![]() |
https://gazetakrakowska.pl/kolejny-t.../c2p2-27739513
Czyli Darijo Grujicic już praktycznie oficjalnie. I raczej nie sciagamy gościa na ławkę. |
Cytat:
Ale zmienników też nam niezbędnie potrzeba, bo taki Łasicki może się nie wstrzelić swoim okienkiem między kontuzjami kolana w moment kiedy akurat będzie potrzebny. |
I dla Kutwy i dla Colleya lewa noga nie była prowadząca, wiec uważam że akurat ten Austriak ma atut ktory może dawać lepsze opcje w wyprowadzaniu + jednak mozna o nim przeczytać że przynajmniej jak jeszcze gral w Austrii to bronil solidnie.
Tyle teorii. Zapewne i tak większość sezonu będzie skład ustalal sztab medyczny |
Skucha w jego krótkiej charakterystyce mówi, że w miarę solidny, z dobrymi warunkami fizycznymi, ale niestety mało dynamiczny i słaby w grze w powietrzu :/
Wyjdzie w praniu, mam nadzieję, że gorszy od Biedrzyckiego nie będzie. |
Gre w powietrzu opanowuje sie latami (albo raczej poprawia sie wraz z doświadczeniem) + skala trudności ligi byla inna.
Natomiast brak gry + kontuzje powoduja ze oczekiwania powinny być raczej niskie. Raczej takie przyrownujace poziomem do Mehremicia z lat 2021-2022 |
Jak na nasze warunki bardzo dobry transfer. Przede wszystkim obcokrajowiec, a nie w większości przypadków polski szrot.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
To będzie prawdziwy wyczyn jak okaże się gorszy od Biedrzyckiego. |
jest plotka (x vel twitter) że interesujemy się https://www.transfermarkt.pl/ervin-o...spieler/531599
Ervin Ormic, Austriak def pom bez klubu, ostatnio Wolfsberger, wcześniej m.in. Juventus, SV Ried |
Wygląda nieźle w liczbach i nawet nie jest karłem. Ale nie uwierzę, póki nie zobaczę.
|
Nie ma szans żeby przyszedł, najprawdopodobniej idzie do Partizana Belgrad
|
Dużo tam sobie w tej Austrii nie pograł, ale też mocna drużyna, konkurencja ogromna.
Na oko jest poza naszym zasięgiem, ale może się miło zaskoczymy. |
Cytat:
|
Cytat:
plota jest a o to chyba chodzi w temacie "plotki" |
do wzięcia jest Luis Fernandez . jakby za niewielkie pieniądze chciał pograć? co Wy na to?
|
W tym momencie to już jest wrak piłkarza.
|
Cytat:
|
czyli Fernandez bye bye
|
Jako opcja ultra awaryjna na wypadek odejścia Rodado mógłby być, o ile zgodziłby się na jakiś śmiesznie niski kontrakt z bonusami za gole/asysty, ale to się po prostu nie stanie.
|
No chyba sobie jaja robicie z Fernandezem teraz...
|
Cytat:
1. gruntownie przebadać kolana 2. zobaczyć w jakiej jest formie fizycznej 3. zaproponować ultra niski kontrakt z bonusami za liczby w kanadyjce 4. jeśli zgodzi się na punkty 1-3, to jakaś tam opcja awaryjna w przypadku utraty Rodado jest Szanse na takie rozwiązanie są i tak w okolicach promila ;) |
Szanujmy się, proszę.
|
https://www.goal.pl/1-liga/wiemy-ile...kow-nasz-news/
Niby dają okrągłą bańkę za Dudę. Myślę, że można wycisnąć nieco więcej (400-500k euro). |
niby jak klub z ekstraklasy chcialby Dude ????? przeciez wedlug wielu pi..z.d krzyczacych na SB to Kacper jest tragicznie beznadziejny
|
Cytat:
|
Kupili już Kowalczyka za 1 mln Euro. Sprzedali Repke za 700 tys. Wątpię, żeby chcieli dać za Dudę więcej niż połowe z tego co dostali za robiącego konkretne liczby Repke. Duda jest wart dla nas więcej w tym momencie niż ktokolwiek by chciał za niego zapłacić.
|
Cytat:
Sprzedawać, Panie, zanim się rozmyślą! Myślę że dają maks 200 tys. co i tak jest niezłą ofertą za kurdupla bez liczb w pierwszej lidze. Bądźmy realistami. Mamy gigantyczne długi, za milion złotych można 2/3 zaległości za stadion spłacić. Chyba że ktoś naprawdę wierzy że w tym sezonie to Duda już na pewno odpali i sprzedamy go za miliony. |
tu nie chodzi o to, że Dude można sprzedać. Tu chodzi o to, że i tak za niego trzeba bedzie sprowadzić kogoś. Sezon pokazał, że srodek pola mielismy szklany. A Igbekeme nie ma juz.
|
Cytat:
Nie sądzę żeby akurat to było problemem. |
Cytat:
|
Nawet dla takich biedaków jak my, milion złotych w piłce nożnej to jest dzisiaj nic. Wiele nam to w niczym nie pomoże a stracimy gracza, który jako tako może być do podstawy, jest cienki, nigdzie stąd nie ucieknie więc może grać latami w Wiśle. Za grosze go sprzedamy i później będziemy szukać co sezon i przepłacać za różne postaci...
|
Idealnie byloby sprzedać wiecznie niespełniony talent Dudę. Przecież mamy w odwodzie jeszcze większy talent Sukiennickiego.
|
Cytat:
Makao i po Makale. Z odklejeńcami trzeba w ich języku :-) @Jaroo1 - dla biedaków takich jak My milion złotych to jest zastrzyk gotówki pozwalający funkcjonować miesiąc. Tobie się chyba realia pomyliły, nie jesteśmy Wisłą z początku Cupiała ani Wieczystą, czy innym Śląskiem utrzymywanym z pieniędzy podatników. Milion złotych to 2/3 zaległości za stadion. Chyba że wierzysz w manewr Królewskiego z umorzeniem :haha: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma już problemu z piniędzmi.
Bo mamy Moore'a ! |
Murem za Moorem ;)
|
Skoro Angel może w każdej chwili odejść, to może warto zajrzeć do jego poprzedniego klubu i zerknąć na tego zawodnika?
https://www.transfermarkt.pl/davo/le.../0?saison=2024 Środkowy napastnik, 25 lat we wrześniu, spoko statystyki. |
Ruben Orgeira ujawnił nazwisko zawodnika, który może zasilić Białą Gwiazdę na wypadek odejścia Rodado. Jest nim Raul Alcaina (2000).
https://www.transfermarkt.pl/raul-al...spieler/611172 Ostatnio 24-latek był wypożyczony na trzeci poziom rozgrywkowy w Hiszpanii, gdzie grał dla Realu Murcia. Sezon 2024/2025 zakończył z trzema trafieniami na koncie. On sam ma być zainteresowany przenosinami do Wisły Kraków. Jest związany z Deportivo La Coruna umową do 2026 roku, zatem w grę wchodziłby najprawdopodobniej transfer definitywny. https://www.goal.pl/transfery/wisla-...-raul-alcaina/ Angel przed przejściem do nas miał 7 bramek. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl