![]() |
|
Adidas ma już gotowe modele koszulek... [z powyższego artykułu]
|
Takie coś na szybkości wyszło. Kij ze wzorami! Biała Gwiazda z nami!
|
Nie chce mi się wierzyć że mają już wyprodukowane koszulki na jeszcze następny sezon. Jeśli tak to czemu nie wprowadzić ich teraz? Może są zaprojektowane i wtedy wystarczyłoby zamienić tylko na BG.
|
a ja w to wierze.
rok temu prezentacja przypadła na chyba II tydzień lipca, w tym sezonie spodziewam sie tego samego. |
Dla tych co nie widzieli, nie wiedzą, chcieliby się przyłączyć.
Informacja ze stronki apelu o powrót Białej Gwiazdy na koszulki Wisły Cytat:
Na FB pojawiła się pierwsza odpowiedź (?) Prezesa, kto jest ciekawy bez problemu ją znajdzie na FB. Każdy będzie mógł wyrobić sobie swoje zdanie jakie jest podejście do kibiców. |
Daj link do wypowiedzi Basałaja ( lub ją tu przeklej ), nie każdy ma konto na FB:-)
|
"Witam Państwa,
Odpisuje do Państwa, ponieważ przypadkowo jednej nocy przyszedł mail o tej samej treści !. Oczywiście potwierdzam, że „polityka historyczna” jest ważną częścią naszego klubu. Pierwszy krok został zrobiony: dożywotnie zaproszenie wybitnych piłkarzy na mecze. Powołana został kapituła „Powrotu Legend” na stadion, która wybrała pierwszych 10 legend. Jednak w tym momencie, dopóki nie ma całego stadionu nie możemy tego robić. W dniu otwarcia całego obiektu na pierwszym meczu zostanie wciągnięta pod dach trybuny olbrzymia koszulka z imieniem H. Reymana, a jego potomkowi wręczona oryginalna koszulka. Następne mecze to kolejni Wielcy Wiślacy. Po trzecie: muzeum – z tych samych powodów - musimy czekać. Aktualnie pracujemy nad powołaniem Rady Muzeum.. Po czwarte: budowa pomnika Henryka Reymana od ul. Reymonta – myślę że pod koniec tego roku powołamy Komitet Spoleczny ds. budowy Nigdy nie mówiłem o zmianie obowiązującego loga. Pozdrawiam serdecznie. Bogdan Basałaj" ___________ Wypowiedź P. prezesa z fb. |
Witam Państwa,
Odpisuje do Państwa, ponieważ przypadkowo jednej nocy przyszedł mail o tej samej treści !. Oczywiście potwierdzam, że „polityka historyczna” jest ważną częścią naszego klubu. Pierwszy krok został zrobiony: dożywotnie zaproszenie wybitnych piłkarzy na mecze. Powołana został kapituła „Powrotu Legend” na stadion, która wybrała pierwszych 10 legend. Jednak w tym momencie, dopóki nie ma całego stadionu nie możemy tego robić. W dniu otwarcia całego obiektu na pierwszym meczu zostanie wciągnięta pod dach trybuny olbrzymia koszulka z imieniem H. Reymana, a jego potomkowi wręczona oryginalna koszulka. Następne mecze to kolejni Wielcy Wiślacy. Po trzecie: muzeum – z tych samych powodów - musimy czekać. Aktualnie pracujemy nad powołaniem Rady Muzeum.. Po czwarte: budowa pomnika Henryka Reymana od ul. Reymonta – myślę że pod koniec tego roku powołamy Komitet Spoleczny ds. budowy Nigdy nie mówiłem o zmianie obowiązującego loga. Pozdrawiam serdecznie. Bogdan Basałaj |
Aha czyli wszystko jasne....
|
Ech... moim zdaniem robienie problemu z tego, że Biała Gwiazda jest otoczona wszelakim paździerzem to jest szukanie dziury w całym.
Sądzę, że to naprawdę bardzo mała cena za to, że możemy oglądać taką Wisłę, która za niedługo będzie najbardziej utytułowanym Polskim klubem; Wisłę, która jako pierwsza pokonała Barcelonę; Wisłę, którą mam nadzieję zobaczymy w Lidze Mistrzów. To logo, ten herb, to przecież także kawałek historii polskiego futbolu. Człowiek, który otoczył Białą Gwiazdę tymi dodatkami dał Wiśle 13 medali, 2 Puchary Polski, 1 Superpuchar i 1 Puchar Ligi Polskiej. Niektórzy zapominają, że Cupiał mógł i planował na początku kupić Hutnika, nie Wisłę. I wtedy gruba większość tu piszących i chodzących na mecze miałaby w domu szaliki Hutnika zamiast Wiślackich, a na Wisłę chodziłaby grupka kibiców w 2, 3 lidze. |
Mam rozumieć, że za kasę jesteś w stanie wyprzeć się ponad 90 lat historii...??
Na stadionie krzyczysz Wisła Nasz TS czy Wiała Nasze S.S.A. ( teraz jest łatwiej nawet bo już tylko S.A. ) SA może być w dokumentach i tu nikt nie zamierza robić rewolucji, ale Biała Gwiazda ma miejsce na sercu jako ukłon dla tych co to serce poświęcają klubowi od wielu lat. Sądzę, że to naprawdę bardzo mała cena za to, że jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe. Nie ma co rozpoczynać sporu kto jest bardziej Wiślakiem, a kto mniej, bo przecież nie o to chodzi. Jak np. Tobie jest to obojętne to Twój wybór, ale są ludzie dla, których poruszana sprawa leży na sercu od czasu kiedy Biała Gwiazda zniknęła z koszulek o czym niektórzy mogą nie pamiętać. Wierność barwom, wierność symbolom. |
Przestańcie oddzielać SA od TS.
Wisła to Wisła. |
Cytat:
|
Cytat:
|
zawsze można zrobić naszywkę z Białą Gwiazdą i zakryć logo SA :P albo pójść na kompromis i umieścić logo SA wewnątrz Białej Gwiazdy:)
|
Kupować koszulki Wisły Futsal, jeżeli byłyby w otwartej sprzedaży.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
duce!,
Pozostaje zadać sobie pytanie czy Basałaj ma faktycznie aż taki wpływ na zmianę loga na koszulkach i czy aż w takim stopniu jest to zależne od niego? |
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
Na Facebooku przeczytałem o wątpliwościach co do tego czy mail jest od Prezesa Basałaja więc wrzucam screenshot z poczty tak żeby rozwiać wątpliwości. Załącznik 1539
|
w takim małym rozmiarze wrzuciłeś, że nie idzie nic przeczytać...
|
To samo masz na fejsie.
A obok herbu jest: Bogdan Basałaj - Prezes Zarządu Wisła Kraków S.A |
Cytat:
|
Przecież na poprzedniej stronie jest wrzucona treść tego listu i to 3 razy.
Cytat:
|
Samą kampanią na facebooku się nie wygra. Ważne , żeby inicjatywę poparło oficjalnie SKWK, jako organ odpowiedzialny za Wiślackie akcję.
Druga sprawa, trzeba szukać sojuszników wśród znanych postaci z Krakowa. Żeby nie było, że sprawę popierają: Tomek z Bieżanowa i Wojtek z Kurdwanowa. Myślę, że pod jakimś listem otwartym z chęcią podpisały by się takie osoby jak Marcin Daniec, Jerzy Fedorowicz, Jan Nowicki i wielu innych |
Cytat:
Czyli już na starcie prezes umywa ręce, uprzedzając nasze nadzieje.Jakoś mnie to nie dziwi. |
Znalazłem coś TAKIEGO na necie...
http://i51.tinypic.com/vd2z5s.jpg Więc wygląda na to, że kolejny sezon będziemy mieć te same kitsy co Legia. |
to jest taki sam projekt jak robione tu na forum, czyli czyjeś pobożne życzenie :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl