Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

gromaders 17.12.2008 20:43

A ja życzę z całego serca Amice 3-0 w plecy :) mam nadzieje że ten tak mocno napompowany balonik dziś pęknie z hukiem!!

DO BOJU FEYE!!!!!

sergio 17.12.2008 20:44

wie ktoś ilu kibiców Amiki w Rotterdamie?

Bobus17 17.12.2008 20:45

3 tys ponoć .. tak powiedział komentator

donPedro23 17.12.2008 20:46

podobno 3-3,5k

gigant 17.12.2008 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 643849)
A ja życzę z całego serca Amice 3-0 w plecy :) mam nadzieje że ten tak mocno napompowany balonik dziś pęknie z hukiem!!

DO BOJU FEYE!!!!!

To jest jedyne słuszna opcja obowiązująca u mnie w domu. Nawet żona mówi "Faje w mord" wygra.

jachting 17.12.2008 20:49

Poza tym póki jakiś klub czegoś nie osiągnie to nasze kluby w tym szczególnie Wisła będą dalej się wzmacniać na łapu capu .Wisła właśnie na tym najwięcej traciła że nie miała prawdziwych przeciwników w lidze .
Wisła niestety chyba potrzebuje jakiegoś bata nad sobą .A i Wisła może poważniej to okienko potraktuje ,a Lech nie jest wcale taki mocny nie ma szans aby uciekł takiemu klubowi jak Wisła .

Kibic_1906 17.12.2008 20:50

Powiem tak : niech wygra lepszy , choć nie ukrywam że chciałbym żeby była to Amica bo :
1)Na wiosnę skupialiby się nie tylko na lidze ale też na pucharach
2) jakby nie było , to Polska drużyna....:-P

P.S. Co za wieśniaki , w 5 min się napinają i jada "Gola gola gola....":rotfl:

4fan_player 17.12.2008 20:53

O! Była moja ulubioną przyśpiewka :) w Poznaniu takie obyczaje są... :D

kisiel92 17.12.2008 20:54

Jest i flaga naszego FC ;)

ToTylkoJa 17.12.2008 20:54

po co oni wożą ze sobą przekreśloną gwiazdę? Nie rozumiem ich

Wisła&Lechia 17.12.2008 20:56

Ale wiochaaa oni nie znają innych przyspiewek ??Już 5 min jada to samo :/ :/

mic 17.12.2008 20:58

"lalalalallalalalal" **** ilez mozna ?!

donPedro23 17.12.2008 21:01

Życzę Amice żeby się wyjabała!!! (za tą flagę, niech patafiany odpadną)
43-32 Wiślaczki przegrywają (końcówka 1. połowy)

Wisła&Lechia 17.12.2008 21:03

Jaką flagę?? Bo nie zwróciłem uwagi :]

donPedro23 17.12.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 643863)
po co oni wożą ze sobą przekreśloną gwiazdę? Nie rozumiem ich


(10 znakow)

kisiel92 17.12.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 643869)
Jaką flagę?? Bo nie zwróciłem uwagi :]

flaga najprawdopodobniej JG z przekreśloną gwiazdą

4fan_player 17.12.2008 21:08

Dobra nie podniecajmy się tak nimi. Niech sobie nawet flagi Amici wieszają i śpiewają psalmy.

sergio 17.12.2008 21:11

o i jazda z k....i jest!
a tyacy grzeczni kibice.

gromaders 17.12.2008 21:13

oby się utrzymał remis w meczu Deportivo :D

Tobi1906 17.12.2008 21:14

Feyenoord slabizna Jesli Lech ich nie wyeliminuje to bedzie wstyd

w Nancy 0-0

ToTylkoJa 17.12.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 643876)
oby się utrzymał remis w meczu Deportivo :D

0-0 nic nie daje, musi być bramkowy, aby Lech nie awansował (przy wygranej 1-0 Kolejorza)

jaszczur90 17.12.2008 21:15

Lech już 1-0 :-P

grzesiek632 17.12.2008 21:17

no to teraz sie bede podniecac ci kibice amiki;P

sergio 17.12.2008 21:17

Czy ktos widział co pisze na płótnie wiszącym obok sektora gości po polsku?

element 17.12.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 643863)
po co oni wożą ze sobą przekreśloną gwiazdę? Nie rozumiem ich



Zgody Lecha też na mecz pojechały.


Ten Feye jest cienki jak dupa węża :shock: , wiedziałem że mają kryzys.. ale żeby aż taki, jeśli Lech tego nie wygra z 3-0 to lekko się zdziwie.

Elendil 17.12.2008 21:21

no, Kuchenki idą dalej jak nic. A kij im w oko.

Pan Jotka 17.12.2008 21:22

Czyli jednak przerwa pomogła Amice. Póki co podobny mecz co Wisły z Schalke. Jezeli "ukłują" jeszcze raz to Feyenoord przegra.

harthausen 17.12.2008 21:23

mało prawdopodobne, by Feyenoord cokolwiek dzisiaj pokazał. Technikę mają, umiejętności też, ale tylko sporadycznie dziś coś tam zagrywają.
W sumie nic dziwnego, jakikolwiek wynik im nie daje nic. Muszą tylko jakieś nie-kompromitujące alibi przez te 90 minut zagrać i do domku.

Elendil 17.12.2008 21:31

przecież ten Feye gra gorzej niż Cracovia Oo Nawet stroje od nich pożyczyli.

gromaders 17.12.2008 21:32

no strasznie są słabi grają na poziomie kurde Jagiellonii gdzieś, tyle że widać trochę lepszą technikę


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl