![]() |
|
|
Olympiakós SFP (Pireus) 0-1 AÉ Lárissas
Maciej Żurawski 54 |
Cytat:
ma ktos moze link do tej bramki?? |
jeszcze chyba grają...
|
|
Cytat:
|
Ładnie to zrobił, coś średnio widzę jego powrót do Polski. Nie wiem czy nie będzie chciał zostać choćby w tej lidzę greckiej. Takimi dryblingami pokazuje, że w naszej lidze taki zawodnik to może być skarb.
|
W lecie będzie wolnym zawodnikiem, więc Bednarz powinien stanąć na głowie żeby go ściągnąć pod Wawel
|
Cytat:
|
a Błaszczyk ile zwodów miał w Wisełce i ilu graczy się na to nabrało :) ?
|
Dziś urodziny :
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=723 Mateusz Jelonek http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2323 Kazimierz Węgrzyn |
Frankowski dziękuje kibicom Wisły Kraków
- Wydawało mi się, że porcja gwizdów przy moim nazwisku się pojawi. Kibice jednak pamiętali dobre momenty, które dałem Wiśle przez siedem lat. Bardzo dziękuję za przyjęcie – powiedział po meczu Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok Tomasz Frankowski, którego fani przy wyczytywaniu nazwisk nagrodzili oklaskami. - Oczywiście, że to był szczególny mecz, bo pierwszy raz przyjechałem do Krakowa jako zawodnik gości. Trener zawrócił mnie, gdy schodziliśmy do szatni, bo zrobiłem dwa kroki za daleko – zapomniałem, że szatnia gości jest bliżej. – dodał popularny "Franek". Źródło: wisła.krakow.pl |
Byly bramkarz Wisły Kraków Artur S. zatrzymany
http://www2.90minut.pl/news/89/news892351.html Mam nadzieję, że nie jest to związane z Wisłą. |
strzelałbym w KSZO, albo Koronę.
|
Na 99% nie chodzi o czas gry w Wiśle. W końcu grał też w takich klubach jak KSZO i Korona. No ale nagłówek w każdej gazecie oczywiście jest - Bramkarz Wisły Kraków jedzie do Wrocławia...
|
Nie wierzę. Artur? To niemożliwe
|
...
[quote=kibicKSZO]
Artur S. został złapany za rękę przez kibiców KSZO dwukrotnie: Widzew i Korona. Zarzekał się na zdrowie rodziny!!!,że to nie było tak jak myślimy. Nawet na okolicznościowe płótno zapracował: http://o-c.pl/~kszoinfo/galeria/kszo...ita_01_002.jpg[/qoute] |
[QUOTE=KONRAD;709048]
Cytat:
|
W Koronie Artek był tylko rezerwowym, chyba nawet nie rozegrał jednego meczu,już wtedy pierwszym bramkarzem był Mielcarz.Wiec chyba chodzi o KSZO albo te mecze w barwach Polonii Warszawa przeciwko Świtowi Wójcika.
|
emj10, w temacie o aferach w polskiej piłce zauważył:
Cytat:
|
podobno teraz polecą bramkaże których mózgiem nr 1 na czarnej liscie jest Trabalik a jego nogami jest Piekutowski ( tak zwany człowiek fikołek :))
|
Koperty kopertami, ale gdyby nie Sarnat, to w Barcelonie byłoby z siedemnaście..
|
Spójrzcie na mecz Kszo - Korona. Błędy bramkarskie przy 1 i 3 bramce. Jednak ciekawe są aktorskie reakcje Sarnata po samych bramkach, tak jakby chciał mocno zaakcentować że bardzo go "smuci" ten fakt:
http://www.youtube.com/watch?v=BxXsY6TgLxo |
Cytat:
|
Złoty temat dla szukających sensacji dziennikarzy, którzy przedstawiają całą sytuacje w wiadomy sposób.
Wystarczy spojrzeć chociażby na onet, który wrzucił zdjęcie Sarnata z Białą Gwiazdą na piersi i nagłówkiem o zatrzymaniu byłego piłkarza Wisły. Nikt już nie dodał, że zarzuty są za zupełnie inny okres kariery Pana S. |
Cytat:
A juz na serio - są mendy z tej niby prasy i to okrutne...nawet 1 małej wzmianki w środku, że o Wisłę to nie chodzi....wygląda na to że jesteśmy następni w kolejce do degradacji:>Już nam trenera zwinęli, teraz piłkarze... |
już czekam na komentarze warszawki ze kupowali mecze grając w Wiśle :lol: :-P
zreszta Invisible juz napisał jak ma sprawa |
Jak to zawsze powtarzam, żaden klub z najwyższych lig nie jest czysty i nie ma co się oszukiwać, że Wisła, Legia, czy Amica są czyste. Jeśli znajdą coś na Legię, udowodnią to i nie będzie to przedawnione to jestem za tym, żeby minimalną karą była degradacja.
A co do Sarnata to mają prawo pisać, że jest byłym bramkarzem Wisły bo z tym klubem jest kojarzony, tak samo jak pisali że Wdowczyk to był trener Polonii, czy Legii. Nie ma co się na to oburzać. Trzeba wszystko wyczyścić. |
Cytat:
Niby tak chcą walczyć z korupcją a ich metodą jest puścić rzadkie gówno które obsra wszystkich i tych umoczonych i czystych. Oczywiście pisze tylko o latach które są prawnie ścigane bo że w dalszej przeszłości byliśmy tak samo w szambie, to jest jasne. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl