![]() |
Cytat:
|
pisał ktoś dziś może maturę zawodową na technika informatyka ? Może macie odpowiedzi do tego egzaminu
|
Cytat:
1. D (na 100%) 2. D (na 100%) 3. D (na 100%) 4. D (na 100%) 5. B (na 100%) 6. B (na 100%) 7. C (na 100%) 8. C (na 100%) 9. C (na 100%) 10. D (na 100%) 11. D (na 100%) 12. C (na 100%) 13. B (nie pewne) 14. C (nie pewne) 15. D (na 100%) 16. D (na 100%) 17. B (na 100%) 18. C (na 100%) 19. A (na 100%) 20. A (na 100%) 21. A (na 100%) 22. D (na 100%) 23. B (na 100%) 24. D (na 100%) 25. A (na 100%) 26. C (na 100%) 27. B (na 100%) 28. C (na 100%) 29. B (na 100%) 30. D (na 100%) 31. C (nie pewne) 32. B (na 100%) 33. D (nie pewne) 34. B (na 100%) 35. B (na 100%) 36. B (na 100%) 37. C (na 100%) 38. B (na 100%) 39. B (na 100%) 40. B/C (nie pewne) 41. C (na 100%) 42. C (na 100%) 43. C (na 100%) 44. B (na 100%) 45. C (na 100%) 46. C (na 100%) 47. D (na 100%) 48. C (na 100%) 49. C (na 100%) 50. D (na 100%) |
Cytat:
Nie wiem czy dobrze znalazłem ale z tego co wyczytałem : Oczywiście przyjęcie na studia bez egzaminów wstępnych! Decyduje kolejność zgłoszeń. http://www.wszib.edu.pl/rekrutacja/ |
A studiuje może ktoś z was bezpieczeństwo narodowe i mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego kierunku?
|
Cytat:
|
Wyniki będą w necie we wtorek , jeśli odbiór papierów jest w środę? Jak to działa?
|
Cytat:
"Wydawanie świadectw dojrzałości i ich odpisów absolwentom odbędzie się 30 czerwca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół. Począwszy od tego terminu, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG uzyskane wyniki punkty wraz z przypomnieniem treści zadań egzaminów pisemnych z poszczególnych przedmiotów. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa." Także wyniki na na necie będą dopiero 30. |
Czy można kilka dni później odebrać Świadectwo maturalne?
|
Albo czy może za mnie ktoś inny odebrać świadectwo maturalne?
|
Jakieś świadczenie trzeba było wcześniej przynieść do sekretariatu.
|
musze miec jakis dokument jutro ? jak bede odbieral swiadectwo
|
Weź ze sobą dowód osobisty.
|
ciezka dykta jutro ;D
czuje ze ang. oblany ;/ |
Żeby oblać Maturę na prawdę trzeba się mocno postarać.30% powinno się zawsze uciułać :)
|
Przynajmniej jedną maturę oblało 19% zdających także 67 tysięcy się postarało;]
|
jest szansa na wyniki po 00.00?
czy do rana trzeba czekac |
W tamtym roku były jakoś po pierwszej, ale ciężko było się zalogować. Ja tam radzę wam położyć się spać i sprawdzić rano kiedy serwery już nie powinne być przeciążone.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest wrod was ktos z podlaskiego ?
|
Maturka Zdana :), Dzieki Ci Boże.
|
Akurat wyniki jak sie poszedłem umyć, a teraz serwery przeciążone...
|
Do 2006 byłem z podlaskiego ;) Ciekawe ile w Krakowie przyjdzie poczekać na wyniki...
|
Cytat:
hehe, ja trafilem akurat w otwarta linie ;p |
Cytat:
|
Zdałem!! ;d
|
Cytat:
Oj i to Bardzo, niespodziewalem sie ze az tak Dobre beda :), jestem mile zaskoczony. |
Cóż, OKE Kraków narazie konsekwentnie odmawia posłuszeństwa..
|
Cytat:
|
co za gowno a nie strona
|
Cytat:
|
czyli sa już wyniki ? bo rok temu były o 3
|
Cytat:
Osobiście sram na internetowe sprawdzenie matury, wolę zobaczyć w szkole jak poszalałem. Od której można przychodzić po wyniki? |
To chyba zalezy od szkoły, u mnie 9-14
|
czeka ktoś jeszcze?:)
|
tak cos się włącza powoli;P
|
u mnie pierwszy etap z trzech xD
|
czyżbyś się zalogował? ;] ja walczę z wejściem na http://www.oke.krakow.pl/sio
|
No jeszcze nie:P ale przynajmniej Oke się włączyła strona..to jest jakaś nadzieja;D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl