Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

serek.c2 17.03.2011 18:55

Winnym utarty bramek Jaliens? No muszę przyznać, że potraficie mnie zaskakiwać na tym forum coraz częściej...

flamengista 17.03.2011 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1066362)
No i co z tego?

To z tego, że używając eufemizmów ten facet nam przegrał wczorajsze zawody. Skoro raz był do tego zdolny, to stać go na powtórkę.

gianbuffon 17.03.2011 19:10

W jaki sposób przegrał nam mecz?

Mieliśmy kilka okazji do do strzelenia bramek, a sędzia chyba nie zabronił strzelać do bramki rywala?
Dwa stracone gole po błędach obrony.
W pierwszej połowie dał nam dwa rzuty wolne z takiego miejsca, że przynajmniej po jednym powinna być bramka.
Nie ma co zrzucać winy na sędziego, nawet jakbyśmy przez niego stracili te dwa gole, to drużyna aspirująca do mistrzostwa polski powinna taki mecz wygrać na luzie.

Podbeskidzie nas pokonało ambicją, wolą wali, oni chcieli awansować, to był ich mecz życia, a naszym widocznie tak bardzo nie zależało. Zwalanie winy na sędziego to ŻENADA!

19TSP95 17.03.2011 20:24

Dopiero zaczynamy tworzyć swoja historie ale zawsze bedziemy pamietac te 2 mecze z Wisłą, były to dla nas nieprawdopodobne do opisania emocje ale to chyba wiadome ;)
Mogliscie sie lepiej zachowac wobec naszych piłkarzy jak i zarowno kibicow co byli na meczu w Krk no ale niestety musieliscie pokazac kto rzadzi... My w Bielsku zachowalismy sie inaczej i jestem z teego dumny ;]
co do meczu to biorac pod uwage oba mecze to przeszlismy do polfinalu zasluzenie i chyba kazdy tutaj sie ze mna zgodzi.
Szczerze mowiac to tak jak powiedzial trener osiagnelismy to co chcielismy, zagralismy dobra pilke, pokazalismy sie calemu kraju i juz powinnismy miec wyjeb** na ten puchar aby sie skupic tylko na lidze i spotkac sie ponownie za rok w ekstraklasie!
Pozdrawiam ;]

Blondas 17.03.2011 20:27

Dopuszcza Was z takim stadionem? pytam bez napinki

dwdx1906 17.03.2011 20:30

Skrót montowany z polskim komentarz live pl
TVP Sport / opowiadacz bajek: Zawacki
http://www.multiupload.com/VZ34QCWPS9

sniadecki 17.03.2011 20:33

Analiza taktyczna tego meczu:
http://taktycznie.blogspot.com/2011/...na-musiku.html

19TSP95 17.03.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blondas (Post 1066478)
Dopuszcza Was z takim stadionem? pytam bez napinki

wszytkie wymogi spełnia takze bez jakichkolwiek problemow tak

FraMat 17.03.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19TSP95 (Post 1066476)
co do meczu to biorac pod uwage oba mecze to przeszlismy do polfinalu zasluzenie i chyba kazdy tutaj sie ze mna zgodzi.

Chyba nie każdy. Przeszliście na dużym farcie. Jeśli to jest "zasłużenie" to ok. Godzina meczu od 15 do 65 minuty+ ostatnie 15 minut pokazało, że nie macie żadnych argumentów technicznych ani taktycznych. Gratuluję fartownego zwycięstwa. Przykre, że akurat pofarciło się wam z nami

John1906 17.03.2011 21:18

Na spokojnie:
Komentarz meczu w TVP żałosny i stronniczy. Borski albo nie umie sędziować albo przekręcił nas specjalnie- arbiter międzynarodowy dobre :) (przy obu bramkach dla Podbeskidzia Borski miał swój wkład).
O grze Wisły nie będę już wspominał, napisze tylko, że zawalony (zlekceważony) 1 mecz który zdecydował o awansie.
w Bytomiu znów Borski - klub powinien wnieść o zmianę arbitra i dołączyć zapis z wczorajszego meczu.

Nergal 17.03.2011 21:28

Tak na chłodno:

Przegraliśmy w zajebiście frajerski sposób jakiego już dawno nie wiedziałem. Mając wynik 2-0 i sytuacje trzech na bramkarza to powinno być szybkie 3-0 i jechanie z Podbeskidziem jak od 15 do 45 minuty kiedy Podbeskidzie goniło za piłką z wywieszonym jęzorem, a tak dwa wolne i w ....u. Poza tym praktycznie zero sytuacji z gry dla Podbeskidzia Jak słyszę lub czytam że Podbeskidzie było lepsze to cóż...bez komentarza. Tak czy siak gratuluje awansu. Paradoksalnie ten mecz długimi fragmentami wyglądał tak jak tego można było od Wisły oczekiwać.

No i trudno nie wspomnieć o wejściu Łobodzińskiego hehe trzeba przyznać że narobił wiatru, szkoda że nic nie wpadło po jego akcjach.

Mam nadzieję że to będzie zimny prysznic dla tej drużyny i w Bytomiu zobaczymy 11 w....ionych chłopa, którzy rozniosą Polonie.

yogul 17.03.2011 21:42

wczoraj nie chciałem komentować meczu, wiadomo emocje, postanowiłem dziś spokojnie zobaczyć skrót i dopiero wyciągać wnioski co radze wszystkim. Emocje są złym doradcą.




Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1066441)
W jaki sposób przegrał nam mecz?


W pierwszej połowie dał nam dwa rzuty wolne z takiego miejsca, że przynajmniej po jednym powinna być bramka.


Podbeskidzie nas pokonało ambicją, wolą wali, oni chcieli awansować, to był ich mecz życia, a naszym widocznie tak bardzo nie zależało. Zwalanie winy na sędziego to ŻENADA!


czytając dziś temat aż przecierałem oczy ze zdumienia czytając o tym że porażka to nie jest wina np Riosa.
Przy 0:2 wychodzimy z kontrą 4 na 2 Małecki świetnie podaje do Riosa a ten ma dobre kilka sekund by podać prostą piłkę do świetnie ustawionego Dragana, który ma przed sobą pustą bramkę.
Ale nie bo po co. 0:2 pełna copacabana przerzucimy sobie bramkarza. No niestety umiejętności zabrakło, zamiast dobić leżącego , a jestem pewny że dostając trzecią bramkę gospodarze by już sie poddali, my marnujemy kolejna okazje, tym razem Patryk bardzo dobrze wchodząc w pole karne z prawej strony zamiast dograć do zawodnika Wisły stojącego przez chwile sam przed sama bramką woli strzelać. Boczna siatka.

Moim zdaniem zabrakło piłkarskiej dojrzałości, doświadczenia, odpowiedzialności za grę i za wynik.
Zwykle to wszystko daje nam Sobol, swoją wielką osobowością. Tym razem powinien wziąć tą odpowiedzialność na siebie Garguła. Trzydziestoletni niegdyś świetny rozgrywający w walce z pierwszoligowcem nie potrafi przez minute pograć piłką. 20 spokojnych podan? szanowania piłki przy 0:2 ? nie. durne straty. Moim zdaniem po tym dwu meczu z ciężkim sercem Łukasza możemy skreślić. Staje się on wielkim balastem finansowym.

gianbuffon wcześniej napisał co chcemy od Andiego przecież wywalczył dwa rzuty wolne?! i to z bliskiej odległości.
Moim zdaniem, jeżeli zawodnik nie gra przez kilka miesięcy, dostaje szanse gry w pierwszym składzie, to dyma na tym boisku od szesnastki do szesnastki. I rzeczywiście wywalczył 2 rzuty wolne, szkoda że tylko w taki sposób się wyróżnił na plus w tym meczu.
Ja jednak wole Kirma, który może rzeczywiście nie ma tak bajecznej techniki jak Rios, ale wierze że on by się tak nie je**ł w sytuacji sam na sam

gianbuffon 17.03.2011 21:56

Oczywiście zawodnik, który nie gra przez tyle czasu powinien zaprezentować się z dobrej strony, harować, pokazać się trenerowi, że zasługuje na pierwszy skład. Ale też taki zawodnik nie zagra swojego meczu życia, ponieważ brakuje mu ogrania. Tak też było z Riosem. Niby nie grał tragicznie, wywalczył dwa rzuty wolne, ładnie panował nad piłką, ale nie strzelił w 100% sytuacji i od razu każdy zwala winę na niego. Gdyby grał częściej to na pewno by się lepiej zachował. Brakło mu pewności, dojrzałości.
Ale czego wy się po nim spodziewaliście? Przecież i tak zagrał lepiej od Garguły, Bunozy, Cikosa... Małecki, Melikson, Wilk też nie zagrali na poziomie jaki pokazali we wcześniejszych meczach. Każdy zagrał słabo i nie ma co zwalać winy na indywidualności, czy sędziego.

John1906 17.03.2011 22:04

Jak sędzia praktycznie podarował Podbeskidziu dwie bramki, to chyba lekka przesada jak na międzynarodowego arbitra.

gianbuffon 17.03.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1066519)
Jak sędzia praktycznie podarował Podbeskidziu dwie bramki, to chyba lekka przesada jak na międzynarodowego arbitra.

NO I CO Z TEGO?? To były karne, czy wolne z 35m?
Dobra, podarował im te dwa wolne.
Ale teraz zapomnij o tym, włącz sobie ten filmik. Na nim nie ma pokazanych fauli, same sytuacje bramkowe.
Powiedz mi jak oceniasz zachowanie naszych zawodników. Czy była tam agresja, czy ustawienie było dobre, ilu zawodników wyskoczyło do piłki?
http://www.youtube.com/watch?v=RkhmHxx065g

Dive Pirate 17.03.2011 22:42

Przeje... ten mecz stałymi fragmentami w obronie, każdy śmierdział bramką dla Bielska. Z kolei my nie stwarzaliśmy z naszych zagrożenia, poza strzałem Sivakowa. Dobra zmiana Łoba widać że uwierzył w siebie w końcu nie miał się czego bać bo graliśmy z ogórkami ( bez obrazy) byłem w szoku widząc jego kiwki na które nie pozwala sobie w meczach ligowych, Łobo nie bój się :) Czekam na remont obrony po sezonie bo Cikos i Bunoza to nieporozumienie. Aktualnie Chavez lepszy od Jaliensa. Panowie będzie dobrze zimny prysznic dla kopaczy i Maaskanta który razem ze Staszkiem daje radę.

buczo1985 17.03.2011 22:49

Mi chyba wciąż za bardzo ciąży ta porażka by zabierać głos i roztrącać co było złe i czemu znowu frajersko przegrywamy mecz z o wiele słabszym przeciwnikiem :(

Gratuluję drużynie Podbeskidzia, zaangażowania i determinacji. Oni będą to zwycięstwo pamiętać, a my dopiszemy kolejną już wtopę pucharową...

John1906 17.03.2011 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1066523)
NO I CO Z TEGO?? To były karne, czy wolne z 35m?
Dobra, podarował im te dwa wolne.
Ale teraz zapomnij o tym, włącz sobie ten filmik. Na nim nie ma pokazanych fauli, same sytuacje bramkowe.
Powiedz mi jak oceniasz zachowanie naszych zawodników. Czy była tam agresja, czy ustawienie było dobre, ilu zawodników wyskoczyło do piłki?
http://www.youtube.com/watch?v=RkhmHxx065g

A teraz dopisz do tego faul na naszym bramkarzu przy 1 bramce.
Nie pisze, że przegraliśmy tylko przez sędziego, ale on też miał w tym udział niemały.

Markus 17.03.2011 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1066519)
Jak sędzia praktycznie podarował Podbeskidziu dwie bramki, to chyba lekka przesada jak na międzynarodowego arbitra.


Akurat podarunki sędziów z Warszawy dla rywali Wisły nie powinny nas zaskakiwać...

a_r_e_n_a 17.03.2011 23:15

Szczerze mówiąc to większym zaskoczeniem dla mnie byłoby gdybyśmy awansowali, niż fakt, że przegraliśmy. Życie, nowy trener, nowy zarząd, nowi piłkarze, fatum wciąż te samo. Gdzie więc leży przyczyna? Jedyny czynnik, który nie uległ zmianie to kibice...abstrakcja? Może i tak, ale jak i gdzie szukać logiki po kolejnym przegranym meczu. Na ile wyceniona jest cała drużyna Podbeskidzia+stadion? Czy kwota odstępnego za Małeckiego lub Meliksona nie jest wyższa? Jakich więc nakładów potrzebujemy by sprostać byle komu? Ile milionów Euro musimy wydać? Można się obrażać, ale z perspektywy Wisły nasz przeciwnik był nikim. Tak jak Wisła jest nikim dla Realu Madryt, czy Arsenalu itp.

Ze swojej strony chciałem przekazać szanowne "won" "gargule - twoja gra to mierny poziom, a zaangażowanie poniżej krytyki. Ucz się od Gołosia leniu.

gianbuffon 17.03.2011 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1066545)
A teraz dopisz do tego faul na naszym bramkarzu przy 1 bramce.
Nie pisze, że przegraliśmy tylko przez sędziego, ale on też miał w tym udział niemały.

A był faul? Ja pewności nie mam, bo transmisja pozostawia wiele do życzenia, ale wydaje mi się, że Pareiko nie miał piłki w rękach.
Może sędzia miał udział, ale wg mnie mały. To nie były podyktowane karne, czy wolne z 20m, jakie my mieliśmy w 1 połowie. Przy takiej bierności obrony w stałych fragmentach gry, to my w pucharach możemy powalczyć co najwyżej z Levadią.

enzo 17.03.2011 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1066553)
Przy takiej bierności obrony w stałych fragmentach gry, to my w pucharach możemy powalczyć co najwyżej z Levadią.

bardzo śmieszne... :foch:

Jaapowy 18.03.2011 00:12

jest powtórka ostatniego meczu teraz na tvp sport, właśnie zakończyła się pierwsza połowa

aNouc 18.03.2011 00:25

http://i55.tinypic.com/2zp49w8.jpg

crazykaro 18.03.2011 00:37

Na Riosa zwalajcie a nie na błędy sędziego. Sędzia akurat mnie zdziwił i sędziował dobrze

Wojtas 18.03.2011 01:02

Tak to jest nie dobilismy ich na 3 do jajka to sie zemściło.

No coz nie zgodze sie z ich trenerem ze byli lepsi sportowo,mysmy mogli spokojnie awans wywalczyc ale jak zwykle w PP dajemy dupy.
Musimy zmienic podejscie ,bo nie ma juz tak ze zespoly grajac na R22 chca stracic jak najmniej bramek.Teraz chca sie pokazac i atakują (!) wiem ,wiem-to nie do pomyslenia :D :D :D

moze za rok......

WislaFan123 18.03.2011 02:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1066567)

Tez sie nad tym zastanawialem, mi sie wydawalo ze Pareiko mial juz pilke w rekach i juz w rak mu wybil, a nie jak mowili w transmisji ze wyplul. Choc to mozna zobaczyc po ogladniejciu kilku powtorek, a ze bylo to tak szybkie i duze zamieszanie, to ciezko bylo sedziemu to zobaczyc...

arti 18.03.2011 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pabloo (Post 1065017)
a każdy remis awans daje nam:) 1-1 obstawiam

Jak obiecywałem pojawiam się aby Ci pogratulować.
Życzę awansu do E-klasy i wygrania PP... a co mi tam.

A my... w zasadzie jak zwykle w tego typu sytuacjach.
Tym razem także niestety oczywisty błąd trenera (zmiany).

JrQ- 18.03.2011 11:22

czemu błąd trenera?
przecież nie wpuścił żadnych ogórów, tylko zawodników, którzy ocierają się o pierwszy skład...
miał Genkowa i Meliksona trzymać do samego końca

śmieszna teza!

Podbeskidzie nic nie grało, tylko wykorzystało dwa stałe fragmenty gry
tyle o meczu, nie róbcie z niego tragedii, było minęło

arti 18.03.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1066648)
czemu błąd trenera?
przecież nie wpuścił żadnych ogórów, tylko zawodników, którzy ocierają się o pierwszy skład...
miał Genkowa i Meliksona trzymać do samego końca
śmieszna teza!
Podbeskidzie nic nie grało, tylko wykorzystało dwa stałe fragmenty gry
tyle o meczu, nie róbcie z niego tragedii, było minęło

Jak życie pokazało trzeba było trzymać pierwszy skład do momentu ostatecznego skasowania PBB.
Nie ogóry mówisz? Żuraw i Garguła to w tej chwili tylko nazwiska.
Łobo raduje nas swoją obecnością w Wiśle już całe 3 lata (!) i co z tego (choć akurat nie mówię o tym konkretnym meczu)?
Oczywiście że nie ma tragedii... Tragedie to są w Japonii czy w Libii, my po prostu po raz kolejny dostaliśmy w dupsko od teoretycznie słabszego rywala, ale to już norma.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl