Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

For_FuN_ 07.04.2010 21:58

Jeest! Bayern :)! W I-szej polowie bylo goraco, ale w drugiej zaczeli grac Ribery i Robben, i skonczylo sie na awansie.

P.S - Co to za "asy": Carrick, Gibson, Fletcher, Raffael?? Szok, ze majac tak srednich pilkarzy, Ferguson awansowal do cwiercfinalu.

Zalosny, to byl final rok temu, gdzie Barcelona kompletnie zdominowala Man Utd...troche obiektywizmu...

harthausen 07.04.2010 21:59

na Bayern prawie jak na Wisełkę - nieroztropnie za szybko pyskować :D

lorddavy 07.04.2010 21:59

Ale lipa wyglada na to, ze kurduple z Barcy znowu beda gora jedynie na Mourinho juz licze :/

7 kotów 07.04.2010 21:59

Co by nie mowic, spora niespodzianka:
Zadnej druzyny angielskiej w polfinalach.


Ja, jak MU - moge sie juz tylko na lidze skupic : ))

brylant17 07.04.2010 22:00

kur.a nie wierzę w to! SZOK sędzie h... ta 2 żółta kartka to śmiech na sali...


SZOK

Mareq 07.04.2010 22:00

Jest szansa dla żabojadów na finał.
Fajnie :)

Pan Jotka 07.04.2010 22:01

Jestem w szoku. Prowadzić 3:0 i odpaść....Finał Barca-Lyon :O

Lechista69 07.04.2010 22:01

Tez sie zastanawialem czy druga zolta dla Rafaela sluszna...

MaG* 07.04.2010 22:02

fatalny tydzień dla MU ,

super mecz . Brawo Bayern za walkę.

sqallpl 07.04.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 882065)
Tylko Rooney tam ciągnie grę i gdy brakło tego charyzmatycznego piłkarza, MU było bezradne.

Predzej mozna powiedziec, ze tylko Messi ciagnie gre Barceolny. Kto strzelil dzis 3 bramki? Grzelak?

koyoot 07.04.2010 22:04

Ogromny Szok. Tego sie chyba nikt na swiecie nie spodziewal. Uderzenia Nani`ego i Robbena pierwsza klasa.

P.S. Ten Carrick, Gibson, Fletcher, Rafael to nie takie "Asy". Gdyby nie czerwona kartka Rafaela to by te asy rozbily Bayern.

maTyS. 07.04.2010 22:05

no to bukmacherzy zarobili :) świetny mecz !

3rider 07.04.2010 22:06

JEEEEEST! W koncu LM bez angielskich flakow z olejem. W koncu cos swiezego. UEFA powinna zabanowac mozliwosc gry przez wiecej niz 2 druzyny z jednego kraju. Premiership grywa w weekendy i wystarczy.

MU kompromitacja, ale nierobstwo zostalo skarcone. Pewni siebie, ale zapomnieli, ze graja z Bayernem, ktory nie zna litosci dla cienkich bolkow.

arth_ur 07.04.2010 22:06

I bardzo dobrze że SS Bayern awansował do półfinału. Wreszcie Liga Mistrzów jest ciekawsza i mniej przewidywalna. Liczę na ostateczny triumf Interu, a co !

RAFi89 07.04.2010 22:07

Manchester sam sobie winien, najpierw głupio stracona bramka tuż przed przerwą, później strasznie głupia czerwona kartka (zawodnika tłumaczy tylko chyba brak doświadczenia i ogrania).
Nie lubię nic typować ani przewidywać ale jeśli Mourinho czegoś nie wymyśli i jego Inter nie zagra catenaccio w najlepszym wykonaniu to Barca wygra LM.

wisl@k_TS 07.04.2010 22:11

Oby Messi wraz z kolegami pomścił ManU i dojechał helmutów. A może żabojady coś zdziałają. Oby.

qchar90 07.04.2010 22:11

Ferguson tez placi za to ze odpuscil Teveza, nie rozumiem dlaczego sie go pozbyl
Napewno Tevez lepszy jest od Berbatova. Berbatov 32 ml funtow jak sie nie myle i nic wielkiego nie pokazuje w MU.

grzechu1991 07.04.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 882086)
JEEEEEST! W koncu LM bez angielskich flakow z olejem. W koncu cos swiezego. UEFA powinna zabanowac mozliwosc gry przez wiecej niz 2 druzyny z jednego kraju. Premiership grywa w weekendy i wystarczy.

MU kompromitacja, ale nierobstwo zostalo skarcone. Pewni siebie, ale zapomnieli, ze graja z Bayernem, ktory nie zna litosci dla cienkich bolkow.

Czy Ty wiesz co to jest kompromitacja? Tak tak zbanujmy wszystkich. Puknij się człowieku w łeb. Flaki z olejem? Mecze z angielskimi druzynami w cwiercwinałach faktycznie były nudne jak flaki z olejem. Tylko 9 bramek w meczu Arsenalu i 8 w meczu MU z Bayernem. Zbanujmy świat najlepiej. No to teraz Barca/ albo Inter wygrywają CL. Mam nadzieję, że Katalonczycy sie po helmutach przejada, bo jak grali po 11 to cos hitlerkow na boisku widać nie bylo...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 882096)
Widze, ze pierwszy raz ogladales mecz pilkarski i uczyles sie zasad. Podobalo sie nowe doswiadczenie ?

Taak, a ten wślizg helmuta prosto w nogi to w takim razie czerwien bez gadania.

Wasiu 07.04.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 882072)
kur.a nie wierzę w to! SZOK sędzie h... ta 2 żółta kartka to śmiech na sali...


SZOK

Widze, ze pierwszy raz ogladales mecz pilkarski i uczyles sie zasad. Podobalo sie nowe doswiadczenie ?

Krissu 07.04.2010 22:22

http://www.youtube.com/watch?v=_1M730cYkic

ciacho 07.04.2010 22:24

O kufa... przecież jak Barca zagra z takim Bayernem jak dzisiaj widziałem to rozjedzie ich dwu-cyfrówką... Jak patrzyłem na Bayern do momentu gdy gra toczyła się 11 na 11 to miałem wrażenie że w polskiej lidze broniliby się przed spadkiem:lol:

Zwitter 07.04.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 882084)
no to bukmacherzy zarobili :)

Ja tam postawiłem dziś na awans Lyonu i na zwycięstwo MU i na mnie nie zarobili ;)

Co do meczu to z jednej strony się cieszę, że odpadły angole, a z drugiej chciałbym, żeby odpadły niemcury.
MU zgubiło chyba zbyt szybkie i łatwe prowadzenie 3:0. Później bramka z niczego na 3:1, czerwona kartka na początku drugiej, 3:2 i dobranoc panie wiecznie żujący gumę. Trzeba było przez cały mecz siedzieć na dupie i żuć karton gum bo się myślało, że gra się z kelnerami których 3:0 kompletnie załamie.

Kris54 07.04.2010 22:25

No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem brama) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.

Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale :-)

grzechu1991 07.04.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 882107)
No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.

Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale
:-)

E Arsenalu nie. Natomiast z całego serca kibicuje teraz Żabojadom, a jak nie oni, to żeby Barca zrobiła reprezentacji Rzeszy z dupy jesień średniowiecza. Cóż czasem przyjdzie i przegrać, ale takie życie. Do zobaczenia za rok:)
A btw to nie był pan Sowa tylko jakiś ciećxD Pan Sowa pojawił się na forum dzisiaj.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 882113)
Ehh... półfinał Lyon - Bayern, to bardziej do LE pasuje niż LM.


Syn Kangura z 1984 07.04.2010 22:32

Ehh... półfinał Lyon - Bayer, to bardziej do LE pasuje niż LM.

saklak1906 07.04.2010 23:07

Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.

Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub

Wojtas 07.04.2010 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 882122)
Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.

Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub



ja tez nie lubie Bayernu i w Bundeslidze zycze im jak najgorzej ale w tym meczu cieszylem sie po koncowym gwizdku :)


Gol Robbena cos kapitalnego ,idealne zlozenie sie ciała do strzału

ciekawe co boski Mourinho wymysli na Messiego hehe

Mareq 07.04.2010 23:54

Cytat:

Ehh... półfinał Lyon - Bayer, to bardziej do LE pasuje niż LM.
Lepsze to niż po raz enty oglądać te same pary włosko/hiszpańsko/angielskie.

flamengista 08.04.2010 08:32

Przede wszystkim, to należy się szacunek dla Bayernu. Piłkarze nie pękli, mimo że 1 bramka w 4 minucie mogła "ustawić mecz". Dostali 2 bramki w 12 minut, potem jeszcze trzecią. A mimo to potrafili się podnieść. Nie odpuszczają, są mocni psychicznie.

I wielkie brawa dla Louisa Van Gaala. Jego drużyna zagrała imponująco w drugiej połowie. Gdy MU stracił Rafaela, drużyna nie rzuciła się do frontalnego ataku, tylko spokojnie, konsekwentnie zdobywała teren. Niemcy wiedzieli, że mają czas i grali swoje. Akcje przygotowywali precyzyjnie, wymieniając po kilkanaście podań. Nie było przypadkowości, niepotrzebnej nerwowości. Gdy strzelili bramkę dającą awans, zamiast się cofnąć zaczęli grać z MU w dziada. Przesuwali pięknie piłkę od własnego pola karnego do pola Manchesteru i z powrotem. Dawno nie widziałem tak bezradnych Czerwonych Diabłów.

Bayern jest świetnie ustawiony taktycznie. Pokazał, że we współczesnym futbolu strata 1 zawodnika w meczu przez przeciwnika to poważny atut - tylko trzeba umieć to wykorzystać. Formą impopnuje Ivica Olić, prawdziwy walczak, charakterny zawodnik. Ale moim zdaniem w rywalizacji z Lyonem nie będą faworytem. Ich problemem jest katastrofalna gra stoperów. Van Buyten jest wolniejszy od Tomka Hajty w końcowej fazie jego kariery. Demichelis to zawodnik co najwyżej przeciętny. Również boczni obrońcy sprawdzają się bardziej w ofensywie, niż w defensywie.

Marszałek 08.04.2010 09:37

Coż, Helmuty grają nadal. Specjalnie mnie to nie martwi,bo prędzej czy później od kogoś dostaną oklep. Drewno na drewnie drewnem pogania. I do tego łut szczęścia i już mamy Bayern w nastepnej rundzie. Czego MU nie zrobił Lyon dokona. Bardziej martwi mnie coraz większa przeciętność w grze MU. Poza tym dobry zespół nie może bazować tylo na jednym wybitnym graczu. Ferguson powinien podpisać jeszcze jakiegoś ponad przeciętnego piłkarza,bo Berbatov to przeciętniak,on losów meczu nie odwróci. Może w na niższym poziomie ale nie w LM i tym bardziej lidze angielskiej. Rafael,Nani,Gibson,to są goście w sam raz na zmiany lub będący uzupełnieniem zespołu,ale nie grający pierwsze skrzypce w takiej druzynie jak MU. Ronaldo robił rożnicę to grali bardzoi dobrze,teraz nadrabiaa Rooney,ale jak jego nie ma to wtedy zaczynają się chece nie licujące z taką drużyną jak MU.

MU ma ten problem,że w decydującej fazie sezonu wszystko zaczeło się sypać. Strata lidera w lidze,uraz Rooneya. LM już z głowy teraz trzeba bić się o dominajće w lidze,a będzie cięzko,bo Rooney za dobrze nie wygląda,a bez niego Diabły średnio grają.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl