![]() |
Dla mnie to pierwszy mecz, w ktorym tak wyraznie widac bledy Beenhakkera, i ktore co gorsza mialy realny wplyw na wynik:
1) Jak mozna grajac mecz u siebie, z teoretycznie slabszym, nastawionym na obrone przeciwnikiem, z ktorym na dodatek trzeba wygrac, wystawic sklad z 1 napastnikiem ? A czego tu bylo bronic ? 2) Dlaczego zdjal w przerwie jednego z niewielu zawodnikow stwarzajacych zagrozenie pod bramka rywala - Obraniaka ? Znow daly o sobie znac jego sympatie - jesli juz musial kogos zmienic to dlaczego zostawil nic nie grajacych Rogera, Blaszczykowskiego i Krzynowska + wprowadzil swojego pupila Smolarka. Oczywiscie nie nalezalo ich zmieniac, tylko sciagnac bezproduktywnych, defensywnych Lewandowskiego i Murawskiego i za nich dac Smolarka (bo nie bylo czego juz bronic) i atakowac. 3) Co to za powolania Tralki czy Polczaka ? Jestem pewien, ze taki Glowacki nie dalby pograc temu napadziorowi z Irlandi, a Dudka z Zewlakowem sa slabiutcy. 4) Dlaczego zawsze jak Polacy rozgrywali to na samym srodku stal toporny, drewniany Lewandowski, zamiast np. Roger, ktory bylby idealny na ta pozycje ? Co za idiota wymyslil Rogera na skrzydle ? Umowmy sie, ze Blaszczykowski, Roger, Obraniak, Brozek to sa gracze z potencjalem, nie wybitni, ale na pewno stac ich na wygrywanie takich spotkan i jednak wina trenera jest, ze nie potrafi calkiem ciekawego skladu dobrze ustawic. Ja przecieralem oczy ze zdumienia, ze trener z takim doswiadczeniem, widzac, ze Irlandczycy graja prosta dluga pile na jednego napastnika (swoja droga zobaczcie jak facet utrzymuje sie przy pilce, Brozkowi by pewnie 10x juz zabrali w takich sytuacjach) caly czas gra nie wiedziec czemu, jednym napastnikiem, i 5 pomocnikami w tym 2 defensywnymi !!! To sa jakies jaja... |
Czemu Obraniak został zdjęty w przerwie?
Czemu na lewej obronie grał Krzynówek a nie Gancarczyk? Czemu w środku obrony grał Dudka a nie Głowacki? Czemu ze słabszą drużyną graliśmy 1 napastnikiem? Czemu cały mecz zagrał Błaszczykowski, któremu nic nie wychodziło? Czemu Leo powołał Przyrowskiego, Komorowskiego, Rzeźniczaka, Trałke, Łobo, Wilka, Saganowskiego z 3 ligi..., Smolarka bez klubu? Czemu Leo nie powołał Peszki, Piotra Brożka, Iwańskiego, Głowackiego ... ? Leo why? :( |
Dlatego w srode musi wyjsc dwojka: Brozek i Lewandowski, bo ci pilkarze swietnie sie uzupelniaja. U Lewandowskiego imponuje mi przede wszystkim sila(mimo szczuplej budowy ciala, cholernie trudno go przewrocic). Po jego wejsci Irlandczycy w koncu zaczeli przegrywac pojedynki glowkowe. Trzeba miec tez nadzieje, ze przebudzi sie Kuba Blaszczykowski, bo wczoraj najslabsze spotkanie od czasow pamietnego meczu z Finlandia. Gramy tylko ze Slowenia, ktora zgromadzila tyle samo punktow ile nasza kadra. Potem mamy miesiac do 2 decydujacych spotkan(po ewentualnym zwyciestwie), gdzie moze nie zostana juz popelnione podstawowe bledy przy powolaniach.
P.S - Rok czy 2 lata temu pisalem tutaj, ze w przyszlosci bedziemy miec ogromne problemy ze stoperami i dzisiaj tak naprawde nie ma kim grac, bo do wyboru sa jedynie: Zewlakow(jedyny klasowy obronca, ktory ma jednak slabszy okres w kadrze), Dudka(rezerwowy, a w dodatku raczej defensywny pomocnik), Bosacki(dla mnie to nie jest pilkarz reprezentacyjnego formatu), Jodlowiec(nieopierzony na arenie miedzynarodowej), Glowacki(popelniajacy szkolne bledy w meczach kadry), czy Kokoszka(z racji wieku i talentu, ktory jednak znowu nie gra w klubie)...chyba nikogo nie pominalem? Kiedys to byl Waldoch, Bak, Zielinski, Hajto, Klos...bylo w kim wybierac. Nie wiem, czy nie mozna bylo namowic Jacka Baka do powrotu na te 4 decydujace mecze? On ciagle gra w fajnym klubie zachodnim, gra w europejskich pucharach, sam sie chyba zadeklarowal pare miesiecy temu, ze jest gotowy do powrotu. |
Cytat:
Po meczach eliminacji MŚ. Jeżeli awansuje umowa automatycznie przedłuża się również na Mistrzostwa Świata. |
Mecze Z Słowenią, Słowacją i Czechami są naszymi ostatnimi meczami o punkty przed euro2012 bo jakos nie wierze że awansujemy do MŚ. Nie z 1 napastnikiem i Rogerem "Copacabaną" bez formy i zmiennikami typu Trałka, Komorowski i Polczak. Ogólnie to mamy przerąbane.
|
W tym spotkaniu przydali by się nam trzej zawodnicy, z których niestety nie mogliśmy skorzystać- Wasilewsk, Jeleńi i Sobolewski. Wasyl ma żelazne płuca, biega jak głupi (w dobrym tego słowa znaczeniu) po prawej stronie, do tego jest silny. To samo Sobol. Na takich walczaków i atletów, jakimi są wyspiarze, trzeba wystawiać zawodników o podobnych walorach.
4-4-2. Na lewej Gancarczyk zamiast Krzynówka (swoją drogą, Pan Jacek gdyby miał trochę honoru, to podziękował by już za grę w kadrze. Przez takie upierdliwe trzymanie się w reprezentacji, tracę do niego szacunek. To co teraz wyprawia, zamazuje obraz jego dobrego grania sprzed lat. Przywołując słowa piosenki zespołu 'Perfect'- 'Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść- niepokonanym') środek obrony? Najlepiej to Choto/Marcelo/Arboleda/Astiz :D Było by w czym wybierać. A tak na serio, to zagrałbym Głowackim i Żewłakowem. Prawa strona to oczywiście Wasyl, ale on grac nie może, więc rozumiem wybór Golańskiego. Lewa pomoc- Obraniak, DM-Sobol(szkoda, że zakończył karierę reprezentacyjną) nie gra, więc R.Murawski. A w parze z nim widziałbym Iwańskiego. Zawodnik, który dużo biega, wlaczy, nie odstawia nogi a do tego potrafi świetni zagrać (Roger na ten mecz był za miękki). Prawa strona to oczywiście Błaszczykowski. To, że mecz mu nie wyszedł, nie sprawia, że jest słąbym zawodnikiem. Czy Messiemu wychodzą wszystkie spotkania? Na ławce nie byo tak naprawdę dla niego godnego zmiennika (w mojej opinii Łobo nim nie jest). Szkoda, że Leo nie powołał Peszki lub Grosickiego. Atak- optymalnie wystawiłbym Jelenia i Brożka. Pierwszy jest kontuzjowany, więc Brożek-Lewandowski. Szkoda, że nie było Jelenia. Widząc, że Kubie nie idzie, to około 60 minuty(a czemu nie po pierwszej połowie? Dlatego, że Kuba to jak na polskie warunki to świetny zawodnik, może po przerwie by się odrodził) meczu sciągnąłbym go, na jego miejsce przesunął Jelenia(na prawej pomocy Jeleń grał już nie raz i to z powodzeniem, np na MŚ w Niemczech) i wprowadziłbym R.Lewandowskiego(który siedział by na rezerwie, w przypadku gdy Jeleń byłby zdrowy) |
Jeszcze do środy potrwa ta agonia nadziei... Jeszcze można się łudzić, że w środę wygramy ze Słowenią, a potem psim swędem i z pomocą sąsiadów z Południa wczołgamy się na to 2 miejsce.
|
a Wy nadal nie rozumiecie mysli szkoleniowej Leo!!
Niby czemu Gancarczyk ma grac na lewej obronie, bo przyszedł do Lecha i gra w 1 jedenastce! :O Tam jest miejsce dla rezerwowego lewego pomocnika Jacka! Niech sobie Gancarczyk lawe pogrzeje w Lechu to gwarantuje ze od razu wskoczy do skladu kadry. To smao Piotrek Brozek, bo co bo w Wisle gra? Niech idzie np do niemieckiej ligi i sobie na lawie posiedzi to wtedy rozumiem niech gra w kadrze. Brozek czemu gral wczoraj w ataku? Bo ma slabsza forme to niech gra, jak byl w szczytowej formie to nie dostawał powolan- i to sie rozumie. A po co Głowacki na obronie jak mamy rezerwowego srodkowego pomocnika z Auxerre? Obraniak niech schodzi a niech wejdzie Ebi bo Obraniak ostatnio grzeje lawe w Lille a Ebi nie ma klubu wiec to on powinien grac. A koksozka po co do kadry, on mial talent jak grzał lawe w Wisle, teraz we Włoszech jak siedzi na lawce i jest rok starszy to przeciez jest juz za słaby. Łobo i Trałka bardzo dobrze ze byli na rezerwie, po co Iwanski i Peszko do kadry, pierwszy jest za niski a drugi za młody! Tak smao Grosicki- małolat!! A co ze Załuska wczoraj był w 18 meczowej to nie wiecie czemu? Bo przyszedł do Celticu i grzeje lawe wiec niech sobie pogra w kadrze na treningach, po co niby Kuszczaka brac. Wilk dobrze ze był powolany do kadry bo ma lepsza prezencje niz Peszko! I w ogole jeszcze powinni powołac Cabaja bo znowu zaczal ladne cabaje wpuszczac |
Uwierzyliście? To macie ten zasrany INTERNASZYNAL LEVEL
|
Może jestem człowiekiem małej wiary, ale nie jestem w stanie wykrzesac w sobie choćby iskierki nadziei na to, że awansujemy - z czym do ludzi?, że tak powiem.
Zresztą już od dawna raczej nie jestem w stanie emocjonować się grą reprezentacji ze względu na zupełny brak zrozumienia dla takich a nie innych powołań trenera, wyboru taktyki - vide ostatnia wypowiedź Leo - "nie wiedzieliśmy, że Irlandczycy zagrają tak dobrze w obronie" i faktu, że nasza reprezentacja nie ma żadnego stylu, charakteru - jest po prostu bezbarwna, nijaka, zabija całe piękno tego sportu, grając byle jak .... Czekam już tylko na zmiany - może Smuda nie byłby najgorszym wyborem? |
Że nie grają Lewandowski z Brożkiem ataku to jest oczywisty sabotaż. Oni idealnie do siebie pasują i się uzupełniają jak kiedyś Żurawski i Frankowsi (choć to był inny rodzaj napastników).
To samo lewa obrona: Gancarczyk/Brożek. Łobo zamiast Peszki albo Małeckiego. Trałka... Brak Głowackiego. Niby każdy to wie ale czasem mam wrażenie, że Leo chce na siłę udowodnić jakim to on nie jest magiem futbolu i wymyśla niestworzone taktyki i składy. Wczoraj to chyba za napastnikami grał Krzynówek a rozgrywającym był Lewandowski do spółki z Żewłkowem i Dudką. Na lewej obronie nie było nikogo. |
Cytat:
|
A najlepsze jest to, że zremisowaliśmy z reprezentacją kraju, który ma półprofesjonalną ligę i trzech czy czterech sensownych piłkarzy.
Co jeszcze musi Beenhakker zrobić, żeby ciemne masy przestały skandować jego imię? Dostać wpiernicz z San Marino?! |
Cytat:
|
Oto jak wygladala wczorajsza jedenastka:
Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak - Paweł Brożek. A to jak powinna ona wygladac: Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Piotr Brożek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek, Robert Lewandowski |
Na Lewym Mysona, w środku Świerczewski. Zmieniłbym też bramkarza, Boruc grał dramatycznie słabo. Bogusław Wyparło, na niego powinien postawić Henbakker.
|
Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego zapomniano o Kosowskim???
|
Cytat:
|
Cytat:
Zreszta podobne zdanie maja Niemcy, nie umieszczajac go ostatnio w jakims rankingu najlepszych 50 (albo 100) pilkarzy bundesligi do 20-ilus tam lat. |
Ok, przemyślałem sprawę powołań. Pomyślałem nad błędami Beenhakker'a i doszedłem do jakże banalnego wniosku, że powołania powinni dostawać tylko ci którzy spełniają następujące warunki:
1) Grają w klubach jako podstawowi zawodnicy, lub jako rezerwiści, ale grają więcej niż dobrze(vide Grzelak w Rumunii). 2) Chce im się grać w reprezentacji, nie widać po nich "wypalenia". 3) Podchodzą do sprawy profesjonalnie(afera lwowska). 4) Brak miejsc w składzie za dawne "zasługi". 5) Brak miejsca "na wyrost"(aby uniknąć późniejszego zblazowania nowych "gwiazdeczek"). Nawet nie będę pisał o casusach Obraniaka i Roger'a. Pomijam je, żeby nie komplikować sprawy. Pięć prostych, wręcz oczywistych rzeczy, z których Beenhakker złamał wszystkie. To jest wina chujowej gry i żeby zakończyć ten kompromitujący styl, trzeba się stosować do tych punktów. |
Cytat:
|
Kurczę, sami wielcy taktycy na tym forum. Skąd się u was wzięło przekonanie, że ustawienie z dwoma napastnikami jest bardziej ofensywne, niż z jednym. My mieliśmy przecież właśnie problem w środku pola z kreowaniem sytuacji, z dwoma środkowymi pomocnikami i w takiej formie naszych kopaczy Irlandczycy by nas zmasakrowali już przed przerwą. Nasza przewaga w końcówce wynikała z tego, że udało nam się wcisnąć bramkę po dosyć szczęśliwej akcji i nasi piłkarze rzucili się do przodu, a Irlandczycy się przestraszyli i cofnęli.
Nie bronię Beenhakkera, ale trochę rozsądku. Szkoda że się nie drzecie, że nie wystawił 5 napastników od razu, to gralibyśmy bardziej ofensywnie :> |
Martin_6, a jak myślisz czy nasze długie piłki w kierunku Brożka mają szansę powodzenia w przypadku gdy jest jeden napastnik i pięciu obrońców?
|
Cytat:
|
Ale brednie w tym temacie....
Z gówna bicza nie ukręcisz. Wina Benhakera, że Błaszczykowski zagrał najgorszy mecz od 3 lat? I zamiast robić różnice - robił straty i cofał akcje? Powiedzmy sobie prawdę - nasi słabi piłkarze zgrali słabo, a lepszych nie mamy i nawet niewiadomo jaka taktyka turbo-diamentu czy 3 napastników tego nie zmieni. Jak Kuba, Smolarek, Obraniak czy dawniej Krzynówek ma dzień, to potrafimy dać klapsa w dziąsło Portugali czy Czechom, ale jak NIKT nie gra dobrze, to remis z Irlandią jest sukcesem. |
Nie oglądałem meczu, więc komentować gry nie będę. Chciałem jednak zauważyć jedną rzecz.
Gdy Zbigniew Boniek, chyba najwybitniejszy polski piłkarz w historii doprowadził reprezentację do blamażu ze słabiutką Łotwą - media go zgnoiły i de facto doprowadziły do jego dymisji. Umówmy się, całkowicie zasłużenie. Leo Beenhakker dostał na eliminacje MŚ grupę marzeń. To najsłabsza grupa eliminacyjna odkąd sięgam pamięcią. Apostel, Strejlau, Piechniczek czy Wójcik mieli w grupie Włochy, Anglię czy Szwecję. My mamy Słowację i Czechy, reszta to drużyny mające słabszych od nas piłkarzy. Tymczasem w 7 meczach zgromadziliśmy 11 punktów, albo jeszcze lepiej - pomijając mecze z San Marino w 5 meczach zgromadziliśmy 6 punktów! Przecież to nawet ciężko nazwać żenadą, to totalna kompromitacja! Z Irlandią Północną zdobywamy w dwumeczu 1 punkt! To są pańskie jaja... Ja się pytam, co robią media, co robi PZPN. Przecież Leo powinien zostać publicznie zjechany za te eliminacje. Eliminacje, które są grane w fatalnym stylu. Eliminacje które de facto zostały przegrane. Rozumiem, że Leo ma większe zasługi dla polskiej piłki niż Zibi, skoro jest pod takim parasolem ochronnym? Szkoda, że wczoraj nasi nie przegrali - przynajmniej byłoby już wszystko jasne. A tak to trzeba czekać do meczu ze Słowenią, by potwierdzić oczywistą dla wszystkich prawdę: mit Leo się skończył i to dawno temu. Z tej mąki chleba już nie będzie. Trzeba czym prędzej zatrudnić nowego selekcjonera, przygotowującego kadrę pod kątem Euro 2012. |
Cytat:
Tylko jak nawet dobrzy piłkarze grają beznadziejnie (np. Błaszczykowski) to nikt cudów nie dokona. To nie wina Benhakera, ze wszyscy Polacy byli wolniejsi od Irlandczyków. Dobrze przynajmniej, że kondycyjnie wytrzymali i wdusili tą jedną bramkę. |
Cytat:
Brakowało zagrożenia ze skrzydła. Brakło Peszki, który by wszedł za mającego słabszy dzień Błaszczykowskiego. Nie wiem, czemu powołanie dostał Wilk a Peszko nie. Brakowało agresywności w środku pola. Mecz o wszystko i kartka tylko Golańskiego? Podkreślam - agresywności, nie brutalności. Zabrakło Sobolewskiego, który by to czyścił. Do pary Iwańskiego bym mu dał, zamiast duetu M. Lewandowski i Murawski. Murawskiemu brakło chyba rytmu meczowego. Lewandowskiemu ława w Szachtarze nie służy. Zagrał ostatnio, strzelił gola to się wczoraj podniecił i strzelał z dystansu, ale bardzo niecelnie. Iwański by posłał parę dobrych piłek. Nie takich jak Lewandowski do Boruca, gdy serce mi stanęło. W ciągu minuty Lewandowski miał 3 niecelnie podania, z czego trzecie było właśnie do Boruca. Trzeba było go zmienić w 30 minucie. Tylko tu pytanie - na kogo? Trałkę? Wolne żarty... No właśnie, wolne żarty... Myśl przewodnia obecnej reprezentacji? Wydaje mi się, że Smuda by wczoraj opykał Irlandię... |
Cytat:
Imho to mity sprzed paru lat - poziom się wyrównał i na każdym większym turnieju gra taka Grecja/Turcja czy Rosja która tłucze potentatów. |
Cytat:
|
I dlatego z Czechami, którzy są w mega-kryzysie akurat wygraliśmy.
Poziom świata się wyrównał, ale my się cofamy. Nawet w przypadku awansu na mundial dostajemy baty w grupie i po 3 meczach wracamy do domu. O poziomie Grecji, Turcji czy Rosji możemy pomarzyć. Już w jednym z meczy męczyliśmy się z San Marino. Za chwilę i z nimi zaczniemy tracić punkty. Tyle że nawet z tymi piłkarzami co mamy powinniśmy tą grupę spokojnie wygrać. A już drugie miejsce to było absolutne minimum przyzwoitości. Przecież jest z kogo wybierać, mimo wszystko. Ale nie, najlepiej opierać reprezentację na zgranych kartach. Smolarek bez klubu - gra. Podstarzały Krzynówek - on byłby świetnym zmiennikiem, a gra na pozycji lewego obrońcy! Tak to się kończy, jak się powołuje zawodników którzy nie są w formie. Najwyraźniej każdy nasz selekcjoner musi popełnić te same błędy. |
Cytat:
Jak dla mnie skład na wczorajszy mecz powinien wyglądać tak: Boruc - Żewłakow, Głowacki, Bosacki, Gancarczyk - Lewandowski - Błaszczykowski, Obraniak, Kosowski - Brożek, Lewandowski. A w razie tak jak piszesz 'słabszego dnia' na ławce chociażby Peszko czy Wichniarek. Za to mamy Darka Dudkę (brak słów), Łobo (wiadomo) czy będącego od dłuższego czasu bez formy Rogera, który kaleczy każdą akcję, i od którego nawet Cantoro jest szybszy... |
Cytat:
Wiadomo, że jak ciągle ćwiczy się ustawienie 4-5-1 to ciężko przejść na 4-4-2. To trzeba też ćwiczyć, sprawdzać w meczach towarzyskich. |
Leo popełnił kilka błędów... Wystawił nie grającego w klubie Krzynka a na ławce posadziła jednego z najlepszych polskich lewych defensorów czyli Gancarczyka... Zamiast Dudki powinien wsadzić jakiegoś szybszego obrońce ( kiedyś Bosacki imponował szybkościa może tak jest dalej) Dudke zamiast Lewego na środek pomocy... R. Lewandowski zamiast Murawskiego...
|
Cytat:
Przynajmniej jest światełko w tunelu, bo nam infrastruktura (stadiony, boiska) rośnie jak na drożdżach jak Polska długa i szeroka. Pozostaje mieć nadzieje, że za parę lat będzie lepiej. A na razie cieszmy się jak nasze perełki (Błaszczykowski, Obraniak) mają dobry dzień, ale nie bujajmy w obłokach, że taką Irlandię powinniśmy ogrywać w cuglach. Sranie na głowę Bnhakera uważam za niesmaczne - nawet Trappatoni, Robson czy Mhourinho (czy jak to się pisze) nic by tu nie pomogli... |
Cytat:
|
11 na mecz ze Slowenią:
Boruc - Gancarczyk, Jodlowiec, Zewlakow, Golanski - Obraniak, Lewandowski, Roger, Blaszczykowski - Brozek, Lewandowski |
Cytat:
|
Cytat:
Druga sprawa, powiązana z powołaniami: promocja polskich kopaczy. Do dzisiaj zastanawia mnie casus Kokoszki - facet był w cienkiej formie dostawał powołania, sprzedano go do Włoch, forma się coś tam poprawiła - jednak już do reprezentacji nie pasuje... Ciekawe... Niestety Zahorski i Pazdan nie mieli tyle szczęścia. Skąd rzucam takie oskarżenia? Ano stąd, że kiedyś jakaś gazeta próbowała dowieść powiązaniem między managerami kopaczy z de Zuuewm. A on to kumpel z pracy i z życia dla naszego trenejro. Dziwne że sprawę wyciszyli... Kolejna rzecz. Za przeproszeniem o p i e r d a l a n i e się siwego. Facet bezczelnie przyjmuję posadę w Holandii i nagle przestaje się pojawiać na meczach w Polsce (swoją drogą to może być wytłumaczenie dlaczego robi takie beznadziejne powołania). A najlepsze jest, jak już ktoś tu wspomniał, że taki Janas czy Boniek po takim jednym meczu zostali by publicznie spaleni na stosie. Siwy ma ochronę... Dlaczego? Bo jest obcokrajowcem? Czy może dlatego że naskakuje na dziennikarzy jak z nim chcą zrobić wywiad i się go boją? Jeszcze w ramach przypomnienia. Który z trenerów podczas ostatnich 3 dużych imprez (MŚ 2002, MŚ 2006, Euro 2008) osiągnął najgorszy wynik? A który jako jedyny przetrwał, w dodatku praktycznie w glorii chwały? Mi wychodzi jedna i ta sama osoba... |
Cytat:
Ok. Mamy marnych piłkarzy, ale jednak na niektórych pozycjach mamy lepszych niż powoływani. I skoro taktyka się nie sprawdza, to może jednak warto ją zmienić? Selekcjoner jest po to, żeby po pierwsze wybrać najlepszych i po drugie dopasować do nich taktykę, tak by wydobyć z nich jak najwięcej. Jednak najbardziej drewniani piłkarze, to nadal piłkarze, a nie skład drewna. Można jescze do tego dodać odpowiednie przygotowanie psychiczne. Dlatego stwierdzenie, że wymienieni przez Ciebie nic by nie pomogli jest na wyrost. Najlepszy przykład, że trener znaczy wiele? We Wronkach. Nie ma nikogo lepszego? Dużo gorzej być nie może, więc chociaż niech będzie taniej. Od cyrku z Rogerem przestałam się jakoś wybitnie emocjonować polską reprezentacją, ale jednak serce boli, jak jakiś Holender robi sobie z niej jaja. ps. "Nie spodziewaliśmy się, że rywale tak mocno będą grali w obronie." Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl