Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

tsw biała gwiazda 05.07.2010 11:46

Podono tylko na polsat futbol ale sprawdzałem program na polsacie na czwartek bo ruch gra i po kiepski nie ma niczego aż do godziny 22 chyba prze 2.30h nie będą puszczać kiepskich

tomasz_19 05.07.2010 11:49

spokojnie panowie mecz będzie można zobaczyć na sopcascie no chyba ze o czymś nie wiem :)

ziooom 05.07.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 928302)
Podono tylko na polsat futbol ale sprawdzałem program na polsacie na czwartek bo ruch gra i po kiepski nie ma niczego aż do godziny 22 chyba prze 2.30h nie będą puszczać kiepskich

Puszczą LS w siatkówce :/

tsw biała gwiazda 05.07.2010 11:58

ziooom fakt zapomniałem o tym może jakąś petycje aby puścili mecze na tv 4

M89 05.07.2010 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 928303)
spokojnie panowie mecz będzie można zobaczyć na sopcascie no chyba ze o czymś nie wiem :)

Celowo spytałem o pub, bo nie wszyscy lubią 3-calowy ekran i piłkarzy wielkości szpilek, w dodatku z obrazem, który bez przerwy zrywa. Pytanie nadal aktualne - która knajpa w Krakowie ma Polsat Futbol?

anthony09 05.07.2010 13:41

Mecz w LE będzie pierwszym na nowej murawie przy R22 czy jest planowany jakiś mały sparing chociaż z ME ? Trochę głupio będzie grać na nowym stadionie przy nowej murawie jako gospodarz po raz pierwszy ;/

kowalcelt7 05.07.2010 13:51

Napisałem e-maila do Polsatu i oto, co mi odpisano:

Witam,


Najbliższe mecze zarówno Ligi Mistrzów jak i Ligi Europejskiej będziemy transmitować zarówno na kanale otwartym jak i na kanale Polsat Futbol, wyjątkiem jest jedynie najbliższy mecz (08.07.2010) Ruchu Chorzów, który będziemy transmitować tylko na antenie Polsat Futbol ponieważ równolegle w tym czasie na kanale otwartym będziemy transmitować mecz polskiej drużyny w Lidze Światowej Siatkówki.
Poniżej przesyłam informacje o najbliższych transmisjach:

13.07., godz. 17.00 - Liga Mistrzów UEFA: Inter Baku - Lech Poznań
15.07., godz. 20.00 - Liga Europejska UEFA: KFK Szawle - Wisła Kraków
21.07., godz. 20.00 - Liga Mistrzów UEFA: Lecz Poznań - Inter Baku
22.07., godz. 17.00 - Liga Europejska UEFA: Wisła Kraków - KF Szawle

Transmisja tych spotkań równolegle na antenie kanału otwartego oraz Polsatu Futbol.

Pozdrawiam
Ewelina Smolińska

wojti11795 05.07.2010 13:54

Cytat:

Mecz w LE będzie pierwszym na nowej murawie przy R22 czy jest planowany jakiś mały sparing chociaż z ME ? Trochę głupio będzie grać na nowym stadionie przy nowej murawie jako gospodarz po raz pierwszy ;/

Niestety gramy na Hutniku

tsw biała gwiazda 05.07.2010 14:03

To dobrze skoro polsat odpisał to znaczy że mecze będąna otwartym

blanco 05.07.2010 14:15

Noo to chociaż transmitują na otwartym ;)

Jagul 06.07.2010 10:12

Radze wstrzymać się z oznakami radości co do tego, że mecz będzie pokazany na otwartym. Levadia też początkowo miała być, a skończyło się na TV4. To samo było 4 lata temu kiedy walczyliśmy o awans do fazy grupowej PUEFA z Iraklisem. Wtedy to w informacjach sportowych (2 godziny przed meczem) poinformowali że nie pokażą na otwartym.

Zwierze 06.07.2010 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 929008)
Radze wstrzymać się z oznakami radości co do tego, że mecz będzie pokazany na otwartym. Levadia też początkowo miała być, a skończyło się na TV4.

Mam nadzieję, że twoje słowa będą prorocze. Mam cyfrę i z wiadomych względów jestem za rozwiązaniem z TV4 a myślę, że posiadający CP się nie obrażą bo mają to i to. Z drugiej strony ktoś wklejał maila od CP że mecze będą na Polsacie i Polsat Futbol

Blaszczu16 06.07.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 929008)
Radze wstrzymać się z oznakami radości co do tego, że mecz będzie pokazany na otwartym. Levadia też początkowo miała być, a skończyło się na TV4. To samo było 4 lata temu kiedy walczyliśmy o awans do fazy grupowej PUEFA z Iraklisem. Wtedy to w informacjach sportowych (2 godziny przed meczem) poinformowali że nie pokażą na otwartym.

Levadii to miał Polsat w ogóle nie pokazywać, więc co bzdury piszesz? Dopiero jakiś tydzień przed meczem w Sosnowcu władze Polsatu poinformowały, że puszczą na Polsat Sport i TV4. Na otwartym mieli pokazywać mecze Wisły od 3 rundy, ale że nawet Levadii nie przeszliśmy to gó*no było, a nie transmisje w otwartym Polsacie :-/

Jagul 06.07.2010 11:22

Pisałem do nich w dzień kiedy okazało się, że kupili prawa. Odpisali, że na pewno wszystkie mecze Wisły będą na otwartym, a dopiero później coś sobie ubzdurali, że dopiero od 3 rundy zaczną pokazywać.

Evil_ 06.07.2010 11:24

Mecze Wisły NA PEWNO w otwartym Polsacie.

oli38 06.07.2010 14:17

A o której godzinie rozgrywany będzie mecz w Krakowie? Polsat podaje 17.00 a oficjalna pisze że najprawdopodobniej 20.00. Wiec brak zgody i logiki.

WiślakMyślenice 06.07.2010 14:57

o 20 jest mecz, także będzie o 20. nic dziwnego w tym nie widzę, ponieważ skąd miał Polsat wiedzieć kiedy jest mecz? to, że Polsat to Solorz, który to z kolei ma we władaniu Śląsk Wrocław to nie znaczy, że on też ma mieć z nami zgodę :D

oli38 06.07.2010 17:43

Tyle, że moim zdaniem godzinę meczu ustala stacja TV, bo tak np. jest przecież w przypadku C+&OS i Ekstraklasy. Więc i w tym przypadku sądzę, że główny głos o tym, o której odbędzie się mecz ma stacja TV, bo wiadomo, że ramówka nawet letnia musi być jako tako zachowana. A pytam o to,bo jestem dojeżdżającym pociągiem kibicem z pobliskiego,ale innego województwa i dla mnie to jednak spora różnica, czy mecz będzie o 17 czy o 20.
Pozdrawiam.

mcovalski 06.07.2010 19:10

Nie widzę ustalonych ramówkę programu tv 4 na przyszły tydzień ale czy ktoś się nie orientuje czy nie będzie tam też pokazywane spotkanie Wisły ?

Zwierze 08.07.2010 11:24

Ja się tak zastanawiam, pojawiają się ramówki na dzisiejszego sparingu w TV internetowych. Czyli jest szansa że jakaś stacja niemiecka transmituje spotkanie. Ktoś coś słyszał?

WISŁAZWE 08.07.2010 11:30

Z tego co jest napisane Tutaj to mecz jest na Polsacie otwartym.

oczywiście Liga Europejska a nie sparing :)

choć na innym portalu w tym czasie leci film

brylant17 08.07.2010 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 930318)
Z tego co jest napisane Tutaj to mecz jest na Polsacie otwartym.

oczywiście Liga Europejska a nie sparing :)

choć na innym portalu w tym czasie leci film

Link nie działa, bodajże we Wtorek? 90minut.pl potwierdziło, że mecze Wisły i Lecha w Polsacie otwartym :P

szprotson 08.07.2010 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 930316)
Ja się tak zastanawiam, pojawiają się ramówki na dzisiejszego sparingu w TV internetowych. Czyli jest szansa że jakaś stacja niemiecka transmituje spotkanie. Ktoś coś słyszał?

Sam licze na to ze bedzie mozna zobaczyc ten pojedynek. Jakby nie było, dochód chyba idzie na fundacje śp.Roberta Enke, wiec moze ktos cos pokaże.

Arturo Qr2nów 08.07.2010 14:52

Dostałem taką oto odpowiedź od Polsatu:

Cytat:

Witam,

Najbliższe mecze zarówno Ligi Mistrzów jak i Ligi Europejskiej będziemy transmitować zarówno na kanale otwartym jak i na kanale Polsat Futbol, wyjątkiem jest jedynie dzisiejszy mecz Ruchu Chorzów, który będziemy transmitować tylko na antenie Polsat Futbol ponieważ równolegle w tym czasie na kanale otwartym będziemy transmitować mecz polskiej drużyny w Lidze Światowej Siatkówki.
Poniżej przesyłam informacje o najbliższych transmisjach:

13.07., godz. 17.00 - Liga Mistrzów UEFA: Inter Baku - Lech Poznań
15.07., godz. 20.00 - Liga Europejska UEFA: KFK Szawle - Wisła Kraków
21.07., godz. 20.00 - Liga Mistrzów UEFA: Lecz Poznań - Inter Baku
22.07., godz. 20.00 - Liga Europejska UEFA: Wisła Kraków - KFK Szawle

Transmisja tych spotkań równolegle na antenie kanału otwartego oraz Polsatu Futbol.

Pozdrawiam
Ewelina Smolińska
Treść niemal identyczna, jak Kolegi wyżej więc co do meczów Amiki oraz naszych wszystko jest chyba jasne.

iq1000 08.07.2010 16:25

Były głosy, że dzisiejszy sparing można gdzieś obejrzeć. Aktualne?

sportnh 08.07.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 930521)
Były głosy, że dzisiejszy sparing można gdzieś obejrzeć. Aktualne?

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

dodali tylko i wylacznie niestety relacje tekstowa wiec chyba nie..

prorok 12.07.2010 11:58

jest gdzies relacja wideo z dzisiejszej konferencji ,bo z tego co wiem ma sie o 13 zaczynać

przemek1902 12.07.2010 12:29

Wbijaj tu: http://www.małopolska.tv/portal/2010...je-wisly-1300/
bądź tu na testowa relacje: http://wisla.tv/live.php

przemek1902 12.07.2010 12:31

Wbijaj tu: http://www.małopolska.tv/portal/2010...je-wisly-1300/
bądź tu na testowa relacje: http://wisla.tv/live.php

Serafa 13.07.2010 12:25

To w jakiej telewizji będzie mecz?

crazykaro 13.07.2010 12:31

Mecz będzie na Polsacie o 20

blanco 13.07.2010 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serafa (Post 933564)
To w jakiej telewizji będzie mecz?

Na otwartym polsacie :)

Tenzen 13.07.2010 12:39

Szkoda, że mam N'kę ;) Więc jednak dla mnie jakiś streaming z neta ;)

DarekK_11 13.07.2010 16:27

Zna ktoś jakąś knajpe gdzie jest polsat?

Filippo123321 13.07.2010 17:55

Jesli kogos interesuje - mecz Levadia - Debreczyn (do przerwy 0:0) - http://atdhe.net/21146/watch-levadia...nn-vs-debrecen

labtec 14.07.2010 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 933571)
Na otwartym polsacie :)

jesteś pewien ?

http://tv.wp.pl/

ja tu widzę o 20;00 jakiś chłam a nie mecz

JrQ- 14.07.2010 11:07

k*rwa, przeciez my jutro gramy chlopie: http://tv.wp.pl/date,2010-07-15,index.html

KacpiTSW 14.07.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 934139)
jesteś pewien ?

http://tv.wp.pl/

ja tu widzę o 20;00 jakiś chłam a nie mecz

http://tv.wp.pl/date,2010-07-15,index.html

Evil_ 14.07.2010 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 933579)
Szkoda, że mam N'kę ;) Więc jednak dla mnie jakiś streaming z neta ;)

ze zwykłego druta nie złapiesz?

krakfilm 14.07.2010 13:02

Cześć Bracia Wiślacy, orientuje się ktoś, gdzie można oglądnąć jutrzejszym mecz w LONDYNIE ???

Pozdrowienia z czasowej emigracji


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl