![]() |
czytaliście ten artykuł o zmarnowanych talentach w Wiśle? http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5327
|
|
Cytat:
|
Na pewno by go teraz Jaga puściła ;)
Franek by się strasznie przydał ale nie ma co marzyć :) |
Gołosia? Bez przesady, nie pamiętam kiedy ostatnio był na bosiku.
|
|
Cytat:
RYGIELSKI do cholery |
Sorrki...sam nie wiem jak wpadlem na to nazwisko...
|
|
|
Jeśli Majdan będzie dostawał SMSy od kibiców Pogoni, Wisły i Polonii to ma zwycięstwo jak w banku xD
|
Cytat:
Mial byc napis "kocham was wszytskich " do kibicow Fulham,bedzie do kibicow Almerii ....::lol: A Radzio załapał sie do 10 edycjii....lepiej pozno niz pozniej :D |
Apoel gra rewanź z FCK i w 2 minucie Kamil strzela gola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hura: :hura: :hura:
Kończy sie I połowa Apoel prowadzi 3:1:-D |
Kamil Kosowski juz w 2 minucie spotkania z FC Kopenhaga wpisał sie na liste strzelców:)
|
wiecie co teraz robi Nikola Mijailovic? sory ale nie wiem jak sie to jego nazisko poprawnie pisze,gra jeszcze gdzieś ?:>
|
Romek Kołtoń dedykuje bramkę Kosy dyrektorowi sportowemu, a skróty meczow Debreczyna i Apoela Wiśle
;| taka mala dygresja ostatnio ogladajac mecz Legi z Odra...komentatorzy z C+na koniec meczu mówili o Wiśle ze lider itp a potem zaczeli się naśmiewać z Wisły... yhh ;| |
Bo mi się wydaje że ich to też boli że w taki sposób Wisła pożegnała się z eliminacjami Ligi Mistrzów.
|
Każdego boli :-) Aczkolwiek Kołtoń czasami ma racje - jakim trzeba być dyletantem by rozwiązywać kontrakt z zawodnikiem klasy Kosowskiego...
|
Cytat:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html Cytat:
|
Gratulacje Kamil! i dobrego losowania w LM!:-D
Apoel wygrał 3:1 i ci beznadziejni emeryci z Cypru zagrają w LM. :D |
Najbardziej to mi Jaśka żal. Taki wicher jest nie do zastąpienia.
A Nikola to już chyba zakończył kopanie, i może nie był aż tak dobry jak sądzilismy? |
O Kosie i o tym ile tez zespol stracil po jego odjesciu juz nawet pisac sie niechce.
Natomiast Marszalek przywoluje Jasia Pauliste:).Oj przydal by sie nam taki Joker...cos jak Cwielong a jednak widac roznice.Cwielong prawie jak Jasiu... Szkoda ze na dzis nie ma nikogo kto by potrafil wlasnie byc liderem tego zespolu,i w krytycznym momentach byc tym "przywodcą" |
|
Tu lepiej widać jak KOSA urywa się z linii niczym torpeda:
http://videos.sapo.pt/Mf16YpyNqszRgVzsRoRL Dynamika mu jeszcze została :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z tego co pamiętam, najwięcej pisało się, że "Kosa" chciał podpisać na początku, zaraz po przyjściu kontrakt, ale wtedy klub stwierdził, że żąda za dużo i musi pokazać klasę, jeśli chce tyle dostać. Kosa pokazał klasę, tak jak polska złotówka, która się wzmocniła i Kamilek zażartował (choć pewnie całkiem poważnie), że kontrakt podpisze, ale teraz to już po starym kursie euro, co dawało mu pewnie coś ok. 100 tys. PLN więcej. No i to zniesmaczyło ponoć Bossa. To nic, że pół roku grał za 7 tys. |
Cytat:
|
Tak, tak... tylko, że Kosowski przez parę lat tylko na początku coś na początku wojaży pokazał, a później była o nim cisza. Gdyby nie Wisła to by się nie wypromował dobrze i zapomniano by o nim. Mógł jeszcze pół roku pograć za te pieniądze i udowodnić swą wartość. Fakt, wnosił do drużyny dużo jednak to nie jest powód, że gracz ma udaną rundę po 4 letnim powrocie i już nie wiadomo ile kasy żąda i w mediach płacze, że mu ,,na pampersy nie starcza". Równie dobrze mógł mieć udaną rundę, a później byłby ligowym średniakiem, dlatego nie warto było z nim kontraktu wtedy podpisywać.
|
Co z Zieniem ??
|
nowym kolegom Zienia w Skodzie bedzie inny były Wiślak Mariusz Kukiełka !!
http://www.skodaxanthifc.gr/Images/n...gnkukielka.jpg |
Cytat:
Właśnie tym sie różnią amatorzy od fachowców - że dla tych pierwszych wszystko może "równie dobrze" się dowolnie potoczyć, a Ci drudzy dobrze wiedzą, jak najprawdopodobniej będzie i podejmują decyzję o zaangażowaniu takiego, a nie innego zawodnika. Cypryjczycy okazali się fachowcami, a Bednarz i Cupiał... |
Właśnie, co nam będą grać w Wiśle tacy, którzy się upominają o to co się im należy ;] Niech gra Ćwielong i Łobo, a co tam
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Kosowskim nigdy Wiśle nie zdarzały się tragiczne wpadki w pucharach. On nadawał tej drużynie jedyny w swoim rodzaju charakter. Dlatego mam pełne prawo nawet wierzyć, że z nim i Frankowskim w składzie zamiast Ćwieląga (też mógł wrócić, gdyby nie Bednarz i SKWK) bylibyśmy dziś w LM, a nie APOEL. |
Edno Cunha blisko powrotu na pierwszoligowe boiska.
W zeszłym sezonie grał nieźle, ale Portuguesa spadła do Serie B. Teraz chce go kupić Internacional Porto Alegre. http://globoesporte.globo.com/Esport...ORTUGUESA.html Sam zawodnik ma serdecznie dość grania dla Portuguesy, szczególnie że ostatnio po przegranym meczu kibice wtargnęli do szatni i grozili piłkarzom. Edno dostawał również telefoniczne pogróżki od fanatycznych kibiców: http://globoesporte.globo.com/Esport...ORTUGUESA.html |
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Fragment rozmowy z Kamilem z dzisiejszego "PS" Spełnione marzenie Kamila Kosowskiego Kamil Kosowski zagra w Lidze Mistrzów, Tomasz Markowski, Agencja Przegląd Sportowy O Lidze Mistrzów marzyłem przez całe życie. I nie sądziłem, że w wieku 32 lat to się spełni - mówi "Przeglądowi Sportowemu" pomocnik APOEL-u Nikozja Kamil Kosowski. PRZEGLĄD SPORTOWY: Długo pewnie pan nie pospał ze środy na czwartek. Nikozja pewnie oszalała, bo APOEL zagra w Lidze Mistrzów. KAMIL KOSOWSKI: A kto powiedział, że w ogóle spałem? (śmiech). Po meczu z Kopenhagą miasto było kompletnie zakorkowane, aż do świtu. W ogóle od tego świętowania to nam i naszym fanom może się w głowie zakręcić. (...) PS: W Kopenhadze przegraliście 0:1. U siebie bardzo szybko, po pańskim golu, odrobiliście straty. Ten gol z drugiej minuty nie dawał nam awansu, ale na pewno dał impuls drużynie. Cypryjczycy tak jak Grecy potrzebują sygnału do działania, czegoś, co psychicznie wzmocni, da kopa. (...) PS: Udział w Lidze Mistrzów to dla pana... Spełnienie największego marzenia w życiu. Po meczu byłem szczerze wzruszony. O Lidze Mistrzów marzyłem przez całe życie. I nie sądziłem, że w wieku 32 lat to się spełni. Kiedyś dwa razy podchodziłem do Ligi Mistrzów z Wisłą, ale nie udało się. Przed trzecią próbą z Anderlechtem odszedłem z klubu, a po powrocie do Krakowa kolejnych eliminacji Ligi Mistrzów nie doczekałem, bo Wisła mnie zwolniła. No, ale czasami życie wynagradza pewne rzeczy. Już się nie mogę doczekać losowania, a później pierwszych meczów. Z klasowymi przeciwnikami przeważnie dobrze mi się grało. Uwielbiam to! PS: Od trzynastu lat polskie drużyny nieskutecznie walczą o Ligę Mistrzów. Jak pan uważa, kiedy to się w końcu uda? Hmmm... Za rok kończę kontrakt, więc jestem do dyspozycji i mogę pomóc (śmiech). A tak poważnie, na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć i chyba nie tylko ja. http://www.sports.pl/m/Repozytorium....1349342141.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl