![]() |
Zwróciłbym uwagę na Mariusza Przybylskiego z Górnika.
|
http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html można by było sie zastanowic jesli za darmo....
|
Przyjrzyjcie się temu piłkarzowi :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...es/profil.html i łatwo jest go wyciągnąć : http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html Mam taką propozycję, wyciągnąć go z Steauy na pół roku a jak się sprawdzi to wykupić go z Estreli Amadora (która też kokosów za niego nie zechce)-nic nie ryzykujemy a możemy zyskać młodego , utalentowanego środkowego pomocnika :D a tych w naszym klubie z gromnicą szukać ;) |
Fanfan - post wyżej zerknij
|
Cytat:
Skoro go ze Steauy popedzili to już wole żeby ogrywac któregoś z wychowanków np. Mączyńskiego czy Janika |
Cytat:
Pewnie jeżeli Steaua zapłaciła 300tys za wypożyczenie roczne to tani chłopak nie jest. Poza tym nie uwieżę że w czasach słabej złotówki kupimy kogokolwiek zagranicznego więc skupmy się lepiej na naszej lidze. |
Z ciekawostek, to Amadora od 7 miesięcy nie płaci swoim piłkarzom pensji. Więc raczej tam wracać nie będzie chciał.
|
Cytat:
|
moze kontrakt 150 tys euro by go zadowolil?
|
Cytat:
tak pol zartem moze wytargujemy 500 tys doplaty:D |
Ale widział go ktoś ostatnio ? Bo ja go nawet z ligi portugalskiej nie pamiętam, a rumuńskiej nie oglądałem chyba nigdy.
|
Podejrzewam, że sami byśmy dopłacili, żeby ktoś wziął od nas Niedzielana, Dawidowskiego lub Cantoro. Tyle, że ów ktoś musiałby pokryć ich kontrakty...
|
Cytat:
|
Tuska bym wziął do pomocy, a do ataku Schetynę.
|
Cytat:
... Siebie też zbanuję... |
A na bramkę kategorycznie Rysia Kalisza nie ma to tamto :D
sory za ot jak już jesteśmy przy sejmie RP |
Zainteresowałbym się czołowymi strzelcami I ligi, czyli praktycznie drugiej.
Przede wszystkim Iljanem Micanskim, który bardzo mi się podobał już w poprzednim sezonie, jak był wypożyczony z Lecha do Odry. Marcin Robak również byłby ciekawym kandydatem. W perspektywie odejścia Brożka latem potrzebujemy dobrego napastnika. |
Marcin Robak 27 lat, 66 meczów i 19 goli. Taki supersnajper perspektywiczny?
|
Robak za słaby na Wisłe, ale Micanski? Myśle, że byłby ciekawą alternatywa dla Brozia
|
Cytat:
Ale jest nie do wyjęcia, co najnmniej milion euro za niego zachcą.. |
Robak ma już te swoje 27 lat ale gra nieźle.Łobo przy nim bardzo blado wypada a to różnica jednej klasy rozgrywkowej przynajmniej.Ja bym się zainteresował tym zawodnikiem http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4543 jest w wieku Brożka mogli by go poobserwować w 2-3 meczach.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4678 To samo tyczy się tego zawodnika |
Raczej zapomnijcie o pozyskaniu kogokolwiek z Widzewa, bo w aspekcie finansowym jest to obecnie bardzo konkurencyjny dla nas klub. Poza tym Robak nie zastąpi Brożka, bo to inny rozmiar kapelusza. Bardzo duże możliwosci ma Nowak z Bełchatowa, ale to chodząca bomba zegarowa, piłkarz bardzo kontuzjogenny i po perypetiach z Niedzielanem czy Dawidowskim raczej będziemy dmuchać na zimne. Zresztą to też piłkarz o nieco innych predyspozycjach od Brożka, nie jest typowym snajperem. Pewnie skończy się na powrocie Żurawskiego.
|
Cytat:
|
Buskiewicz Szymanek I Bodzio W. ?
Nie róbcie sobie żartów, raczej nei bedziemy kupować polskiego napadziora w tym wieku z dorobkiem 3 goli, ktory nie poradzil sobie w Górniku. Bodzio W. nie jest dobrym bramkarzem, my potrzebujemy bramkarza do 1 zespołu a nie zmiennika Pawełka |
lepszy Bodzio W. niż gwiazdor z 2 ligi Indonezyjskiej
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Polskiej ligi to ja tu widzę tylko Fabiniaka albo Cierzniaka. |
ja z polskiej ligi widzialbym u nas tylko Muche
|
Cytat:
|
Fabiniak albo Cierzniak to raczej nie to o co nam chodzi.Na takim poziomie jak oni to bronią chyba obaj nasi bramkarze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl