![]() |
Podono tylko na polsat futbol ale sprawdzałem program na polsacie na czwartek bo ruch gra i po kiepski nie ma niczego aż do godziny 22 chyba prze 2.30h nie będą puszczać kiepskich
|
spokojnie panowie mecz będzie można zobaczyć na sopcascie no chyba ze o czymś nie wiem :)
|
Cytat:
|
ziooom fakt zapomniałem o tym może jakąś petycje aby puścili mecze na tv 4
|
Cytat:
|
Mecz w LE będzie pierwszym na nowej murawie przy R22 czy jest planowany jakiś mały sparing chociaż z ME ? Trochę głupio będzie grać na nowym stadionie przy nowej murawie jako gospodarz po raz pierwszy ;/
|
Napisałem e-maila do Polsatu i oto, co mi odpisano:
Witam, Najbliższe mecze zarówno Ligi Mistrzów jak i Ligi Europejskiej będziemy transmitować zarówno na kanale otwartym jak i na kanale Polsat Futbol, wyjątkiem jest jedynie najbliższy mecz (08.07.2010) Ruchu Chorzów, który będziemy transmitować tylko na antenie Polsat Futbol ponieważ równolegle w tym czasie na kanale otwartym będziemy transmitować mecz polskiej drużyny w Lidze Światowej Siatkówki. Poniżej przesyłam informacje o najbliższych transmisjach: 13.07., godz. 17.00 - Liga Mistrzów UEFA: Inter Baku - Lech Poznań 15.07., godz. 20.00 - Liga Europejska UEFA: KFK Szawle - Wisła Kraków 21.07., godz. 20.00 - Liga Mistrzów UEFA: Lecz Poznań - Inter Baku 22.07., godz. 17.00 - Liga Europejska UEFA: Wisła Kraków - KF Szawle Transmisja tych spotkań równolegle na antenie kanału otwartego oraz Polsatu Futbol. Pozdrawiam Ewelina Smolińska |
Cytat:
Niestety gramy na Hutniku |
To dobrze skoro polsat odpisał to znaczy że mecze będąna otwartym
|
Noo to chociaż transmitują na otwartym ;)
|
Radze wstrzymać się z oznakami radości co do tego, że mecz będzie pokazany na otwartym. Levadia też początkowo miała być, a skończyło się na TV4. To samo było 4 lata temu kiedy walczyliśmy o awans do fazy grupowej PUEFA z Iraklisem. Wtedy to w informacjach sportowych (2 godziny przed meczem) poinformowali że nie pokażą na otwartym.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pisałem do nich w dzień kiedy okazało się, że kupili prawa. Odpisali, że na pewno wszystkie mecze Wisły będą na otwartym, a dopiero później coś sobie ubzdurali, że dopiero od 3 rundy zaczną pokazywać.
|
Mecze Wisły NA PEWNO w otwartym Polsacie.
|
A o której godzinie rozgrywany będzie mecz w Krakowie? Polsat podaje 17.00 a oficjalna pisze że najprawdopodobniej 20.00. Wiec brak zgody i logiki.
|
o 20 jest mecz, także będzie o 20. nic dziwnego w tym nie widzę, ponieważ skąd miał Polsat wiedzieć kiedy jest mecz? to, że Polsat to Solorz, który to z kolei ma we władaniu Śląsk Wrocław to nie znaczy, że on też ma mieć z nami zgodę :D
|
Tyle, że moim zdaniem godzinę meczu ustala stacja TV, bo tak np. jest przecież w przypadku C+&OS i Ekstraklasy. Więc i w tym przypadku sądzę, że główny głos o tym, o której odbędzie się mecz ma stacja TV, bo wiadomo, że ramówka nawet letnia musi być jako tako zachowana. A pytam o to,bo jestem dojeżdżającym pociągiem kibicem z pobliskiego,ale innego województwa i dla mnie to jednak spora różnica, czy mecz będzie o 17 czy o 20.
Pozdrawiam. |
Nie widzę ustalonych ramówkę programu tv 4 na przyszły tydzień ale czy ktoś się nie orientuje czy nie będzie tam też pokazywane spotkanie Wisły ?
|
Ja się tak zastanawiam, pojawiają się ramówki na dzisiejszego sparingu w TV internetowych. Czyli jest szansa że jakaś stacja niemiecka transmituje spotkanie. Ktoś coś słyszał?
|
Z tego co jest napisane Tutaj to mecz jest na Polsacie otwartym.
oczywiście Liga Europejska a nie sparing :) choć na innym portalu w tym czasie leci film |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dostałem taką oto odpowiedź od Polsatu:
Cytat:
|
Były głosy, że dzisiejszy sparing można gdzieś obejrzeć. Aktualne?
|
Cytat:
dodali tylko i wylacznie niestety relacje tekstowa wiec chyba nie.. |
jest gdzies relacja wideo z dzisiejszej konferencji ,bo z tego co wiem ma sie o 13 zaczynać
|
Wbijaj tu: http://www.małopolska.tv/portal/2010...je-wisly-1300/
bądź tu na testowa relacje: http://wisla.tv/live.php |
Wbijaj tu: http://www.małopolska.tv/portal/2010...je-wisly-1300/
bądź tu na testowa relacje: http://wisla.tv/live.php |
To w jakiej telewizji będzie mecz?
|
Mecz będzie na Polsacie o 20
|
Cytat:
|
Szkoda, że mam N'kę ;) Więc jednak dla mnie jakiś streaming z neta ;)
|
Zna ktoś jakąś knajpe gdzie jest polsat?
|
Jesli kogos interesuje - mecz Levadia - Debreczyn (do przerwy 0:0) - http://atdhe.net/21146/watch-levadia...nn-vs-debrecen
|
Cytat:
http://tv.wp.pl/ ja tu widzę o 20;00 jakiś chłam a nie mecz |
k*rwa, przeciez my jutro gramy chlopie: http://tv.wp.pl/date,2010-07-15,index.html
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cześć Bracia Wiślacy, orientuje się ktoś, gdzie można oglądnąć jutrzejszym mecz w LONDYNIE ???
Pozdrowienia z czasowej emigracji |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl