Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

bonawentura 03.08.2010 11:08

Ja bym Boguskiego za Chiny Ludowe nie wstawił do pierwszego składu. Może w 60 minucie na podmęczonych Azerów. Małecki na cały mecz. Pomysł z Żurawiem w środku jest niezły. On się do rozgrywania piłki nadaje. Na skrzydłach postawić na Kirma i może tego Paljica. Sam nie wiem. Byleby w składzie nie było Boguskiego, bo zagrał tragicznie z Azerami. Jak się chłopak nie potrafi skupić, to niech popracuje nad koncentracją.

pan Dudi 03.08.2010 11:20

Niestety, zgadzam się co do Bogusia. Zdecydowanie najsłabszy zawodnik Wisły w tamtym meczu, ale trzeba też przyznać, że o to miano zażarcie walczyli prawie wszyscy.

zim zum 03.08.2010 11:46

Jak piłkarze będą się chcieli pozbyć Kasperczaka, to wiadome jak będzie w czwartek. To jest w tym wszystkim najgorsze.

bozar 03.08.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 951148)
Nie ma Garguły to może pomoc atak tak zestawić?
Boguski Sobolewski Żuraw rozgrywajacy Kirm - Małecki Brożek

Wspominałem już o Kirmu jako ofensywnym pomocniku, moim zdaniem dobry pomysł, zwłaszcza że innych brak. No chyba że znowu ktoś chce dać szansę niewidocznemu Jirsakowi.. natomiast Boguski w jedenastce wyjściowej? W życiu.. Małecki na skrzydle będzie zdecydowanie bardziej pożyteczny.

kamilo584 03.08.2010 11:48

Wisła to musi wygrać bo wie że jak nie wygra to będzie nagonka przez 3 miesiące na nią . Recepta na azerów boguski i kirm na ławke

For_FuN_ 03.08.2010 12:01

Teraz wlasnie czytam, ze zagramy bez Clebera...czyli Diaz i Kowalski na srodku, a to oznacza utrate przynajmniej 1 bramki i mozna to stwierdzic z cala pewnosci.

mitmichael 03.08.2010 12:04

Wilk został powołany wiec byc moze on zastapi Gule w srodku pomocy. Chłopak jest młody z ambicja pewnie wieksza niz niektorzy jego starsi koledzy (mowie o całej polskiej lidze) wiec powinien sobie poradzic. Mialem nadzieje, ze Cleber sie wykuruje a tu nadzieja prysła. Calkiem rozsypała nam sie obrona. Diaz zagra na srodku wiec nie ma co liczyc na Pietie z prawej strony pomocy. Ciekawe jak to wszystko teraz zestawi Kasperczak. Teraz dopiero mozna zobaczyc jak bezcenny byl dla nas Arek. Z nim na srodku obrony byłby mniejszy stres.

tofik 03.08.2010 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 951134)
Garguła od 1,5 roku moze rozegrał około 200 minut, marnie to widze,
zycze mu jak najlepiej,zeby doszedl do siebie...ale ciezko mu bedzie...

Trzeba było nim grać, puki zdrowy. :lol: Teraz nie wiadomo kiedy będzie nam dane go zobaczyć. Czyli chyba stanie się faktem środek pola, jaki bym chciał zobaczyć czyli Wilk Sobol. Stara dobra skorżowa rozpierducha z 2 DP. Oby nas chłopak pozytywnie zaskoczył.

WislaOnly 03.08.2010 12:24

http://www.youtube.com/watch?v=Ufv4o...layer_embedded żadna z naszych gwiazdeczek nie wyszła na konferencję, żeby zapewnić nas, że będą walczyć i wygrają!!! A Kasperczak nie ma obrony, nie ma Garguły, wszyscy bez formy i mówi, że to malutki problem. Kurde to jak odpadniemy to powie, że nic się właściwie nie stało i teraz będą się koncentrować na naszej Fest ciężkiej lidze!!! Przecież on gada jak stary dziadek, któremu na niczym nie zależy.... :-/

Jagul 03.08.2010 12:25

Ja myślę, że Kasper nie będzie eksperymentować ze składem, bo zrobił tak przed pierwszym spotkaniem i się sparzył. Raczej można się spodziewać jako tako żelaznej jedenastki (bez żadnych rewelacji).

Tenzen 03.08.2010 12:31

Diaz na stoperze... Ale jeśli będą chcieli biegać to mamy jeszcze dobre szanse na awans.

masterlag 03.08.2010 12:50

Diaz na stoperze mnie nie przekonuje, tym bardziej, że on lubi dalej sobie podejść. No, ale zobaczymy.
Natomiast Guła... Tośmy się chłopakiem nacieszyli! Nie mogę zrozumieć jak stary chłop może co chwilę mieć jakieś kontuzje. Zderzy sie z kimś- przerwa. Wjedzie mu ktoś- przerwa. Pobiega- przerwa! Dobry, jak na nasze warunki bardzo dobry zawodnik, ale kurde... Zarabia facet tyle za co? Za ciągłe leczenie się? Bez jaj... Jest to bardzo frustrujące. :/
Poza tym mam nadzieję, że Mały zagra i wgl, że nasi gracze tam zagrają. Podkreślam: zagrają.

tormenthor 03.08.2010 12:53

Powiem szczerze, że obiema rękami podpisywałem się pod powrotem Henia do Wisły, ale wydaje mi się, że on chyba z wiekiem ,,osłabł intelektualnie". Wiadomo, że tak samo jak Smuda, Kasperczak nigdy nie był wybitnym specem w posługiwaniu się piękną polszczyzną, ale jeśli on w taki sposób jak na konferencjach prasowych mówi do piłkarzy w trakcie odpraw przedmeczowych, to ja się nie dziwię, że grają jak grają.

Mecz z Azerami będzie testem dla Małeckiego. Będzie można ocenić jego ,,miłość" do Wisły. Brak awansu daje Małeckiemu i SKWK upragnione wywalenie Henia. Zobaczymy, czy Patryk wyżej ceni dobro Wisły od partykularnych korzyści. W trakcie meczu mogą mu nie wychodzić różne zagrania, ale ma dać z siebie wszystko, zważywszy, że ma sporo do udowodnienia.

element 03.08.2010 12:56

A czemu z Azerami? Bo Ty tak mówisz?
To ja sobie powiem ze testem będzie dla niego mecz w 26 kolejce ligi. Tak sobie wymyśliłem, jak i również Ty. A tak całkiem poważnie to powoli możemy się żegnać z pucharami. Małecki co oczywiste zrobi wszystko żeby Wisła nie awansowała dalej. Pokazał już to w pierwszym meczu będąc najlepszym zawodnikiem na boisku.

koyoot 03.08.2010 13:03

Panie Kasperczak. Obejrzalem z panem konferencje i mam jedna do pana prosbe. Pan nie mysl tyle tylko pracuj do cholery.

Koniec przekazu.

BRTS39 03.08.2010 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bozar (Post 951183)
Wspominałem już o Kirmu jako ofensywnym pomocniku, moim zdaniem dobry pomysł, zwłaszcza że innych brak. No chyba że znowu ktoś chce dać szansę niewidocznemu Jirsakowi.. natomiast Boguski w jedenastce wyjściowej? W życiu.. Małecki na skrzydle będzie zdecydowanie bardziej pożyteczny.

Tylko że wtedy musi zagrac jirsak. Wiec z jednym niemrawym wyjdziemy napewno. Sprawa wyglada tak : Jesli trfimy bramke w pierwszych 30 minutach łatwo pójdzie, jesli nie meczarnie i prawdopodobnie prezgrana.

czera84 03.08.2010 13:12

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bachem//38964/
To chyba Radek ale co on robi??Tańczy breakdance??hehe

thechris 03.08.2010 19:48

Z Gargula nalezy rozwiazac kontrakt i to jak najszybciej. Co do meczu to mozemy wymeczyc 0:1 a w dogrywce moga sie wydarzyc cuda.

Najbardziej mnie martwi brak mentalnosci zwyciezcow u tych grajkow. Na przyklad w karnych polegniemy jak nic...

Ogryzek 03.08.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 951237)
Powiem szczerze, że obiema rękami podpisywałem się pod powrotem Henia do Wisły, ale wydaje mi się, że on chyba z wiekiem ,,osłabł intelektualnie". Wiadomo, że tak samo jak Smuda, Kasperczak nigdy nie był wybitnym specem w posługiwaniu się piękną polszczyzną, ale jeśli on w taki sposób jak na konferencjach prasowych mówi do piłkarzy w trakcie odpraw przedmeczowych, to ja się nie dziwię, że grają jak grają.

Mecz z Azerami będzie testem dla Małeckiego. Będzie można ocenić jego ,,miłość" do Wisły. Brak awansu daje Małeckiemu i SKWK upragnione wywalenie Henia.Zobaczymy, czy Patryk wyżej ceni dobro Wisły od partykularnych korzyści. W trakcie meczu mogą mu nie wychodzić różne zagrania, ale ma dać z siebie wszystko, zważywszy, że ma sporo do udowodnienia.

Oooo co za niespodzianka:D

Główny producent pomyj na Małeckiego znowu pisze.

Jakby Małecki chciał grać przeciw Heńkowi to po co zapierdalał tak w pierwszym meczu z Azerami? Wywalczył karnego itd? Całkiem się ośmieszasz bo równie dobrze twój ulubieniec Kirm może mieć większy uraz do Heńka.... wszak stracił pewny plac który miał zawsze za czasów Skorży.

Ja dla odmiany napiszę tak dla równowagi i otrzeźwienia co poniektórych (lekko modyfikując Twój tekst)

"Mecz z Azerami będzie testem dla Kirma. Będzie można ocenić jego ,,miłość" do Wisły. Brak awansu daje Kirmowi i SKWK upragnione wywalenie Henia. Zobaczymy, czy Andraż wyżej ceni dobro Wisły od partykularnych korzyści. W trakcie meczu mogą mu nie wychodzić różne zagrania, ale ma dać z siebie wszystko, zważywszy, że ma sporo do udowodnienia"
(Głupie tak samo jak z Małeckim i Kirmem i ja nie zbłaźniłbym się pisząc takie brednie jak Ty. Powiedz płaci ci ktoś za te bzdury? Sianie fermentu to twoja rola na forum? Po co te chore insynuacje że Małecki zagra przeciw Heńkowi? )

Aaaa nie odpisuj jakiś bździn jak po każdym moim poście że nie jesteś uczulony na Małeckiego, po czym produkujesz następne pomyje....

koyoot 03.08.2010 20:59

Cokolwiek by o Maleckim nie mowic, to jest to jedyny chyba obecnie pilkarz Wisly ktory w kazdym meczu daje z siebie 100% swoich mozliwosci. A to ze czasem mu nie wychodzi... nie musi stale wszystko wychodzic...

Ale to nie temat nasi pilkarze...

szczepanwislak 03.08.2010 21:10

Podpisuję się pod koyootem. Sądzę , że w czwartek należy mu się miejsce w podstawowym składzie na ten jubileuszowy mecz. Może nie do końca ma być on smutny.. Oby !

zapalony 03.08.2010 21:12

Panowie kogo widzicie na lewej pomocy w czwartek? bo wynika ze lewa obrona to bedzie Pietia.

Paljic? czy ewentualnie Kirm a drugie skrzydlo Malecki

crazykaro 03.08.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zapalony (Post 951567)
Panowie kogo widzicie na lewej pomocy w czwartek? bo wynika ze lewa obrona to bedzie Pietia.

Paljic? czy ewentualnie Kirm a drugie skrzydlo Malecki

Pozostaje Kirm a Piotrek na obronie bo Singlar gra po prawej a Diaz będzie na środku. Paljić powinien wejść jako joker na podmęczonych rywali bo pokazał się z dobrej strony (jak na debiut) podczas ostatniego meczu, ale sie skończyło po 30 min

KacpiTSW 03.08.2010 21:29

Kirm i Małecki to by chyba było najlepsze rozwiązanie. Paljić mnie nie przekonał w pierwszym meczu, może pod końcowe minuty go wpuścić, żeby narobił wiatru. Ja obecnie najbardziej wierzę w Wilka i Małego, jeśli obaj będą tak samo gryźć trawę w każdym meczu to będzie dobrze. Trzeba mieć teraz tylko nadzieje, że to wystarczy na te Kabanosy. Może Maciek będzie chciał się nam zrekompensować za tego rzut karny w ostatnich minutach.

Ja osobiście jestem o dziwo spokojny o wynik meczu w Baku.

Albo spróbować Singlar - Diaz na stopera, wydaje mi się to lepszym wariantem od Kowalski - Diaz...

zapalony 03.08.2010 21:39

Tez bym wolal taki duet ale boje sie, ze niestety Heniek wystawi tam Kowalskiego Kacpi.

Paljic mi sie wydaje ze naprawde bedzie wzmocnieniem, bo szybkosc i technike jak dla mnie pokazal, ale naprawde trudno cos pokazac skoro to jest PIERWSZY mecz z kolegami i jest sie kompletnie niezgranym. No zobaczymy.

No a srodek pomocy? z tylu Sobol a z przodu co? Jirsak? Wydaje mi sie, ze Wilka jednak nie wystawi Heniek i nie zagramy na 2ch defensywnych. Ewentualnie tym ofensywnym pomocnikiem moze Zuraw? i z przodu Boguski+ Brozek? Sam juz nie wiem.

Trzeba poczekac jeszcze chwile i sie dowiemy ;)

Wbrew pozorom troche wariantow jest.

szczepanwislak 03.08.2010 21:55

Albo Mały na lewej , ale później ciężko byłoby z obsadą Piotrka. Mały także na prawym a Pietia na lewym . A Paljic w drugiej mógłby wejść . Takie chyba byłoby najlepsze ustawienie wg mnie

zapalony 03.08.2010 22:00

szczepan? no a co z lewą obroną? chyba zapomniales ze tam zagra Piotrek najprawdopodobniej ;P

rozumiem ze wg tego co napisales, dla Ciebie stoperzy to Singlar i Kowalski?

WISŁAZWE 03.08.2010 22:06

Sorry panowie,ale po co mamy znowu eksperymentować, Diaz już w paru meczach zagrał na stoperze, ostatnio w sparingu w Wolbromiu, więc widocznie Kasperczak tam go widzi bardziej niż nie ogranego w tym sezonie w meczu o stawkę Singlara, ten mecz nie jest o pietruszkę tylko o awans do 4 rundy el. LE, więc nie widzę innej możliwości jak para stoperów Diaz - Kowalski. Przy takim składzie jaki mamy teraz, oczywiście.

Lewe skrzydło mimo wszystko wpuściłbym od pierwszych minut Paljić'a gość się dobrze pokazał, przez tydzień jeszcze poćwiczył z zespołem, więc uważam, że to on powinien zagrać na pomocy a nie Kirm, który dalej nie może się odnaleźć w Wiśle.
Prawe skrzydło dla Małego, nie dlatego, że miał urodziny itp, tylko bądź co bądź ostatnim meczem potwierdził, że w tym momencie zasługuje na pierwszy skład, bo na tyle kolegów zespołu był najjaśniejszym punktem.

Środek nam się posypał, Garguła kontuzja i zagra za pewne Jirsak jako ofensywny pomocnik, byle jego dobra gra nie skończyła się tak samo szybko jak ostatnio czyli po 10-15 minutach.

Atak Żurawski- Brożek w tym momencie nie mamy lepszych zawodników na tą pozycję, a Boguski rozczarowuje, więc ławka bo jakoś mnie nie przekonuje, chyba że Kasperczak ma inne zdanie, ja tego zespołu nie trenuję na co dzień, a swoje wnioski co do formy wysnuwam po meczach, a że w ostatnim kompletnie nie był widoczny, więc nie powinien mieć miejsca w składzie, chyba że nagle w tygodniu eksplodowała jego forma.

Piłkarze powinni w tym meczu zapierdzielać od pierwszej minuty, pressing na Azerach i szybka bramka, wiem że przed rewanżem z Levadią pisaliśmy podobne scenariusze, tyle że tam był remis w pierwszym meczu i bramkę można było strzelić później ( choć doskonale wiemy kto ją strzelił) teraz nie mogą a muszą strzelić bramkę, żeby myśleć o dogrywce najpierw a potem o awansie.

Pozostaje wiara w zwycięstwo, bo co więcej.

JrQ- 03.08.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zapalony (Post 951567)
Panowie kogo widzicie na lewej pomocy w czwartek? bo wynika ze lewa obrona to bedzie Pietia.

Paljic? czy ewentualnie Kirm a drugie skrzydlo Malecki

Paljicia ja bym wpuścił na koniec, a zaczął Kirmem.

tofik 03.08.2010 22:11

Wystawianie Jirsaka w systemie 442 to strzelanie sobie w stopę.
Czech to nie jest magik Riquelme, czy inny Messi, żeby zwalniać go z pracy w odbiorze w środku pola. Jako, że nie radzi sobie w ofensywie, a w defensywie nie pomaga, jego w ogóle nie brałbym pod uwagę. Owszem można wystawić Jirsaka ,ale grając 451 jako podwieszonego pod napastnikiem.

zapalony 03.08.2010 22:14

Wychodzi nam :

Jovanic-Cikos,Kowalski,Diaz,Pietia-Maly,Sobol,Jirsak,Paljic-Pawel,Zuraw

Jedynie ten Jirsak mi bardzo nie pasuje...

JrQ- 03.08.2010 22:16

Co Wy znów do tego Jirsaka macie?
Robi swoje co mecz, sam boiska całego nie przeleci i nie pie*dolnie w okno.

edit:
Każdy mecz co Wiśle nie idzie - winny jest Jirsak...

zapalony 03.08.2010 22:17

Nie wiem ale ja bym jakos zaryzykowal z Zurawiem na pozycji tego ofensywnego - a z przodu Brozek z Boguskim

Brozek z Boguskim akurat rozumieja sie dobrze na boisku, te ostatnie zle mecze Boguskiego to byla prawa pomoc, TO NIE ZAWODNIK NA TĄ POZYCJĘ

Dean 03.08.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 951623)
Co Wy znów do tego Jirsaka macie?
Robi swoje co mecz, sam boiska całego nie przeleci i nie pie*dolnie w okno.

edit:
Każdy mecz co Wiśle nie idzie - winny jest Jirsak...

A to, że Pa Brożek nie biega to nie jest ważne.

rafalek 03.08.2010 22:33

Ale to chyba nie pozycja jest winna temu, że on nie potrafi przyjąć piłki i podać na 7 metrów do partnera...

forthree 03.08.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 951623)
Co Wy znów do tego Jirsaka macie?
Robi swoje co mecz, sam boiska całego nie przeleci i nie pie*dolnie w okno.

edit:
Każdy mecz co Wiśle nie idzie - winny jest Jirsak...

Bo zawodnik na jego pozycji powinien być liderem drużyny, rozdzielać mądrze piłki, wyprowadzać ataki, a z Tomkiem różnie bywa.

daniel123 03.08.2010 22:41

Boguski obecnie tylko oslabia druzyne,atak Zuraw-Brozek,prawe dla Maleckiego,lewe Kirma i srodek Sobolewski moze Paljic? duzo schodzil do srodka i tam jego gra wygladala lepiej niz na skrzydle

1q2 03.08.2010 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthree (Post 951634)
Bo zawodnik na jego pozycji powinien być liderem drużyny, rozdzielać mądrze piłki, wyprowadzać ataki, a z Tomkiem różnie bywa.

Problem w tym że musisz mieć komuś tą piłkę rozdzielić a zazwyczaj kompletnie nie ma komu zagrać.Ba mi to dobitnie pokazał, koleś taki trochę kulawy był ale przegląd pola i technikę na prawdę pierwsza klasa(jak na naszą ligę) miał i w zasadzie odbił się od ściany partnerów z drużyny którzy nie dość że są mistrzami kamuflażu , to jeszcze przyjęcie na kilka metrów;)

Dean 03.08.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 951637)
Boguski obecnie tylko oslabia druzyne,atak Zuraw-Brozek,prawe dla Maleckiego,lewe Kirma i srodek Sobolewski moze Paljic? duzo schodzil do srodka i tam jego gra wygladala lepiej niz na skrzydle

Boguski to jest takie kalectwo, że aż przykro.

JrQ- 03.08.2010 22:59

Z jednej strony gdyby Żurawia ustawić jako środkowego to na papierze wydaje się nie głupi pomysł. Ale:
1. ) Musiałby bronić, czego wg mnie nie wytrzymałby kondycyjnie
2. ) Haha już widze sytuacje, gdy wszyscy trzej (Boguski+Brożek+Żuraw) cofają się do środka po piłke. Komicznie by to musiało wygladac.

Franek by sie jeszcze przydał :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl