![]() |
panowie, spokojnie. Nie, żebym był jakimś wielkim fanem czy miłośnikiem Leo ale nie przywiązujmy do tej padaki w RPA najmniejszej wagi.
Nigdy, a wierzcie mi , że dużo już naszych meczy widziałem, nie zdarzyło się by nasi w jakimkolwiek sparingu (i nie piszcie, że to mecz międzypaństwowy, bo to jest sparing o nic) nasi cokolwiek grali. Nawet, gdy całą wieczność temu, po sukcesie orłów Górskiego w Monachium wydawało się nam, że jesteśmy potęgą i trzecią siłą na świecie (tak, tak :D) i graliśmy meczyk o nic z najgorszym możliwym z wrogów, czyli Ruskami), i nasze gwiazdy powinni płuca i serce zostawić na boisku - był piach, wyniku nie pamiętam, chyba nam 1-0 wepchnęli). To co wymagać od grajków, których pojechał sobie drugi albo trzeci garnitur na wycieczkę, kołcz skłócony z kim można (z grajkami chyba już też), wszystkie szychy z PZPN na miłej rodzinnej wycieczce. Wynik tam nie interesuje nikogo, po powrocie posłuchamy, że wiele szkoleniowo dał, jak zwykle. Daleko milej (jak się od Krakowa daleko jest) szukać fotek, kamerek i relacji jak nam budowlańcy przy stadionie zasuwają. A na reprę , która jest tylko listkiem (he, he) figowym dla betonu z PZPN lagę położyłem już dawno. I jedyne, przed czym mam stracha, to by naszych do tego bajzlu nie powoływali, bo to sie zawsze kontuzjami kończy. |
Dla tych co chca poogladac reprezentantów Polski w normalnym wydaniu zapraszam na TVP Sport... za kilka minut bedzie grala nasza młoda reprezentacja... fajny sklad maja.
|
Rasiak byłby dzis marzeniem ;]
a tak serio to przeciez to jakbysmy sie zebrali z forum i podzieli na dwie druzyny byłaby wieksza finezja gry ;] |
Kiedy w koncu zwolnia Beenhakkera? Przeciez co ten gosciu wyrabia z naszym dobrem narodowym, to sie w glowie nie miesci. Polczak, Wilk, Przyrowski w kadrze? Juz nie mowie o innych...to totalna kompromitacja. Dwa mecze i dwa razy nie dalo sie tego ogladac. Za tego Janasa czy Engela takich ogorkow ogralibysmy 4 czy 5 : 0, taka prawda. Holender ma nasza pilke gleboko w pewnym miejscu...a my niestety bedziemy musieli sie z nim meczyc jeszcze przez kilka miesiecy.
|
Masz gdzieś linka(?) do tego składu?
|
Mocny remis.
Kto to jest ten Wilk?Gdzie on gra?Odra,Piast? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najlepsze, ze na jesien, znowu bedziemy slyszec(juz "legendarne"): LEO, LEO... :D
|
Cytat:
|
Patyra: Maciej Szczesny wystapi dzis w roli podwojnej, w imieniu ojca i eksperta.
Szczesny: W imieniu ojca i syna :D |
Macie jakieś inne propozycje co do obecności w kadrze? Powołanie Przyrowskiego nie pasuje? No to może Pawełek?
Eeee... nie. Zapomniałem. On zmęczony sezonem. Kogo miał powołać skoro mu wszyscy wymyślali kontuzje, zmęczenie i inne gówna? Najlepiej było nie grać tych meczy skoro się nie miało składu. Tylko potem byłyby pretensje "eee bo nie graliśmy sparingów". Takich nie będzie. Będą inne. "eee bo nie graliśmy pierwszym składem i się nie zgraliśmy"... |
Po pierwsze, to od kilku miesiecy bylo wiadomo, ze ten pomysl jest chory(z rozgrywaniem spotkan w czerwcu i to w Afryce). Trzeba bylo zagrac jeden mecz w kraju z dobrym rywalem i zobaczyc, jak dublerzy(mowie o prawdziwych dublerach, a nie o facetach ktorzy stanowia kadre C lub D) zaprezentuja sie na tym tle.
|
Cytat:
|
BlamaŻ Ludzie To Jest Normalny BlamaŻ Żeby Tak Grac Z Tak SŁabymi Przeciwnikami...czy Oni Nie MajĄ Ambicji!?!?!?!?!?!!?!
|
Dzisiejszy mecz pokazał jakich mamy zmienników :| żal..żal..żal..jak to oglądałem to nie widziałem czy mam się śmiać czy płakać..jak zobacze jeszcze raz Polczaka w składzie to mnie rozszarpie..:/ Zero bocznych pomocników:/ zero taktyki..
|
wynik był przecież do przewidzenia
każdy myślący człowiek wie,na co stać Polską reprezentacje,a w szczegolnosci jej dublerów ogólnie to tournee po RPA-poroniony pomysł,a jeszcze selekcjonerzy i nasze grojki mieli straszne pretensje,że nie lecą biznes klasą,tylko zwykłą-ekonomiczną... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wisła by do południa ograła naszą Reprezentacje a po południu Irak tego samego dnia oczywiście
|
Szczerze powiedziawszy spodziewałem się porażki naszego zespołu. No ale wszedł niesamowity Roker Perejro i strzałem !nie do obrony! pokonał Allacha Błahaha. Beenhaker jest świetny. Pod jego wodzą już 2 razy pokonaliśmy wielką potęgę, jaką z pewnością jest reprezentacja San Marino.Wprowadził świetnych zawodników(Polczak, Komorowski). Gramy efektownie i strzelamy mnóstwo bramek:D. Leło jeteśmy z tobom!
|
ja mam tylko jedno spostrzezenie, jedno pytanie
czy pod wodzą Leo,Reprezentacja Polski może coś osiągnąć ? otóż odpowiedz jest krótka i łatwa, NIE ! |
przejrzałem dokładnie wszystkie strony tego tematu i mogę stwierdzić, że od pierwszej do ostatniej strony, na każdej stronie wszyscy mówimy jednym głosem:
LEO WON !!! |
jak dlugo ten staruch bedzie selekcjonerem tak dlugo nie bedzie skucesu.... a trzeba pamietac, ze za 3lata Euro, ale my mamy aktalnie marne podstawy na ten turniej jesli chodzi o pilkarzy:) a gra z jednym napastnikiem to mnie juz dobija, nigdy tak nasza kadra nie grala, teraz gra... kazdy widzi z jakim skutkiem... ale co z tego starucha za selekcjoner... byl chociaz na 5 meczach tej rundy polskiej ligi? chyba nie, bo jesli bylby to nie byloby tam Komorowskich, Polczakow, Rogerow, Tralkow..
LEO WON! |
na Reprezentację bardziej zasługuje już Niedzielan! niż jakiś tam Komorowski?
kto to w ogóle jest ten Komorowski... kolejny wynalazek Leo z jakiegoś Górnika czy innej Cracovii z I Ligi? czy co? Komorowski... hehe... Leo pewnie liczy, że stawiając na Komorowskiego wypromuje go jakoś, że koleś trafi do Legii lub Lecha.. w sumie w Zabrzu Leo ma układy, nie udało się z Pazdanem, nie udało z Zahorskim to teraz testuje Komorowskiego.. lol... LEO WON !!! |
A tak jeszcze odnośnie PZPNu:
w jakiś wiadomościach(nie pamietam ktora stacja) mówili ze do RPA pojechal Lato i ... 40 jego kolegów z żonami. Ciekawe za czyje pieniadze... to co sie dzieje to dramat. a odnośnie meczu: hahahaha ... a co to ****a jest a co to ****a jest... |
kto wybrał Latę na prezesa PZPN?
jeśli warunkiem jest bycie byłym piłkarzem, to już bym wolał Dudka lub Frankowskiego ewentualnie Szymkowiaka na tym stanowisku.. albo nawet Radzia Majdana! |
Cytat:
wolalbym nawet Dawidowskiego... reprezentacja gra bez pomyslu, bez dynamiki, jakiejkolwiek taktyki, a jej trener zarabiaogromne pieniadze.. Janas bral 1/10 tego co Leo, a wyniki byly lepsze... trenerem to lepszym bylby nawet Majewski, albo Nawalka:) |
Cytat:
Mając takich piłkarzy do dyspozycji to wcale się nie ma co dziwić. I na pewno Piotrek Brożek by tej kadry nie zbawił. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl