![]() |
Odwróć pytanie - czy to że ktoś jest stałym bywalcem to ma prawo wymagać od innych czegokolwiek?
|
wiślak 86, skończ już pisać pierdoły.
To był mecz reprezentacji, a nie Lecha, bilety sprzedawane były przez PZPN, a nie Wiarę Lecha, i każdy miał sobie prawo kupić bilety na te miejsca, na jakie miał ochotę/kasę/bo takie zostały. Flamengista wytłumaczył to bardzo dobrze w swoim poście, ale jak widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Zrozumiesz, jak sam pójdziesz z dzieckiem (nie wiem, czy już je masz, czy będziesz miał i kij mnie to obchodzi - podaję tylko przykład) na mecz reprezentacji i dostaniesz w twarz tylko dlatego, że ktoś uważa siebie za pana i władcę, a resztę za śmieci. |
Cytat:
|
epilog -> http://www.sport.pl/pilka/1,65039,90...s__smieci.html
nie ma to jak dostac w....... na meczu reprezentacji Polski rozgrywanym w Polsce za to, ze ma sie barwy Polski |
"Chodziliśmy już z synami na mecze Lecha, zawsze w klubowych szalikach, bo chłopcy dopingowali "Kolejorza". - czyli wiedzieli co to za trybuna i do tego kupili sobie tam bilety. w poprzedniej rundzie na naszym młynie stał pewien starszy pan ale kibice wytłumaczyli mu że tutaj raczej nie jest najlepsze miejsce do oglądania meczu i odprowadzili go na skraj sektora. można? pewnie że tak! tylko jak ktoś jest cymbałem i się będzie upierał przy swoim to później tak się kończy.
Maverjuve: oczywiście że tak. zauważ że napisałem to kilka postów wyżej my cały czas obracamy się w okolicach młyna a nie całego stadionu. i jak nie zauważyłeś że tam panują specyficzne ustalenia to albo nie chcesz tego widzieć albo nigdy nie byłeś na meczu. Isfahan: jak będę miał dziecko to nie będę z nim chodził do młyna tylko na sektory piknikowe. bo mam szacunek do ludzi którzy w nim stoją. i co ma do rzeczy kto sprzedaje bilety? a czy jak kupie sobie karnet na Wisłę na gwiazdę i będę chciał siedzieć to co cały sektor ma mi nie przeszkadzać bo ja tam mam miejsce? zastanów się lepiej co piszesz. Jagul: jak wynika z postu dynka to wiedzieli gdzie idą. Napisałeś także: Jak się nie czyta dokładnie to później tak jest, że ludzie przychodzą z 2l Pepsi i dziwota, że nie można wnieść.- a teraz pokaż mi gdzie jest tak napisane skoro aż tak uważnie przeczytałeś o tym. bo uwierz mi nawet sam ochroniarz nie umiał tego znaleźć. |
Jesteś ciemny jak tabaka w rogu, skoro nie rozumiesz różnicy między meczem reprezentacji a meczem ligowym. To że w lidze w sektorze A jest młyn nie znaczy, że na reprezentacji też tam jest młyn, bo PZPN nie sprzedaje biletów wg takich kryteriów. Może przyznać pewną pulę stowarzyszeniu kibiców klubu, na którego stadionie jest mecz, ale nie daje im całych trybun.
Z mojej strony koniec. Nie chce mi się tłumaczyć oczywistych rzeczy jak krowie na rowie. |
Widzę że najbardziej cię boli że ktoś ma rację a ty opierając się na doniesieniach wyborczej widzisz objaśnioną prawdę. I pokaż mi mecz reprezentacji na którym młyn był w innym miejscu niż na meczach ligowych. Nie wliczając narodowego.
Tak a klub akurat sprzedaje karnety wg. takich kryteriów prawda? bo u nas ten podział wprowadzili dopiero rok temu. I hamuj bajerę bo aż tak dobrze to się nie znamy. |
Cytat:
|
|
Abstrahujac od samego wydarzenia i jego zasadnosci, litar piastujac stanowisko prezesa Wiary Lecha a przede wszystkim OZSK powinien wiedziec ze poniekad stal sie osoba publiczna. Walczac o postulaty kibicow z calej Polski powinien byc jak najdalej od jakichkolwiek kontrowersyjnych sytuacji. Zachowal sie skrajnie debilnie i nieodpowiedzialnie, wlasciwie skompromitowal OZSK jednym glupim ruchem. Jakos nie sadze zeby komus teraz chcialo sie negocjowac z typem plujacym na innych ludzi.
Z kolei jego koledzy po szalu zamiast skupic sie na istocie wydarzenia czyli buraku plujacym na innych bedacym przy tym czlowiekiem reprezentujacym interesy wszystkich kibicow w Polsce i dzieki swojej glupocie skutecznie niweczacym wszelkie dzialania kibicow rozkminiaja jakby tu litara obronic i urzadzaja szopke pod tytulem filmik trwal dluzej i piknikom sie nalezy, a w ogole to litar fajny gosc i duzo dobrego zrobil. Zarzujacajac wyborczej falszywy obraz swiata kibicowskiego i zaklamanie sami stosuja metode falszowania rzeczywistosci zeby wybronic swojego, pozal sie Boze, prezesunia. Hipokryzja od momentu przyjecia herbu Amiki za swoj przekracza kolejne granice. |
http://www.dailymotion.pl/video/xgtyfw_monitoring_sport - Caly zapis sytuacji.
Teraz dopiero mozna sie posmiac z GW :D |
Pelna wersja z monitoringu :
http://poznan.gazeta.pl/poznan/10,88...dionowego.html Trudno sie nie zgodzic ze tutaj wyglada to jednak troche inaczej. http://www.facebook.com/video/video....79139688789207 |
Jak to bylo?
POZnan* *miasto know-how :lol: |
Problem w tym, że mi się jakoś oglądać "całego filmiku" nie chcę. Skrócona wersja była wystarczająco obrzydliwa.
Czy w pełnej Litar klęka przed oplutą kobietą i wręcza jej bukiet róż? Nie muszę sprawdzać, by znać odpowiedź:-D Moim zdaniem ta cała sprawa jest po prostu żałosna, ciszej nad tą trumną. |
Żałosne to były komentarze tych co wyrobili sobie opinie po filmiku GóWna.
|
Cytat:
Zabawne zjawisko, gdy osoby, ktore na codzien sypia okresleniami typu pejsaci, zydzi, parchy przy pierwszej lepszej okazji lykaja bez chwili zawahania koszerne scierwo :lol: Specjalne streszczenie "dla tych, ktorzy nie ogladali dluzszej wersji filmu, ale i tak maja racje, bo lech to amica": - zadna z kobiet nie zostala opluta (swiat flamengisty runal, przykro mi...) - dyskusja z gosciem w bialym dresie trwala znacznie dluzej - rodzinka, ktora zgodnie z trescia artykulu forsowala sie ucieczka przerazona ewentualna reakcja kiboli, pozostala na tym samym miejscu Raz jeszcze gratuluje zrycia glowy koszerna gazeta :) |
Cytat:
|
Nad czym tu się zastanawiać gość jest burakiem i tyle pluje na innych i wali go to czy obok jest dziecko czy kobieta byle się pokazać.Na tym filmie buja się jak rezus jeszcze tylko zamiast telefonu dać mu banana i obraz fana amico-lecha będzie gotowy.
|
Cytat:
http://www.dailymotion.pl/video/xgtyfw_monitoring_sport To, że klub/działacze się sprzedali za świecidełka to jestem w stanie zrozumieć. Ale, żeby kibice się zgodzili na zeszmacenie barw trzeba wronami to kur_estwo. Zero honoru, co potwierdza ten filmik. |
Koledzy z POZnania - temat już dawno umarł. Wy widzicie na filmiku coś innego - wasza sprawa. Chcecie nazywać czarne białym - ok, wasz problem. Natomiast tymi wpisami tylko się pogrążacie.
Temat zamykam, bo dyskusja kogo trafiła mela Litara jest już naprawdę poniżej wszelkiego poziomu. Każdy ma oczy i jeśli chce oglądać ten filmik i znowu się denerwować - niech sobie ogląda. Z resztą temat miał być zamknięty już wcześniej, ale wydawało się że dyskusja zamarła. |
Temat otwieram. Proszę nie powracac do sprawy czlowieka ktory na zarzut ze oplul dwojke ludzi odpowiedzial "to nieprawda, kobiety nie oplulem" ( radio Erewań wymieka :lol: ) oraz stowarzyszenia chcacego "wyjasnic cala sytuacje" z ludzmi ktorych wczesniej sponiewieralo.
Ten pan i jego chora nienawisc do Wisly nie jest wart zadnej wzmianki na forum kibicow Wisly. |
Ach te kompleksy:)
|
studio powiedz mi w jakim aspekcie jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie mielibyśmy mieć do was kompleks?;) Chyba troche się zagalopowałeś;).
|
Wasza dyskusja przypomina niepokojąco tych panów:
http://www.youtube.com/watch?v=naD-9...eature=related Moja racja jest mojsza, niż twojsza - ot sobie pogadaliście. |
http://mcfc.co.uk/
tak na rozluźnienie, cobyście się nie spinali za bardzo ;) i.. http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...he-Poznan.html edit: dodam jeszcze ' ;-) ' żeby coniektórzy za poważnie nie podeszli do tego posta. |
Co tu do spinania? Spoko ze w koncu i od nas (w sensie Polakow) ktos sie "uczy".
Zastanawia tylko co ci Anglicy robili przez ostatnie 10 albo i wiecej lat gdy grywali w pucharach z setka druzyn, ktorych kibice "robili Poznan". |
Jak to mówił nasz gniazdowy przed prezentacją oprawy z TT.
"Kiedyś wszyscy uczyli się kibicować od Anglików, dziś oni się uczą od nas". |
Cytat:
|
linki nie działają ale jak to ta beka z "lets do it like in the poznan" to wczas się tym "chwalisz"
|
No i dobrze niech się uczą, bo w Anglii to 90% kibiców przychodzących na mecz to pikniki.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl