespodzianka, nie więcej.
Według mnie najlepszych zawodników z tych drużyn ma Dinamo Zagrzeb. Pytanie czy będzie też najtrudniejszym przeciwnikiem? Zdecydowanie słabsze z tej piątki (na papierze oczywiście) są Maccabi i BATE. |
filmik kibiców liteksu przed meczem z nami http://www.malopolskatv.pl/kibice-li...towi-na-wisle/
|
Nie ma co kalkulować i mówić, że jesteśmy lepsi na papierze od Litexu. Tak samo rok temu i 2 lata temu byliśmy lepsi odpowiednio od Karabachu i Levadii. Szansę oceniam nasze 50% na 50%. Jeszcze denerwują mnie pismaki z Polski i niektóre wypowiedzi naszych zawodników, że Litex jest z pewnością do ogrania i jesteśmy zdecydowanie lepsi. Bzdura. To na pewno forma motywacji dla piłkarzy z Bułgarii, a dla naszych kopaczy rozluźnienie, swoboda i myśl "jakoś to będzie".
|
Nie bzdura tylko piłkarsko jesteśmy na wyższym poziomie,sportowo i organizacyjnie to już w ogóle.Co nie zmienia faktu,że gadanie jacy to oni słabi w mediach spowoduje jedynie to,że gracze Litekstu zepną tyłki żeby z nami wygrac i pokazac kto tu jest lepszy,ale skoro ze skonto potrafiliśmy grac w miare skoncentrowani to z liteksem na pewno nie będzie problemów z motywacją,podstawa to strzelic gola w loweczu i będzie dobrze.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przeciez gra która gramy, nawet przez trenera nazywana jest grą kombinacyjną. Nie sztywne 4-3-3 tylko kombinacyjne. Piłkarze dzięki przesuwaniu się wymienności pozycji i szybkim podaniom dochodzą (powinni dochodzić) do dobrych sytuacji bramkowych dzięki kombinowaniu rozgrywającego.Gdybyśmy mieli typowych drwali to moze i byśmy walili schematy (przykład gry schematem miałem wczoraj jeśli oglądałem wyczyny Dundee) A że mamy piłkarzy niekonwencjonalnych to gramy kombinacyjnie własnie. Schamet może trzepać każdy, byle potrafił biegać i wrzucać, a my chcemy grać coś nie tylko skutecznego ale i ładnego dla oka.Tak ja odbieram grę kombinacyjną. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl