Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Marszałek 23.06.2010 10:38

W ten weekend byłem w NT i powiem Ci,że z tyłu lodowiska jest w miarę porządne boisko. Może tam. Innych dobrych nie widziałem.

KoPer 23.06.2010 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 919118)
W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i odpuscił zgrupowania w Turcjach i Hiszpanii. Chodż podejrzewam,że pobyt w Zakopanem tańszy od Turcji nie jest. Ale nie istotne. Ma lać,pizgać błyskawicami a oni mają zpaierniczać od rana do wieczora. Jak na kopaczy tej kalsy to i tak w sumie dobre warunki do przygotowania mają. Biegusiem co rano na Nosal powinni wybiegać i wracać. Jesli któryś by zgubił się lub padł,znaczy nie wytrzymał albo pierdoła zgubił się,to ok, nam takich na boisku nie potrzeba. Strata byłaby żadna. Szkoda,że drugie zgrupowanie nie odbywa się gdzieś na Słowacji. Na jakimś zadupiu w wyskokich Tatrach,żeby zobaczyli jak wiele ich dzieli od prawdziwych piłkarzy.

Popieram w 100%. Jak tak właśnie oglądałem zdjęcia na oficjalnej z treningu to sobie pomyslałem: niech leje, wali piorunami a oni niech zapieprzają. Może w końcu zaczną wyglądać normalnie na boisku. Prawda jest taka, że nie ma taktyki bez odpowiedniej kondycji i techniki.

wiertar 23.06.2010 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 919121)
farciarz Skoro jesteś tak dobrze zorientowany znasz może adres boiska w NT na którym odbędzie się ten mecz?

odpowiem za kolege. podobno mecz na miejskim więc adres jest taki: Stadion Miejski Letni im. Piłsudskiego. w Nowy Targ, Kolejowa 161

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 919131)
W ten weekend byłem w NT i powiem Ci,że z tyłu lodowiska jest w miarę porządne boisko. Może tam. Innych dobrych nie widziałem.

Raczej nie chodzi o to, to o którym piszesz jest na ulicy parkowej o ile się nie myle w tym momencie.

farciarz 23.06.2010 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 919142)
odpowiem za kolege. podobno mecz na miejskim więc adres jest taki: Stadion Miejski Letni im. Piłsudskiego. w Nowy Targ, Kolejowa 161



Raczej nie chodzi o to, to o którym piszesz jest na ulicy parkowej o ile się nie myle w tym momencie.

Tak jest to boisko jest pod tym adresem, dodam tylko dla tych któży niewiedzą gdzie to jest, że boisko im.Piłsudskiego położone jest przy głównej drodze jesieś 150-200metrów od dworca PKP (praktycznie naprzeciwko tego dworca)

Na 90% mecz odbędzie się na tym stadionei co do drugiego to jest on obok lodowiska bodajże jest tam ulica Parkowa.

Na koniec wg. mnie lepszym rozwiązaniem jest oczywiście stadion Piłsudskiego więcej kibiców może wejśc na mecz no i jest chyba łatwiejszy do znalezienia dla tych którzy nie są z NT.

Co do murawy to lepsza jest na boisku koło lodowiska ale więcej na ten temat postaram się napisać wieczorem(na miejskim gra i trenuje Szarotka więc jest bardziej zużyta)

SpoXsteR 24.06.2010 00:41

Cytat:

Piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna

W środowe popołudnie zawodnicy Wisły mieli urozmaicony trening. Zaczęło się od piłki ręcznej, potem była gra z odbiciami jak w siatkówce, a dopiero na koniec była gierka piłki nożnej. Zapraszamy do oglądania zdjęć i materiału wideo z tych zajęć.

wideo http://www.youtube.com/watch?v=kIFPi...layer_embedded
+ foto http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_pilka_nozna/

moskit 24.06.2010 11:08

http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1907 - ciekawa rzecz, piszą, że w sobotę będą robić VIDEO relacje live z meczu z Tatranem. No ale mnie to mało interesuje, bo wybieram się do Nowego targu <jupi>

blz 24.06.2010 13:00

13 z pola trenuje w Zakopanem...

czy naprawdę nie ma ani JEDNEGO młodego piłkarza w tym klubie, którego można by zabrać na obóz? chociażby po naukę?

to już naprawdę z lekka zakrawa na kpinę...

Uran235 24.06.2010 13:19

A właśnie, co z Kubowiczem? On ponoć był tylko wypożyczony do Floty. Czekaj i Chrapek też zdaje się byli już włączeni do kadry pierwszego zespołu- oni trenują z Wisłą?

K4millo 24.06.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 919888)
A właśnie, co z Kubowiczem? On ponoć był tylko wypożyczony do Floty. Czekaj i Chrapek też zdaje się byli już włączeni do kadry pierwszego zespołu- oni trenują z Wisłą?

Czekaj z Chrapkiem grali wczoraj w eliminacjach mistrzostw polski juniorów, ale Wisła odpadła, więc może dołączą na treningi 1 zespołu po krótkim odpoczynku.

SpoXsteR 24.06.2010 13:41

Cytat:

Udało nam się wreszcie ustalić boisko, na którym w sobotę Wisła zmierzy się sparingowo ze słowackim Tatranem Preszów. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim Letnim im. Józefa Piłsudskiego, rozpocznie się o godzinie 14.

Do wejścia na mecz będą uprawniały specjalne bilety-cegiełki w cenie 15 zł. Zysk uzyskany ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na pomoc dla poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Kasy stadionu będą otwarte od godziny 12.

Boisko znajduje się na ulicy Kolejowej 161.
glowna TWSD

Żmijka 24.06.2010 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 919888)
A właśnie, co z Kubowiczem? On ponoć był tylko wypożyczony do Floty.

Dawid miał wracać do Krk, ale tu raczej nie było zainteresowania. Na 90% zostaje więc we Flocie.

SpoXsteR 24.06.2010 15:16

Helton trenuje z Wiślakami
http://www.youtube.com/watch?v=kO8IB...layer_embedded

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_z_heltonem/

Wojtas 24.06.2010 23:26

Ja jak reszta tez uwazam ze dobrze ze klub nie wysyla zawodnikow na zgrupowanie np do Turcjii jak rok temu zdajsie ,tylko blisko i w znane im rejony.

Teraz tam Heniek niech im da porzadnie w kosc maja ciwiczyc i jeszcze raz ciwuczyc ,i zeby tylko nie bylo bajek o nietrafieniu z formą...

Jagul 25.06.2010 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blz (Post 919871)
13 z pola trenuje w Zakopanem...

czy naprawdę nie ma ani JEDNEGO młodego piłkarza w tym klubie, którego można by zabrać na obóz? chociażby po naukę?

to już naprawdę z lekka zakrawa na kpinę...

Też mnie to zastanawia. Kiedyś Wisła słynęła z dobrej i zdolnej młodzieży. Teraz posiadamy jeden wielki talent i jest to Czekaj. Wszyscy wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Nie rozumiem czemu on nie jest włączony do składu, skoro akurat ze środkiem obrony mamy teraz problem. Niestety ale w tym kraju nikt nie ma jaj, aby dać szanse 18-latkowi i to też jest przyczyna naszych niepowodzeń w Europie. Dla nas 18-latkowie to cały czas "młodzi, perspektywiczni", tymczasem w tym wieku piłkarz powinien grać. Dla przypomnienia kiedy Wisła grała z Anderlechtem w el.LM na środku obrony wystąpił 18 letni Kompany.

grzesiek632 25.06.2010 11:28

Trenowali z Etamane.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...amane_z_wisla/

rw88 25.06.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 920451)
Też mnie to zastanawia. Kiedyś Wisła słynęła z dobrej i zdolnej młodzieży. Teraz posiadamy jeden wielki talent i jest to Czekaj. Wszyscy wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Nie rozumiem czemu on nie jest włączony do składu, skoro akurat ze środkiem obrony mamy teraz problem. Niestety ale w tym kraju nikt nie ma jaj, aby dać szanse 18-latkowi i to też jest przyczyna naszych niepowodzeń w Europie. Dla nas 18-latkowie to cały czas "młodzi, perspektywiczni", tymczasem w tym wieku piłkarz powinien grać. Dla przypomnienia kiedy Wisła grała z Anderlechtem w el.LM na środku obrony wystąpił 18 letni Kompany.

Że tak zacytuję "mądrość" pana trenera Kasperczaka z dzisiejszego Dziennika Polskiego:

Cytat:

...Na razie nie ma zmian w wiślackiej obronie i łatwo przewidzieć, jaki może być skład w sobotnim sparingu z Tatranem, bowiem trener nie ma za dużego wyboru. Mimo takiej sytuacji nie zdecydował się na sięgnięcie po zawodników z Młodej Ekstraklasy. - Co będę brał statystów, jak potrzebuję aktorów - wyjaśnia szkolenieowiec wiślaków. Dodaje również: - Na dziś nikogo nie wziąłem, a co będzie w przyszłości, tego nie wiem. Na razie jedyny, który nadaje się do gry z zespołu Młodej Ekstraklasy to Łukasz Burliga, ale jest kontuzjowany...
Dla mnie ten człowiek mówiąc takie słowa pokazuje, że jest po prostu żałosnym trenerem. Testuje jakieś odpady, śmiecie brazylijskie, marnuje czas w sparingach dla zawodników wyglądających na pierwszy rzut oka jak alfonsi z burdelu, a nie daje szans na rozwój młodym ludziom, którzy Wisłę mają w większości w sercu. Gdyby jego praca nie była związana z wynikami Wisły, to życzyłbym mu rychłego zwolnienia i futbolowej smierci, bo w dużej mierze przez takich ludzi nasza piłka wygląda tak jak wygląda.

Jaroo1 25.06.2010 12:15

Dobra mysl. Moze zamiast testowac jak to sam Kasperczak mowil pilkarzy ktorzy nie beda czolowymi postaciamiw naszym klubie bowiem zaden porzadny pilkarz nie zgodzi sie na tesowanie to dac w tych kilku sparingach szanse ogrania sie mlodym chlopakom. Napewno by zebrali wiecej doswiadczenia niz w MESie. No ale to jest bolaczka calej polskiej pilki. Zamiast stawiac na mlodych, juz nie mowie ze Ci mlodzi maja odgrywac pierwsze skrzypce w druzynie ale nawet jakby byli od czasu do czasu wpuszczeniw 1 skladzie w lidze albo wchodzili na zmiany to sie wmawia sobie i wszystkim kibicom ze musi grac Brozek bez formy czy Boguski bo mlodzi sa za slabi. A w tamtym sezonie w meczu naszym z Legia na Ł3 wszedl mlodziak Kosecki i pokazal ze ma wieksze jaja niz te wszystkie patalachy z Legii typu Grzelak, Iwanski itd No ale lepiej mowic ze mlodziez to chuja umie i zyc sobie w takiej swiadomosci. Po co my szukamy pilkarzy na lawke rezerwowych jak mamy napewno kilka ciekawych nazwisk w Mlodej Ekstraklasie ktorym jesli daloby sie szanse to prezentowaliby sie lepiej niz taki Jirsak, chociazby Burliga, Czekaj. Ale co tam testujmy, wydajmy kase napewno "szybciej" znajdziemy lepszych. Ehhh rece opadaja

rw88 25.06.2010 12:23

Już nie wspominam, że mecz z Tatranem jest rzeczywiście tak istotnym spotkaniem, że młodzi nawet ewentualnie psując wynik narobiliby naprawdę strasznej krzywdy swojej drużynie...(ironia). Jak mają się stać gotowymi zawodnikami do gry, skoro tak się leje w klubie na szkolenie młodzieży, a Wisła pod tym względem zaczyna być ewenementem nawet na skalę krajową, bo żal porównywać podejście do młodzieży w Białej Gwieździe do Lecha czy Legii, gdzie bywa i tak, że na cały obóz przygotowawczy z seniorską drużyną jadą szesnastoletni zawodnicy. Zresztą pod tym względem chyba każdy klub ekstraklasowy przebija Wisłę - a potem chce się wydawać 500 tys. euro na Sadloka czy Sobiecha i się oburza jeszcze, że chcą Chorzowianie za dużo za nich...I też jeszcze potem zdziwienie, że taki Jonczyk potrafi grać w piłkę, chce się rozwijać i grać gdzie indziej. Trudno się też dziwić, że Wiślacka młodzież coraz słabiej wypada na krajowej scenie w rozgrywkach młodzieżowych, skoro takie podejście panuje w ich własnym klubie...

blackluk 25.06.2010 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 920554)
Że tak zacytuję "mądrość" pana trenera Kasperczaka z dzisiejszego Dziennika Polskiego:



Dla mnie ten człowiek mówiąc takie słowa pokazuje, że jest po prostu żałosnym trenerem. Testuje jakieś odpady, śmiecie brazylijskie, marnuje czas w sparingach dla zawodników wyglądających na pierwszy rzut oka jak alfonsi z burdelu, a nie daje szans na rozwój młodym ludziom, którzy Wisłę mają w większości w sercu. Gdyby jego praca nie była związana z wynikami Wisły, to życzyłbym mu rychłego zwolnienia i futbolowej smierci, bo w dużej mierze przez takich ludzi nasza piłka wygląda tak jak wygląda.

Jezu co głupoty.
Nie on testuje tylko klub, a co do Czekaja to zgadzam sie ze on nie nadaje sie jeszcze do pierwszej drużyny. Oglądałem go wiele razy i popełnia zbyt wiele błędów, ma na pewno ogromny potencjał jednak to nie jest zawodnik do pierwszej drużyny.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 920564)
Ale co tam testujmy, wydajmy kase napewno "szybciej" znajdziemy lepszych. Ehhh rece opadaja

Na co niby wydajemy pieniądze??? Wiesz w ogolę jakimi prawami rządzą się testy zawodnika???

rw88 25.06.2010 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 920570)
Jezu co głupoty.
Nie on testuje tylko klub, a co do Czekaja to zgadzam sie ze on nie nadaje sie jeszcze do pierwszej drużyny. Oglądałem go wiele razy i popełnia zbyt wiele błędów, ma na pewno ogromny potencjał jednak to nie jest zawodnik do pierwszej drużyny.

To on się na to godzi, godzi się na treningi zawodników którzy z góry są skazani na niepowodzenie (ale "zagraniczni" przecież...), a nie godzi się nawet na TRENING młodszych zawodników ze starszymi, od których mogliby się uczyć, co pomogłoby im na pewno w piłkarskim rozwoju. Oczywistym jest fakt, że żaden z nich nie jest gotowy, aby grać w pierwszym składzie, ale równie oczywistym jest to, że w sytuacji kiedy trenuje 13 czy 14 zawodników skład powinni uzupełnić młodzi tak, żeby ich oswajać z treningami pierwszej drużyny. Lech i Legia to rozumieją i w przyszłości na tym zyskają, a być może nawet solidnie zarobią (jak na Fabiańskim, Janczyku czy Lewandowskim), Wisła z takim podejściem do szkolenia się może na tym grubo przejechać.

Jagul 25.06.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 920570)
Nie on testuje tylko klub, a co do Czekaja to zgadzam sie ze on nie nadaje sie jeszcze do pierwszej drużyny. Oglądałem go wiele razy i popełnia zbyt wiele błędów, ma na pewno ogromny potencjał jednak to nie jest zawodnik do pierwszej drużyny.

Skoro ma potencjał i może stać się klasowym zawodnikiem, to tym bardziej powinien mieć kontakt z pierwszą drużyną. Mógłby wtedy otrzymać od bardziej doświadczonych zawodników porady, jak się ustawiać itp. W ME nikt mu przecież w tym nie pomoże. Gramy teraz parę sparingów, a my nie dajemy szansy młodym. Może jakby Czekaj otrzymał szanse w 1 drużynie dostosowałby się do poziomu? Wisła szuka gdzieś w Chinach jakiś pionków do gry, a nie dostrzega tego co ma u siebie...

wiertar 25.06.2010 13:05

byłem dziś w Zkp na Treningu i powiem że ciekawie prezentuje się ten Etamane. niezłe warunki, dobry strzał, gra głowa i dużo biega.. szuka pozycji

Natomiast ten "pączuś" Pinto to pozal sie boże... dośrdokowania z boku, a on czysto w piłke trafic nie może:) dośrodkowac też zbytnio nie umie, przynajmniej mu nie wychodziło

Natomiast Jovanic po jednej z interwencji doznal urazu barku, raczej nie groźnego. rozsmieszył mnie gdy po jednej z interwencji gdy piłka po palcach wpadla mu do bramki krzyknął: "Ty ****o jedna!!" :) czyli nie zle łapie... przynajmniej jak narazie łacine:)

pogadałem chwile z trenerem bramkarzy i powiedział że Jovanic to bardzo ciekawy gracz... no cóz pożyjemy zobaczymy

laxa 25.06.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 920568)
Już nie wspominam, że mecz z Tatranem jest rzeczywiście tak istotnym spotkaniem, że młodzi nawet ewentualnie psując wynik narobiliby naprawdę strasznej krzywdy swojej drużynie...(ironia). Jak mają się stać gotowymi zawodnikami do gry, skoro tak się leje w klubie na szkolenie młodzieży, a Wisła pod tym względem zaczyna być ewenementem nawet na skalę krajową, bo żal porównywać podejście do młodzieży w Białej Gwieździe do Lecha czy Legii, gdzie bywa i tak, że na cały obóz przygotowawczy z seniorską drużyną jadą szesnastoletni zawodnicy. Zresztą pod tym względem chyba każdy klub ekstraklasowy przebija Wisłę - a potem chce się wydawać 500 tys. euro na Sadloka czy Sobiecha i się oburza jeszcze, że chcą Chorzowianie za dużo za nich...I też jeszcze potem zdziwienie, że taki Jonczyk potrafi grać w piłkę, chce się rozwijać i grać gdzie indziej. Trudno się też dziwić, że Wiślacka młodzież coraz słabiej wypada na krajowej scenie w rozgrywkach młodzieżowych, skoro takie podejście panuje w ich własnym klubie...

W pierwszym składzie Wisły są zawodnicy, którzy przeszli z juniorów do pierwszego składu i nie jest tak ich mało jak się wydaje. Jest taka możliwość, że w meczu zobaczymy na boisku:
Pawła Brożka, Piotrka Brożka, Małeckiego - pewne miejsce,
Kowalskiego, Burligę, Mączyńskiego - możliwość występu.

To daje nam ponad połowę składu, a jest również możliwość że w bramce stanie Jarosiński lub Kurto.
Mało prawdopodobne, ale możliwe 7 "wychowanków" na boisku równocześnie.

Pablo84 25.06.2010 13:56

****a co za głupoty.
Młoda Wisła, jak i polska młodzież to w większości wypadków drewno wysokogatunkowe.
Miejcie pretensje do PZPNu o brak szkólek, trenerów itp

rw88 25.06.2010 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 920626)
****a co za głupoty.
Młoda Wisła, jak i polska młodzież to w większości wypadków drewno wysokogatunkowe.
Miejcie pretensje do PZPNu o brak szkólek, trenerów itp

No właśnie. To jest kolejna durna papka wmówiona przez wszystkie media, że to związek jest be we wszystkim co jest związane z Polską piłką itd. a taka jest prawda, że właściwie wszędzie na świecie to kluby odpowiadają za rozwój młodzieży, związek może co najwyżej w tym pomagać. Owszem, są np. szkółki związkowe we Francji, ale kto zna tamtejsze realia wie, że każdy z tych szkółek i tak celuje w to, żeby trafić do akademii Lyonu, Bordeaux czy PSG. To, że Francuzi mają takich wychowanków bo związek tego dokonał to podobny mit jak to, że Anglia jest wzorem postępowania "z chuliganami". A już Niemcy czy Holandia w całości są oparte na szkoleniu młodzieży w klubach, związki w tym tylko pomagają - przecież to szkółka Ajaxu, Bayernu, Stuttgartu czy PSV wychowała zawodników dla reprezentacji, nie związek. Związek powinien co najwyżej wspomagać silnie szkolenie w niższych ligach, słabszych klubach, ale takie ekipy jak Wisła, Legia czy Lech powinny posiadać swoje niezależne struktury szkolenia młodzieży.

Wisła ma takich piłkarzy, jakich sobie sama wychowa, nikt nie broni krakowskiemu klubowi zorganizować szkolenia młodzieży na wysokim poziomie, zbudować ośrodka treningowego z całym zapleczem (koszt około 3-4 mln zł., więc to koszt np. darowania sobie jednego transferu, coś na co Wisłę na pewno byłoby stać, gdyby rzeczywiście tego chciała), wysyłać trenerów na zagraniczne szkolenia, czy też zatrudnić specjalistów z zagranicy, organizować regularną selekcję w grupach młodzieżowych, zwiększać rywalizację itd. itd. Jak pokazuje doświadczenie, na tym dobrze wychowanym "drewnie wysokogatunkowym" kluby zarabiają na razie najlepiej, z tego samego drewna są też Sobolewski, Głowacki, Brożek czy Małecki, a więc zawodnicy mimo wszystko najlepsi w wiślackim klubie w ostatnich latach - że nie wspomnę o Kosowskim, Żurawski, Frankowskim i Szymkowiaku. Oczywiście PZPN to co ma do zrobienia, robi fatalnie, nie doszkala trenerów, słaba jest organizacja rozgrywek młodzieżowych itd., ale jak klubom by rzeczywiście zależało na szkoleniu, to bez pomocy PZPN też się to da zrobić, przynajmniej na takim poziomie, żeby produkować lepszych piłkarzy niż to się robiło do tej pory.

Wiec skończ waść i nie pieprz mi tu, że szkolenie w Wiśle jest be przez PZPN, bo jakoś Legia, Lech, Ruch czy Zagłębie jak widać potrafią coś więcej w tym kierunku robić, a Wiśle do tych klubów pod względem szkolenia jest daleko...

Jaroo1 25.06.2010 17:26

Cytat:

Na co niby wydajemy pieniądze??? Wiesz w ogolę jakimi prawami rządzą się testy zawodnika???
Chodzilo mi o to ze testujemy taki szrot i od czasu do czasu wydajemy kase na Kirmow itp A jak widac testujemy niepotrzebnie bo jakos jeszcze zadnej perelki nie wylowilismy a transfery gotowkowe tez sa ryzykowne. Mlody chlopak ktory ma potencjal, ma ochote rozwijania sie moze w rok czy dwa zrobic takie postepy ze taki Kirm, Jirsak czy ten berbec z Brazylii ktorego teraz testujemy to beda przy nich pionki. Nie jestem zadnym ekspertem ale to jest po prostu logiczne. Lewandowski czy Blaszczykowski tez bylo no nameami ale ktos dal im szane i rozwineli sie na bardzo ciekawych pilkarzy. Oczywiscie nie mowie ze Czekaj i Burliga maja taki sam potencjal ale napewno powinni dostawac szanse w meczach seniorow bo inaczej to sie zmarnuja jak Maczynski i w wieku 23 lat beda wprowadzani do 1 jedenastki co jest smieszne bo taki chlopak 23 letni juz przeciez jest rozwiniety i o wiele sie nie poprawi. Ale dobra, koncze gadke bo to bez sensu, polska mysl szkoleniowa sie liczy i mlodzi maja sie kisic w mlodej ekstraklasie bo to koty a jak beda miec 22 lata to moga wejsc do 1 druzyny. Szkoda ze wtedy juz jest po ptokach i taki czlowiek nie przeskoczy poziomu naszej ekstraklasy.

grogoriogreg 25.06.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 920742)
Chodzilo mi o to ze testujemy taki szrot i od czasu do czasu wydajemy kase na Kirmow itp A jak widac testujemy niepotrzebnie bo jakos jeszcze zadnej perelki nie wylowilismy a transfery gotowkowe tez sa ryzykowne. Mlody chlopak ktory ma potencjal, ma ochote rozwijania sie moze w rok czy dwa zrobic takie postepy ze taki Kirm, Jirsak czy ten berbec z Brazylii ktorego teraz testujemy to beda przy nich pionki. Nie jestem zadnym ekspertem ale to jest po prostu logiczne. Lewandowski czy Blaszczykowski tez bylo no nameami ale ktos dal im szane i rozwineli sie na bardzo ciekawych pilkarzy. Oczywiscie nie mowie ze Czekaj i Burliga maja taki sam potencjal ale napewno powinni dostawac szanse w meczach seniorow bo inaczej to sie zmarnuja jak Maczynski i w wieku 23 lat beda wprowadzani do 1 jedenastki co jest smieszne bo taki chlopak 23 letni juz przeciez jest rozwiniety i o wiele sie nie poprawi. Ale dobra, koncze gadke bo to bez sensu, polska mysl szkoleniowa sie liczy i mlodzi maja sie kisic w mlodej ekstraklasie bo to koty a jak beda miec 22 lata to moga wejsc do 1 druzyny. Szkoda ze wtedy juz jest po ptokach i taki czlowiek nie przeskoczy poziomu naszej ekstraklasy.

To testowanie jest potrzebne, czy niepotrzebne?
Przecież bez testów (i dobrego wujka - niestety) Kuby by w Wiśle nie było.

skeba 25.06.2010 17:46

Cytat:

W pierwszym składzie Wisły są zawodnicy, którzy przeszli z juniorów do pierwszego składu i nie jest tak ich mało jak się wydaje. Jest taka możliwość, że w meczu zobaczymy na boisku:
Pawła Brożka, Piotrka Brożka, Małeckiego - pewne miejsce,
Kowalskiego, Burligę, Mączyńskiego - możliwość występu.
Brożkowie zanim trafili do Wisły do grali w innych klubach, Małecki też...

damians 25.06.2010 17:58

Co wcale nie stoi w opozycji do faktu, że przeszli w Wiśle drogę od juniorów do pierwszego składu.

SpoXsteR 25.06.2010 20:40

Ostatni trening na zgrupowaniu w Zakopanem piłkarze Wisły odbyli na siłowni.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_na_silowni/

AS82 25.06.2010 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 920852)
Ostatni trening na zgrupowaniu w Zakopanem piłkarze Wisły odbyli na siłowni.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ng_na_silowni/

3 dni na silowni i juz sa gotowi do sezonu :rotfl: Oni powinni po tych gorach biegac dwa tygodnie i cwiczyc na silowni 2 razy dziennie ,to by bylo kondycyjne przygotowanie do sezonu

tofik 26.06.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 920885)
3 dni na silowni i juz sa gotowi do sezonu :rotfl: Oni powinni po tych gorach biegac dwa tygodnie i cwiczyc na silowni 2 razy dziennie ,to by bylo kondycyjne przygotowanie do sezonu

Liga jest niezbyt wymagająca. Jakiś koleś nie miał klubu i przygotowywał się biegając po parku. :lol:
Heniu stosuje treningi barcelońskie: więcej grania mniej biegania.

Grzadq 26.06.2010 13:09

Prosze prosze, kto gra w składzie Preszowa :lol:

Cytat:

Macko

brylant17 26.06.2010 13:46

Co robi Mucha w składzie gości :lol: ? :D już 2;0 mam nadzieję, że ten kameruńczyk wejdzie w drugiej połowie


Wow 3:0 czyżby wraca Wielka Wisełka? :D

grogoriogreg 26.06.2010 13:50

Dawno Wisła nie wygrywała tak wysoko meczów sparingowych. Może to jakiś dobry omen

Chesteroski 26.06.2010 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 921181)
Dawno Wisła nie wygrywała tak wysoko meczów sparingowych. Może to jakiś dobry omen

Tak, to wyraźny sygnał dla właściciela klubu, że wzmocnienia nie są konieczne. Skoro sobie potrafimy poradzić z Tataranem to możemy pokanać każdego...

Wasiu 26.06.2010 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 921181)
Dawno Wisła nie wygrywała tak wysoko meczów sparingowych.

Bo dawno nie miała tak słabych rywali.

iq1000 26.06.2010 14:07

Coś temu nowemu kucharzowi nie wychodzi rozgrywanie piłki. Helton raczej zostanie przy garach. W następnym sparingu potencjał piłkarski zostanie sprawdzony u masażystów.

AS82 26.06.2010 14:08

na sparingu jest B.Basałaj, czyli juz wrocil z Włoch z rozmów o Makinwie ,ciekawe co załatwił ? :lol:

janko04 26.06.2010 14:08

a ten Hilton miał wgl piłkę?

a co do wyniku, przegrywamy w sparingach, badź remisujemy to żle, wygrywamy wysoko też źle. Wam się nie dogodzi:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl