![]() |
Mam od niedawna telewizję cyfrową od UPC, wszystko do tej pory działało ok, ale dziś po włączeniu TV wyświetla mi się brak sygnału i żeby sprawdzić kable itd. rzecz jasna wszystko jest podłączone dobrze. Ktoś wie o co chodzi?
|
Cytat:
|
Czy jakiś krakowski punkt Sts-u potrzebuje pracowników ? Widział ktoś może jakieś ogłoszenie ?
|
Mam pytanie do posiadaczy ipodów touch. Czy można ściągać na niego jakiś plik (np film 700 mb z megaupload) a potem zrzucić go na pc?
|
mam pytanie odnosnie zakladania konta w banku ,widze ze strone wczesniej odradzacie mbank ,bylem w PEKAO SA i zaproponowali mi Eurokonto Net , moze posiada ktos takie ? jakies sugestie ,chyba ze doradzicie cos innego
|
Cytat:
|
Szukam taniego ksera w Krakowie, najlepiej Nowa Huta, mam do skserowania pare zeszytow :)
I ile taka przyjemnosc od strony, bo widzialem nawet po 3 groszy za strone :( |
Cytat:
gadalem z pracownikiem i dostalem ulotke ze: 0 zl za prowadzenie rachunku 0 zl za dostep do konta przez internet 0 zl za przelewy realizowane z rachunku przez internet karta debetowa Maestro,ktora umozliwia : - wyplaty gotowki bez prowizjii z 19 000 bankomatow w 16 krajach Europy w Polsce 3600 , platnosc bez prowizjii w sklepach na calym swiecie , sms-owa lokalizacje 3 najblizszych bezplatnych bankomatow |
Cytat:
|
chce się ubezpieczyć.... jestem już po tym co jutro czeka Boguskiego (rekonstrukcja)... Czy firmy ubezpieczeniowe podbiją mi kwotę ubezpieczenia z powodu kontuzji\przebytej operacji?
|
Cytat:
|
Jakie funkcje, formuły zrobić w excelu, żeby obliczyło mi:(oczywiście mam tabelę z imionami, nazwiskami i zarobkami)
liczba osób z pensją poniżej 1 500 zł liczba osób o imieniu Maciej liczba osób o nazwisku zaczynającym się na literę K Z góry dzięki. |
Chcąc dokonać przelewu na konto bet at home muszę podać adres odbiorcy. Nigdzie nie mogę znaleźć ulicy, miasta. Numer konta mam. Proszę o pomoc.
|
Cytat:
Można gdzieś kupić koszulki "This time for Africa"? |
Cytat:
sprawdź sobie w zakładce wpłata - wpłata przelewem na konto- wydrukuj druczek i tam jest zaznaczony tylko bank + numer konta. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
2. Funkcja jeżeli ( Maciej) 3. Funkcja jeżeli ( nazwisko K) Spróbuj coś z tym porobić, nie gwarantuje sukcesu ale z tego co pamiętam to powinno coś z tego wyjść. |
Cytat:
licz.jeżeli(Zakres;"Macej") co do nazwiska, nie chce mi się na sucho wymyślać złożenj funkcji - wstaw sobie dodatkową kolumnę, użyj funkcji LEWY ( LEWY(C1;1) np.) a potem użyj licz.jeżeli(ZAKRES;"K") |
Mam pewną galerię w simpleviewerze i chcę parę zdjęć stamtąd sobie zapisać... jak to zrobić ? wszystko jest we flashu rzecz jasna... .
|
Mam adres email nadawcy. Potrzebuję namierzyć go. Czyli np znaleźć jego profil na fb czy nk. Nie mam niecnych planów, ale potrzebuję dowiedzieć się kim ów gość jest. Znacie jakąś metodę, która pomoże znaleźć człowieka po jego adresie email? Oczywiście poza wpisaniem adresu do googli czy wyszukiwarki na fb.
Jest na forum jakiś użytkownik iPoda Shuffle? Urządzenie nie ma żadnego ekranu, tak? Możliwe jest zatem tylko słuchanie wszystkich utworów czy można sobie normalnie na kompie utworzyć kilka list i słuchać później już tylko tej wybranej? Odpowiedź może być na priva |
Pisał ktoś kiedyś z Was na studiach taką pracę o zarządzaniu pracownikami w danej firmie czy system motywacyjny w wybranej firmie. Jak tak i ma tą pracę to chętnie odkupię bo nie mam czasu na pisanie :)
|
Cytat:
A jakiej generacji masz tego toucha ? Jak ten nowszy z wifi to jest mozliwość zainstalowania programu który wyszukuje pirackie gry itp więc filmy też sie da pobrać ale po zainstalowaniu wtyczki do safari download pluigin. Ja na iphonie normalnie ściągam filmy z rpidshara i bezposrednio je ogladam na telefonie bądź wrzucam na komputer. |
Wie ktoś po jakim czasie gry wygasa karta zawodnika ? i czy można wtedy wyrobić nową ?
|
wieczor chyba po pol roku bez gry o pkt (przynajmniej w juniorach) ale nie jestem pewien, a wtedy w nowym klubie nowa wyrabiasz chyba
|
HKS ma zgodę z Koroną? jeśli tak to od kiedy?
|
Cytat:
|
http://i53.tinypic.com/2u9ina8.jpg
Sektor gości na amice to 2, prawda? |
Poleci ktoś dobre, tanie hantle??:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl