![]() |
A ja życzę z całego serca Amice 3-0 w plecy :) mam nadzieje że ten tak mocno napompowany balonik dziś pęknie z hukiem!!
DO BOJU FEYE!!!!! |
wie ktoś ilu kibiców Amiki w Rotterdamie?
|
3 tys ponoć .. tak powiedział komentator
|
podobno 3-3,5k
|
Cytat:
|
Poza tym póki jakiś klub czegoś nie osiągnie to nasze kluby w tym szczególnie Wisła będą dalej się wzmacniać na łapu capu .Wisła właśnie na tym najwięcej traciła że nie miała prawdziwych przeciwników w lidze .
Wisła niestety chyba potrzebuje jakiegoś bata nad sobą .A i Wisła może poważniej to okienko potraktuje ,a Lech nie jest wcale taki mocny nie ma szans aby uciekł takiemu klubowi jak Wisła . |
Powiem tak : niech wygra lepszy , choć nie ukrywam że chciałbym żeby była to Amica bo :
1)Na wiosnę skupialiby się nie tylko na lidze ale też na pucharach 2) jakby nie było , to Polska drużyna....:-P P.S. Co za wieśniaki , w 5 min się napinają i jada "Gola gola gola....":rotfl: |
O! Była moja ulubioną przyśpiewka :) w Poznaniu takie obyczaje są... :D
|
Jest i flaga naszego FC ;)
|
po co oni wożą ze sobą przekreśloną gwiazdę? Nie rozumiem ich
|
Ale wiochaaa oni nie znają innych przyspiewek ??Już 5 min jada to samo :/ :/
|
"lalalalallalalalal" **** ilez mozna ?!
|
Życzę Amice żeby się wyjabała!!! (za tą flagę, niech patafiany odpadną)
43-32 Wiślaczki przegrywają (końcówka 1. połowy) |
Jaką flagę?? Bo nie zwróciłem uwagi :]
|
Cytat:
(10 znakow) |
Cytat:
|
Dobra nie podniecajmy się tak nimi. Niech sobie nawet flagi Amici wieszają i śpiewają psalmy.
|
o i jazda z k....i jest!
a tyacy grzeczni kibice. |
oby się utrzymał remis w meczu Deportivo :D
|
Feyenoord slabizna Jesli Lech ich nie wyeliminuje to bedzie wstyd
w Nancy 0-0 |
Cytat:
|
Lech już 1-0 :-P
|
no to teraz sie bede podniecac ci kibice amiki;P
|
Czy ktos widział co pisze na płótnie wiszącym obok sektora gości po polsku?
|
Cytat:
Zgody Lecha też na mecz pojechały. Ten Feye jest cienki jak dupa węża :shock: , wiedziałem że mają kryzys.. ale żeby aż taki, jeśli Lech tego nie wygra z 3-0 to lekko się zdziwie. |
no, Kuchenki idą dalej jak nic. A kij im w oko.
|
Czyli jednak przerwa pomogła Amice. Póki co podobny mecz co Wisły z Schalke. Jezeli "ukłują" jeszcze raz to Feyenoord przegra.
|
mało prawdopodobne, by Feyenoord cokolwiek dzisiaj pokazał. Technikę mają, umiejętności też, ale tylko sporadycznie dziś coś tam zagrywają.
W sumie nic dziwnego, jakikolwiek wynik im nie daje nic. Muszą tylko jakieś nie-kompromitujące alibi przez te 90 minut zagrać i do domku. |
przecież ten Feye gra gorzej niż Cracovia Oo Nawet stroje od nich pożyczyli.
|
no strasznie są słabi grają na poziomie kurde Jagiellonii gdzieś, tyle że widać trochę lepszą technikę
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl