Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

ToTylkoJa 26.08.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sędzia (Post 592370)
Wy raczej nie wpadniecie na żaden zespół.

Cóż bywa. To taka ironia była
Poza tym to chyba temat o Wiśle:-p

a jak teraz Cupiał pomyśli sobie, że wzmocnienia nie są potrzebne? :>

AOT 26.08.2008 21:45

Zwykle nie komentuje gry piłkarzy, ale dzis ogladalem mecz w TV ze wzgledu na pewne okolicznosci i musze powiedziec, że chopaki sie w wiekszosci wzniesli na wyzyny mozliwosci ;)
Wiadomo, błędy sie zdarzyły, ale nie ma co rozpamietywać. Do cholery, wygraliśmy z Barceloną :D

Aaarrgh 26.08.2008 21:46

Szczerze, to nie wiem, co macie do Maćka Szczęsnego... Bardzo inteligentny facet o dużym (czasem abstrakcyjnym, ale mi to pasuje) poczuciu humoru. Kogo chcecie? Szaranowicza?

Wynik fajny, choć nie da się ukryć - niedosyt pozostał. Wiadomo, że awans, to było "mission imposible" ale przy odrobinie szczęścia można było jeszcze coś ustrzelić.

Sędzia 26.08.2008 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 592373)
Wygrana cieszy, ale czegos jednak brakuje... ;-]

Może wykorzystania sytuacji przez Diaza, Brożka i Łobodzińskiego, i dogrywki przy 4:0 ;)

zloto 26.08.2008 21:48

Nie kracz z tym Milanem, mam nadzieje ze to przemow do bosa i zainwestuje wiecej w ten klub, bo potecjal jest ogromny... Jeszcze w to nie moge uwierzyc...

Sędzia 26.08.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 592374)
Cóż bywa. To taka ironia była
Poza tym to chyba temat o Wiśle:-p

a jak teraz Cupiał pomyśli sobie, że wzmocnienia nie są potrzebne? :>

To po co nam tak źle życzysz? ;)

ILuKoI 26.08.2008 21:49

Dziękuje:
-kibicom
-trenerowi
- i przede wszystkim piłkarzom
jeszcze raz dziękuje ;)

vaazon 26.08.2008 21:50

Powiem tak: kiedyś sam przeżyłem tragędię straty ojca 2 dni przed meczem z PAO w Krakowie. Dobrze pamiętamy tamten wynik 3:1. Nie potrafiłem się wtedy cieszyć jak zawsze ze zwycięstwa, ale czułem że może to taki dar z niebios, takie wsparcie. Dzisiaj Marcin Baszczyński zagrał po prostu kapitalnie i to nie na swojej nominalnej pozycji. Stracił ojca, a w meczu z Barcą wszystko mu wychodziło. Myślę, że to był podobny dar, w dodatku jego tata był razem z nim duchowo przez cały mecz. Dodawał mu sił i woli walki. Narzekałem na Baszcza od trzech sezonów, że się nie nadaje na europejskie puchary, ale teraz Marcinie zwracam Ci honor.
Na plus:
- Diaz,
- Łobo,
- cała linia obrony,
Na minus:
- Niedzielan (w ogóle niewidzoczny),

jerry.lii.lewis 26.08.2008 21:51

No i SUPERRRR!!!
Wisełka wygrywa z Barcą i to się liczy bo na awans do LM nie było co liczyć z takim przeciwnikiem.
Brawo Wisełka !!!!

HEDu 26.08.2008 21:52

Połowa mojego snu się sprawdziła, Cleber i 1:0 :D
Co do reszty, graliśmy jak równy z równym. Pi Brożek najlepszy lewy obronca w Polsce, Cleber najlepszy stoper w Polskiej Lidze, Singlar jeden z najlepszych prawych obroncow w polskiej lidze, Baszczu szacuneczek, Diaz najlepszy uniwersalny piłkarz w polskiej lidze, Jirsak najlepszy środkowy pomocnik w polskiej lidze dzisiaj harował w defensywie dużo więcej niz w ofensywie, Zienczuk i Łobo moze nie byli tak zajebisci ale grali pięknie :D Boguski troche odstawał ale to najlepszy cofnięty napastnik Polski, no i Brozek najlepszy napastnik Polski a Dawidowski najlepszy kaleka Polski i tak dalej :D:D:D

DrunkenBear 26.08.2008 21:54

No to teraz się modlić o dobre losowanie 1 rudny PUEFA :/ bo jak trafimy Milan, albo Seville, to pozamiatane.

Tylko żeby teraz wspaniała RN nie stwierdziła, że skoro wygraliśmy z Barceloną, to nie są potrzebne wzmocnienia :/

mac251_251 26.08.2008 21:56

Gratulacje dla wszystkich ! Kiedy jest losowanie PU ?

Robek 26.08.2008 21:59

Brawo,brawo,brawo!!!!!!!!!!!!
zwyciestwo to zwyciestwo i to z kim?{ tym co sie urodzili w Warszawie to sie pewnie nie przytrafi :P:P:P)
W koncu pokazali ze sie nie boja i umieja grac, chociaz pół Polski powie że i tak niema awansu
Czekamy na Cracovie i przy tym zaangażowaniu to 3 nie wyjeta

K_2 26.08.2008 21:59

Szkoda ,ze nasi pilkarze tak odstaja fizycznie od gwiazd Barcy ,bo duza czesc meczu to "Obrona Czestochowy" ale... zwyciezcow sie nie sadzi ,odgryzlismy sie im troche i jedno jest pewne Wisla ma lepszego bramkarza od Barcelony,choc dwa razy Pawelek polatal obok pilki i mogly byc gole
Bramka dodala nam skrzydel bo w 1 polowie nadal przewazal strach.Brawo

Ar222 26.08.2008 22:00

Piotrek Brożek to postęp zrobił kosmiczny. Jeszcze w tamtym sezonie był jednym ze słabszych punktów, od początku tego zaczął się rozkręcać, a dziś to zmiażdżył py*ę normalnie!

Duży szacun dla piłkarzy i dla ziomków na trybunach. Żałuję strasznie, że nie mogłem być, ale i tak idę się naj*bać z radości, dobranoc :D

MotorLublinFan 26.08.2008 22:01

Gratulacje Wisła ;] Przeszliście do historii ;)

Powodzenia w Pucharze UEFA


~Motor Lublin Fan

janko04 26.08.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 592388)
Gratulacje dla wszystkich ! Kiedy jest losowanie PU ?


w Piątek godzina 13:00 na Eurosporcie;)

K_2 26.08.2008 22:02

Zaje*iscie gral Singlar ,tylko ma on jeden duzy mankament jest wolny jak ketchup :lol: ,ale Henry'ego pare razy przystopowal

tomek387 26.08.2008 22:02

Brawo Wisełka !!!!!!!! a teraz walczymy w pucharze UEFA :)

TaJ Fun 26.08.2008 22:04

Witam,
Jestem z Bialegostoku, nie mieszkalem nigdy w Krakowie i nigdy nie bylem fanem Wiselki...Ale chcialbym z calego serca pogratulowac pilkarzom Bialej Gwiazdy...Przeszli do historii...GRATULACJE ! ! ! :)

zimka 26.08.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 592384)
Połowa mojego snu się sprawdziła, Cleber i 1:0 :D
Co do reszty, graliśmy jak równy z równym. Pi Brożek najlepszy lewy obronca w Polsce, Cleber najlepszy stoper w Polskiej Lidze, Singlar jeden z najlepszych prawych obroncow w polskiej lidze, Baszczu szacuneczek, Diaz najlepszy uniwersalny piłkarz w polskiej lidze, Jirsak najlepszy środkowy pomocnik w polskiej lidze dzisiaj harował w defensywie dużo więcej niz w ofensywie, Zienczuk i Łobo moze nie byli tak zajebisci ale grali pięknie :D Boguski troche odstawał ale to najlepszy cofnięty napastnik Polski, no i Brozek najlepszy napastnik Polski a Dawidowski najlepszy kaleka Polski i tak dalej :D:D:D

Zapomniałes jeszcze o Małeckim i Niedzielanie:P moze to najlepsi zmiennicy w Polsce??:P:D

JEszcze PAwełek moim zdaniem dobry mecz kilka błędów:P

pawelos84 26.08.2008 22:06

Diaz mnie zadziwia, to będzie lepsza wersja Dudki. Koleś umie grać i na stoperze i na lewej obronie i na środku pomocy. Kapitalny mecz Łobodzinskiego, z niego jeszcze coś będzie ...

A w UEFA to nawet Milan nie jest tak straszny. Barca to wyższa półka, lepszej drużyny w Europie nie ma, po zwycięstwie nad nimi pewność siebie Wisły bardzo wzrosnie i o ile nie w tym to w kolejnym sezonie będzie powtórka z Kaspra. W 01/02 Wisła grała jak równy w równym u siebie z Barcą i Interem, a za rok już biła Schalke, Parmę i walczyła ostro z Lazio. Teraz ten zespół nawet jakby odpadł szybko to jednak ma szansę okrzepnąć i za rok być naprawdę silny ...

jasnyGwint 26.08.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 592385)
No to teraz się modlić o dobre losowanie 1 rudny PUEFA :/ bo jak trafimy Milan, albo Seville, to pozamiatane.

Tylko żeby teraz wspaniała RN nie stwierdziła, że skoro wygraliśmy z Barceloną, to nie są potrzebne wzmocnienia :/

myśle że dokładnie to właśnie stwierdzi nasza rada nadzorcza... a przydali by się boczni pomocnicy... i napastnik też mile widziany.

co do losowania to nie mam złudzeń, nawet modlitwy nie pomogą, trafimy najgorzej jak się da :-/

Żołnierz Białej Gwiazdy 26.08.2008 22:08

Nawet Wielka Barcelona Dzisiaj Wisły Nie Pokona. Jak to miło było wysłuchać tego dziś pod Wawelem. Cieszę się niezmiernie z tego zwycięstwa. I szkoda że teraz tylko pozostaje nam Puchar UEFA ale mam wielką nadzieje że nie trafimy na Milan, Sevile, czy inny galaktyczny klub z którym znowu będzie nam ciężko. Obysmy nie usłyszeli że to Oni muszą my możemy. Brawo. Gratuluję teraz czas na Cracovie Kraków i kolejne zwycięstwo.

Nerve-ana 26.08.2008 22:10

Super Wisleka! Oglondalem przez Sopcast tutaj w New Jersey i brawa dla naszych kibicow, pilkarzy, no i trenerowi!
Teraz tylko czekac na losowanie.

zloto 26.08.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ar222 (Post 592393)
Jeszcze w tamtym sezonie był jednym ze słabszych punktów,naj*bać z radości,

Nom nie wiem juz w tamtym sezonie sobie poczynal na lewej obronie a w tym tylko potwierdza kogo trzeba powolac:-D

Tobi1906 26.08.2008 22:12

Teraz dobrze trafic zeby przeciwnik był do przejścia Najlepiej blisko i tanio Czechy Słowacja i robimy najazd :)

Colin 26.08.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 592392)
Szkoda ,ze nasi pilkarze tak odstaja fizycznie od gwiazd Barcy ,bo duza czesc meczu to "Obrona Czestochowy" ale... zwyciezcow sie nie sadzi ,odgryzlismy sie im troche i jedno jest pewne Wisla ma lepszego bramkarza od Barcelony,choc dwa razy Pawelek polatal obok pilki i mogly byc gole
Bramka dodala nam skrzydel bo w 1 polowie nadal przewazal strach.Brawo

A czego się spodziewałeś, że nie będą fizycznie odstawać od Barcy?? Odstawali fizycznie i technicznie, ale mieli swój dzień i dali z siebie 120% swoich umiejętności i zaangażowania. I chwała im za to. Zagrali przeciwko takiemu rywalowi najlepiej jak było ich stać i to się liczy.

Po to Barca wydaje dziesiątki mln euro na 1 piłkarza, żeby jej piłkarze królowali fizycznie i technicznie nie tylko nad Wisłą. Trochę śmieszne są twoje zarzuty, że Wisła odstawała fizycznie od Barcy. A czego się spodziewałeś? Trochę szukanie dziury w całym moim zdaniem.

Wiślak_358 26.08.2008 22:14

Zacytuje komentatora Iwańskiego "Drugi rzut rożny dla Wisły iiii golllll Clebeeeeeeeeeeeeeeer Wisła Barcelona 1-0 gol,gol,gol,gol,gooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooolll

Gość mnie rozwala
http://pl.youtube.com/watch?v=r_nHz5kLzto

irman 26.08.2008 22:14

Co by nie mówić, zwycięstwo polskiego klubu nad Barceloną to wielki sukces i to niezależnie od okoliczności.

Gratulacje dla trenera i piłkarzy. Bardzo fajnie zagrała cała linia obrony, a szczególne brawa dla Baszcza i Piotrka Brożka. Wreszcie coś pozytywnego do gry wniósł Łobodziński.

Teraz w niedzielę pyknąć naszą zgodę zza Błoń i tydzień będzie cudny:).

e 26.08.2008 22:15

Bramka Clebera
http://pl.youtube.com/watch?v=Ch2AquyrzRs



Bylo zajebiscie, tyle.

LooNatyk 26.08.2008 22:15

Popieram Colin, prawda jest taka, ze tam graja najlepsi, ktorzy od urodzenia posiadaja pewne predyspozycje. Nie po to sie ich tak selekcjonuje, zeby byli sredniakami. Dlatego tak cieszy ta gra presingiem Wisly, mimo pewnego braku umiejetnosci w stosunku do graczy Barcy nasi dali rade!

Widac co znaczy motywacja, bo na prawde dzisiaj nasi byli zmotywowani..

K_2 26.08.2008 22:16

Iwanski zrobil popisówe z tym "gooooooooooooooooooooooooooool",bo obok siedzieli spikerzy z Hiszpani:rotfl:
Szczesny tez na koncu juz niezle pie*dolil o Zaczarowanej Dorozce :lol:

atomek21 26.08.2008 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 592392)
Szkoda ,ze nasi pilkarze tak odstaja fizycznie od gwiazd Barcy ,bo duza czesc meczu to "Obrona Czestochowy"

dokładnie to samo zauwazyłem. Myślę, że to wynika ze sposobu szkolenia i diety od podstaw w czasach rozwoju organizmu. Nasi piłkarze dziećmi byli w latach 80., dorastali w l. 90 i nikt wtedy Polsce nie myślał o specjanych dietach czy treningach. Porównajcie sobie uda Puyola i Brozia na zdjęciu:

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...5411ad21b1.jpg

w następnym pokoleniu będzie już lepiej :D

Brawo Wisełka!

Gucio25 26.08.2008 22:19

pięknie było.
jesteśmy mistrzami na trybunach, dzisiaj przez ten moment byliśmy mistrzami na boisku.

choćby Barca grała na luzie, wiedząc że ma awans, to i tak jest to drużyna, która może wygrać z każdym. tymbardziej w podstawowym składzie. my zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, do czego przyzwyczaił nas już Maciek Skorża, końcówka słabsza, ale można się było spodziewać, że naszym braknie sił i Barca przyciśnie.
troszkę szczęścia się przydało i piękne zwycięstwo dla nas.
świat to widział i słyszał Wisełko!

piotr 0704 dortmund 26.08.2008 22:22

Pierwszy polski trener, ktory awansowal do fazy grupowej Pucharu UEFA !!!!

Pierwszy polski trener, ktory pokonal FC Barcelona!!!!!!

A "ONI" (KU.WA Je.ana Mac) nie chca mu pomoc i nie wzmacniaja druzyny...


P.S. Pawelek, Piotr Brozek, Baszczu, Cleber, Singlar, Junior Diaz, Jirsak, Pawel Brozek - wasze zdrowie !!!!!:-D

czesiu 26.08.2008 22:22

Wilk syty i owca cała.
Neleży się cieszyć, bo takich meczów nie gramy wiele. Nie ma co marudzić na styl, technikę itp. bo tu nie oto chodziło. A do LM nie się co pchać, bo to nie nasz kaliber. Pograć trochę w PUEFA, pokazać się w Europie i dać trochę emocji to jest cel.

PROSPERO 26.08.2008 22:22

Witam Wszystkich Wiślaków

Gra cieszy w szczególności w drugiej połowie, nieżle pokazali się Singlar, Diaz, Piotr Brożek, Baszczyński, Pawełek... Barcelona w prawie najsilniejszym składzie przegrała z osłabioną Wisłą rob wrażenie i nie zmienia to faktu że wzmocnienia są konieczne, jednym składem nie można grać w lidze i w pucharach bo piłkarze wcześniej czy póżniej zadyszki dostaną, mam nadzieję że nie kosztem Majstra.

Pozdrawiam

Wojtas 26.08.2008 22:23

Wreszcie jakis sukces dla nas Wisły ale tez i pare fajnych chwil dla Polskiego sumtnego futbolu,zwycieswto porownywalne chyba do tego Reprezentacjii z Portugalia...



CO do pilkarzy to naprawde ambicja,ambicja ambicja...Singlar,Diaz,Boguski Piotrk Brozek, chyle czola za determinacje i walke o kazda pilke ,kazde podanie.


Osobne slowa uznania natomiast dla Marcina Baszczynskiego-po wielkim smutku ,dzis Marcin rozegral piekny mecz ktory przeszedl do historii mysle ze ojciec jest z niego dumny!


Juz w pt losowanie i oby los byl laskawszy by znowu nie trafic na jakas Seville ,najlepiej jak to juz ktos napisal -blisko i tanio hehe wiec Sparta albo Slavia :)

Pablo84 26.08.2008 22:24

Wygraliśmy w Barcą, ale czy to faktycznie powód do tych ochów i achów?Odpadliśmy przeciez z LM...
Zachowajmy chociaż pozory, że nam smutno...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl