Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

FevPL 16.05.2011 15:26

Ciekawy artykuł na weszło: http://www.weszlo.com/news/6880
Jeśli oni zdążą w 3 tygodnie to my powinniśmy bez problemu wszystko w 3 dni.

anthony09 16.05.2011 15:35

To jest paranoja !! Aż mnie coś strzela jak w podświadomości nie mogę przyjechać na Wisełkę na mecz z Polonią gdzie zamiast zobaczyć cały stadion to będę widział znowu puste trybuny i tego "okrąglaka" + asfalt ;]

jaszczur90 16.05.2011 17:17

Szczerze mówiąc teraz wszystko zależy od samego klubu. Się okaże, czy klub chce zarobić na 4 trybunach nie podnosząc cen zbytnio czy jednak zostać na elimki z dwoma trybunami i wygórować ceny . Wg mnie klub powinien zaskarżyć miasto do sądu za spowodowanie długofalowych strat finansowych ( nawet jeśli nie ma to sensu to przynajmniej zrobić szum medialny ) , a także powinien wpaść NIK i zbadać wszystkie papiery.

anthony09 16.05.2011 18:46

Stadion nie jest budowany za pieniądze Wisły, Miasto aż nadto jest wyrozumiałe że "wypożycza" nam te 2 trybuny i myśli sobie, jeżeli nie pasuje to "won" szukajcie sobie lepszego miejsca !

CH. 16.05.2011 18:58

to miasto jest postawione pod ścianą bo tylko Wisła może i tylko ją stać na rozgrywanie tam meczów
jeśli nie Wisła to będzie stał pusty i przynosił milionowe straty, oczywiście teraz klub nic nie może zrobić aż do zakończenia prac bo miasto będzie robić po złości, wielu rzeczy nie wykonywa itp, ale po wszystkim to Wisła będzie decydującą stroną i mam nadzieje że to wykorzystają (przede wszystkim podczas negocjacji ile Wisła ma płacić za wynajem, trzeba zbić z ceny i to 3krotnie) także oni sobie nic nie myślą bo wiedzą że bez Wisły poleci lawina mieszkańców na nich że wybudowali kolosa za ponad pół miliarda złotych i stoi pusty

orzeu 16.05.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FevPL (Post 1094602)
Ciekawy artykuł na weszło: http://www.weszlo.com/news/6880
Jeśli oni zdążą w 3 tygodnie to my powinniśmy bez problemu wszystko w 3 dni.

krzeselka i murawa bez problemu jest do zrobienia w 3 tygodnie. jeden sektor krzeselek to pol dnia roboty.

Karherop 16.05.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1094736)
krzeselka i murawa bez problemu jest do zrobienia w 3 tygodnie. jeden sektor krzeselek to pol dnia roboty.


a co samymi krzesełkami kibic żyje ?

wnętrza są w 5 razy gorszym stanie niż to co jest na Wiśle , ale i tak sądzę że jakimś cudem wyrobią się z prowizorką na czerwiec

przekleństwem naszej budowy jest to że "nigdzie nam się nie śpieszy " , nie ma niestety ciśnienia na skończenie budowy i pewnym osobom opłaca się przeciagająca budowa...

sevenheaven 16.05.2011 20:31

właśnie na nsport pokazywali wembley i szatnie, gdzie przeważnie rep. Anglii się przebiera, a teraz w finale Barcelona będzie
czemu o tym pisze .. była sprawa sufitu, a raczej jego brak u nas, bo niby byłby za nisko ..
dziennikarz ten nie był wcale tani wysoki a sufit na prawdę nie był wysoko nad jego głową, myślę, że u nas byłoby podobnie
DLA CHCĄCEGO ..

nie wiem jakby ktoś znalazł zdjęcie to mógłby wrzucić dla porównania

kamilSKMK 16.05.2011 21:08

Witam! Nie przegladam tego forum regularnie wiec z gory przepraszam jesli ten watek byl juz poruszany.Chcialem zapytac czy wiecie moze czy kiedykolwiek znikna te obrzydliwe szarosci z trybun? ( tzn beton) Przeciez to nie problem pomalowac go np na czerwono.Odrazu efekt wizualny bylby 100 x lepszy.Jesli nie da sie pomalowac to mozna zawiesic jakies poziome reklamy i jeszcze na tym dobrze zarobic. Z zewnatrz to samo!Fajne banery z zawodnikami czy reklamy sponsorow dalyby naprawde duzo. Tak jest zachowujac oczywiscie wszystkie proporcje np na Old Trafford

Pozdr

crazykaro 16.05.2011 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1094810)
właśnie na nsport pokazywali wembley i szatnie, gdzie przeważnie rep. Anglii się przebiera, a teraz w finale Barcelona będzie
czemu o tym pisze .. była sprawa sufitu, a raczej jego brak u nas, bo niby byłby za nisko ..
dziennikarz ten nie był wcale tani wysoki a sufit na prawdę nie był wysoko nad jego głową, myślę, że u nas byłoby podobnie
DLA CHCĄCEGO ..

nie wiem jakby ktoś znalazł zdjęcie to mógłby wrzucić dla porównania

A co to za problem że sufitu nie ma? W obecnej szatni piłkarzy też nie ma i nic w tym złego nie widzę. Szatnia to nie jest pokój konferencyjny czy restauracja że ma się pięknie prezentować.

zloty1906 17.05.2011 09:59

Wczoraj w Radio Kraków była krótka wypowiedź p. Bartlewicza, rzecznika prasowego ZIKiT odnośnie oddania całości stadionu.Oczywiście nie chciał już mówić o terminach jednak stwierdził że ciężko będzie zdążyć na lipiec ponieważ trzeba zaprojektować !!! i wykonać instalację oddymiania o której w tym wątku wielokrotnie pisaliście. Pieprzył coś o zmianie przepisów ppoż tłumacząc dlaczego to jeszcze nie zostało wykonane.

Tak że nie liczyłbym na szybkie oddanie pozostałych trybun.

PAC 17.05.2011 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloty1906 (Post 1094975)
Wczoraj w Radio Kraków była krótka wypowiedź p. Bartlewicza, rzecznika prasowego ZIKiT odnośnie oddania całości stadionu.Oczywiście nie chciał już mówić o terminach jednak stwierdził że ciężko będzie zdążyć na lipiec ponieważ trzeba zaprojektować !!! i wykonać instalację oddymiania o której w tym wątku wielokrotnie pisaliście. Pieprzył coś o zmianie przepisów ppoż tłumacząc dlaczego to jeszcze nie zostało wykonane.

Tak że nie liczyłbym na szybkie oddanie pozostałych trybun.

Z tym system oddymiania to chodzi chyba o trybunę zachodnia bo ktoś kiedyś o tymi pisał i ona na pewno na lipiec nie będzie gotowa. Natomiast na trybunie północnej do zrobienia są podobno tylko drogi dojścia bo w innym razie straż pożarna by jej nie odbierała.

rav 17.05.2011 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1094848)
A co to za problem że sufitu nie ma? W obecnej szatni piłkarzy też nie ma i nic w tym złego nie widzę. Szatnia to nie jest pokój konferencyjny czy restauracja że ma się pięknie prezentować.

Podczas tourów po stadionie szatnia jest jednym z odwiedzanych miejsc, stąd wypadałoby, żeby prezentowała się przyzwoicie.

Arapaho 17.05.2011 13:17

Z źródeł dobrze poinformowanych mogę niestety potwierdzić że oddanie wszystkich trybun planowane jest faktycznie na początek września." Planowane" więc wcale nie ma żadnej pewności że będzie zrobione na ten termin. Z tego co wiem problem jest z projektem oddymiania zachodniej, zanim go zrobią i uzgodnia ze Strażą Pożarną trochę minie, później zamówienie urządzeń to min.kilka tygodni (trzeba pamietać że fabryki w Europie- głównie Włochy i Francja zwykle mają w wakacje miesiąc przestoju)+ czas montażu i odbiory kolejne kilka tygodni.
Północna prawdopodobnie bedzie na lipiec.Więc najprawdopodobniej (bo głowy nie dam że i ona bedzie) zaczynamy walkę o LM przy 3 trybunach!
Proponuje zamknać już ten temat - przynajmniej w kwestii stadionu- bo nasze płacze na forum i tak nic nie zmienią. Czas na działanie był. Teraz sobie można iść na browar i pogadać o czymś innym

KoPer 17.05.2011 13:54

na stornie GW jest o wszystkich polskich stadionach jakie powstały i powstają.

Przy stadionie Wisły:

Stan obiektu Wisły: w budowie. Inwestycja trwa już siódmy rok, kolejne trybuny są oddawane sukcesywnie. Choć oficjalnej daty zakończenia budowy nie ma, to wszystko wskazuje, że nastąpi to w tym roku. Szacunki wskazują na wrzesień. Miasto wyłoży w sumie 550 mln. Na razie na trybunach może zasiąść 18281 osób, a ostatecznie Stadion Miejski im. Henryka Reymana - bo taką oficjalną nazwę nosi obiekt Wisły - będzie miał 33268 miejsc.

PAC 17.05.2011 14:06

Ciekawe jak to będzie z sektorem gości na nowy sezon jeżeli zachodniej nie oddadzą a młyn wróci na północną. dalej ich nie będą wpuszczać?

szprotson 17.05.2011 14:10

sektor gości znając zycie..jakiś 2013

PAC 17.05.2011 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1095093)
sektor gości znając zycie..jakiś 2013

W pucharach gości i tak musimy wpuszczać.

Donki 17.05.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1095096)
W pucharach gości i tak musimy wpuszczać.

Jednak puchar a liga to duża róznica.

Tenzen 17.05.2011 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1094736)
krzeselka i murawa bez problemu jest do zrobienia w 3 tygodnie. jeden sektor krzeselek to pol dnia roboty.

A nawet i gdyby skończyli cały stadion w 100% dzisiaj to i tak nie wyrobią się w 3 tygodnie z odbiorami i wszystkimi pozwoleniami.

PAC 17.05.2011 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1095100)
Jednak puchar a liga to duża róznica.

Oczywiście ale muszą ich gdzieś posadzić nawet na te parę meczy.

szprotson 17.05.2011 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1095096)
W pucharach gości i tak musimy wpuszczać.

Będziemy ich wpuszczać w maliny, tak jak oni nas w ostatnich 2 sezonach

Ivory1906 17.05.2011 19:05

Czy ja dobrze zauwazylem ze wejscie do pomieszczenia gdzie sa rzeczy do pielegnacji murawy zostalo zamurowane ? :P czy tylko mnie oczy myla ?

kriswisla 17.05.2011 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 1095275)
Czy ja dobrze zauwazylem ze wejscie do pomieszczenia gdzie sa rzeczy do pielegnacji murawy zostalo zamurowane ? :P czy tylko mnie oczy myla ?

gdzies ty to wypaczył

Ivory1906 17.05.2011 19:21

Na meczu :P Don Kriswisla ;] moze to tylko zludzenie ale osoba na stadiony.net tez to zauwazyly ;] a dwa zamiast wypaczył to wypatrzył :D :D :P

anthony09 17.05.2011 19:24

7 lat ... paranoja! Brawo !! Jeszcze raz brawo Majcher !! I to jest Kraków ... rozumiem gdzieś w Bytomiu, w Katowicach, Białymstoku itp. ale w Krakowie ?? Toż to jest strzał w kolano ... toż to jest parodia niczym Brat Pit chodzący w wiejskich filcokach... Jeszcze dodatkowym minusem jest to, że jeden stadion Miasto wybudowało i wie jak należy budować takie stadiony, ma to doświadczenie.
Nie podawanie terminu to tak samo głupota, ja bym proponował zrobić jakąś manifestację pod Majchra urzędem tak aby odpowiedział za wszystkie błędy na konkretnej konferencji kilkugodzinnej. Do tego dodałbym kilka interpelacji tak aby mógł się do tego przygotować w połowie (pokazać dokumenty), a w połowie nie.

kriswisla 17.05.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 1095286)
Na meczu :P Don Kriswisla ;] moze to tylko zludzenie ale osoba na stadiony.net tez to zauwazyly ;] a dwa zamiast wypaczył to wypatrzył :D :D :P

nie bądz taki:>:>do przodu,bo jak wpadnę na chatę to zrobię porządek:-P:-P:-P a na zdjeciach nigdzie tego nie widze

Eternit 17.05.2011 19:32

A wracając do sektora gości to wiadomo gdzie on ma być zlokalizowany? Tak jak było na G5?

kriswisla 17.05.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1095291)
A wracając do sektora gości to wiadomo gdzie on ma być zlokalizowany? Tak jak było na G5?

no chyba tak bo rodzinny ma byc ponoć na F:-D

kornd 17.05.2011 20:21

Zauważyliście że już od 2 tygodni nie ma nowej galerii z budowy na oficjalnej? Pewnie nie widać za bardzo postępu prac to i fotografowie odpuścili.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl