Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

concedi 21.01.2012 12:58

Magiczny Kraków - www.krakow.pl

wiślak 86 21.01.2012 15:51

Tutaj też masz sporo i nawet tych mniej popularnych

http://www.karnet.krakow.pl/

pietruch 21.01.2012 17:33

Czy zna ktos jakis odpowiednik piratebay'a z e bookami? :)

Gucio25 21.01.2012 22:16

słuchajcie, potrzeba mi kogoś kto zna się na takiej sprawie:
legitymacja studencka ważna wg nalepki do 30 lutego, student kupuje bilet semestralny powiedzmy 20 lutego, więc w momencie kupna, ma prawo do ulgi i ma ważną legitymację. jednak nie zalicza I semestru, więc nie przedłuża ważności legitymacji - czy po 30 lutego może jeździć na tym semestralnym bilecie, czy nie?

madenn 21.01.2012 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1211586)
słuchajcie, potrzeba mi kogoś kto zna się na takiej sprawie:
legitymacja studencka ważna wg nalepki do 30 lutego, student kupuje bilet semestralny powiedzmy 20 lutego, więc w momencie kupna, ma prawo do ulgi i ma ważną legitymację. jednak nie zalicza I semestru, więc nie przedłuża ważności legitymacji - czy po 30 lutego może jeździć na tym semestralnym bilecie, czy nie?


30 lutego ? spojrzyj lepiej na kalendarz , nie masz prawa sie jezdzic bo legitka jest nie ważna , legitymacja=zniżka

Gucio25 22.01.2012 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 1211606)
30 lutego ? spojrzyj lepiej na kalendarz , nie masz prawa sie jezdzic bo legitka jest nie ważna , legitymacja=zniżka

:haha:
no ładny kwiatek mi się trafił. aha. to dlaczego np. jeśli w identycznej sytuacji kupuje się karnet ulgowy, to po wygaśnięciu legitymacji jest on ważny i wszystko jest ok?

siekierski 22.01.2012 10:25

Pytanko do kumajacych cos z soft'a. Chce ściągnąć plik do root'owania do telefonu. Superoneclick, sciaga sieladnie ale jak jest 100% to przerywa i dupa zbita, u kuzyna ściąga się elegancko i telefon chodzi, jak wezme to na pendrive do siebie to zwiesza mi sie komputer o.O to samo mam na 2 komputerze u siebie.

kubawislak 22.01.2012 12:02

Planuję pograć trochę w okręgówce. Chętnie poznam Waszą opinię na temat korków. Potrzebuje dobre solidne buciki, takie myślę do 200 zł. Jakieś pomysły?

piotrek1325 22.01.2012 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1211623)
:haha:
no ładny kwiatek mi się trafił. aha. to dlaczego np. jeśli w identycznej sytuacji kupuje się karnet ulgowy, to po wygaśnięciu legitymacji jest on ważny i wszystko jest ok?

W sumie to nie wiem czy jest ważny, bo w sumie to sprawdzają czasem legitymacje na wejściu

kangurekm 22.01.2012 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1211667)
Planuję pograć trochę w okręgówce. Chętnie poznam Waszą opinię na temat korków. Potrzebuje dobre solidne buciki, takie myślę do 200 zł. Jakieś pomysły?

Z mojej strony mogę polecić Diadora Estro - bardzo wygodne, solidnie wykonane i dla lubiących zakryte sznurowadła dla lepszego uderzenia z woleja wprost idealne :)

Zola 22.01.2012 14:06

Orientuje sie ktos w jakich godzinach dzis jest czynne lodowisko pod Hala Targowa ("cracovii") ??

siekierski 22.01.2012 15:03

Zola: 22.I.2012 (niedziela): 11:00, 13:00, 15:00*, 17:00

PrzemooTSW 22.01.2012 16:06

Mam zamiar wziąć telefon w T-mobile Mix
CO potrzebuje przy sobie mieć by nie chodzić kilka razy?
Dowód i coś jeszcze?

StelmiOriginal 22.01.2012 19:33

Witam, potrzebuję pilnie pomocy przy poprawie programu napisanego w Visual Basicu. Zadanie dość proste, lecz nie wiem co jest zle. Jest ktos taki na forum? Na priva proszę ;)

Mistel 22.01.2012 23:55

Poszukuję jakiejś fimry w Krakowie robiącej własne nadruki na koszulkach. W miare przystępne cenowo i żeby koszulki były w porządku z materiałem (np fruit of the loom).

JacobusTSW 23.01.2012 04:31

Odpowiedź
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1211877)
Poszukuję jakiejś fimry w Krakowie robiącej własne nadruki na koszulkach. W miare przystępne cenowo i żeby koszulki były w porządku z materiałem (np fruit of the loom).

Polecam tę firmę http://www.nadruk.info/
Bardzo solidnie wykonane koszulki (można wybrać jakość materiału w zależności od wymagań cenowych), w sprawnym tempie i kompleksową usługą (miałem własny wzór, który chciałem umieścić). Ceny moim zdaniem bardzo przyzwoite.

maTyS. 23.01.2012 15:32

gdzie kupie gaz musztardowy ? w miarę tanio ?

wiślak 86 23.01.2012 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1211963)
gdzie kupie gaz musztardowy ? w miarę tanio ?


Jak tanio to tylko u talibów...

węgorz2 23.01.2012 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1211963)
gdzie kupie gaz musztardowy ? w miarę tanio ?

legalnie nie kupisz ...a nielegalnie i tak ciężko bedzie

szprotson 23.01.2012 20:40

ktoś z Was moze posiada "tokarnie" ?

maTyS. 23.01.2012 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1212024)
Jak tanio to tylko u talibów...

dziękuję , naprawdę mi pomogłeś ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1212033)
legalnie nie kupisz ...a nielegalnie i tak ciężko bedzie

znalazłem już w sklepach militarnych i na legalu kupię.

Don Donson 23.01.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1212077)
dziękuję , naprawdę mi pomogłeś ;)



znalazłem już w sklepach militarnych i na legalu kupię.

ale pieprzowy chyba...

bo musztardowy to dość poważna sprawa:

GAZ MUSZTARDOWY, iperyt, to pochodna eteru dietylowego w postaci gęstej cieczy o charakterystycznym zapachu musztardy. GAZ MUSZTARDOWY można otrzymać z chlorku siarki oraz etylenu. Pary gazu musztardowego są silnie trujące, a w kontakcie z ciałem gaz musztardowy powoduje oparzenia.

Jako gaz bojowy iperyt został użyty po raz pierwszy 12 lipca 1917 roku w Ypres w Belgii. 80% poparzeń żołnierzy środkami bojowymi było spowodowane właśnie przez GAZ MUSZTARDOWY. W Ypres gazu tego użyli Niemcy przeciwko siłom kanadyjskim, przyczyniając się tym samym do śmierci 20 tysięcy żołnierzy. Z powodu braku należytej wiedzy o ochronie przed iperytem, śmierć poniosło ok. 120 tysięcy żołnierzy brytyjskich.

GAZ MUSZTARDOWY, iperyt - dowiedz się więcej na temat użycia tego środka bojowego w czasie I wojny światowej z portalu historycznego dobroni.pl

Żmijka 23.01.2012 21:39

Czy idzie teraz jakoś usunąć zaproszenie do wydarzenia na FB tak żeby nie być na liście "odrzucili" a poprostu je usunąć? Kiedyś się dało na lajcie, klikało się x i tyle ... teraz po zmianach nie widze takiej opcji?

przemo 23.01.2012 22:10

Planuje kupić siostrzeńcowi grę ( jeszcze nie wiem jaką na razie się rozglądam) ale takie pytanie. Czy jak w wymaganiach gra ma procesor "i5" a on ma "i3". Będzie to hulało czy niekoniecznie?

Dzimi 24.01.2012 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1208352)
jezeli myslisz ze auta francuskie sie psuja to nie masz racji ,oczywiscie nie pisze o autach 10 letnich

Ja mówię o 5-10 letnich, a szczególnie o Renault, na przykład - królowa lawet, Laguna II.

Zola 24.01.2012 17:18

Mam pytanie: posiadam nr w Orange NA KARTE, chcialbym zmienic na Playa- rowniez NA KARTE, czy jest mozliwosc ze moj aktualny numer tel. zostanie nie-zmieniony? Bo wiem, e sa takie opcje, ale nie wiem czy "na karte" jest to mozliwe?

Proud 24.01.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1212065)
ktoś z Was moze posiada "tokarnie" ?

Chodzi Ci o możliwość dotoczenia jakiegoś metalowego elementu obróbką skrawaniem? Czy pytanie z zupełnie innej beczki :D

Jeśli tak, to napisz priva o co chodzi dokładnie ;)

Ajax 24.01.2012 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1212124)
Planuje kupić siostrzeńcowi grę ( jeszcze nie wiem jaką na razie się rozglądam) ale takie pytanie. Czy jak w wymaganiach gra ma procesor "i5" a on ma "i3". Będzie to hulało czy niekoniecznie?

Zależy od całej konfiguracji systemu. Polecam na jego kompie odpalić stronkę http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Fiti 24.01.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1211667)
Planuję pograć trochę w okręgówce. Chętnie poznam Waszą opinię na temat korków. Potrzebuje dobre solidne buciki, takie myślę do 200 zł. Jakieś pomysły?

Koło rotundy jest sklep SportTiw, bardzo polecam tam pomogą ci dobrać, a sam mogę podpowiedzieć coś o kilku modelach co są ostatnio "na topie":
- Nike seria Ctr360
http://allegro.pl/lanki-nike-ctr360-...065668043.html
Dość solidne buty, po czasie odchodzi troszkę podeszwa z przodu, ale to nie przeszkadza w grze, dobre do operowania wewnętrzną częścią stopy, gorsze do strzelania, ale to detale. Moja ogólna ocena 5/6

- Nike seria Mercurial
http://allegro.pl/nike-mercurial-vic...064400061.html
Buty bardzo wygodne, dobrze się w nich gra, niestety bardzo nietrwałe, jeśli grasz często i się nie oszczędzasz to po miesiącu mogą już być dziurki, stopniowo się powiększające. Moja ogólna ocena 3/6

- Nike seria Shoot
http://allegro.pl/korki-nike-t90-sho...064244140.html
Jak sama nazwa wskazuje dobrze się strzela, piłka "siada", rzadko się kiksuje, aczkolwiek wszystko możliwe. Do operowania wewnętrzną częścią stopy też ok. Minusem jest moim zdaniem kiepski design oraz to że przyzwyczajanie stopy do buta trwa dłużej niż u innych, i też odchodzi ta podeszwa z przodu. Moja ogólna ocena 4/6

- Adidas seria F10
http://allegro.pl/korki-adidas-f10-f...057360460.html
Buty dość "sztywne" ale da się przyzwyczaić, więc to nie duży problem. Ogólnie bardzo wszechstronne, ciężko wskazać specjalne atuty, ale też ciężko wskazać wady, na pewno najlepsze korki adidas na ten moment, co widzisz np. po naszej drużynie, gdzie 3/4 składu w takich gra. Moja ogólna ocena 5/6


Oczywiście z każdego modelu są też inne kolory, co na pewno wiesz, więc nie zniechęcaj się wyglądem tego konkretnego którego wkleiłem.



Mam nadzieję że to coś ci pomoże w wyborze.

Wujek dobra rada 24.01.2012 18:10

Kupiłem oferte TP telewizja+net+telefon. Słyszałem gdzieś że można podłączyć dekoder do routera zamiast do talerza. Nie znam sie na tym więc pytam czy jest taka możliwość czy ktoś miał po prostu bujną fantazję? :)

Kamil_mchw 24.01.2012 18:16

Witam, szukam osoby która ma pojęcie o dofinansowaniach z UE albo z UP... mam kilka pytań. Proszę o wiadomość na prv. pozdrawiam

wiertar 24.01.2012 18:49

czy w orange sport są mecze T-mobile ekstraklasa??

rafil 24.01.2012 18:52

gdzie poza Świętokrzyską można naprawić iPoda?

wroobel88 24.01.2012 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1212324)
czy w orange sport są mecze T-mobile ekstraklasa??

Nie ...........................

PrzemooTSW 24.01.2012 19:34

Potrzebuję Prawnika lub kogoś kto zna się na prawie? PILNIE!!

węgorz2 24.01.2012 20:26

wybiera sie ktos? http://www.futbol.org.pl/news,21131.html

Zola 24.01.2012 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1212298)
Mam pytanie: posiadam nr w Orange NA KARTE, chcialbym zmienic na Playa- rowniez NA KARTE, czy jest mozliwosc ze moj aktualny numer tel. zostanie nie-zmieniony? Bo wiem, e sa takie opcje, ale nie wiem czy "na karte" jest to mozliwe?

Podbijam na nową !

maaarcin 24.01.2012 20:52

tak, można przenieść. wszystko załatwisz od ręki w salonie playa

TSW Fanatyk 25.01.2012 19:30

Zna ktoś stronę z grami i aplikacjami na iPhona/iPoda? Oczywiście z darmowymi :)

Belzebub 25.01.2012 19:43

Cytat:

Mam pytanie: posiadam nr w Orange NA KARTE, chcialbym zmienic na Playa- rowniez NA KARTE, czy jest mozliwosc ze moj aktualny numer tel. zostanie nie-zmieniony? Bo wiem, e sa takie opcje, ale nie wiem czy "na karte" jest to mozliwe?
Nie od ręki... najpierw musisz zarejestrować nr na swoje dane w Orange..Dostaniesz od nich papier, z którym idziesz do salonu Playa..i tam dostaniesz karte PlayFresh i 60 zł do wykorzystania na rozmowy do wszystkih sieci..:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl