![]() |
dokładnie, lepiej nie jebną siatke do góry na 6 m ale niech nie zabieraja miejsc
a może wreszcie bedzie normalnie i nic nie bedzie potrzeba :rotfl::rotfl::rotfl: |
Po usunięciu zasieków na E powinni wstawić tam brakujące krzesełka z obu stron. Tak, aby krzesełka były do samej pleksy tak jak wszędzie :)
|
I tak powinno być na każdym sektorze, bez wyjatku czy są Goście czy ich nie ma
Jezeli są to powinien byc to taki sektor który nie będzie zabierał miejsca innym kibicom znaczy NAM |
Cytat:
|
po jaka cholere tak daleko od boiska.wiem ze boisko bedzie przesuniete ale i tak caly czas denerwuje mnie to gdy za kazdym razem widze takie zdjecia.
http://galeria.wislakrakow.com/20090320/r/10.jpg |
Bo pan O. z sobie tylko znanych przyczyn zaprojektował tak szerokie D i E
|
Mnie nurtuje inna sprawa,
szerokość jaka będzie dzielić narożniki z trybunami E i D... czemu aż tak duża przerwa pomijając przepisy Ppoż i widoczność z krzesełek w narożnikach. Nie wiem. Zbrojenie strasznie długo układają. Według wstępnych planowych ustaleń wylewanie miało się zacząć w tym nadchodzącym tyg. Widząc postęp tygodniowy prac, pewnie koniec tygodnia to prawdopodobny czas wylewek. Przy trybunie A/B oby poszło sprawniej. |
Popatrzcie, że zbrojenie jest już prawie całe ułożone.
A murawa będzie przesuwana jakies 10 metrów w lewo...linia boczna, będzie tam, gdzie drugie reklamy. |
Cytat:
|
Cytat:
Gdyby wtedy wiedział że dostaniemy Euro a Kraków będzie jedną z aren to wtedy nie projektowałby tak szerokich sektorów D i E ! |
Cytat:
Żeby nie było nie narzekam na nic tylko wytłumaczyłem człowiekowi jak się spytał czemu będzie taka odległość. Płyta będzie wylewana etapami (5) a pierwsza część z tego co widzę jest chyba zazbrojona więc wylewanie może być od początku tygodnia. Najlepiej jakby nam się tu odezwał forumowicz co tam pracuje :) |
Cytat:
Ale chyba płyte będą lać cześciami (mysle że z 6 cześci) Wiec pewnie kolo wtorku zaczną. A orientuje się ktoś ile taka płyta będzie schła? |
zalezy od zastosowanej -technologi teoretycznie 7dni.
|
Cytat:
Nie, trybuna nie była by w tym samym miejscu co teraz, byłaby parę metrów bliżej, ponieważ nie musiałaby zostawiać miejsca na "zakręt" narożnika. Mogłaby się zaczynac na tej samej wysokości, co kończy się D i E więc byłaby jakieś 5-7 metrów bliżej. Dalej nie przemawia?? |
http://i39.tinypic.com/2ag8e83.jpg
Dochodzi? Nie można przybliżyć trybuny do murawy bo i jak? mają uciąć nożyczkami kawałki D i E ? to powinni zakryć http://i39.tinypic.com/34zissg.jpg dachy połączyć http://i43.tinypic.com/25zq8v5.jpg i żeby tylko ta szczelina między trybunami była mała to jakoś to będzie wyglądać. |
Cytat:
PS:Wiem że wizualizacja to nie projekt ale zobacz sobie 1 wizualizacje stadionu jak to niby miało wyglądać. |
Rozumiem że bramka zostanie wyśrodkowana z wyjściem z klatki schodowej (kolor czerwony). Skoro tak to będą musieli również przesunąć miejsce na kamerę (żółty) co będzie trochę bezsensu i niefunkcjonalne bo będzie ono na wprost schodów czyli będą musieli usunąć jeszcze krzesełka żeby zrobić obejście tego stopnia.
http://i44.tinypic.com/osefz9.jpg |
Cytat:
ale sa sposoby przyspieszajace dojrzewanie betonu co skraca owy czas nawet do 24 godzin |
Cytat:
A krzesełek zniknie parę...ale pojawią się w starym miejscu podestu. Będzie ok. |
Ja znam kilka stron :
Reymonta22.pl wislakrakow.pl wisla.krakow.pl stadionwisly.info ******** |
to kiedy zaczynaja burzyc A/B ???
a wracając do rozmiarów boiska to mozna je poszerzyc o 3 metry Camp Nou - wymiary boiska: 105 x 71 Stadion Miejski im. Henryka Reymana - wymiary boiska 105 x 68 m |
nie można, wymiar musi być 105x68
|
ehh racja niedokladnie sprawdzilem, na Camp Nou zmniejszyli wymiary ...
|
A w Dzinniku Polskim piszą.że trybunę zachodnią zaczną burzyć dopiero w czerwcu.
http://www.dziennikpolski24.pl/Artyk...e5be909.0.html Czyżby czękali na decyzję UEFF-y w maju. |
Cytat:
Dziennik Polski, 2009.03.23 Po zakończeniu rozgrywek ligowych, a więc od czerwca, ma ruszyć wyburzanie istniejącej, a następnie budowa nowej trybuny zachodniej stadionu Wisły. - Takie były życzenia kibiców, aby można było dokończyć sezon piłkarski z tą trybuną. Sprawę poruszały również media - wyjaśnia Barbara Janik, dyrektor biura ds. Euro 2012. - Harmonogram przewiduje rozpoczęcie wyburzania, a następnie budowę nowej trybuny zachodniej po zakończeniu wiosennych rozgrywek piłkarskich - potwierdza Michał Pyclik z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Zaprzecza, że dojdzie do jakichś wyburzeń niedługo po derbach Wisły z Cracovią. Na razie wykonawca dokończenia przebudowy stadionu firma Polimex-Mostostal pełną parę wkłada w budowę trybuny wschodniej (od strony parku Jordana). Ma być gotowa do końca br. Powstanie więc w niespełna rok czasu. Podobny okres zarezerwowano na wzniesienie trybuny zachodniej. Ma być ona gotowa w czerwcu przyszłego roku. W maju ma się okazać, w których z miast kandydujących odbędzie się Euro 2012. Kibice mają nadzieję, że bez względu na decyzję o tym, czy Krakowowi mistrzostwa zostaną przyznane, czy nie, budowa stadionu Wisły zakończy się w wyznaczonym terminie. |
****a... leszek moze grac przy dwóch trybunach, dwa, poczekajmy sobie jeszcze troszke, a niech UEFA zobaczy zastój w pracach i bedziemy mieli gówno a nie EURO... ****a nie wiem ci ludzie są ciezko myślący chyba, normalnie masakra.
|
kużwa gościu jaki zastój? Praca przy C idzie pełną parą, A wyburzą w czerwcu i mają półtora roku na wybudowanie nowej... Nowa C będzie wybudowana w 10 miesięcy to z A nie zdążą. I czy wy tylko chcecie mieć stadion bo EURO będzie?
|
Cytat:
Cytat:
|
Wyrobią się, bo nie trzeba będzie jakoś kombinować, żeby piłkarze mogli grac. Po prostu, wjeżdżają maszyny, w dupie murawa bo i tak zmieniana, w ****ziec wszystko, wywieźć gruz i czysto. Poźniej to samo, nie ma ograniczenie miejsca, to szybko im będzie szło.
|
Paradoksalnie kryzys nam pomaga, bo teraz nikt roboty nie chce stracić więc i oni nie pozwalają sobie na obijanie jak Budimex. Szkoda, że to nie działa przy budowie dróg.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl