![]() |
wszystko na ostatnią chwilę.to taki niby prezent od tzw prezydenta Jacka M. by go nie zwyzywać na Rynku.
|
Cytat:
|
Kupowałem ostatnio bilety na Metro w hali Wisły.
Plan widowni, kliknij na miejsce które chcesz kupić, przelew z konta, mail z biletem, wydruk w domu, banan na ryju i sprawa załatwiona. Czas operacji ok 3 minuty. Lekko, łatwo i przyjemnie. Mam nadzieję ze od nowego sezonu doczekamy podobnego rozwiązania na stadionie, niby tak obiecują, ale pożyjemy, zobaczymy. |
Właśnie ciekawi mnie czy JM się pojawi na stadionie? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w poprzednich latach jak zdobywaliśmy mistrza chyba był obecny?
|
JM ponoć był na derbach więc pewnie i teraz się zjawi.
|
Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.
|
Nie wie ktoś czy duża kolejka po bilety na C ??
|
Cytat:
|
Swoją drogą gratulacje dla Interii za najszybsze info. Widać mają wtyczki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ?? Może nie 1 tys. ale tak z 200 biletów według mnie powinno zostać na dzień meczowy. 200 z 33 tys. to i tak symboliczna ilość ;)
pisząc co 33 tys. aż można się rozmarzyć na temat stadionu... szkoda tylko, że rzeczywistość jest ponura ;/ |
Cytat:
|
Akurat przy 33 tysięcznym stadionie na mecze Ekstraklasy na pewno zostanie sporo biletów, a na mecze topowe też pewnie wszystkie szybko nie zlecą. Ciekawi mnie czy będziemy w stanie sprzedać 15k karnetów? Chyba to jest niemożliwe.
|
Myśle ze dużo zależy od tego jak zaprezentujemy sie w pucharach
|
Duża kolejka dziś po bilety:)
Byłem, sprawdzałem ;) Będzie rekord Panie i Panowie. |
Cytat:
|
Myślę, że jutro granica 20 tysięcy pęknie :)
Pytanie do tych co stali w kolejce: jak wygląda plac przed C? Oprócz wylania asfaltu i ustawienia kołowrotów, teren jest już ogrodzony i wykończony w 100%? (prace ziemne, krawężniki itp.) |
@buczo1985: teren jest jako tako uprzątnięty, ale np. płot od strony Reymana nie jest skończony. Cały czas kręcą się tam pracownicy i robią ostatnie poprawki. Ogólnie to morze asfaltu i ziemia, na której będzie rosła trawka ;) Żadnych wodotrysków.
Jeszcze przed otwarciem kas jakaś pani biegała z naklejkami na nowe kołowroty czyli rzeczywiście wszystko było przygotowywane na ostatnią chwilę. Nie wiem czy zdradzę jakąś wielką tajemnicę, ale klub rozwiesza "mistrzowskie plandeki" na ścianach stadionu (np. "Witamy kibiców Mistrza Polski"). Co do telebimów to nie miałem czym zrobić zdjęć, ale widziałem jak wyświetlały plansze meczowe i potem jakieś ustawienia. Całość utrzymana w niebieskiej kolorystyce :) P.S. Jak ktoś jeszcze nie ma biletów to czym prędzej do kas. Kolejka nie jest wielka, ale wszystkie kasy są otwarte i bilety szybko schodzą. |
Nie martwmy się czy będzie JM , tylko my wszyscy na stadion na nową trybunę do świętowania przestańmy już narzekać bo niemamy i tak wielkiego wpływu na to wszystko. Zapełnijmy nową trybunę i to jest najważnewjsze.
|
Swego czasu były podawane informacje, że na północnej i południowej mają dołożyć po jednym rzędzie krzesełek na samej górze. Zostało to już zrealizowane?
|
potwierdzone info o telebimach;) http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/ tylko pytanie, telebim będzie też działał na trybunie wschodniej również;) żeby można było jakoś w telewizji to pokazać?:p
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/
Czym jeszcze nas dzisiaj zaskoczą;D |
Cytat:
|
Bez reklam po bokach jakoś tak dziwnie wygląda.
|
Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada
znowu wybrali najtanszy i najmniejszy?? mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro :) |
Cytat:
Wsiocko wygląda bez reklam po bokach. |
Dzisiaj same zaskoczenia otwarta trybuna ,telebim i coś jeszcze będzie?? Przekonamy się jutro
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl