Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

picasso 28.05.2011 10:55

wszystko na ostatnią chwilę.to taki niby prezent od tzw prezydenta Jacka M. by go nie zwyzywać na Rynku.

kriswisla 28.05.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Usulovski (Post 1101692)
Zupełnie nietrafiony pomysł. Wystarczy, że bilety będą sprzedawane przez internet, wówczas nie będzie miało znaczenia gdzie mieszkasz czy gdzie aktualnie się znajdujesz. Oszczędzi się też czas na kolejkach. Tylko klub (który oszczędzając na wynagrodzeniu dla bileterów zyskałby również) coś nie spieszy się z udostępnieniem tej funkcjonalności...

doczekamy sie i sprzedaży przez neta tylko sprawa z stadionem musi byc uregulowana ,a nie jakas prowizorka jak teraz:>

gigant 28.05.2011 11:17

Kupowałem ostatnio bilety na Metro w hali Wisły.
Plan widowni, kliknij na miejsce które chcesz kupić, przelew z konta, mail z biletem, wydruk w domu, banan na ryju i sprawa załatwiona. Czas operacji ok 3 minuty. Lekko, łatwo i przyjemnie.

Mam nadzieję ze od nowego sezonu doczekamy podobnego rozwiązania na stadionie, niby tak obiecują, ale pożyjemy, zobaczymy.

mIcHaL666 28.05.2011 11:26

Właśnie ciekawi mnie czy JM się pojawi na stadionie? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w poprzednich latach jak zdobywaliśmy mistrza chyba był obecny?

MatMario 28.05.2011 11:36

JM ponoć był na derbach więc pewnie i teraz się zjawi.

alkoholik 28.05.2011 11:37

Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.

dyges 28.05.2011 11:37

Nie wie ktoś czy duża kolejka po bilety na C ??

fialo 28.05.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dyges (Post 1101737)
Nie wie ktoś czy duża kolejka po bilety na C ??

Nie zastanawiaj się tylko idź i sprawdź ;)

Oldpara 28.05.2011 11:53

Swoją drogą gratulacje dla Interii za najszybsze info. Widać mają wtyczki.

michal.1906 28.05.2011 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1101736)
Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.

Jeżeli jest tak jak piszesz to tym bardziej powinniśmy się cieszyć, im wcześniej zaczną tym szybciej skończą.

m_staszek 28.05.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101619)
...Największy plus to to, że gdy ktoś chce przyjechać na fete z dalekich miast to może kupić bilet przed meczem.
Według mnie klub powinien w przyszłości zostawić z 500-1 tys. biletów na meczowy dzień ;)

Tu bezwzględnie najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż online, "zostawianie" biletów to głupota...

anthony09 28.05.2011 12:11

Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ?? Może nie 1 tys. ale tak z 200 biletów według mnie powinno zostać na dzień meczowy. 200 z 33 tys. to i tak symboliczna ilość ;)

pisząc co 33 tys. aż można się rozmarzyć na temat stadionu... szkoda tylko, że rzeczywistość jest ponura ;/

kriswisla 28.05.2011 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101774)
Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ?? Może nie 1 tys. ale tak z 200 biletów według mnie powinno zostać na dzień meczowy. 200 z 33 tys. to i tak symboliczna ilość ;)

pisząc co 33 tys. aż można się rozmarzyć na temat stadionu... szkoda tylko, że rzeczywistość jest ponura ;/

no młody nie rób z nas nie kumatych emerytow ,zebys sie jeszcze nie zdziwił:p:p

grogoriogreg 28.05.2011 12:24

Akurat przy 33 tysięcznym stadionie na mecze Ekstraklasy na pewno zostanie sporo biletów, a na mecze topowe też pewnie wszystkie szybko nie zlecą. Ciekawi mnie czy będziemy w stanie sprzedać 15k karnetów? Chyba to jest niemożliwe.

Damian1241 28.05.2011 12:38

Myśle ze dużo zależy od tego jak zaprezentujemy sie w pucharach

Proud 28.05.2011 13:17

Duża kolejka dziś po bilety:)

Byłem, sprawdzałem ;)

Będzie rekord Panie i Panowie.

yarow 28.05.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101774)
Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ??
[...]

A Ty myślisz, ze które pokolenie "wymyśliło" Internet, i które go nadal "wdraża" abyś mógł sobie poklikać? ;)

buczo1985 28.05.2011 13:33

Myślę, że jutro granica 20 tysięcy pęknie :)
Pytanie do tych co stali w kolejce: jak wygląda plac przed C? Oprócz wylania asfaltu i ustawienia kołowrotów, teren jest już ogrodzony i wykończony w 100%? (prace ziemne, krawężniki itp.)

emailowiec 28.05.2011 13:58

@buczo1985: teren jest jako tako uprzątnięty, ale np. płot od strony Reymana nie jest skończony. Cały czas kręcą się tam pracownicy i robią ostatnie poprawki. Ogólnie to morze asfaltu i ziemia, na której będzie rosła trawka ;) Żadnych wodotrysków.

Jeszcze przed otwarciem kas jakaś pani biegała z naklejkami na nowe kołowroty czyli rzeczywiście wszystko było przygotowywane na ostatnią chwilę.

Nie wiem czy zdradzę jakąś wielką tajemnicę, ale klub rozwiesza "mistrzowskie plandeki" na ścianach stadionu (np. "Witamy kibiców Mistrza Polski").

Co do telebimów to nie miałem czym zrobić zdjęć, ale widziałem jak wyświetlały plansze meczowe i potem jakieś ustawienia. Całość utrzymana w niebieskiej kolorystyce :)

P.S. Jak ktoś jeszcze nie ma biletów to czym prędzej do kas. Kolejka nie jest wielka, ale wszystkie kasy są otwarte i bilety szybko schodzą.

swojak 28.05.2011 16:19

Nie martwmy się czy będzie JM , tylko my wszyscy na stadion na nową trybunę do świętowania przestańmy już narzekać bo niemamy i tak wielkiego wpływu na to wszystko. Zapełnijmy nową trybunę i to jest najważnewjsze.

royalmichael 28.05.2011 17:17

Swego czasu były podawane informacje, że na północnej i południowej mają dołożyć po jednym rzędzie krzesełek na samej górze. Zostało to już zrealizowane?

WILDLIFE 28.05.2011 18:27

potwierdzone info o telebimach;) http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/ tylko pytanie, telebim będzie też działał na trybunie wschodniej również;) żeby można było jakoś w telewizji to pokazać?:p

szymonw7 28.05.2011 18:28

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/
Czym jeszcze nas dzisiaj zaskoczą;D

kornd 28.05.2011 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILDLIFE (Post 1102031)
potwierdzone info o telebimach;) http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/ tylko pytanie, telebim będzie też działał na trybunie wschodniej również;) żeby można było jakoś w telewizji to pokazać?:p

Na trybunie zachodniej nie będzie kibiców to i telebimu na wschodniej nie włączą.:P

Grzadq 28.05.2011 18:39

Bez reklam po bokach jakoś tak dziwnie wygląda.

Wojtas 28.05.2011 19:13

Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada

znowu wybrali najtanszy i najmniejszy??

mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro :)

Mario Nh 28.05.2011 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1102065)
Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada

znowu wybrali najtanszy i najmniejszy??

mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro :)

Z tego co pamiętam to od początku takie rozmiary telebimu były zakładane.
Wsiocko wygląda bez reklam po bokach.

SWEET_83 28.05.2011 19:25

Dzisiaj same zaskoczenia otwarta trybuna ,telebim i coś jeszcze będzie?? Przekonamy się jutro

jaszczur90 28.05.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SWEET_83 (Post 1102073)
Dzisiaj same zaskoczenia otwarta trybuna ,telebim i coś jeszcze będzie?? Przekonamy się jutro

A w poniedziałek zamkną stadion i rynek :rotfl:

SWEET_83 28.05.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1102075)
A w poniedziałek zamkną stadion i rynek :rotfl:

hehe... Bez przesady


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl