Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

kubawislak 18.06.2010 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 916145)
Moja siostra jest na tym kierunku i jest zadowolona :-D a ile punktów trzeba to nie wiem :P

Jak byś się mógł zapytać:-P

Aros_TSW 21.06.2010 15:48

pisał ktoś dziś może maturę zawodową na technika informatyka ? Może macie odpowiedzi do tego egzaminu

KrZysIeK_TSW 21.06.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aros_TSW (Post 918095)
pisał ktoś dziś może maturę zawodową na technika informatyka ? Może macie odpowiedzi do tego egzaminu

matury zawodowej na technika nie pisałem ale egzamin zawodowy :P ale z pewnego forum ci skopiowałem ;P
1. D (na 100%)
2. D (na 100%)
3. D (na 100%)
4. D (na 100%)
5. B (na 100%)
6. B (na 100%)
7. C (na 100%)
8. C (na 100%)
9. C (na 100%)
10. D (na 100%)
11. D (na 100%)
12. C (na 100%)
13. B (nie pewne)
14. C (nie pewne)
15. D (na 100%)
16. D (na 100%)
17. B (na 100%)
18. C (na 100%)
19. A (na 100%)
20. A (na 100%)
21. A (na 100%)
22. D (na 100%)
23. B (na 100%)
24. D (na 100%)
25. A (na 100%)
26. C (na 100%)
27. B (na 100%)
28. C (na 100%)
29. B (na 100%)
30. D (na 100%)
31. C (nie pewne)
32. B (na 100%)
33. D (nie pewne)
34. B (na 100%)
35. B (na 100%)
36. B (na 100%)
37. C (na 100%)
38. B (na 100%)
39. B (na 100%)
40. B/C (nie pewne)
41. C (na 100%)
42. C (na 100%)
43. C (na 100%)
44. B (na 100%)
45. C (na 100%)
46. C (na 100%)
47. D (na 100%)
48. C (na 100%)
49. C (na 100%)
50. D (na 100%)

igortsw 21.06.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 916153)
Chodzi mi przede wszystkim o to ile pkt trzeba na dany kierunek


Nie wiem czy dobrze znalazłem ale z tego co wyczytałem : Oczywiście przyjęcie na studia bez egzaminów wstępnych! Decyduje kolejność zgłoszeń.

http://www.wszib.edu.pl/rekrutacja/

Dario Silva 21.06.2010 17:35

A studiuje może ktoś z was bezpieczeństwo narodowe i mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego kierunku?

Aros_TSW 21.06.2010 18:01

Cytat:

matury zawodowej na technika nie pisałem ale egzamin zawodowy :P ale z pewnego forum ci skopiowałem ;P
Fakt egzamin nie matura :P ale wielkie dzięki za odp. wg. tych odpowiedzi zdałem spokojnie :)

Kris54 28.06.2010 23:22

Wyniki będą w necie we wtorek , jeśli odbiór papierów jest w środę? Jak to działa?

Misiek570 28.06.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 922932)
Wyniki będą w necie we wtorek , jeśli odbiór papierów jest w środę? Jak to działa?

Logujesz sie tutaj sie na OKE Kraków w zakładce OBIEG poprzez PESEL i hasło, które powinieneś dostać od wychowawcy. Niestety dzisiaj znalazłem to:
"Wydawanie świadectw dojrzałości i ich odpisów absolwentom odbędzie się 30 czerwca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół. Począwszy od tego terminu, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG uzyskane wyniki punkty wraz z przypomnieniem treści zadań egzaminów pisemnych z poszczególnych przedmiotów. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa."

Także wyniki na na necie będą dopiero 30.

zawszewiernyts 29.06.2010 18:39

Czy można kilka dni później odebrać Świadectwo maturalne?

MK08 29.06.2010 20:07

Albo czy może za mnie ktoś inny odebrać świadectwo maturalne?

Pawel.Busko 29.06.2010 20:24

Jakieś świadczenie trzeba było wcześniej przynieść do sekretariatu.

DominoForza 29.06.2010 20:27

musze miec jakis dokument jutro ? jak bede odbieral swiadectwo

someonewisp 29.06.2010 20:29

Weź ze sobą dowód osobisty.

wilis 29.06.2010 21:27

ciezka dykta jutro ;D
czuje ze ang. oblany ;/

Martinus 29.06.2010 21:34

Żeby oblać Maturę na prawdę trzeba się mocno postarać.30% powinno się zawsze uciułać :)

UniaTarnówZKS1928 29.06.2010 21:59

Przynajmniej jedną maturę oblało 19% zdających także 67 tysięcy się postarało;]

Kaszalot 29.06.2010 22:01

jest szansa na wyniki po 00.00?
czy do rana trzeba czekac

Charlie 29.06.2010 22:04

W tamtym roku były jakoś po pierwszej, ale ciężko było się zalogować. Ja tam radzę wam położyć się spać i sprawdzić rano kiedy serwery już nie powinne być przeciążone.

wilis 29.06.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 923593)
Przynajmniej jedną maturę oblało 19% zdających także 67 tysięcy się postarało;]

a mama mowila zebym sie staral ;D ;/

KOALIK 29.06.2010 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wilis (Post 923605)
a mama mowila zebym sie staral ;D ;/

sluchaj mamy xD

Karlos 29.06.2010 22:51

Jest wrod was ktos z podlaskiego ?

Karlos 29.06.2010 23:07

Maturka Zdana :), Dzieki Ci Boże.

kubawislak 29.06.2010 23:11

Akurat wyniki jak sie poszedłem umyć, a teraz serwery przeciążone...

Michal_b3 29.06.2010 23:11

Do 2006 byłem z podlaskiego ;) Ciekawe ile w Krakowie przyjdzie poczekać na wyniki...

Karlos 29.06.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 923630)
Akurat wyniki jak sie poszedłem umyć, a teraz serwery przeciążone...


hehe, ja trafilem akurat w otwarta linie ;p

kubawislak 29.06.2010 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 923632)
hehe, ja trafilem akurat w otwarta linie ;p

A zadowolony z wyników??:P

damianol1991 29.06.2010 23:14

Zdałem!! ;d

Karlos 29.06.2010 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 923634)
A zadowolony z wyników??:P


Oj i to Bardzo, niespodziewalem sie ze az tak Dobre beda :), jestem mile zaskoczony.

Stanlej13 29.06.2010 23:16

Cóż, OKE Kraków narazie konsekwentnie odmawia posłuszeństwa..

KOALIK 29.06.2010 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damianol1991 (Post 923635)
Zdałem!! ;d

wynik z netu, czy skad?

grzechu1991 29.06.2010 23:18

co za gowno a nie strona

kubawislak 29.06.2010 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 923640)
co za gowno a nie strona

Niestety racja!

Marcinnno 29.06.2010 23:27

czyli sa już wyniki ? bo rok temu były o 3

Arkas 29.06.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 923593)
Przynajmniej jedną maturę oblało 19% zdających także 67 tysięcy się postarało;]

Dane z tego roku? To nie za bogato.
Osobiście sram na internetowe sprawdzenie matury, wolę zobaczyć w szkole jak poszalałem.
Od której można przychodzić po wyniki?

Rogullo 29.06.2010 23:43

To chyba zalezy od szkoły, u mnie 9-14

trial 30.06.2010 00:05

czeka ktoś jeszcze?:)

Jago 30.06.2010 00:09

tak cos się włącza powoli;P

KOALIK 30.06.2010 00:13

u mnie pierwszy etap z trzech xD

whoIam 30.06.2010 00:14

czyżbyś się zalogował? ;] ja walczę z wejściem na http://www.oke.krakow.pl/sio

Jago 30.06.2010 00:15

No jeszcze nie:P ale przynajmniej Oke się włączyła strona..to jest jakaś nadzieja;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl