Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

gumi1906 09.04.2009 13:43

z całym szacunkiem dla naszych braci z Wroclawia ale osobiscie gram na górnik jeden mecz za 50zl

162zl do zgarniecia

maciek777 09.04.2009 13:47

Co do dzisiaj to polecam goraco :
Hamburger SV-Man City 1 2.0
Hamburger u siebie w lidze 11-1-1 :!:,Manchester na wyjazdach gra padake 1-5-10 :rotfl:
Patrzac na forme w ostatnich meczach,w tym mecz Man City z Arsenalem,smialo twierdze,ze dolary szejkow im w tym meczu nie pomoga...

Proximus 09.04.2009 14:39

Co powiecie o tym:
Polonia-Odra X
ŁKS-Arka 1
Śląsk-Górnik 1
stawka:5zł, ew.wygrana:58zł

Szachtar-Marsylia 1X
HSV-City 1
Werder-Udinese 1
PSG-Dynamo +2,5
stawka:5zł,ew.wygrana:38zł

Polskiej ligi generalnie nie obstawiam ale jak już miałem za 5zl grać to trzeba ryzykować, a tegoroczny puchar UEFA ma to do siebie że mało jest niespodzianek(w 1 kolejce wygrałem 112 za 2zł) dlatego mam nadzieję że te 30 chociaż wpadnie w razie kichy na kuponie 1.

Proximus 09.04.2009 15:04

To są takie typy jak twój nick:D

LuKaS TSW 09.04.2009 15:41

Barcelona-Bayern 1
Cuneo-Montichiari 1
Kanepi-Soler Espinosa 1
Boston-New Jersey 1 (zwycięzca)

wczoraj weszło to na dziś może:
Basel-Neuchatel 1
Peschke/Raymond-Chan/Gulikson 1
Kanepi-Rus 1
Lakers-Denver 1
Czarni-Kotwica 1(kosz)
Trentino-Calipo 1(siatkówka)
USA-Czechy 1 (curling)
kurs 4,45

pan Dudi 09.04.2009 16:02

Mi się wydaje, że szpArka może się przełamać w tym meczu i odnieść zwycięstwo. Dlatego odpuszczam na dziś Polską ligę, bo każdy wynik może paść. Długo się zastanawiałem nad Śląskiem u siebie z KSG, ale jakoś nie jestem do końca przekonany, a granie na siłę źle się kończy.

Martinho 09.04.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 706032)
Barcelona-Bayern 1
Cuneo-Montichiari 1
Kanepi-Soler Espinosa 1
Boston-New Jersey 1 (zwycięzca)

wczoraj weszło to na dziś może:
Basel-Neuchatel 1
Peschke/Raymond-Chan/Gulikson 1
Kanepi-Rus 1
Lakers-Denver 1
Czarni-Kotwica 1(kosz)
Trentino-Calipo 1(siatkówka)
USA-Czechy 1 (curling)
kurs 4,45

Zagrales to? Wszyscy polecaja grac przeciwko Kanepi...

bet-up 09.04.2009 17:43

Na dziś puszczam takiego singla

LDU Quito (ECU)
– Colo Colo (Chi) 09.04.09 22:00 South America – Copa Libertadores typ.1 kurs 1,80 Sportingbet 4/10

Jest to 4 kolejka w Copa Libertadores , obecnie sytuacja w grupie jest taka , że każda drużyna ma szanse na awans . Może opiszę sytuacje jaka obecnie jest w Colo Colo , drużyna w rodzimej lidze w ostatnich 5 meczach zdobyła zaledwie 1 punkt , głośno w mediach mówi że trener zostanie w najbliższych dniach , tygodniach zwolniony . Atmosfera w szatni Colo Colo jest bardzo zła , zawodnicy za złe wyniki obwiniają trenera . Jeśli chodzi o drużynę LDU Quito to w swojej lidze wygrała ostatnio 3 mecze pod rząd i są vice-liderami w swojej lidze . Wielkim atutem LDU Quito jest ich stadion , który jest położony około 2800 m.n.p.m . Ten fakt sprawia że większość drużyn przyjezdnych nie może poradzić sobie z grą na tej wysokości nad poziomem morza. Wystarczy przytoczyć wyniki spotkań LDU z Colo Colo sprzed 2 lat , u siebie Colo Colo wygrało 4-0 , natomiast w Ekwadorze Colo Colo poległo 1-3 . Stadion LDU Quito jest wielkim atutem gospodarzy jak myślą o awansie do dalszej fazy Copa Libertadores ten mecz u siebie muszą wygrać .

Zapraszam także na forum www.bet-up.pl , gdzie typuję na bierząco pod nickiem Miro . Pozdro

bula1010 09.04.2009 17:50

siemka na weekend 2 kupony 2z3 i jeden zwykły
pierwszy kupon 2z3
grupa a :
wigan-arsenal 2
anderlecht-fc brugge 1
breda-alkmaar 2
grupa B :
chiveo-milna 2
kapfenberg-salzburg 2
gorzow-widzew 2
grupa C :
dortmund -koln 1
hoffenheim-bochum 1
gladbach-wolsburg 2

drugi kupon 2z3:
grupa a :
cska-lokomotiv 1
hearts-celtic 2
gijon-valencia 2
grupa B :
polonia bytom-odra 1 (do przerwy 1:1)
łks-arka 0
ŚLĄSK-gronik 02
grupa c :
genoa-juventus 2
stuttgart-hamburg 2
flota-podbeskidzie 2

i jeden kupon ako
chelsea-bolton 1
liverpool-blackburn-1
sunderladn-manchester 2
st.liege-lokeren 1
lyon-monaco 1
bayern-frankfurt 1
ajax-tillburg 1
LECHIA-bełchatów 10
WISŁA-bełchatów 1
benfica-academica 1
porto-amadora 1
sporting-naval 1
zenit-perm 1
barcelona-huelva 1
zaglebie lubin-jastrzebie 1
15 meczykow za 2 zl 98.95 taki sobie dałem :P
Pozdrawiam i Życze Wesołych Świąt Wszystkim typerom żeby typy wchodziły :) TSW

rocco_1906 09.04.2009 18:06

Śląsk - Górnik 1
Biel - Lausanne 1

kurs:3,60
stawka:10

LuKaS TSW 09.04.2009 18:26

Zagrales to? Wszyscy polecaja grac przeciwko Kanepi...

zagrałem i chyba słusznie bo:
Kanepi-Rus 7:5,6:2 "wszyscy" byli w błędzie :)

Proximus 09.04.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 706001)
Co powiecie o tym:
Polonia-Odra X
ŁKS-Arka 1
Śląsk-Górnik 1
stawka:5zł, ew.wygrana:58zł

No proszę, Polonia jednak zremisowała. Teraz ŁKSowi trzeba kibicować bo Sląsk raczej wygra.

maciek777 09.04.2009 19:27

Śląsk 0-1...w tej lidze to juz mnie nic nie zdziwi,jeszcze pewnie Basel zaraz dostanie...

Proximus 09.04.2009 20:32

Już drugi raz Śląsk mi kupon psuje... Na jesieni niebyłem do nich przekonany teraz jak się w końcu przekonałem to zaczęli przegrywać... Pewnie zremisują i tak czy tak ch*ja z tego będzie...

maciek777 09.04.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 705888)

Edit:
Na dzis idzie:
Basel-Xamax 1 1.30
Skra-Jastrzebski 1 1.20
ako:1,4


Elegancko :)

LuKaS TSW 09.04.2009 20:51

no i po kuponie,remis w koszykówkę jak ja tego nie lubie:)
Martinho a czy ja się wymądrzam?Mówię tylko że trafiłem to spotkanie i tyle.A jak jesteś dobrym specem od tenisa to powiedz mi czy to spotkanie deblowe które postawiłem jest dobrym posunięciem,bo muszę przyznać że tam głownie na kurs patrzyłem

Martinho 09.04.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 706109)
Zagrales to? Wszyscy polecaja grac przeciwko Kanepi...

zagrałem i chyba słusznie bo:
Kanepi-Rus 7:5,6:2 "wszyscy" byli w błędzie :)

Dobrze nie błyszcz tak...
Ja na tenisie zeby zjadlem i uwierz mi typowanie tej dyscypliny to nie tylko rozkminka miejsca w rankingu.
Estonka to nie zawodniczka na mączkę, to jest zawodniczka typowo na hard, a btw na pewno wazniejszy dla niej jest masters za tydzien. A podobne opinie słysze od ludzi ktory tez mocno w tenisie siedzą

Zreszta co ja bede rozkminiac...

Nawet slepej kurze czasem ziarno się trafi.

rocco_1906 09.04.2009 21:13

Wisła - Jaga 1
Sunderland - ManU 2
Barca - Huelva 1


Lyon - Monaco 1
Real - Valladolid 1
Heerenveen - Volendam 1

co o tym myslicie??

LuKaS TSW 09.04.2009 21:43

na jutro:
Parma-Ascoli 1
Wigry-Pelikan 1
Salzburg am-Loeben 1
trochę ryzykownie ale może warto ,kusiło mnie dać na porażke Alkmaar ale tam wszystko jest możliwe;)

Rocco mi się Twoje typy podobają chociaż może Volendam pójdzie za ciosem:)

Johnny B 10.04.2009 09:58

Siema

co myślicie o tym kuponie
Anaheim Mighty Ducks - Dallas Stars 1
St.Louis Blues- Columbus Blue Jackets 1
Edmonton Oilers - Calgary Flames ov 5,5
Minnesota Wild - Nashville Predators 2(KZ) albo under 5.5

PrawdziwośćDlaGry 10.04.2009 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 706253)
na jutro:
Parma-Ascoli 1
Wigry-Pelikan 1
Salzburg am-Loeben 1
trochę ryzykownie ale może warto ,kusiło mnie dać na porażke Alkmaar ale tam wszystko jest możliwe;)

Rocco mi się Twoje typy podobają chociaż może Volendam pójdzie za ciosem:)

AZ? chyba lepiej tu byłoby zagrać na over 2,5. Popatrz na staty. Jedynie dwa undery na baaaardzo dużo meczy.
Ja dziś ufam statystykom i gram +2.5 po kursie 1.70.

Do tego Gicquel po 2.50 (tenis Gicquel - Andreev).

MISTA92 10.04.2009 10:34

Za100zl
Stoke-Newcastle-X co myslicie?

bula1010 10.04.2009 10:56

drugi kupon 2z3:
grupa a :
cska-lokomotiv 1
hearts-celtic 2
gijon-valencia 2
grupa B :
polonia bytom-odra 1 (do przerwy 1:1)
łks-arka 0
ŚLĄSK-gronik 02

grupa c :
genoa-juventus 2
stuttgart-hamburg 2
flota-podbeskidzie 2

mogłem zagrać polonie remis a łks dac 1 ale ch*j jedna grupa dopiero poszła
a tu jeszcze dzisiaj puściłem jeden kuponik na dziś :
Roeselare-Genk 02
Sandanski-Petric 1
Derry-Sligo Rovers 1
Breda-Alkmaar 2
Braga-Maritimo 1
Steaua B.-F.Constanta 1
Samara-Chimki 1
Kocaelispor-Besiktas 2
wiem za dużo meczy ale za 2 zł do wygrania około 58

bula1010 10.04.2009 10:56

sory źle zaznaczyłem górnik zabrze siadł 02

bula1010 10.04.2009 10:58

ja bym nie był taki pewny co do legi i lecha kiedyś też muszą zgubić punkty a grają z zespołami które bronią się przed spadkiem. Wątpie żeby piast odpuścił u siebie to samo cracovia ma nóź na gardle i musi zdobywać punkty

TSWojtas 10.04.2009 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 706235)
Wisła - Jaga 1
Sunderland - ManU 2
Barca - Huelva 1


Lyon - Monaco 1
Real - Valladolid 1
Heerenveen - Volendam 1

co o tym myslicie??

poza MU Ci wszystko wejdzie Rocco;)

rocco_1906 10.04.2009 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 706437)
poza MU Ci wszystko wejdzie Rocco;)

to zmieniam to na Chelsea-Bolton 1 :)

i mozna grac;]

nicolas 10.04.2009 11:44

a teraz mój pomysł na dzisiejszy kupon:

Wisła - Jagiellonia 1
Piast - Lech 2
Legia - Cracovia 1
Korona - Turek 1
Liverpool - Blackburn 1
Chelsea - Bolton 1
Sunderland - Manchester United 2
no i jeszcze Barcelona - Huelva 1

Zakładana Stawka: np. 10zł
AKO: 14.67

Potencjalna wygrana: 132.10zł

Co o tym myślicie? :) Proszę o opinie, komentarze, analizy :)


Szczerze, obawiam się stawiać na polską ligę. Lech jest zagadką z mocnym (?) ostatnio Piastem. Legia jak zawsze jest ciotą, Craxa ma Ślusarskiego. Jaga ma Frankowskiego, Grosickiego i dobrze gra ostatni, a nasza Wisełka bez polotu bez pomysłu. Wisła może skończyć remisem : /

WiślakNH 10.04.2009 11:56

Taki jeden luźny kuponik mi sie nasunął,później jakieś inne typy pewnie rozkminie.

Sunderland - Manch.Utd X
Wigan - Arsenal X
Kurs : 12,24

Mamba 10.04.2009 12:20

Mysle nad takimi kuponami:

1.kupon
SV Mattersburg - SCR Altach over
Kocaelispor - Besiktas JK 2

NAC Breda - AZ Alkmaar over
Olympique Nimes - HSC Montpellier 2
Kurs: 10,53

2.kupon
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 2
Detroit Pistons - New Jersey Nets 1
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns under 226
Dallas Mavericks - New Orleans Hornets 1

Kurs: 4,38

Jakieś opinie na temat tych kuponów?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl