![]() |
|
Cytat:
|
|
Cafe.Futbol.01.01.2012.DVBRip.XviD.PL- Rogal http://i819.photobucket.com/albums/z...at_sport-1.png 624x352 | XviD | 1000 kbps | Nagranie: Rogal | Polski Komentarz http://img24.imageshack.us/img24/4347/polg.gif http://www.ufast.eu/pics/103149info.png Kod:
Format: AVI at 1130 Kb/shttp://up.programosy.pl/foto/4_943.jpg http://www.ufast.eu/pics/371143download.png Kod:
UPLOADED: |
Cafe Futbol 01.01.2012 TVRip.XviD-JSH
Kod:
Format : AVI at 1.031 Kb/sKod:
Wersja Językowa : PLDOWNLOAD - 1 link Kod:
http://www.filesonic.com/file/QNq9jIL/Cafe.Futbol.01.01.2012.TVRip.XviD-JSH.aviKod:
http://www.fileserve.com/file/ceundYJ/Cafe.Futbol.01.01.2012.TVRip.XviD-JSH.aviKod:
http://ul.to/grtsbjwe/Cafe.Futbol.01.01.2012.TVRip.XviD-JSH.aviKod:
http://www.uploadstation.com/file/xYh88tV/Cafe.Futbol.01.01.2012.TVRip.XviD-JSH.aviKod:
http://www.filejungle.com/f/mpPSnu/Cafe.Futbol.01.01.2012.TVRip.XviD-JSH.avi |
|
Bedzie mial ktos nagrany mecz futsalowy?
|
|
|
Cytat:
|
|
Piłkarze Wisły Kraków zagrali dla WOŚP [ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html I pięknie :) |
|
Pierwszy trening piłkarzy Wisły. W piątek wyjazd na obóz [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...a,id,t,tm.html |
|
Potrzeba (tylko nie wersja 242 MB) : - Uefa Champions League Magazine 19.08.( ten o Wisle.
|
|
http://youtu.be/JuEwhP4tJUA Wisła Kraków vs Standard Liege Promo.
|
hej,
Wie ktos czy mozna ogladnac wczorajszy mecz Wisly z HeLsingborg? Orange sport, albo youtube? |
Cytat:
|
Helsinborg vs Wisła Kraków
skrót live pl - Orange Sport http://hotfile.com/dl/144152789/c3e0...dex44.avi.html Przy okazji: AllGoals.pl---->AllGoals.pun.pl |
WITAM CHŁOPAKI!!!
Co sie dzieje ze nie wrzucacie linka z cafe futbol,ostatni jest z 01.01.2012. czemu niema następnych???!!! pozdro |
^ Bo Cafe Futbol ma przerwę :) Wracają na antenę 19 lutego.
|
spoko! dziekowka:-)
|
FC Midjyllandt vs Wisła Kraków
skrót live pl - Orange Sport http://hostuje.net/file.php?id=d21a8...2e225a504e7568 |
Witam,
Mam dość nietypowe pytanie. Kiedyś znalazłem w sieci bardzo ciekawą tapetę Wisełki którą niestety pociąłem żeby dopasować do ekranu telefonu a podczas formatu dysku zagubiłem wersję w oryginalnym rozmiarze. Posiada może ktoś taką tapetę w swoich zbiorach? Oto wersja pocięta: http://img4.imageshack.us/img4/5921/wislatap1.jpg |
|
Wielkie dzięki dla Ciebie kolego! Nie sądziłem że tak szybko się znajdzie :)
|
Odense vs Wisła Kraków
skrót live pl - Orange Sport Ul.to http://ul.to/5b6jtxsw Turbobit.net http://turbobit.net/5twy1dipavjw.html |
Po powrocie z cieplutkiej Portugalii, zasypana murawa może być dla wiślaków lekkim szokiem ;-)
Tak stadion wygląda obecnie [ZDJĘCIA] |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl