Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

nbns 28.04.2009 13:33

co sadzicie o takim kuponie
TOTTENHAM-WBA-1
REAL-BARCELONA-10
WOLFSBURG-HOFFENHEIM-1
BEŁCHATÓW-POL.BYTOM-1

Kurs 4.59 zagrane za 50zł do wygrania 206zł (Profesjonal)

Zwierze 28.04.2009 15:17

Witam nie wiem czy sobie dzisiaj nie darować. Nie lubie Chelsea, lubie Barcelone postwił bym na Hiszpanów ale... coś mi się wydaje że dzisiaj Angole a może w 2 meczu wybiją piłkę z głowy Barcy. Co piłka angielska to żadna inna na świece dlatego niby ohy ahy nad Barceloną ale nie wydaje mi się żeby to dzisiaj miało miejsce...

trial 28.04.2009 15:56

Idealnie takie samo przeczucie mam od wczoraj, tym bardziej, że widziałem grę Barcelony w meczu z Valenicią (celne podanie na odległość większą niż 3m było rzeczą nie spotykaną), ale.. no właśnie to jest Barcelona i wystarczy, że Messi błyśnie formą i po meczu. Wygrał, więc zdrowy rozsądek, postawiłem na Barce.

rabi86 28.04.2009 16:16

A co sądzicie o meczu Bartoli M. - Sprem K. Stuttgarcie po kursie 1.95 na Bartoli. Trochę mnie to zaskoczyło bo ona jest na 13 a Sprem na 87 miejscu i ostatnio w sumie nic nie wygrała.



jaro1985r 28.04.2009 16:31

Panowie Barcelona u siebie a Barcelona na wyjezdzie to 2 rozne druzyny. Dla mnie Katalonczycy sa druzyna najlepiej wykorzystujaca swoje boisko na swiecie

LuKaS TSW 28.04.2009 16:32

ja na dziś tylko jeden dubelek:
Kanada-Słowacja 1 (zwycięzca)
New Jersey-Carolina 1 (zwycięzca)

ps. za 100 zł do wzięcia 143 zł (jak to mówią zawsze coś)

PrawdziwośćDlaGry 28.04.2009 16:38

FCB - CFC both team to score? YES @1.82

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 716590)
A co sądzicie o meczu Bartoli M. - Sprem K. Stuttgarcie po kursie 1.95 na Bartoli. Trochę mnie to zaskoczyło bo ona jest na 13 a Sprem na 87 miejscu i ostatnio w sumie nic nie wygrała.

nie ma co się sugerować rankingiem w tenisie i dawno wygrała, dawno nie wygrała. Może grała np na nawierzchni której nie lubi i dawno nie wygrała. Albo grała z kontuzją ;) Do WTA ja ręki nie przykładam bo to jest samo zło ;)

kameleon2323 28.04.2009 17:08

Djokovic N.-Montanes A. (H 19.5) pon
N.Pedersen (12,5 pkt) 1
Barcelona-Chelsea + 3.5
Denver-New Orleans(5m.) 1

wklad 20 zl
Do wygrania : 221.13 zl


heh wiedzialem Pedersen nie ma formy :D

Maciejj 28.04.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 716620)
Djokovic N.-Montanes A. (H 19.5) pon
N.Pedersen (12,5 pkt) 1
Barcelona-Chelsea + 3.5
Denver-New Orleans(5m.) 1

wklad 20 zl
Do wygrania : 221.13 zl


ryzyko ale......... duze prawdopodobienstwo ze wejdzie

a ja tylko obstawilem dzis remis Czelsi;) do połowy za stóweczke

kameleon2323 28.04.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 716663)
ryzyko ale......... duze prawdopodobienstwo ze wejdzie

a ja tylko obstawilem dzis remis Czelsi;) do połowy za stóweczke

tez ryzyko Barca u sb Messi Henry Eto'o no zobaczymy jak to dzisiaj pojdzie :P :)

bula1010 28.04.2009 19:06

ja mysle ze Ruch stawia wszystko na puchar polski wiec legia moze miec ciezko

Maciejj 28.04.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 716700)
Co myślicie o Legii na jutro?

nie wygra;)

LuKaS TSW 28.04.2009 19:24

a gdzie jest mecz?:D bo jak na Lazienkowskiej to pewna Legia a jak w Chorzowie to bym sie zastanawial,jutro lepiej dac Motor na ilosc goli na mniej:)

trial 28.04.2009 19:35

Barcelona- Chelsea 1
IFK Goeteborg- Orebro 1
Alta- Kongsvinger 2
kurs ogólny: 5,55
to już w trakcie realizacji:)
a co do Legii to myślę, że skoro doping wrócił to piłkarze będą się czuli bardziej zmotywowani przy kilku kolejnych meczach przy Łazkienkowskiej. Z drugiej strony chyba bardziej zależy im na MP i mogą się trochę oszczędzać, Ruch wręcz odwrotnie, postawiłbym zachowawczo 1X.

WISŁAZWE 28.04.2009 20:33

Witam mam takie propozycje kuponów jakie zmiany radzi cie co o nich myślicie, komentarze jak najbardziej mile widziane:

KUPON I:
Jagiellonia-Odra 1
Bochum- Hannover 1
Tottenham- WBA 1
Austria- Matersburg 1

KUPON II
Wasterlo- Roseles 1
Cracovia- Polonia W X2
Tubize- Anderlecht 2
Cean- Le Mans X

Maciejj 28.04.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 716677)
tez ryzyko Barca u sb Messi Henry Eto'o no zobaczymy jak to dzisiaj pojdzie :P :)


i weszlo:)

El'kabat 28.04.2009 21:31

Hahah to Barca dzis dalaaa :)
Wiekszosc osob co stawiala to albo 1 ,albo 1 z hc,albo overy 2,5 i wiecej :)To sie buki uciesza jak remisem sie to skonczy :)

Zwierze 28.04.2009 21:43

Widziałem co robię co prawda chiałem dać X ale bałem się chciałem też dać że Balack dostanie żółtą kartkę ale też się bałem:) Co by nie było wyszedłem na zero. Teraz chyba w ciemno można stwawiać na Chelsea że awansuje:)

jaro1985r 28.04.2009 21:43

oglądałem mecz Barcy i to co mieli sytuacji to głowa mała! Zapomnieliśmy o jednym, trenerem chelsea jest GUUS HIDDINK! Czyli człowiek ,który i z pustego naleje. Gdzie nie pójdzie to zrobi coś niesamowitego i po dzisiejszym meczu to nie zdziwię się jak Chelsea zdobędzie Puchar Europy. Gdyby Hiddink zyl pareset lat temu to uznaliby go za maga albo czarownice i spalili na stosie :) Dzisiaj było widać jak zaczarował bramkę CZELSI :)

Tobi1906 28.04.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 716703)
ja mysle ze Ruch stawia wszystko na puchar polski wiec legia moze miec ciezko

A wg. Mnie Ruch nie ma glowy do Pucharu Polski,jeden z najgorszych termiarzy w lidze(mecze z Lechem i Legia)a wiadomo ze bronia sie przed spadkiem i to jets dla nich priorytetem!

Mysle ze Legia wygra roznica 2 bramek

LuKaS TSW 29.04.2009 07:41

to wczoraj lipa na nhl a co do Ruchu to wypadło im 2 stoperów ale to chyba na ligę za kartki więc mimo wszystko na weekend Lech-Ruch 1 mimo niechęci do wygranych kolejorza;)

na dziś:
Austria-Łotwa x2
Brazylia-Boliwia 1
Legia-Ruch 1
za 50 zł do wygrania 96

i dla zabawy za 10 zł
Chinyama strzeli
C.Ronaldo strzeli

jaro1985r 29.04.2009 08:45

Glinik Gorlice-Neptun Końskie 1 1,40
Federico Macheda (Manchester) nie strzeli 1,25 ( myśl,że ten zawodnik może wogóle się nie pojawić na boisku więc kurs dobry)

za 40zł do wygrania 71

nie ma na co dzisiaj grać więc taki raczej zabawowy! Trzeba poczekać na weekend z poważnym stawianiem :)

Bobic 29.04.2009 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 716844)
Glinik Gorlice-Neptun Końskie 1 1,40
Federico Macheda (Manchester) nie strzeli 1,25 ( myśl,że ten zawodnik może wogóle się nie pojawić na boisku więc kurs dobry)

za 40zł do wygrania 71

nie ma na co dzisiaj grać więc taki raczej zabawowy! Trzeba poczekać na weekend z poważnym stawianiem :)

Jak to nie ma Man-Chelsea 1
Sory porąbało mi się oczywiscie chodziło o mecz Man-Arsenal 1 kurs 1.80

pan Dudi 29.04.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 716870)
Jak to nie ma Man-Chelsea 1


To dziś jest taki mecz?:P:lol::lol:


Ja chyba delikatnie zaryzykuję 2 na mecz ManU- Arsenal (bo pewnie o ten Ci chodziło ;) ).

nbns 29.04.2009 10:21

postawiłem wczoraj w profesjonalu

Bełchatów-Pol.B-1
Tottenham-WBA-1
Real-Barca-10
Wolfsburg-Hoffenheim-1

kurs 4.59 zagrane za 50zł do wygrania 206,55zł

oraz

Liverpool-Newcastle-1
Hajduk Split- Varteks V-1
Bordeaux-Sochaux-1
Osasuna-Huelva-1
PSV-Nijmegen-1
Lech-Ruch-1
Rangers-Hearts-1
Udinese-Bergamo-1

kurs 17.04 zagrane za 7zł do wygrania 107,35zł

Zwierze 29.04.2009 11:31

handicap na Man Utd za 20zł

nbns 29.04.2009 11:46

Jak myslicie warto zagrac?
Liverpool-Newcastle 1
Lech-Ruch 1
Gl.Rangers-Hearts 1

kurs 2.33
wkład 1000zł
Do Wygrania: 2097zł

Prosze o szczere odpowiedzi

bula1010 29.04.2009 12:06

widzew-podbeskidzie 02 ??

Zwierze 29.04.2009 12:39

nbns nigdy bym nie postwaił na Lecha 1000zł. Oni grają piach, pewnie i wygrają ale po co kusić los? Poza tym jak dla mnie jak stawiać taką kasę to na 1 max 2 spotkania. Ale to jest moje zdanie. Do tego ten Liverpool... sam nie wiem:/

LuKaS TSW 29.04.2009 12:39

na weekend to Lubin-Płock 1
Legia=ŁKs 1
Lech-Ruch 1
Piast-Wisla 2
Real-Barcelona 1 :P

MłodyFCB 29.04.2009 12:48

Flota-Znicz 2
Stoke - West Ham 2
Portsmouth-Arsenal 2
Motor-Stal ST.Wola 1
co myślicie ?

pan Dudi 29.04.2009 12:56

Motor- Stal lepiej podeprzyj, albo postaw na czysty X.

LuKaS TSW 29.04.2009 13:06

ja bym Motor grał ze Stalówką na ilośc goli - 2,5 chociaż mam nadzieję że mecz zostanie przerwany w trakcie...:D wiem że nie ten temat ale właśnie na meczu Motor-Stalowa przeżyłem największa awanture na meczu:)

maczomp 29.04.2009 13:46

Mozna obstawic w (STS, Toto mix itp) ze Federico Macheda (Manchester) nie strzeli ?

Bobic 29.04.2009 18:15

Panowie jak w expekt.com zmieniec jezyk bo ostatnio jak wchodze na stronę to jest ona po angielsku ;-)

WiślakNH 29.04.2009 18:29

piątek-sobota

1 Kupon
Valenciennes - Lyon 2
Real Madryt - Barcelona 1X
Frankfurt - Dortmund 2
Kurs : 5,67

2 Kupon
Piast - Wisła 2
Marsylia - Toulouse 1
Wolfsburg - Hoffenheim 1
Kurs : 4,13

bula1010 29.04.2009 18:33

mówiłem że legia nie wygra z ruchem :)

Zwierze 29.04.2009 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 717123)
Panowie jak w expekt.com zmieniec jezyk bo ostatnio jak wchodze na stronę to jest ona po angielsku ;-)

http://www.expekt.com/?lc=pol

a szkoda było 10zł na Ruch postawić, trudno:)

P.S. Dlaczego nie wpadła 2 bramka dla Man?:/

pan Dudi 29.04.2009 21:56

Zagrałem na noc over 104 punkty Denver po kursie 1,88 (betsson).


Cytat:

a szkoda było 10zł na Ruch postawić, trudno:)

Ja postawiłem remis Motor- Stal i oczywiście nie zagrałem tego grubo, tylko jak cieć dorzuciłem do tego coś i coś tam i poszło się dupcyć.

Maciejj 29.04.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 716700)
Co myślicie o Legii na jutro?




Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 716706)
nie wygra;)


nie chce się chwalić

ale drugi dzien z rzedu mi ostatnio smae zaklady solo wchodzą;)
i to raczej pod dobrym kursie;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl