Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

flamengista 05.04.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Odin (Post 1073266)
Moje pytanie brzmi : Czy moderatorzy mają zamiar w jakis sposob sie włączyć do bojkotu GW ?

:shock:

Zacytuję klasyka: dlaczemu?

BTW: ja GW nie kupuję od dawna, ponieważ są nierzetelni dziennikarsko. I to nie tylko w sprawach kibicowskich, a znacznie poważniejszych. Po prostu nie chcę im dawać swoich pieniędzy.

Natomiast zorganizowany bojkot uważam za głupotę. Z wielu powodów. Ale ten podstawowy to taki, ze środowisko kibicowskie nie jest jednorodne i nie mówi jednym głosem. Więc taka akcja nie ma sensu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1073099)
Widzę że praktyki iście komunistyczne są stosowane na tym forum.
W temacie o meczu Wisła-Jagiellonia pojawił sie taki post

Bardzo fajnie że odsyłacz jest do zamkniętego tematu :-P

Niestety, tu masz trochę racji. Nie w kwestii praktyk komunistycznych, rzecz jasna. Problem w tym, że ja nie jestem kompetentny w kwestiach ABG, więc nie będę tam interweniował. Moim zdaniem źle się stało, że wątek został zamknięty. Ale nie znaczy to, że ma być zgoda na rozmywanie wątku dotyczącego MECZU. W pokoju Wisła Kraków - piłka nożna, jak sam opis wskazuje:

Cytat:

Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.
Drużyny, a nie spraw kibicowskich. Ordnung muss sein!!

Odin 05.04.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1073337)
:shock:

Zacytuję klasyka: dlaczemu?x

BTW: ja GW nie kupuję od dawna, ponieważ są nierzetelni dziennikarsko. I to nie tylko w sprawach kibicowskich, a znacznie poważniejszych. Po prostu nie chcę im dawać swoich pieniędzy.

Natomiast zorganizowany bojkot uważam za głupotę. Z wielu powodów. Ale ten podstawowy to taki, ze środowisko kibicowskie nie jest jednorodne i nie mówi jednym głosem. Więc taka akcja nie ma sensu.


..Ale jak GW wrzuca po jakichś mało istotnych wybrykach kibiców do jednego wora to jest dobrze tak ? myślałem ze takie forum służy w szczególności temu żeby połączyć te środowiska czymś co ma naprawde sens..a Ty mówisz ,że to jest bez sensu.. To zrob ankiete na temat protestu czy kibice z tego forum są za czy przeciw takiemu zorganizowanemu bojkotowi a nie mów za wszystkich


CZY MÓGŁBY SIĘ WYPOWIEDZIEĆ BARDZIEJ KOMPETENTNY(Kumaty) MODERATOR W TEJ SPRAWIE ?

wolfy 06.04.2011 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1073379)
Dobre, były moderator, który usuwał posty na forum, teraz marudzi o usuwaniu postów.

Tak, usuwałem posty. Te nie na temat, te o "Cracurvie" i o tym, że X to .... Y-kowi z gęby jedzie. Ale skoro nie widzisz różnicy między tym, a usuwaniem posta z kulturalnym pytaniem, zamiast po prostu na nie odpowiedzieć, to faktycznie... O czym tu rozmawiać?

Dobra, to jest Twoja odpowiedź. Świetna nawet.

rav 06.04.2011 13:41

Najwyraźniej uznałem, że ten temat wymaga skonsultowania w wewnętrznym gronie.

Jako były moderator mogłeś na to wpaść. Zamiast tego wpadasz po paru dniach i żalisz się smętnie.

Wątek uważam za zakończony.

Oldpara 06.04.2011 20:12

Pytanko techniczne:

Dlaczego jak zaloguje się na Forum, to wywala mi logowanie ze strony www, a jak zaloguje się na stronie www.wislakrakow.com to wywala mnie z Forum? Drobnostka, ale mega denerwująca. Tym bardziej, że żeby komentować trzeba być zalogowanym tu i tu.

rav 06.04.2011 20:22

Jest to problem, z którym nie możemy sobie poradzić. Powstał po aktualizacji skryptu forum.

SpongeBob 06.04.2011 21:42

znajde gdzies na forum temat w ktorym moge oglosic ze znalazlem karte kibica? nie chce robic bajzlu i zakladac nowego.

KOMINEK 06.04.2011 21:57

Spróbuj tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=4354&page=10

crazykaro 08.04.2011 16:26

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=1473&page=24
Komentarze w dziale bez komentarzy

!!IRIVER!! 09.04.2011 22:15

Czy ktoś, ku chwale Ojczyzny i tego forum może zbanować trolla o nicku pawkas1992 , który zostawia swe ślady w każdym możliwym miejscu, a już w temacie o Smoleńsku robi z siebie kompletnego idiotę..?

Pajdo88 14.04.2011 00:31

mozna sie dowiedziec za co kolega Odin dostal bana?

szprotson 15.04.2011 16:54

http://wislakrakow.com/forum/showthr...92#post1077892

moje standardowe kłotnie z wolfym wy.......ic jak tylko sie skonczą.

wolfy 16.04.2011 18:02

Zróbcie coś z nim, bo po wygranej z BOT- em sodówa odwaliła i siarę straszliwą robi. Gorzej niż na forum onetu, po prostu żenada :-/

harimata 16.04.2011 18:14

Jak mogę skasować swojego posta na forum sprzed ponad roku ? Czy zgłosić to do odpowiedniej osoby z moderacji czy jakoś inaczej ?

crazykaro 17.04.2011 22:22

W temacie http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=28&page=224 koleś glazik nabija posty. 3 posty pod rząd i do tego ten jego podpis.

Ponadto coraz większe i coraz bardziej nachalne są te podpisy pod postami (choćby ten post powyżej) i w dodatku rozciągają forum na długość. Najgorsze jest to że te najbardziej nachalne są polityczne

Proud 18.04.2011 12:23

Proszę o przejrzenie tematu: Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)

ypeeh 18.04.2011 14:26

Czy ktoś mógłby zaktualizować trochę stronkę? Np. dorzucić nam nasze 2 ostatnie mistrzostwa w dziale "Historia"? :)

Kocur 18.04.2011 18:51

Proponuję żeby INFONET zawierał użyteczne informacje a nie służył do reklamy organów ścigania ....

normalny 1906 18.04.2011 19:07

Czy może ktoś coś zrobić w końcu z tym kretynem:

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1898

Kocur 19.04.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez normalny 1906 (Post 1079303)
Czy może ktoś coś zrobić w końcu z tym kretynem:

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1898


Popieram.
Dajcie bana bo gość raz po raz wkleja te same linki - :evil:

WiślakMyślenice 21.04.2011 17:13

Post 4393 mojego autorstwa wykasować, ripostę poniżej zedytować.

Przepraszam za gnój w temacie.

rav 21.04.2011 17:30

Pisz na przyszłość o jaki temat chodzi :)

WiślakMyślenice 21.04.2011 17:31

To i owo na luziku. Przepraszam.

Wichar87 21.04.2011 21:35

Czy dałoby rade zamykać tematy meczowe? Powiedzmy godzinę przed meczem i otworzyć dzień później, to co się tam dzieje, czasami woła o pomstę do nieba. Wiem, że nie raz już były takie propozycje i nic z tego nie wychodzi na razie,ale ile by to rozwiązało problemów i zaoszczędziło nerwów. :)

rav 21.04.2011 22:02

Wątek zamykania tematów meczowych był poruszony m.in. tutaj:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2437
i tutaj: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...61#post1068861

Szczególnie podkreślam wątki:
- meczowego chata/shoutboxu (nie doczekałem ani jednego maila od osoby chcącej pomóc),
- funkcji ignoruj,
- "trzepania kasy" na tej paplaninie,
- pomocy w wyłapywaniu postów obrażających innych.

flamengista 23.04.2011 20:28

Na razie tematy meczowe pełnią - świadomie - rolę shoutboxu. Co nie znaczy, że nie są moderowane. Po meczu - jeśli okazuje się że użytkownicy łamali zasady wątku - lecą kartki. Ale za obrażanie, a nie za cieszenie się z bramki czy narzekanie na zmarnowaną sytuację.

WISŁAZWE 24.04.2011 20:53

Malujemy Wiślackie Okolice! - ostatnie posty do usunięcia ( łącznie z moim).
:)

Podziękował.

WISŁAZWE 26.04.2011 08:36

Prowokator ? http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=61274

Cinek1906 27.04.2011 06:13

http://wislakrakow.com/forum/showthr...32#post1082432


Połowa postów do ogarnięcia..

tofik 29.04.2011 12:22

Który mod mi dał bana za słowo partacz ? Normalnie przewróciłem się z wrażenia.
W każdym razie ostrzeżenie dla was : nie piszcie w temacie meczowym prawdy o tym jak kto gra.

GajowyDrwal 30.04.2011 11:39

Dlaczego ktoś przedłużył mi bana o miesiąc? Powinien mi sie konczyc jakoś pod koniec kwietnia...

Piszę z konta kumpla - Konrad.

rav 30.04.2011 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1083213)
Który mod mi dał bana za słowo partacz ? Normalnie przewróciłem się z wrażenia.
W każdym razie ostrzeżenie dla was : nie piszcie w temacie meczowym prawdy o tym jak kto gra.

Nie wiem kto dał bana, natomiast Ty nie znasz znaczenia słów, które używasz.
Spartolił - o konkretnej sytuacji - ocena gry, czy jak tam wolisz "pisanie prawdy o tym jak kto gra"
Partacz - epitet, wyzwisko pod adresem piłkarza swojej drużyny.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1083522)
Dlaczego ktoś przedłużył mi bana o miesiąc? Powinien mi sie konczyc jakoś pod koniec kwietnia...

Piszę z konta kumpla - Konrad.

A może od razu miałeś bana do 26 maja 2011?, godz. 15:03? Może moderator uznał, że jednak trzeba przedłużyć odpoczynek z uwagi na inne okoliczności (np. recydywa)? Nie mamy obowiązku się tłumaczyć, a już na pewno nie publicznie.

Nie narażaj kolegi na bana za udostępnianie konta osobie zbanowanej, czyli de-facto podwójne konto.

tofik 30.04.2011 21:09

Ale głupie wytłumaczenie :D Partacz osoba która partoli hehe i co

gigant 30.04.2011 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1083525)
Nie wiem kto dał bana, natomiast Ty nie znasz znaczenia słów, które używasz.
Spartolił - o konkretnej sytuacji - ocena gry, czy jak tam wolisz "pisanie prawdy o tym jak kto gra"
Partacz - epitet, wyzwisko pod adresem piłkarza swojej drużyny.

rav, proszę nie ośmieszaj się, chyba że to był żart lub ktoś Ci się włamał na konto . Jeśli "partacz" jest wyzwiskiem to chyba każdego posta powinnismy zaczynać od "niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja itd .............."

Partaczami w dzisiejszym meczu byli wszyscy piłkarze Wisły.

rav 01.05.2011 08:40

Uhmm, czyli rozumiem, że na piłkarza Wisły wypada pisać:
- kaleka - bo się potknął i wyrżnął jak długi,
- ch**j - bo ch**jowo podał,
- pedał - bo pedalsko się uśmiechnął do kamery
itd...

Wiadomo, ze "partacz" nie jest jakimś szczególnie ostrym epitetem i moderator mógł sobie darować bana. Pewnie banował wszystkich, jak leci, skoro miało to miejsce w temacie meczowym. Ale co do zasady - nie macie racji.

fialo 03.05.2011 15:10

Przydałoby się zrobić mały porządek z wynalazkiem o nicku Hanys w temacie o Górniku.

Chociaż z drugiej strony zdrowo jest się czasem pośmiać.

Devonisch 04.05.2011 00:12

Natychmiast zamknąć temat o pucharze Polski. Natychmiast przyjąć 5 nowych adminów co wyczyszczą ten burdel. !!!!!!!! Róbcie coś ....a bo to forum jest na totalnym dnie i w metrze mułu.

Krystian14 04.05.2011 13:04

Dlaczego grafika z mojego podpisu została zastąpiona żałosnym "tolerancja górą" ?
To taki nieśmieszny żart w stylu Familiady?

Mareq 11.05.2011 13:03

Modów proszę o zwrócenie uwagi na temat Wisła-Lech w dziale piłka nożna.
Zaczynają się mega-rozważania o dzisiejszej akcji protestacyjnej.
Posty można przenieść do tematów w dziale ABG w których była już poruszana ta sprawa.

zdzichu411 12.05.2011 08:28

Zamiast zamykać ludziom usta dokładnie tak jak to robi rząd, moglibyście wydać jakieś oświadczenie albo coś. Chyba wszyscy wiemy że to co stało się wczoraj nie było okej i zamiecienie sprawy pod dywan nic nie pomoze. O tym moze świadczyć to że ciągle gdzieś ludzie o tym piszą. Wiem że poziom żenady w komentarzach jest wielki, ale tak samo było wczoraj na meczu z obu stron. Pozdro


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl