![]() |
Jeest! Bayern :)! W I-szej polowie bylo goraco, ale w drugiej zaczeli grac Ribery i Robben, i skonczylo sie na awansie.
P.S - Co to za "asy": Carrick, Gibson, Fletcher, Raffael?? Szok, ze majac tak srednich pilkarzy, Ferguson awansowal do cwiercfinalu. Zalosny, to byl final rok temu, gdzie Barcelona kompletnie zdominowala Man Utd...troche obiektywizmu... |
na Bayern prawie jak na Wisełkę - nieroztropnie za szybko pyskować :D
|
Ale lipa wyglada na to, ze kurduple z Barcy znowu beda gora jedynie na Mourinho juz licze :/
|
Co by nie mowic, spora niespodzianka:
Zadnej druzyny angielskiej w polfinalach. Ja, jak MU - moge sie juz tylko na lidze skupic : )) |
kur.a nie wierzę w to! SZOK sędzie h... ta 2 żółta kartka to śmiech na sali...
SZOK |
Jest szansa dla żabojadów na finał.
Fajnie :) |
Jestem w szoku. Prowadzić 3:0 i odpaść....Finał Barca-Lyon :O
|
Tez sie zastanawialem czy druga zolta dla Rafaela sluszna...
|
fatalny tydzień dla MU ,
super mecz . Brawo Bayern za walkę. |
Cytat:
|
Ogromny Szok. Tego sie chyba nikt na swiecie nie spodziewal. Uderzenia Nani`ego i Robbena pierwsza klasa.
P.S. Ten Carrick, Gibson, Fletcher, Rafael to nie takie "Asy". Gdyby nie czerwona kartka Rafaela to by te asy rozbily Bayern. |
no to bukmacherzy zarobili :) świetny mecz !
|
JEEEEEST! W koncu LM bez angielskich flakow z olejem. W koncu cos swiezego. UEFA powinna zabanowac mozliwosc gry przez wiecej niz 2 druzyny z jednego kraju. Premiership grywa w weekendy i wystarczy.
MU kompromitacja, ale nierobstwo zostalo skarcone. Pewni siebie, ale zapomnieli, ze graja z Bayernem, ktory nie zna litosci dla cienkich bolkow. |
I bardzo dobrze że SS Bayern awansował do półfinału. Wreszcie Liga Mistrzów jest ciekawsza i mniej przewidywalna. Liczę na ostateczny triumf Interu, a co !
|
Manchester sam sobie winien, najpierw głupio stracona bramka tuż przed przerwą, później strasznie głupia czerwona kartka (zawodnika tłumaczy tylko chyba brak doświadczenia i ogrania).
Nie lubię nic typować ani przewidywać ale jeśli Mourinho czegoś nie wymyśli i jego Inter nie zagra catenaccio w najlepszym wykonaniu to Barca wygra LM. |
Oby Messi wraz z kolegami pomścił ManU i dojechał helmutów. A może żabojady coś zdziałają. Oby.
|
Ferguson tez placi za to ze odpuscil Teveza, nie rozumiem dlaczego sie go pozbyl
Napewno Tevez lepszy jest od Berbatova. Berbatov 32 ml funtow jak sie nie myle i nic wielkiego nie pokazuje w MU. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
O kufa... przecież jak Barca zagra z takim Bayernem jak dzisiaj widziałem to rozjedzie ich dwu-cyfrówką... Jak patrzyłem na Bayern do momentu gdy gra toczyła się 11 na 11 to miałem wrażenie że w polskiej lidze broniliby się przed spadkiem:lol:
|
Cytat:
Co do meczu to z jednej strony się cieszę, że odpadły angole, a z drugiej chciałbym, żeby odpadły niemcury. MU zgubiło chyba zbyt szybkie i łatwe prowadzenie 3:0. Później bramka z niczego na 3:1, czerwona kartka na początku drugiej, 3:2 i dobranoc panie wiecznie żujący gumę. Trzeba było przez cały mecz siedzieć na dupie i żuć karton gum bo się myślało, że gra się z kelnerami których 3:0 kompletnie załamie. |
No prawdę powiedziawszy mocno mnie zdziwło jak włączyłem meczyk w +/- 60 minucie i patrzę 3-1 i potomkowie Adolfa cisną... nie żebym jakoś specjalnie przepadał za jedną czy drugą drużyną, ale jak zobaczyłem mordę Robbena po bramce (nota bene calkiem całkiem brama) to chciałem rzucić w tego geja szklanką z koktajlem.
Pan Sowa nie ma zawsze racji bo Pan Sowa obstawiał Manchester i Arsenal w półfinale :-) |
Cytat:
A btw to nie był pan Sowa tylko jakiś ciećxD Pan Sowa pojawił się na forum dzisiaj. Cytat:
|
Ehh... półfinał Lyon - Bayer, to bardziej do LE pasuje niż LM.
|
Jak dla mnie zajebiscie choc nie trawie niemcow nie chcialem w finale znowu Angielskiego klubu.
Mam nadzieje ze Barca obroni tytul i przejdzie do histori jako pierwszy klub |
Cytat:
ja tez nie lubie Bayernu i w Bundeslidze zycze im jak najgorzej ale w tym meczu cieszylem sie po koncowym gwizdku :) Gol Robbena cos kapitalnego ,idealne zlozenie sie ciała do strzału ciekawe co boski Mourinho wymysli na Messiego hehe |
Cytat:
|
Przede wszystkim, to należy się szacunek dla Bayernu. Piłkarze nie pękli, mimo że 1 bramka w 4 minucie mogła "ustawić mecz". Dostali 2 bramki w 12 minut, potem jeszcze trzecią. A mimo to potrafili się podnieść. Nie odpuszczają, są mocni psychicznie.
I wielkie brawa dla Louisa Van Gaala. Jego drużyna zagrała imponująco w drugiej połowie. Gdy MU stracił Rafaela, drużyna nie rzuciła się do frontalnego ataku, tylko spokojnie, konsekwentnie zdobywała teren. Niemcy wiedzieli, że mają czas i grali swoje. Akcje przygotowywali precyzyjnie, wymieniając po kilkanaście podań. Nie było przypadkowości, niepotrzebnej nerwowości. Gdy strzelili bramkę dającą awans, zamiast się cofnąć zaczęli grać z MU w dziada. Przesuwali pięknie piłkę od własnego pola karnego do pola Manchesteru i z powrotem. Dawno nie widziałem tak bezradnych Czerwonych Diabłów. Bayern jest świetnie ustawiony taktycznie. Pokazał, że we współczesnym futbolu strata 1 zawodnika w meczu przez przeciwnika to poważny atut - tylko trzeba umieć to wykorzystać. Formą impopnuje Ivica Olić, prawdziwy walczak, charakterny zawodnik. Ale moim zdaniem w rywalizacji z Lyonem nie będą faworytem. Ich problemem jest katastrofalna gra stoperów. Van Buyten jest wolniejszy od Tomka Hajty w końcowej fazie jego kariery. Demichelis to zawodnik co najwyżej przeciętny. Również boczni obrońcy sprawdzają się bardziej w ofensywie, niż w defensywie. |
Coż, Helmuty grają nadal. Specjalnie mnie to nie martwi,bo prędzej czy później od kogoś dostaną oklep. Drewno na drewnie drewnem pogania. I do tego łut szczęścia i już mamy Bayern w nastepnej rundzie. Czego MU nie zrobił Lyon dokona. Bardziej martwi mnie coraz większa przeciętność w grze MU. Poza tym dobry zespół nie może bazować tylo na jednym wybitnym graczu. Ferguson powinien podpisać jeszcze jakiegoś ponad przeciętnego piłkarza,bo Berbatov to przeciętniak,on losów meczu nie odwróci. Może w na niższym poziomie ale nie w LM i tym bardziej lidze angielskiej. Rafael,Nani,Gibson,to są goście w sam raz na zmiany lub będący uzupełnieniem zespołu,ale nie grający pierwsze skrzypce w takiej druzynie jak MU. Ronaldo robił rożnicę to grali bardzoi dobrze,teraz nadrabiaa Rooney,ale jak jego nie ma to wtedy zaczynają się chece nie licujące z taką drużyną jak MU.
MU ma ten problem,że w decydującej fazie sezonu wszystko zaczeło się sypać. Strata lidera w lidze,uraz Rooneya. LM już z głowy teraz trzeba bić się o dominajće w lidze,a będzie cięzko,bo Rooney za dobrze nie wygląda,a bez niego Diabły średnio grają. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl