![]() |
można się nabawić nerwicy!!! podobno decyzja miała być w poniedziałek lub wtorek rano...
takie zaglądanie co pół godziny (lub częściej) na forum lub na stronę Wisły, czy przypadkiem nie ma już decyzji doprowadzają mnie do stanu przedzawałowego :) poniedziałek lub wtorek... ale nie powiedzieli który :):):) |
Cytat:
|
Na trenera z zagranicy nie mają kasy !!!! , w Polsce nie widać alternatywy dlatego Skorża pewnie zostanie tak myśli większość na forum , tak myślą doradcy Cupiała ....
chyba żeby Pan Bogusław sypnął groszem ale na to się nie zanosi |
Cytat:
dzięki :) to teraz nerwówka do wieczora :) za co My Kibice tak cierpimy? :-D:-D |
jeśli pan trener ma problem, że ktoś wyraża wątpliwość co do fachowości pana Włocha - nie pomnę nazwiska i pana trenera bramkarzy, którego nazwiska nie chcę pamiętać
to należy się z panem S. pożegnać. Skoro woli kryć swoich nieudacznych kolesiów po fachu, to nie wróży mu to zbyt dobrze. Tzn. kumpli mieć będzie. tylko osiągnięć innych niż MP czy PE raczej nie. |
Cytat:
Jasne że RN jest potrzebna ,bo musi ktoś pilnować by budżet się zgadzał więc ciekaw jestem gdzieś Ty wyczytał że wd mnie RN jest niepotrzebna. |
Cytat:
mogę Ci jedno przyrzec - na pewno już więcej nie odpiszę na Twoje posty pozdrawiam. |
Cytat:
|
Teraz ja. Całkiem na poważnie, naprawdę.
Wiadomość z ostatniej chwili, nie pytajcie skąd wiem: Na chwilę obecną (to znaczy na tą godzinę) Skorża pozostaje we Wiśle. Pan Cupiał obetnie piłkarzom pensje, doszedł do wniosku że "zbyt ich rozpieścił". Sytuacje się zmieniają, ta jest już druga. Nie ma wątpliwości że może być kolejna, także podchodźcie do artykułów prasowych sceptycznie. Jeszcze raz mówię, zmieniła się sytuacja pierwotna, zmienić się może również ta. Nie rugajcie mnie |
Cytat:
Tez sie troche dziwiw Mackowi takiego zachowania. Zastanawia mnie czemu jest tak przywiazany co panow K i J ,ze jesli ich nie ma ,to jego tez. Kladzie te cale 2 lata,2 tytuly,piekną walke w lidze na szale z panami J i K.A coz oni tacy mu niezbedni?? Ktory trener uzalenia swoja dalsza kareire od tego czy jego kumple zostana w klubie. To mnie naprawde dziwi ,zwlaszcza ze obaj jego kumple za takim fachowacami ze tylko pozazdroscic znajmosci fachu. |
czyli kiedy można się spodziewać oficjalnego potwierdzenia w sprawie decyzji ? wie ktoś?
z góry thx za odpowiedz |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cierpliwości. Jeszcze raz powiem- zmieniła się wersja pierwotna, może się zmienić i ta. |
To ja na miejscu pilkarzy pokazalbym im wala ! Kazdy widzial co podpisywal, z obu stron.
|
Cupial obcinac to sobie moze, ale wlasne wlosy
Teraz ide z psem. Ale prawdopodbnie niebawem wszyscy swietnie poinformowani, posiadajacy kapitalne zrodla, pozegnaja sie z forum. |
Cupiał, twarda ręka i pewne reguły gry
Cytat:
|
Cytat:
|
Jedyne co zapewne można zrobić zgodnie z prawem to renegocjować kontrakty. Już widzę jak piłkarze się na to godzą...
|
Ja uwazam, ze jak nie teraz to Skorza i tak poleci za miesiac, dwa. Druzyna jest rozbita psychicznie, a Skorza nie jest dla mnie osoba, ktora potrafi tchnac w nich nowego ducha i motywacje. Jakos tego nie widze aby on wniosl cos jeszcze do zespolu...
Wisla 2x zdobywala MP z czym nie wiazal sie zaden postep sportowy, a do tego czeka ja sezon na obcym stadionie. |
Widze, ze pojawili sie kolejni dwaj wrozbici :D, zarejestrowani w czerwcu...ktos traktuje te banialuki powaznie :D?
|
To może lepiej psychologa, a nie nowego trenera? ;]
Skorża to dobry trener, motywator może gorszy, ale gdyby tak znaleźć jakiegoś dobrego psychologa, który nagadałby takiemu Ćwielongowi czy Pawełkowi, to nieco by się zmieniło w ich sferze mentalnej. Ps. Ja tam patrząc na Superpuchar jakiegoś szczególnego zdołowania i rozbicia emocjonalnego nie widziałem. Tak jak mówił Skorża - to są profesjonaliści, którzy nie mogą rozpamiętywać każdej porażki w nieskończoność. http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21503 Czyli dalej nic nie wiemy a trening prowadzi Skorża. |
Jezeli jset zapis o mozliwym obceci poborow to im Cupial obetnie i nic nie beda mogli powiedziec.
Ale znajac zycie to takowego zapisu nie ma bo malo ktory kopacz w naszej lidze by sie na to zgodzil znajc polskie realia. Takowy zapis daje mozliwosc do kombinacji bo prezes moze stwierdzic ze mecz z Odra przyniosl straty i tneiemy a ty masz ch.. do gadania. Jedynie co moze Cupial to zazadzic zabranie premi meczowych a to jest spora kasa co kolejke chyba 150 tys do podzaialu na druzyne x 30 kolejek to jest 4,5 mln zl. Ewentualnie premie za PP mistrzostwo tez im obetnie ale nic wiecej nie moze jezeli nie ma tego w kontrakcie. Ale ja bym im kasy nie ucinal bo moga nie miec motywacji wszak kasa jest najlepszym motywatorem, ja bym im zarzadzil dodatkowe codzienne treningi a jak komus nie pasuje to po pieniadzach |
Cytat:
A ja tam uwazam ,ze jesli potrafil ich zmobilizowac po 2 dniowej stypie po Levadii na Superpuchar gdzie bylo widac ze walczą,to jest sznasa ze mimo wszytko "doda" im nowego ducha. On ma dobre podejscie do pilkarzy/ludzi. A co do decyzji to widac nie chca ich podejmowac od razu,czas na przemyslenie itd,tylko dla nas to troche stresujace. |
Cytat:
Małecki po meczu z Cracovią: w przerwie bałem się trenera. Niby po zdobyciu 2 mistrzostw polskich nasi zawodnicy mieli wskoczyć na international level ? powiedz mi jaki to ma związek bo dla mnie to bez sensu. Zobacz jaki postęp zrobił Małecki, Boguski, Brożkowie, Diaz, Marcelo, Ćwielong ! Przypomnij sobie tych piłkarzy z przed Skorży i zastanów się czy nie stali się lepszymi grajkami. |
Sprawa Wisły i Skorży zaraz na tvp3 w tematach dnia
|
za chwile na TV3 Krakow w tematach dnia rozmowa na temat Wisły
|
Cytat:
Jakie byly jaja jak Nawalka chcial z Clebera zrobic bocznego obronce nie pytajac Go wogole o zdanie. Z zawodnikami trzeba umiec rozmawiac bo to sa tylko ludzie. Przekonal Piotrka ze zamiast siedziec na lawce moze byc obronca i sie chlopak zgodzil i gra w praktycznie karzdym meczu. Skorza potrafi zmotywowac zawodnikow co wielokrotnie bylo widac na meczu, a zawsze po przerwie zawodnicy prezetuja sie inaczej, no chyba nie dla tego ze sie wody napili i posiedzieli w szatni w milczeniu. |
w sumie nic ciekawego na tvp3 nie powiedzieli
|
Co powiedzieli na TVP3? Jak wlaczylem to juz sie zegnali.
|
Cytat:
Jeśli już po, to co mówili? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl