![]() |
Bramkarz Lecha niezły chłop... kolejny udany transfer. A Stilic to juz poprostu na Polską lige jest za dobry piłkarz. NIedlugo odejdzie za gruba kase. ****a taki młody taki JUZ dobry ... tylko pozazdroscic
A najlepsze jest to ze Lechia gra dobre spotkanie, szybko piłką, stwarzaja sobie akcje no ale nic nie wpada...szkoda szkoda |
Cytat:
|
Cytat:
Zwycięstwo Lech zawdzięcza jednak indywidualnym umiejętnościom swoich piłkarzy. Co by nie mówić - Lewandowski, Stilic, Peszko to jdnak ciut wyższa półka niż, z całym szacunkiem, Trałka, Buzała czy inni, których co najwyżej można nazwać "ligowymi rzemieślnikami". I to wyszło dzisiaj bardzo dobitnie, po prostu nie zawsze sama ambicja wystarczy by odnieść sukces. |
Po wywiadzie z bramkarzem Lechii Mateuszem Bąkiem... jestem w szoku! Dawno już nie słyszalem tak inteligentnego i skromnego piłkarza naszej ligi!!! Coś jak Ilie Cebanu.
|
Stwierdzam to z przykroscia, ale porownujac Jrsaka do Stilicia, to jest co najmniej roznica klasy na korzysc tego drugiego.
|
Cytat:
Tak w ogóle fajnie robi się w tabeli. Żal, że Śląsk nie wygrał... W zasadzie takiego ścisku dawno nie widzieliśmy :D Z drugiej strony jeszcze większy żal, iż nie wykorzystaliśmy potknięć drużyn z Warszawy... Cóż te wpadki bez skrupułów wykorzystuje Bełchatów, który pnie się w górę... Nie zdziwcie się jak "Janosik" dostanie propozycję objęcia kadry... :foch: |
Cytat:
|
http://rafalstec.blox.pl/2008/11/Sup...lska-lige.html
Ten Stec ma tak nawalone we łbie czy tylko udaje?? |
Z czym konkretnie się nie zgadzasz ?
|
pewnie z tym, że Diaz został zakupiony w lecie (poniekąd Astiz to też nie jest nowy zawodnik...)
|
"Lech uratował ekstraklasę przed blamażem" by Onet - yyy jasne :-)
|
Jeszcze z tym włażeniem do du*y Lechowi i Smudzie, że Wisła gra tak mizerną piłkę, że się nie da patrzeć i tam jeszcze kilka przykładów było.
|
To akurat prawdą jest
A z Lechią Lech pojechał jak z kupą gnoju. Nawet grając w 10 mieli przewagę w polu |
Cytat:
O Wiśle są dwa zdania: Cytat:
Cytat:
|
tekst Steca calkiem do d..y
Najbardziej rozbawiło mnie zdanie: błyskotliwość (Brozka) czesto maskuje lichote wiślackich pomysłow na ofensywę Panie - specjalisto od analiz, To Wisła gra w tej chwili najlepszy atak pozycyjny w całej polskiej lidze, to Wisła koronkowymi akcjami wchodzi w pole karne Legii, to Wisła utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika, to Wisła potrafi pod presją na połowie rywala wymienic kilkanaście podań, to Wisła zmienia strony gry, zmienia tempo akcji, zmienia pozycje piłkarzy. Jedyne czego brakuje to właśnie tej regularności u Brożka (i u innych) w wykańczaniu okazji i wykorzystywaniu pozycji do jakich Wisła nieustannie ze wszystkimi dochodzi. |
Dokładnie FraMat o to mi chodziło...ten gość jest albo tak zaślepiony przez Lecha, albo uwziął się na Wisłę, bo w każdym jego tekscie można wyczuć szpileczkę wbijaną w bok Wisły.Gość jest w ogole nie obiektywny i jeszcze ta jego walka z "kibolami"..ehh
|
Framat Ty sobie jaja robisz ?
Czyli co, dalej trzymamy się wersji, że Wisła ma najlepszą ekipe bo było 12 punktów przewagi. Oj chyba niektórzy się zdziwią na koniec sezonu. Dwa lata temu też brakowało "regularności" u Brożka i zajeliśmy 8 miejsce, wtedy okazji bramkowych również było sporo w każdym meczu. |
Cytat:
|
Do pana wyżej, spoko tylko Brożek strzelił już 9 goli a reszta zawodników to co ? Boguski ma 4 trafienia a dalej to już licho. Grając systemem na 1 napastnika pomocnicy też mają strzelać gole. Zresztą gdyby nie Brożek byli byśmy w dupie już na początku sezonu. JasnyGwint ma po części racje. Wg mnie brakuje nam skrzydłowych. Jakoś sobie nie wyobrażam szarżującego Łobodzińskiego który strzela bramki, tak samo Zieńczuka. Małecki jest tylko i wyłącznie szybki. Z lewej Boguś to też pomysł raczej na ligę. Takie jest moje zdanie. Teraz pojechać Odrę dla poprawy nastrojów.
|
Cytat:
|
Stec to jest zaślepiony, ale własną głupotą. No i rzecz jasna jego ukochanym klubikiem, czyli AC Milanem
Jak Listkiewicza nie lubię, to pamiętam, jak kiedyś ładnie przygadał Stecowi (chyba w programie u Tomasza Lisa) na tematy organizacyjne w innych krajach Europy. Stec nie wiedział co odpowiedzieć i potem udawał głupiego. |
Cytat:
z drugiej strony gdy Cupiał startował to były zupełnie inne czasy i trzeba było wiele włożyć aby zbudować dobry team i wszystko byłoby ok gdyby piłkarzyki i trener stulecia potrafili kilka meczów więcej wygrać i ugrać pewne rozstawienie w elm LM patrz Steaua czy Sparta i Rosenborg kogo z dobrych piłkarzy poznaniacy zatrzymali ile ofert z zagranicznych odrzucili w porównaniu z Wisłą z kim Amica przedłużyła kontrakty , ile wynoszą najwyższe kontrakty ile wkłada Rutkowski w klub ile wkłada Cupiał jakie są wpływy z TV a jakie były jak wchodził Cupiał itp. itd. Może najpierw trzeba by sobie odpowiedzieć na takie pytania a potem podniecać sie innymi bo k... po 3 latach przez miesiąc graja dobrze w piłke z drugiej strony jak to sie FraMat zapytał czemu nie pojechali Nancy 3-0 skoro tacy zajebiści są. ciekawe gdzie byłaby dziś Amica gdyby kibice Sląska sprzedali sie jak poznaniacy i przyjęli Dyskobolie zwaną potem Śląskiem :) PS juz mi sie naprawdę nie dobrze robi od tych zachwytów nad Amicą na forum Wisły nie da sie ukryć że grają nie zle że przez 3 lata zrobili z 5 dobrych transferów ale co z tego ja wszyscy wiedzą że "sprzedali się , sprzedali się za lodówkę...: :) |
Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,59...zabraknie.html
To już nawet nie jest zabawne. Poznańscy dziennikarze GW na łamach prasy i na portalu gazeta.pl naciskają na Leo, by nie powoływał graczy Lecha. I martwią się, że grający na wielu frontach poznaniacy mogą potracić punkty. Jakoś podobnych tekstów sobie nie przypominam, gdy Wisła Kasperczaka grała w pucharach. Wręcz przeciwnie, były ironiczne teksty typu: "Wisła skąpi kadrze" - szczególnie za Dana Petrescu. A tak w ogóle to żenujące, że młodzi zdrowi ludzie mają nie wytrzymać 40-50 meczy w sezonie. W Anglii normalnie grają po 60-70 na wiele wyższym poziomie i nikt się nie martwi. |
Wiesz, flamengista, to wcale nie dziwi w momencie gdy wspomni się nie tak odległy wywiad z Marcelo. Pamietam jak opisywał zwyczaje Wiślaków, jak to przychodzą na styk, kilka minut przed treningiem, po czym jako pierwsi sie z niego ulatniają. A on - "nadgorliwiec", nie przesiąknięty polskimi obyczajami zostawał po zajęciach by podtrzymać częstotliwość i długość treningów z Brazylii.
I potem wychodzi wszystko na boisku - skurcze, kontuzje itp. Daleko szukać - nei zapomnę nigdy tegorocznego meczu Wisła - Śląsk w PE, jak to nasi "młodzi" mistrzowie ME kolejno padali od ok 60 minuty... Skandal i paranoja. |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,w...wiadomosc.html
Wszyscy wiemy jak jest. A tym bardziej podoba mi się ich napinka: "Polska się śmieje Lechia spi**dala u siebie." To jak to było? Wiara Lecha broni się? Bo dostaje haracz od Amici za to że ich kupiła w postaci prawie miliona złotych rocznie? I boi się że skończy się sielankowy widok? |
Parę ostatnich postów było na zasadzie antagonizmów-> jedna strona wychwalała po niebiosa Lecha a druga po 2-3 minutach w odruchu bezwarunkowym go zwyzywała od Amici .
Wg. mnie prawda lezy jak zawsze po środku. Uno. Budżety Wisły i Lecha są bardzo zbliżone , nie ma tak że oni mają 30mln..euro a my 30 mln ale złotych. wszystko jest w podobnych granicach. I tylko my możemy sobie pluć w brodę że nie kupiliśmy takich piłkarzy a kupiliśmy takich. Nie ma co najeżdżać na nich że Rutkowski daaaje tyylle kaasy. Secundo. totalne pochwalanie i manifest odnoście gry Lecha to dla mnie duży powód do złośliwego uśmiechu. Grają jak na naza lige całkiem pozytywnie ale nie widze ogromneij róznicy między nasza gra a gra Lecha Legii czy Polonii. Prezentujemy bardzo zbliżony poziom . A zwycięstwo z Lechią ?zapytają "lecho-fani" z całym szacunkiem dla pomorskiej braci to co zaprezentowali wczoraj to był poziom 3 ligi angielskiej ew. 2 niemieckiej :D więc to nie powód do chwały na wieki. a Lech nie "pojechał z Nancy 3:0" bo jak przytomnie niektórzy zauwazają to oni wg wcześniej przytoczonych "lecho-fanów" sa zjabiści na nasza ligę a już z 15 bodajże zespołęm Ligue 1 nie radzą sobie tak dobrze9 choć zeby być szczerym źle nie zagrali). Wszystko okaże się w maju kto jest na topie, kto będzie miał niebagatelna szanse na awans do CL w przyszył sezonie a kto nie wytrzyma ciśnienia . A do tego czasu mozna sie wstrzymac z hiperbolizowaniem Lecha ,ale też innuch zespołów (nas włącznie) bo na koniec może być smieszno-straszno . |
Właśnie nasza liga ma ten urok, że do maja, wychwalana będzie każda drużyna z czołówki, zależnie od danego meczu, bramki, czy zwycięstwa. Taka praca dziennikarza, a my podchwytujemy co te pismaki nam podadzą.
|
Najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt, iż owe 'wychwalanie Lecha przez media' (bo faktem jest, że wyszło nam parę ciekawych meczów jak na polskie warunki) najbardziej zajmuje rzeszę kibiców Wisły. Czyżbyśmy mieli nowy fc?
;) Generalnie to zgadzam się ze studio. Media kreują 'bohaterów', raz nimi jest Legia, raz Wisła, a innym razem Lech czy szarańcza Motyki. Nic nowego. |
Cytat:
ale ciekawe ile jeszce w Poznaniu wytrzymaja takie tempo ;> |
Podajcie mi link do bramek Lechia - Lech.
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=LaYyauZjOQg http://pl.youtube.com/watch?v=zfct4GYVG6Q |
Dzieki za linki.
Ja piernicze co Lewandowski i Stilic pokazuja w tym sezonie! Brak Lewego u nas to straszny blad Skorzy i Bednarza. A co do Stilicia to trzeba tylko przyklasnac wlodarzom Lecha ze czesc pieniedzy wydaja na skautów, przeciez transfer Stilicia z Lecha do jakiegos klubu z zachodu zrekompensuje wydatki na prace skautów na kolejnych 10 lat. Szkoda ze u nas w klubie nie ma profesjonalnej polityki. |
Cytat:
|
Faktycznie, Stilic jak na swój wiek jest naprawdę bardzo dobrze ułożonym piłkarzem i na chwilę obecną niestety lepszy od naszego Tomka. Ciekaw jestem ile jeszcze posiedzi w Lechu, jeśle uda mu się zaliczyć jakieś dobre występy w Pucharze UEFA.
|
z tego co wiem Smuda oglądał Stilica tylko na płytach cd i to było spore ryzyko zatrudniając go, ale jak widać się opłaciło..
|
Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej":> . |
Można ten mecz zobaczyć gdzieś w necie ?
|
Cytat:
rafiABG adres na sopcasta do tego meczu sop://sop.rojadirecta.com:3912/56947 |
Cytat:
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem. Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl