Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Karherop 01.07.2025 12:36

https://gazetakrakowska.pl/kolejny-t.../c2p2-27739513

Czyli Darijo Grujicic już praktycznie oficjalnie.

I raczej nie sciagamy gościa na ławkę.

wolfy 01.07.2025 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1649093)
https://gazetakrakowska.pl/kolejny-t.../c2p2-27739513

Czyli Darijo Grujicic już praktycznie oficjalnie.

I raczej nie sciagamy gościa na ławkę.

Ja bym nie był taki pewny że nie na ławkę, w ostatnim sezonie mało grał.
Ale zmienników też nam niezbędnie potrzeba, bo taki Łasicki może się nie wstrzelić swoim okienkiem między kontuzjami kolana w moment kiedy akurat będzie potrzebny.

Karherop 01.07.2025 13:12

I dla Kutwy i dla Colleya lewa noga nie była prowadząca, wiec uważam że akurat ten Austriak ma atut ktory może dawać lepsze opcje w wyprowadzaniu + jednak mozna o nim przeczytać że przynajmniej jak jeszcze gral w Austrii to bronil solidnie.

Tyle teorii.

Zapewne i tak większość sezonu będzie skład ustalal sztab medyczny

Patryko 01.07.2025 13:17

Skucha w jego krótkiej charakterystyce mówi, że w miarę solidny, z dobrymi warunkami fizycznymi, ale niestety mało dynamiczny i słaby w grze w powietrzu :/

Wyjdzie w praniu, mam nadzieję, że gorszy od Biedrzyckiego nie będzie.

Karherop 01.07.2025 13:48

Gre w powietrzu opanowuje sie latami (albo raczej poprawia sie wraz z doświadczeniem) + skala trudności ligi byla inna.

Natomiast brak gry + kontuzje powoduja ze oczekiwania powinny być raczej niskie. Raczej takie przyrownujace poziomem do Mehremicia z lat 2021-2022

leszekpw 01.07.2025 15:29

Jak na nasze warunki bardzo dobry transfer. Przede wszystkim obcokrajowiec, a nie w większości przypadków polski szrot.

crux.a 01.07.2025 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1649056)
Gwarantuję Ci że go nie sprzedamy :haha:

Oczywiście, że sprzedamy Dudę. Feddek go kupi.

krysztal 01.07.2025 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1649096)
Skucha w jego krótkiej charakterystyce mówi, że w miarę solidny, z dobrymi warunkami fizycznymi, ale niestety mało dynamiczny i słaby w grze w powietrzu :/

Wyjdzie w praniu, mam nadzieję, że gorszy od Biedrzyckiego nie będzie.

Pasuje do nas idealnie.

wolfy 01.07.2025 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1649099)
Oczywiście, że sprzedamy Dudę. Feddek go kupi.

Aż tyle teraz płacą w TVP w stanie likwidacji?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1649096)
Skucha w jego krótkiej charakterystyce mówi, że w miarę solidny, z dobrymi warunkami fizycznymi, ale niestety mało dynamiczny i słaby w grze w powietrzu :/

Wyjdzie w praniu, mam nadzieję, że gorszy od Biedrzyckiego nie będzie.

Trzeba też brać poprawkę na pierwszą ligę, to inny poziom niż Eredivisie. Zobaczymy jak tu się wpasuje.
To będzie prawdziwy wyczyn jak okaże się gorszy od Biedrzyckiego.

emjot 04.07.2025 11:50

jest plotka (x vel twitter) że interesujemy się https://www.transfermarkt.pl/ervin-o...spieler/531599

Ervin Ormic, Austriak
def pom bez klubu, ostatnio Wolfsberger, wcześniej m.in. Juventus, SV Ried

Arked 04.07.2025 11:54

Wygląda nieźle w liczbach i nawet nie jest karłem. Ale nie uwierzę, póki nie zobaczę.

OnizukaTSW 04.07.2025 12:13

Nie ma szans żeby przyszedł, najprawdopodobniej idzie do Partizana Belgrad

Patryko 04.07.2025 12:38

Dużo tam sobie w tej Austrii nie pograł, ale też mocna drużyna, konkurencja ogromna.

Na oko jest poza naszym zasięgiem, ale może się miło zaskoczymy.

Karherop 04.07.2025 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1649232)
jest plotka (x vel twitter) że interesujemy się https://www.transfermarkt.pl/ervin-o...spieler/531599

Ervin Ormic, Austriak
def pom bez klubu, ostatnio Wolfsberger, wcześniej m.in. Juventus, SV Ried

To jakiś random napisal, szkoda to nawet analizować

emjot 04.07.2025 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1649237)
To jakiś random napisal, szkoda to nawet analizować

random nie random
plota jest a o to chyba chodzi w temacie "plotki"

Szneka 06.07.2025 19:06

do wzięcia jest Luis Fernandez . jakby za niewielkie pieniądze chciał pograć? co Wy na to?

Patryko 06.07.2025 19:34

W tym momencie to już jest wrak piłkarza.

Watts 06.07.2025 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1649275)
do wzięcia jest Luis Fernandez . jakby za niewielkie pieniądze chciał pograć? co Wy na to?

https://i.postimg.cc/T1m8kw2z/image.png

Szneka 06.07.2025 19:42

czyli Fernandez bye bye

Patryko 06.07.2025 20:07

Jako opcja ultra awaryjna na wypadek odejścia Rodado mógłby być, o ile zgodziłby się na jakiś śmiesznie niski kontrakt z bonusami za gole/asysty, ale to się po prostu nie stanie.

wolfy 06.07.2025 21:01

No chyba sobie jaja robicie z Fernandezem teraz...

Patryko 06.07.2025 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1649280)
No chyba sobie jaja robicie z Fernandezem teraz...

Wszyscy wiemy, że stracił w zasadzie ostatnie 2 lata, ze zdrowiem też nie było u niego różowo, ale można:

1. gruntownie przebadać kolana
2. zobaczyć w jakiej jest formie fizycznej
3. zaproponować ultra niski kontrakt z bonusami za liczby w kanadyjce
4. jeśli zgodzi się na punkty 1-3, to jakaś tam opcja awaryjna w przypadku utraty Rodado jest

Szanse na takie rozwiązanie są i tak w okolicach promila ;)

DeadOrAlive 06.07.2025 21:22

Szanujmy się, proszę.

Patryko 06.07.2025 21:27

https://www.goal.pl/1-liga/wiemy-ile...kow-nasz-news/

Niby dają okrągłą bańkę za Dudę. Myślę, że można wycisnąć nieco więcej (400-500k euro).

gizmowisla 06.07.2025 21:51

niby jak klub z ekstraklasy chcialby Dude ????? przeciez wedlug wielu pi..z.d krzyczacych na SB to Kacper jest tragicznie beznadziejny

doktor granat 06.07.2025 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1649283)
https://www.goal.pl/1-liga/wiemy-ile...kow-nasz-news/

Niby dają okrągłą bańkę za Dudę. Myślę, że można wycisnąć nieco więcej (400-500k euro).

Na weszło jest jeszcze (zapewne bzdura), że oferta GKS to było 600-800 tys euro. Zupełnie nie wierzę w takie kwoty ze strony niebogatego klubu.

Arked 06.07.2025 22:04

Kupili już Kowalczyka za 1 mln Euro. Sprzedali Repke za 700 tys. Wątpię, żeby chcieli dać za Dudę więcej niż połowe z tego co dostali za robiącego konkretne liczby Repke. Duda jest wart dla nas więcej w tym momencie niż ktokolwiek by chciał za niego zapłacić.

wolfy 06.07.2025 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1649283)
https://www.goal.pl/1-liga/wiemy-ile...kow-nasz-news/

Niby dają okrągłą bańkę za Dudę. Myślę, że można wycisnąć nieco więcej (400-500k euro).

Dwa miliony złotych? Chyba w snach.
Sprzedawać, Panie, zanim się rozmyślą!

Myślę że dają maks 200 tys. co i tak jest niezłą ofertą za kurdupla bez liczb w pierwszej lidze. Bądźmy realistami.
Mamy gigantyczne długi, za milion złotych można 2/3 zaległości za stadion spłacić.

Chyba że ktoś naprawdę wierzy że w tym sezonie to Duda już na pewno odpali i sprzedamy go za miliony.

Skawa Wadowice 07.07.2025 06:39

tu nie chodzi o to, że Dude można sprzedać. Tu chodzi o to, że i tak za niego trzeba bedzie sprowadzić kogoś. Sezon pokazał, że srodek pola mielismy szklany. A Igbekeme nie ma juz.

wolfy 07.07.2025 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1649302)
tu nie chodzi o to, że Dude można sprzedać. Tu chodzi o to, że i tak za niego trzeba bedzie sprowadzić kogoś. Sezon pokazał, że srodek pola mielismy szklany. A Igbekeme nie ma juz.

Duda nie nadaje się do środka pola. A sprowadzimy za niego - tak jak na inne pozycje - kogoś za 0 euro, 0 złotych.
Nie sądzę żeby akurat to było problemem.

Markus 07.07.2025 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1649291)

Chyba że ktoś naprawdę wierzy że w tym sezonie to Duda już na pewno odpali i sprzedamy go za miliony.

Takich delikwentów u nas nigdy nie brakowało i dalej brakować nie będzie. I żaden Sukiennicki, Brud, Starzyński, Dziedzic, Mlyniski, Plewka czy inny Krzyżanowski niczego ich nigdy nie nauczą.:evil:

Jaroo1 07.07.2025 08:38

Nawet dla takich biedaków jak my, milion złotych w piłce nożnej to jest dzisiaj nic. Wiele nam to w niczym nie pomoże a stracimy gracza, który jako tako może być do podstawy, jest cienki, nigdzie stąd nie ucieknie więc może grać latami w Wiśle. Za grosze go sprzedamy i później będziemy szukać co sezon i przepłacać za różne postaci...

leszekpw 07.07.2025 09:07

Idealnie byloby sprzedać wiecznie niespełniony talent Dudę. Przecież mamy w odwodzie jeszcze większy talent Sukiennickiego.

wolfy 07.07.2025 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1649324)
Idealnie byloby sprzedać wiecznie niespełniony talent Dudę. Przecież mamy w odwodzie jeszcze większy talent Sukiennickiego.

Dokładnie. Duda blokuje rozwój Sukiennickiego i Staszaka :>
Makao i po Makale. Z odklejeńcami trzeba w ich języku :-)

@Jaroo1 - dla biedaków takich jak My milion złotych to jest zastrzyk gotówki pozwalający funkcjonować miesiąc. Tobie się chyba realia pomyliły, nie jesteśmy Wisłą z początku Cupiała ani Wieczystą, czy innym Śląskiem utrzymywanym z pieniędzy podatników.
Milion złotych to 2/3 zaległości za stadion. Chyba że wierzysz w manewr Królewskiego z umorzeniem :haha:

stary dziad 07.07.2025 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1649318)
Nawet dla takich biedaków jak my, milion złotych w piłce nożnej to jest dzisiaj nic.

No niby tak ale słuchałem ostatnio Prezeska i mówił, że ten Antonik z Miedzi w zasadzie już był w Wiśle ale... pojawił się problem aby zapłacić kwotę odstępnego :D

wolfy 07.07.2025 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1649336)
No niby tak ale słuchałem ostatnio Prezeska i mówił, że ten Antonik z Miedzi w zasadzie już był w Wiśle ale... pojawił się problem aby zapłacić kwotę odstępnego :D

Panie, jakie odstępne za Antonika? Nas niedługo odsetki od długu zabiją!

stary dziad 07.07.2025 12:54

Nie ma już problemu z piniędzmi.
Bo mamy Moore'a !

swiety37 07.07.2025 13:40

Murem za Moorem ;)

Patryko 09.07.2025 12:52

Skoro Angel może w każdej chwili odejść, to może warto zajrzeć do jego poprzedniego klubu i zerknąć na tego zawodnika?

https://www.transfermarkt.pl/davo/le.../0?saison=2024

Środkowy napastnik, 25 lat we wrześniu, spoko statystyki.

pepe72 10.07.2025 15:01

Ruben Orgeira ujawnił nazwisko zawodnika, który może zasilić Białą Gwiazdę na wypadek odejścia Rodado. Jest nim Raul Alcaina (2000).
https://www.transfermarkt.pl/raul-al...spieler/611172

Ostatnio 24-latek był wypożyczony na trzeci poziom rozgrywkowy w Hiszpanii, gdzie grał dla Realu Murcia. Sezon 2024/2025 zakończył z trzema trafieniami na koncie. On sam ma być zainteresowany przenosinami do Wisły Kraków. Jest związany z Deportivo La Coruna umową do 2026 roku, zatem w grę wchodziłby najprawdopodobniej transfer definitywny.

https://www.goal.pl/transfery/wisla-...-raul-alcaina/

Angel przed przejściem do nas miał 7 bramek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl