![]() |
Cytat:
Zacytuję klasyka: dlaczemu? BTW: ja GW nie kupuję od dawna, ponieważ są nierzetelni dziennikarsko. I to nie tylko w sprawach kibicowskich, a znacznie poważniejszych. Po prostu nie chcę im dawać swoich pieniędzy. Natomiast zorganizowany bojkot uważam za głupotę. Z wielu powodów. Ale ten podstawowy to taki, ze środowisko kibicowskie nie jest jednorodne i nie mówi jednym głosem. Więc taka akcja nie ma sensu. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
..Ale jak GW wrzuca po jakichś mało istotnych wybrykach kibiców do jednego wora to jest dobrze tak ? myślałem ze takie forum służy w szczególności temu żeby połączyć te środowiska czymś co ma naprawde sens..a Ty mówisz ,że to jest bez sensu.. To zrob ankiete na temat protestu czy kibice z tego forum są za czy przeciw takiemu zorganizowanemu bojkotowi a nie mów za wszystkich CZY MÓGŁBY SIĘ WYPOWIEDZIEĆ BARDZIEJ KOMPETENTNY(Kumaty) MODERATOR W TEJ SPRAWIE ? |
Cytat:
Dobra, to jest Twoja odpowiedź. Świetna nawet. |
Najwyraźniej uznałem, że ten temat wymaga skonsultowania w wewnętrznym gronie.
Jako były moderator mogłeś na to wpaść. Zamiast tego wpadasz po paru dniach i żalisz się smętnie. Wątek uważam za zakończony. |
Pytanko techniczne:
Dlaczego jak zaloguje się na Forum, to wywala mi logowanie ze strony www, a jak zaloguje się na stronie www.wislakrakow.com to wywala mnie z Forum? Drobnostka, ale mega denerwująca. Tym bardziej, że żeby komentować trzeba być zalogowanym tu i tu. |
Jest to problem, z którym nie możemy sobie poradzić. Powstał po aktualizacji skryptu forum.
|
znajde gdzies na forum temat w ktorym moge oglosic ze znalazlem karte kibica? nie chce robic bajzlu i zakladac nowego.
|
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=1473&page=24
Komentarze w dziale bez komentarzy |
Czy ktoś, ku chwale Ojczyzny i tego forum może zbanować trolla o nicku pawkas1992 , który zostawia swe ślady w każdym możliwym miejscu, a już w temacie o Smoleńsku robi z siebie kompletnego idiotę..?
|
mozna sie dowiedziec za co kolega Odin dostal bana?
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...92#post1077892
moje standardowe kłotnie z wolfym wy.......ic jak tylko sie skonczą. |
Zróbcie coś z nim, bo po wygranej z BOT- em sodówa odwaliła i siarę straszliwą robi. Gorzej niż na forum onetu, po prostu żenada :-/
|
Jak mogę skasować swojego posta na forum sprzed ponad roku ? Czy zgłosić to do odpowiedniej osoby z moderacji czy jakoś inaczej ?
|
W temacie http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=28&page=224 koleś glazik nabija posty. 3 posty pod rząd i do tego ten jego podpis.
Ponadto coraz większe i coraz bardziej nachalne są te podpisy pod postami (choćby ten post powyżej) i w dodatku rozciągają forum na długość. Najgorsze jest to że te najbardziej nachalne są polityczne |
Proszę o przejrzenie tematu: Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
|
Czy ktoś mógłby zaktualizować trochę stronkę? Np. dorzucić nam nasze 2 ostatnie mistrzostwa w dziale "Historia"? :)
|
Proponuję żeby INFONET zawierał użyteczne informacje a nie służył do reklamy organów ścigania ....
|
Czy może ktoś coś zrobić w końcu z tym kretynem:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1898 |
Cytat:
Popieram. Dajcie bana bo gość raz po raz wkleja te same linki - :evil: |
Post 4393 mojego autorstwa wykasować, ripostę poniżej zedytować.
Przepraszam za gnój w temacie. |
Pisz na przyszłość o jaki temat chodzi :)
|
To i owo na luziku. Przepraszam.
|
Czy dałoby rade zamykać tematy meczowe? Powiedzmy godzinę przed meczem i otworzyć dzień później, to co się tam dzieje, czasami woła o pomstę do nieba. Wiem, że nie raz już były takie propozycje i nic z tego nie wychodzi na razie,ale ile by to rozwiązało problemów i zaoszczędziło nerwów. :)
|
Wątek zamykania tematów meczowych był poruszony m.in. tutaj:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2437 i tutaj: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...61#post1068861 Szczególnie podkreślam wątki: - meczowego chata/shoutboxu (nie doczekałem ani jednego maila od osoby chcącej pomóc), - funkcji ignoruj, - "trzepania kasy" na tej paplaninie, - pomocy w wyłapywaniu postów obrażających innych. |
Na razie tematy meczowe pełnią - świadomie - rolę shoutboxu. Co nie znaczy, że nie są moderowane. Po meczu - jeśli okazuje się że użytkownicy łamali zasady wątku - lecą kartki. Ale za obrażanie, a nie za cieszenie się z bramki czy narzekanie na zmarnowaną sytuację.
|
Malujemy Wiślackie Okolice! - ostatnie posty do usunięcia ( łącznie z moim).
:) Podziękował. |
Prowokator ? http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=61274
|
|
Który mod mi dał bana za słowo partacz ? Normalnie przewróciłem się z wrażenia.
W każdym razie ostrzeżenie dla was : nie piszcie w temacie meczowym prawdy o tym jak kto gra. |
Dlaczego ktoś przedłużył mi bana o miesiąc? Powinien mi sie konczyc jakoś pod koniec kwietnia...
Piszę z konta kumpla - Konrad. |
Cytat:
Spartolił - o konkretnej sytuacji - ocena gry, czy jak tam wolisz "pisanie prawdy o tym jak kto gra" Partacz - epitet, wyzwisko pod adresem piłkarza swojej drużyny. Cytat:
Nie narażaj kolegi na bana za udostępnianie konta osobie zbanowanej, czyli de-facto podwójne konto. |
Ale głupie wytłumaczenie :D Partacz osoba która partoli hehe i co
|
Cytat:
Partaczami w dzisiejszym meczu byli wszyscy piłkarze Wisły. |
Uhmm, czyli rozumiem, że na piłkarza Wisły wypada pisać:
- kaleka - bo się potknął i wyrżnął jak długi, - ch**j - bo ch**jowo podał, - pedał - bo pedalsko się uśmiechnął do kamery itd... Wiadomo, ze "partacz" nie jest jakimś szczególnie ostrym epitetem i moderator mógł sobie darować bana. Pewnie banował wszystkich, jak leci, skoro miało to miejsce w temacie meczowym. Ale co do zasady - nie macie racji. |
Przydałoby się zrobić mały porządek z wynalazkiem o nicku Hanys w temacie o Górniku.
Chociaż z drugiej strony zdrowo jest się czasem pośmiać. |
Natychmiast zamknąć temat o pucharze Polski. Natychmiast przyjąć 5 nowych adminów co wyczyszczą ten burdel. !!!!!!!! Róbcie coś ....a bo to forum jest na totalnym dnie i w metrze mułu.
|
Dlaczego grafika z mojego podpisu została zastąpiona żałosnym "tolerancja górą" ?
To taki nieśmieszny żart w stylu Familiady? |
Modów proszę o zwrócenie uwagi na temat Wisła-Lech w dziale piłka nożna.
Zaczynają się mega-rozważania o dzisiejszej akcji protestacyjnej. Posty można przenieść do tematów w dziale ABG w których była już poruszana ta sprawa. |
Zamiast zamykać ludziom usta dokładnie tak jak to robi rząd, moglibyście wydać jakieś oświadczenie albo coś. Chyba wszyscy wiemy że to co stało się wczoraj nie było okej i zamiecienie sprawy pod dywan nic nie pomoze. O tym moze świadczyć to że ciągle gdzieś ludzie o tym piszą. Wiem że poziom żenady w komentarzach jest wielki, ale tak samo było wczoraj na meczu z obu stron. Pozdro
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl