Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Zola 18.02.2012 12:55

Studiuje ktos "Zarzadzanie", itp?
Zapraszam na PRIV - bo mam kilka pytan :)

!!IRIVER!! 18.02.2012 18:52

Korzysta ktoś z usługi Cyfra+ Online? Macie dostęp do Canal+ Premium w tej usłudze?

tomo 19.02.2012 16:57

Problem z Excelem2007. Coś mi się poprzestawiało i podczas pracy na arkuszu nie mogę przechodzić strzałkami pomiędzy komórkami. Gdy chcę przeskoczyć do komórki obok to muszę posługiwać się myszką, jest to niezwykle irytujące i wybija z rytmu pracy. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?

PS

To nie wina Scroll Locka

PS2

Problem drugi z tym excelu jest taki, że nie mogę skasować komórki deletem gdy na nią wskazuję. Muszę najpierw zaznaczyc i w pasku formuły skasować treść.


Co u licha z tym dziadostwem się dzieje ?

Zola 19.02.2012 19:25

Nieaktualne :)

LanceTS 19.02.2012 20:32

Potrzebuje wynając hale w tym tygodniu gdzieś w Krakowie 2 albo 3 razy na 1,5h żeby pograc w gałe. Wie ktoś czy jakaś szkoła wynajmuje?

rafil 20.02.2012 01:04

Będę się potrzebował dostać z autostrady A4 jadąc w stronę Krakowa na stację kolejową Katowice Brynów, jeśli jest ktoś ogarnięty w tym temacie to prosiłbym o pw.

rzep 20.02.2012 11:05

muli wam poczta na WP? w sumie pytanie: czy w ogóle się włącza?

gypsy 20.02.2012 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1220411)
KUPIE 2 bilety na koncert "MICHAEL JACKSON SYMFONICZNIE", na 16:00 lub 19:30, ktore odbedzie sie dnia 26.02. w Krakowie (aula UJ) !!!

PILNE!!!

tańsze, droższe - do wyboru, do koloru:
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ356241189
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ356045996
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ355964028
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ353984234
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ350595706

PrzemooTSW 20.02.2012 16:23

Ktoś Poleci firmę/ Osobę robiącą koszulki napisy hafty? w Dobrej jakości?

suchyTSW 20.02.2012 20:19

Chciałbym się trochę pobawić w tworzeniu filmików i poradźcie mi jaki program jest do tego najlepszy. Może wiecie w jakim programie tworzy Westersyl?

E: Już nie aktualne :P

palon 21.02.2012 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1220946)
Ktoś Poleci firmę/ Osobę robiącą koszulki napisy hafty? w Dobrej jakości?

Proszę: http://www.apla.krakow.pl/

Lacrima 21.02.2012 15:20

Znana jest już kadra Portugalii na mecz z Polską?

Luissss81 22.02.2012 09:45

Witam. Poszukuje radia internetowego, które będzie transmitowało mecz Wisły w czwartek. Niestety będę w pracy i nie będę mógł obejrzeć meczu w tv. Dzięki

bondTSW 22.02.2012 10:02

Czołem.
Problem po formacie dysku C (zainstalowany XP). komp zwalnia co parę chwil, video, audio odtwarza jakby klatka po klatce, ogólnie zamula. Dyski nie są w trybie PIO, posprawdzane anty-virem, w menadżerze urządzeń nie ma działań, które by obciążały procka w znaczący sposób. Stronicowanie od ponad 1500 MB do 3500 MB. jakieś pomysły?

PrzemooTSW 22.02.2012 16:01

Starał się ktoś o Dotacje z Unii. na Otwarcie Sklepu internetowego?
Konkretnie? Potrzebuje kilku info.
Na Priv

chudy_TSW 22.02.2012 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luissss81 (Post 1221785)
Witam. Poszukuje radia internetowego, które będzie transmitowało mecz Wisły w czwartek. Niestety będę w pracy i nie będę mógł obejrzeć meczu w tv. Dzięki



http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

zjedź na dół i na ramówkę (czwartek) godz 19 i masz pokazane odpowiednie linki do oglądnięcia lub posłuchania meczu !:-)

Watts 22.02.2012 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1221488)
Znana jest już kadra Portugalii na mecz z Polską?

Strona portugalskiej federacji głosi, że będzie podana na konferencji 24 lutego o 12:30. (oczywiście ichniego czasu)

Luissss81 22.02.2012 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chudy_TSW (Post 1221980)
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

zjedź na dół i na ramówkę (czwartek) godz 19 i masz pokazane odpowiednie linki do oglądnięcia lub posłuchania meczu !:-)


Dzięki za pomoc.

JacobusTSW 22.02.2012 16:53

Mam pytanie na temat obróbki filmów. Stawiam swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i szukam dobrego programu (zarówno płatnego jak i darmowego) do robienia amatorskich filmów. Czy ktoś poleciłby coś z czego korzysta przy montowaniu takich rzeczy?

Dzięki wielkie cfa!

tomo 22.02.2012 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1220203)
Problem z Excelem2007. Coś mi się poprzestawiało i podczas pracy na arkuszu nie mogę przechodzić strzałkami pomiędzy komórkami. Gdy chcę przeskoczyć do komórki obok to muszę posługiwać się myszką, jest to niezwykle irytujące i wybija z rytmu pracy. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?

PS

To nie wina Scroll Locka

PS2

Problem drugi z tym excelu jest taki, że nie mogę skasować komórki deletem gdy na nią wskazuję. Muszę najpierw zaznaczyc i w pasku formuły skasować treść.


Co u licha z tym dziadostwem się dzieje ?


Podbijam na nową stronę. Na prawdę nikt nie potrafi mi pomóc ?

cfa 22.02.2012 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobusTSW (Post 1221991)
Mam pytanie na temat obróbki filmów. Stawiam swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i szukam dobrego programu (zarówno płatnego jak i darmowego) do robienia amatorskich filmów. Czy ktoś poleciłby coś z czego korzysta przy montowaniu takich rzeczy?

Spróbuj Free Virtual Dub.

rzep 23.02.2012 12:39

zna się ktoś lub zna kogoś kumatego kto może pomóc w odzyskaniu podatku z USA? jeśli tak to proszę na priv

mgła 23.02.2012 14:02

Zna ktoś dobry, sprawdzony hotel, hostel w Rzymie? Bo wybieram się na tydzień i szukam czegoś konkretnego w dobrej cenie :P ?

T-driver 23.02.2012 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgła (Post 1222342)
Zna ktoś dobry, sprawdzony hotel, hostel w Rzymie? Bo wybieram się na tydzień i szukam czegoś konkretnego w dobrej cenie :P ?

Konkretnego adresu nie znam, ale polecam stronkę www.hotelcalculator.com - porównywarkę hoteli/hosteli. Można trafić fajne promocje i okazje. Ostatnio dzięki tej stronce nocowałem za 20€ w **** hotelu pod Berlinem.

mgła 23.02.2012 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-driver (Post 1222358)
Konkretnego adresu nie znam, ale polecam stronkę www.hotelcalculator.com - porównywarkę hoteli/hosteli. Można trafić fajne promocje i okazje. Ostatnio dzięki tej stronce nocowałem za 20€ w **** hotelu pod Berlinem.

Dzięki za namiary, skorzystam :)

Opętany 24.02.2012 10:13

można zakupić bilet na prom na miejscu w Calais (do Dover) ? jeśli tak to wiele droższy?

Pozdrawiam

KamiK 24.02.2012 11:03

Czy ktoś coś więcej wie na temat odszkodowania po meczu z Twente? bo pisałem i do klubu i do SKWK i jakaś dziwna konspiracja - zero oddzewu:)

piter116 24.02.2012 14:10

Nie wiecie czy T-mobile wycofał opcję chatu na swojej stronie ? Nie tak dawno rozmawiałem na chacie z konsultantem a teraz widzę tylko opcję meilową albo telefoniczną. Coś się pozmieniało ? Czy źle szukam ?

concedi 24.02.2012 14:33

skoro Izraelska telewizja wykupiła już prawa do T-mobile ekstraklasy a ostatnio też zrobili to Niemcy to na jakich kanałach ją nadają, są one dostępne na jakiejś naszej platformie: cyfra, polsat, n?

Dziku 24.02.2012 16:34

jest gdzies w Krakowie albo czy w ogole istnieje skup butelek? chodzi mi o butelki 0.66??

Iron 25.02.2012 12:58

Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?

chudy_TSW 25.02.2012 12:59

przetłumaczy mi to ktoś ?

http://i41.tinypic.com/33vc30i.jpg

nieaktualne

damian755 25.02.2012 15:39

Nie moge zaistalować Battlefieldda 3, instaluje pierszy raz przez program demon, stworzyłem wirtualny stacje dysków zamontowałem obraz i uruchomiłem istalacje, po instalacji otwiera sie informacja że mam ponownie zaistalować program Origin. Może ktoś wie jak to rozwiązać.

BBudowniczy 25.02.2012 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Iron (Post 1223357)
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?

Zdecydowanie wydrukuj lub zapisz na dysku (w przypadku kontroli sobie wydrukujesz) - inaczej w trakcie kontroli nie będziesz miał jak udowodnić że poniosłeś koszty na internet. Pamiętaj że US może Cię kontrolować nawet 5 lat w tył, a kto wie czy operator za 5 lata dalej będzie ci te faktury on-line udostępniał ;)

alarazboy1 25.02.2012 17:06

Wyjaśni mi ktoś co poróżniło kibiców Wisły i Jagi ??......bo vhyba kiedyś była sztama ..

tarantulaw2 25.02.2012 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alarazboy1 (Post 1223476)
Wyjaśni mi ktoś co poróżniło kibiców Wisły i Jagi ??......bo vhyba kiedyś była sztama ..

Chyba po to jest ta strona: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...dy#Stare_Zgody

DaroKing 25.02.2012 18:21

Poszukuje okladki 5-sezonu LOST moglby ktos wrzucic skan!!!!!

podszywacz 25.02.2012 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Iron (Post 1223357)
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?

Nie chcę wprowadzić w błąd ale czytałem w zeszłym roku odliczając również internet że nie wystarczy skopiować na dysk lub wydrukować faktur elektronicznych (online). Trzeba też ściągnąć certyfikaty elektroniczne faktury. Mam nadzieję że nie pomyliłem nazwy. Sama faktura w wersji elektronicznej nie jest dokumentem.

crazykaro 25.02.2012 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Iron (Post 1223357)
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?

Nie przejmuj się. Odliczaj a w razie potrzeby pisze sie do operatora i ci przysyła wszystkie potrzebne faktury. Poza tym możesz je spokojnie drukować bo skąd kontroler ma wiedzieć czy faktura jest drukowana przez ciebie czy prezz operatora? Żadnych pieczątek na tym nie ma ani żadnych podpisu a na fakturze jest napisane 'oryginał'

El'kabat 26.02.2012 09:00

Pomimo nowego tv nie znajduje mi 15 kanałów cyfrowych w telewizji naziemnej,a tylko 7 (paczke tvp-1,2,info itp).
Nie ma ani tvn,czworki,polsatu itp.
Szukanie ręczne tez nic nie daje. Jakies rozwiazanie ? z gory dzieki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl