![]() |
W ten weekend byłem w NT i powiem Ci,że z tyłu lodowiska jest w miarę porządne boisko. Może tam. Innych dobrych nie widziałem.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Na 90% mecz odbędzie się na tym stadionei co do drugiego to jest on obok lodowiska bodajże jest tam ulica Parkowa. Na koniec wg. mnie lepszym rozwiązaniem jest oczywiście stadion Piłsudskiego więcej kibiców może wejśc na mecz no i jest chyba łatwiejszy do znalezienia dla tych którzy nie są z NT. Co do murawy to lepsza jest na boisku koło lodowiska ale więcej na ten temat postaram się napisać wieczorem(na miejskim gra i trenuje Szarotka więc jest bardziej zużyta) |
Cytat:
|
http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1907 - ciekawa rzecz, piszą, że w sobotę będą robić VIDEO relacje live z meczu z Tatranem. No ale mnie to mało interesuje, bo wybieram się do Nowego targu <jupi>
|
13 z pola trenuje w Zakopanem...
czy naprawdę nie ma ani JEDNEGO młodego piłkarza w tym klubie, którego można by zabrać na obóz? chociażby po naukę? to już naprawdę z lekka zakrawa na kpinę... |
A właśnie, co z Kubowiczem? On ponoć był tylko wypożyczony do Floty. Czekaj i Chrapek też zdaje się byli już włączeni do kadry pierwszego zespołu- oni trenują z Wisłą?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Helton trenuje z Wiślakami
http://www.youtube.com/watch?v=kO8IB...layer_embedded http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_z_heltonem/ |
Ja jak reszta tez uwazam ze dobrze ze klub nie wysyla zawodnikow na zgrupowanie np do Turcjii jak rok temu zdajsie ,tylko blisko i w znane im rejony.
Teraz tam Heniek niech im da porzadnie w kosc maja ciwiczyc i jeszcze raz ciwuczyc ,i zeby tylko nie bylo bajek o nietrafieniu z formą... |
Cytat:
|
|
Cytat:
Cytat:
|
Dobra mysl. Moze zamiast testowac jak to sam Kasperczak mowil pilkarzy ktorzy nie beda czolowymi postaciamiw naszym klubie bowiem zaden porzadny pilkarz nie zgodzi sie na tesowanie to dac w tych kilku sparingach szanse ogrania sie mlodym chlopakom. Napewno by zebrali wiecej doswiadczenia niz w MESie. No ale to jest bolaczka calej polskiej pilki. Zamiast stawiac na mlodych, juz nie mowie ze Ci mlodzi maja odgrywac pierwsze skrzypce w druzynie ale nawet jakby byli od czasu do czasu wpuszczeniw 1 skladzie w lidze albo wchodzili na zmiany to sie wmawia sobie i wszystkim kibicom ze musi grac Brozek bez formy czy Boguski bo mlodzi sa za slabi. A w tamtym sezonie w meczu naszym z Legia na Ł3 wszedl mlodziak Kosecki i pokazal ze ma wieksze jaja niz te wszystkie patalachy z Legii typu Grzelak, Iwanski itd No ale lepiej mowic ze mlodziez to chuja umie i zyc sobie w takiej swiadomosci. Po co my szukamy pilkarzy na lawke rezerwowych jak mamy napewno kilka ciekawych nazwisk w Mlodej Ekstraklasie ktorym jesli daloby sie szanse to prezentowaliby sie lepiej niz taki Jirsak, chociazby Burliga, Czekaj. Ale co tam testujmy, wydajmy kase napewno "szybciej" znajdziemy lepszych. Ehhh rece opadaja
|
Już nie wspominam, że mecz z Tatranem jest rzeczywiście tak istotnym spotkaniem, że młodzi nawet ewentualnie psując wynik narobiliby naprawdę strasznej krzywdy swojej drużynie...(ironia). Jak mają się stać gotowymi zawodnikami do gry, skoro tak się leje w klubie na szkolenie młodzieży, a Wisła pod tym względem zaczyna być ewenementem nawet na skalę krajową, bo żal porównywać podejście do młodzieży w Białej Gwieździe do Lecha czy Legii, gdzie bywa i tak, że na cały obóz przygotowawczy z seniorską drużyną jadą szesnastoletni zawodnicy. Zresztą pod tym względem chyba każdy klub ekstraklasowy przebija Wisłę - a potem chce się wydawać 500 tys. euro na Sadloka czy Sobiecha i się oburza jeszcze, że chcą Chorzowianie za dużo za nich...I też jeszcze potem zdziwienie, że taki Jonczyk potrafi grać w piłkę, chce się rozwijać i grać gdzie indziej. Trudno się też dziwić, że Wiślacka młodzież coraz słabiej wypada na krajowej scenie w rozgrywkach młodzieżowych, skoro takie podejście panuje w ich własnym klubie...
|
Cytat:
Nie on testuje tylko klub, a co do Czekaja to zgadzam sie ze on nie nadaje sie jeszcze do pierwszej drużyny. Oglądałem go wiele razy i popełnia zbyt wiele błędów, ma na pewno ogromny potencjał jednak to nie jest zawodnik do pierwszej drużyny. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
byłem dziś w Zkp na Treningu i powiem że ciekawie prezentuje się ten Etamane. niezłe warunki, dobry strzał, gra głowa i dużo biega.. szuka pozycji
Natomiast ten "pączuś" Pinto to pozal sie boże... dośrdokowania z boku, a on czysto w piłke trafic nie może:) dośrodkowac też zbytnio nie umie, przynajmniej mu nie wychodziło Natomiast Jovanic po jednej z interwencji doznal urazu barku, raczej nie groźnego. rozsmieszył mnie gdy po jednej z interwencji gdy piłka po palcach wpadla mu do bramki krzyknął: "Ty ****o jedna!!" :) czyli nie zle łapie... przynajmniej jak narazie łacine:) pogadałem chwile z trenerem bramkarzy i powiedział że Jovanic to bardzo ciekawy gracz... no cóz pożyjemy zobaczymy |
Cytat:
Pawła Brożka, Piotrka Brożka, Małeckiego - pewne miejsce, Kowalskiego, Burligę, Mączyńskiego - możliwość występu. To daje nam ponad połowę składu, a jest również możliwość że w bramce stanie Jarosiński lub Kurto. Mało prawdopodobne, ale możliwe 7 "wychowanków" na boisku równocześnie. |
****a co za głupoty.
Młoda Wisła, jak i polska młodzież to w większości wypadków drewno wysokogatunkowe. Miejcie pretensje do PZPNu o brak szkólek, trenerów itp |
Cytat:
Wisła ma takich piłkarzy, jakich sobie sama wychowa, nikt nie broni krakowskiemu klubowi zorganizować szkolenia młodzieży na wysokim poziomie, zbudować ośrodka treningowego z całym zapleczem (koszt około 3-4 mln zł., więc to koszt np. darowania sobie jednego transferu, coś na co Wisłę na pewno byłoby stać, gdyby rzeczywiście tego chciała), wysyłać trenerów na zagraniczne szkolenia, czy też zatrudnić specjalistów z zagranicy, organizować regularną selekcję w grupach młodzieżowych, zwiększać rywalizację itd. itd. Jak pokazuje doświadczenie, na tym dobrze wychowanym "drewnie wysokogatunkowym" kluby zarabiają na razie najlepiej, z tego samego drewna są też Sobolewski, Głowacki, Brożek czy Małecki, a więc zawodnicy mimo wszystko najlepsi w wiślackim klubie w ostatnich latach - że nie wspomnę o Kosowskim, Żurawski, Frankowskim i Szymkowiaku. Oczywiście PZPN to co ma do zrobienia, robi fatalnie, nie doszkala trenerów, słaba jest organizacja rozgrywek młodzieżowych itd., ale jak klubom by rzeczywiście zależało na szkoleniu, to bez pomocy PZPN też się to da zrobić, przynajmniej na takim poziomie, żeby produkować lepszych piłkarzy niż to się robiło do tej pory. Wiec skończ waść i nie pieprz mi tu, że szkolenie w Wiśle jest be przez PZPN, bo jakoś Legia, Lech, Ruch czy Zagłębie jak widać potrafią coś więcej w tym kierunku robić, a Wiśle do tych klubów pod względem szkolenia jest daleko... |
Cytat:
|
Cytat:
Przecież bez testów (i dobrego wujka - niestety) Kuby by w Wiśle nie było. |
Cytat:
|
Co wcale nie stoi w opozycji do faktu, że przeszli w Wiśle drogę od juniorów do pierwszego składu.
|
Ostatni trening na zgrupowaniu w Zakopanem piłkarze Wisły odbyli na siłowni.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_na_silowni/ |
Cytat:
|
Cytat:
Heniu stosuje treningi barcelońskie: więcej grania mniej biegania. |
Prosze prosze, kto gra w składzie Preszowa :lol:
Cytat:
|
Co robi Mucha w składzie gości :lol: ? :D już 2;0 mam nadzieję, że ten kameruńczyk wejdzie w drugiej połowie
Wow 3:0 czyżby wraca Wielka Wisełka? :D |
Dawno Wisła nie wygrywała tak wysoko meczów sparingowych. Może to jakiś dobry omen
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Coś temu nowemu kucharzowi nie wychodzi rozgrywanie piłki. Helton raczej zostanie przy garach. W następnym sparingu potencjał piłkarski zostanie sprawdzony u masażystów.
|
na sparingu jest B.Basałaj, czyli juz wrocil z Włoch z rozmów o Makinwie ,ciekawe co załatwił ? :lol:
|
a ten Hilton miał wgl piłkę?
a co do wyniku, przegrywamy w sparingach, badź remisujemy to żle, wygrywamy wysoko też źle. Wam się nie dogodzi:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl