![]() |
Studiuje ktos "Zarzadzanie", itp?
Zapraszam na PRIV - bo mam kilka pytan :) |
Korzysta ktoś z usługi Cyfra+ Online? Macie dostęp do Canal+ Premium w tej usłudze?
|
Problem z Excelem2007. Coś mi się poprzestawiało i podczas pracy na arkuszu nie mogę przechodzić strzałkami pomiędzy komórkami. Gdy chcę przeskoczyć do komórki obok to muszę posługiwać się myszką, jest to niezwykle irytujące i wybija z rytmu pracy. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?
PS To nie wina Scroll Locka PS2 Problem drugi z tym excelu jest taki, że nie mogę skasować komórki deletem gdy na nią wskazuję. Muszę najpierw zaznaczyc i w pasku formuły skasować treść. Co u licha z tym dziadostwem się dzieje ? |
Nieaktualne :)
|
Potrzebuje wynając hale w tym tygodniu gdzieś w Krakowie 2 albo 3 razy na 1,5h żeby pograc w gałe. Wie ktoś czy jakaś szkoła wynajmuje?
|
Będę się potrzebował dostać z autostrady A4 jadąc w stronę Krakowa na stację kolejową Katowice Brynów, jeśli jest ktoś ogarnięty w tym temacie to prosiłbym o pw.
|
muli wam poczta na WP? w sumie pytanie: czy w ogóle się włącza?
|
Cytat:
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ356241189 http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ356045996 http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ355964028 http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ353984234 http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ350595706 |
Ktoś Poleci firmę/ Osobę robiącą koszulki napisy hafty? w Dobrej jakości?
|
Chciałbym się trochę pobawić w tworzeniu filmików i poradźcie mi jaki program jest do tego najlepszy. Może wiecie w jakim programie tworzy Westersyl?
E: Już nie aktualne :P |
Cytat:
|
Znana jest już kadra Portugalii na mecz z Polską?
|
Witam. Poszukuje radia internetowego, które będzie transmitowało mecz Wisły w czwartek. Niestety będę w pracy i nie będę mógł obejrzeć meczu w tv. Dzięki
|
Czołem.
Problem po formacie dysku C (zainstalowany XP). komp zwalnia co parę chwil, video, audio odtwarza jakby klatka po klatce, ogólnie zamula. Dyski nie są w trybie PIO, posprawdzane anty-virem, w menadżerze urządzeń nie ma działań, które by obciążały procka w znaczący sposób. Stronicowanie od ponad 1500 MB do 3500 MB. jakieś pomysły? |
Starał się ktoś o Dotacje z Unii. na Otwarcie Sklepu internetowego?
Konkretnie? Potrzebuje kilku info. Na Priv |
Cytat:
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia zjedź na dół i na ramówkę (czwartek) godz 19 i masz pokazane odpowiednie linki do oglądnięcia lub posłuchania meczu !:-) |
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za pomoc. |
Mam pytanie na temat obróbki filmów. Stawiam swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i szukam dobrego programu (zarówno płatnego jak i darmowego) do robienia amatorskich filmów. Czy ktoś poleciłby coś z czego korzysta przy montowaniu takich rzeczy?
Dzięki wielkie cfa! |
Cytat:
Podbijam na nową stronę. Na prawdę nikt nie potrafi mi pomóc ? |
Cytat:
|
zna się ktoś lub zna kogoś kumatego kto może pomóc w odzyskaniu podatku z USA? jeśli tak to proszę na priv
|
Zna ktoś dobry, sprawdzony hotel, hostel w Rzymie? Bo wybieram się na tydzień i szukam czegoś konkretnego w dobrej cenie :P ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
można zakupić bilet na prom na miejscu w Calais (do Dover) ? jeśli tak to wiele droższy?
Pozdrawiam |
Czy ktoś coś więcej wie na temat odszkodowania po meczu z Twente? bo pisałem i do klubu i do SKWK i jakaś dziwna konspiracja - zero oddzewu:)
|
Nie wiecie czy T-mobile wycofał opcję chatu na swojej stronie ? Nie tak dawno rozmawiałem na chacie z konsultantem a teraz widzę tylko opcję meilową albo telefoniczną. Coś się pozmieniało ? Czy źle szukam ?
|
skoro Izraelska telewizja wykupiła już prawa do T-mobile ekstraklasy a ostatnio też zrobili to Niemcy to na jakich kanałach ją nadają, są one dostępne na jakiejś naszej platformie: cyfra, polsat, n?
|
jest gdzies w Krakowie albo czy w ogole istnieje skup butelek? chodzi mi o butelki 0.66??
|
Witam, chciałbym odliczyć internet od podatku, mam już wszystko policzone, tylko zastanawiam się jak to jest z fakturami. Mam je tylko on-line, czy muszę w związku z tym je wydrukować i przedstawić w US razem z rozliczeniem?
|
|
Nie moge zaistalować Battlefieldda 3, instaluje pierszy raz przez program demon, stworzyłem wirtualny stacje dysków zamontowałem obraz i uruchomiłem istalacje, po instalacji otwiera sie informacja że mam ponownie zaistalować program Origin. Może ktoś wie jak to rozwiązać.
|
Cytat:
|
Wyjaśni mi ktoś co poróżniło kibiców Wisły i Jagi ??......bo vhyba kiedyś była sztama ..
|
Cytat:
|
Poszukuje okladki 5-sezonu LOST moglby ktos wrzucic skan!!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pomimo nowego tv nie znajduje mi 15 kanałów cyfrowych w telewizji naziemnej,a tylko 7 (paczke tvp-1,2,info itp).
Nie ma ani tvn,czworki,polsatu itp. Szukanie ręczne tez nic nie daje. Jakies rozwiazanie ? z gory dzieki |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl