Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

krzysiek92 07.12.2011 00:12

jest możliwa zamówienia biletów do kina (Cinema City) na zasadzie "talonu" tzn. ja płacę za 2 osoby a one już sobie wybierają termin seansu i całą resztę (coś na zasadzie kart upominkowych w sklepach)..

maTyS. 07.12.2011 10:36

konfigurowałem wczoraj pocztę na outlooku i usunąłem tamto konto , wchodzą teraz na wp.pl na pocztę nie mam żadnych wiadomości.. da się je jakoś przywrócić ? miałem tam ważne maile itp..

kangurekm 07.12.2011 14:16

Ile centymetrów w klacie ma niebieski trykot Wisełki z poprzedniego sezonu (rozmiar L , firma Adidas)?

DominoForza 07.12.2011 15:33

polecicie mi jakies kwatery / domek do wynajecia na sylwka Bukowina , Bialka , ok Zakopower , na necie jest w .... ale nie wie co wybrac ,nie musi byc w chvj wypasiony i drogi ;]

krzysiek92 07.12.2011 15:44

nie za późno już na ogarnianie sylwa w górach? wątpie, że znajdziesz coś sensownego..

Marcin_fan 07.12.2011 15:57

ze znajomymi rozkminiałem sylwka w górach ( Zakopane ) jakoś w połowie Listopada i to już było za późno. Stanęło na jakiejś miejscowości koło Zakopanego :/ Prawda jest taka że na sylwestra domek/kwatere trzeba już zamawiać w wakacje..

DominoForza 07.12.2011 16:19

eee z tego co sie dowiedzialem to slabo kreci sie w tym roku sylwek w gorach ,male zainteresowanie ,jest od chuja ofert tylko szukam czegos sprawdzonego

pytalem o konktrety

Zola 07.12.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 1199416)
jest możliwa zamówienia biletów do kina (Cinema City) na zasadzie "talonu" tzn. ja płacę za 2 osoby a one już sobie wybierają termin seansu i całą resztę (coś na zasadzie kart upominkowych w sklepach)..

wiem, ze na Allegro czesto sprzedaja VOUCHERY do Cinema City (tj wlasnie na zasadzie takiego "talonu"). A czy w kasach CC takie cos jest dostepne - nie mam pojecia, zadzwon - zapytaj :)

Żmijka 07.12.2011 17:24

Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.

Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie;)). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect ;)

Ktoś, coś poleci?

Ploughmanson 07.12.2011 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1199520)
Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.

Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie;)). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect ;)

Ktoś, coś poleci?

eKonto - mBank

Awe 07.12.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1199520)
Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.

Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie;)). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect ;)

Ktoś, coś poleci?

Przyjrzyj się temu: http://getinonline.pl/konto_skarbonkowe
Nie zagłębiałem się na razie jakoś bardziej w to konto (sam szukam czegoś takiego jak Ty) ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. W mBanku płaci się za kartę jeśli miesięcznie nie wydasz jakiejś tam kwoty.

Zola 07.12.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1199305)
Mam pytanko:
1. czy certyfikat ukonczenia szkolenia, PLATNEGO ("warsztaty menedzerskie - kierowanie zespolem"), ale nie z MEN ani EFS, tylko z firmy zajmujacej sie szkoleniami branzowymi (jest ta firma wpisana do Rejestru) - moze byc przydatny w dalszej "karierze"? :) Chodzi o to, czy pracodawcy takie certfikaty tez "akceptuja", czy tylko te z UE, itp?
2. Potrzebuje info (wujek google nie poratowal :( ) nt: * główne obszary koncentracji kaczek, co ogranicza ich chów, + wyjasnienie ich koncentracji (czyli dlacego akurat w danym rejonie jest ich najwiecej)

HELP !

Podbijam na nową, help !

DrewniaQ 07.12.2011 21:19

Poszukuję Cracka, lub całości do ściągnięcia: AVID Media Composer, od wersji 5. Ciężko znaleźć.

Don Donson 07.12.2011 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1199305)
Mam pytanko:
1. czy certyfikat ukonczenia szkolenia, PLATNEGO ("warsztaty menedzerskie - kierowanie zespolem"), ale nie z MEN ani EFS, tylko z firmy zajmujacej sie szkoleniami branzowymi (jest ta firma wpisana do Rejestru) - moze byc przydatny w dalszej "karierze"? :) Chodzi o to, czy pracodawcy takie certfikaty tez "akceptuja", czy tylko te z UE, itp?

HELP !

Napiszę tak.
Zależy jaka branża będzie Cię interesować.
Generalnie w branży finansowej dla kierowników stosowane są złożone metody rekrutacji - assessment center najczęściej i to trenerzy decydują kogo biorą. To co masz w papierach jest wówczas drugorzędne - ważne jak się zachowujesz, jakie masz predyspozycje, czy wykazujesz zdolności przywódcze, czy posiadasz umiejętność zarządzania ryzykiem, czasem, celami. Czy potrafisz rozwiązywać konflikty.
Teraz napiszę coś co nie do końca może Ci się spodobać. Nie znam nikogo kto dostał stanowisko kierownicze (przynajmniej w korporacjach jakich pracowałem) za to, że miał ukończony jakiś kurs.
Jak trafisz do dużej firmy to jak będą w Ciebie inwestować to trafisz na jakąś listę talentów i będą z Ciebie robić "international manager" - natomiast na etapie rekrutacji bądź sobą, bo potem to i tak wyjdzie.

Powodzenia.

L U Z N Y 07.12.2011 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1199542)
Przyjrzyj się temu: http://getinonline.pl/konto_skarbonkowe
Nie zagłębiałem się na razie jakoś bardziej w to konto (sam szukam czegoś takiego jak Ty) ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. W mBanku płaci się za kartę jeśli miesięcznie nie wydasz jakiejś tam kwoty.

Kwotę 100 zł bardzo łatwo osiągnąć, żeby nie płacić za kartę. Reszta opłat 0 zł :) mam od paru lat to konto i polecam

Dawid_TSW 07.12.2011 21:58

Gdzie w Krakowie jest jakiś najazd samochodowy, by móc sobie zobaczyć co tam się dzieje pod spodem?

nero 07.12.2011 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 1199416)
jest możliwa zamówienia biletów do kina (Cinema City) na zasadzie "talonu" tzn. ja płacę za 2 osoby a one już sobie wybierają termin seansu i całą resztę (coś na zasadzie kart upominkowych w sklepach)..

http://cinema-city.pl/index.php?module=news&id=1368

Aniołek_Wisła 07.12.2011 23:49

Witam . Chciałbym sie wybrac na jakis mecz reprezentacji , najlepiej W Warszawie , ale podobno do tego potrzebna jest karta kibica reprezentacji ... a wiec wie ktos jak ja wyrobic, ile kosztuje, ile czeka sie na wyrobienie i ogolnie takie rzeczy ... z gory dzieki za odp.

Manson33 08.12.2011 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 1199578)
Poszukuję Cracka, lub całości do ściągnięcia: AVID Media Composer, od wersji 5. Ciężko znaleźć.

Kod:

http://www.fileserve.com/file/anZjMQj/Avid.Media.Composer.5.5.3.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/EffCE9F/Avid.Media.Composer.5.5.3.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/aSD9hWh/Avid.Media.Composer.5.5.3.part3.rar

Kod:

http://rapidshare.com/files/279693554/AMCv5.5.3.part3.rar
http://rapidshare.com/files/326132160/AMCv5.5.3.part2.rar
http://rapidshare.com/files/850472217/AMCv5.5.3.part1.rar

Avid Media Composer 5.5.3 | 2.09 GB
Name: Avid Media Composer
Year: 2011
Platform: Windows XP/Vista/7
Language: english
Medicine: Activation Pack by V.R Team

Kod:

http://www.fileserve.com/file/sApCBDz/MDICMPSR.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/KmKYQNn/MDICMPSR.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/vafNjpb/MDICMPSR.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/jcayGnu/MDICMPSR.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/2UBQfuv/MDICMPSR.part5.rar

Avid Media Composer v5.5.4 | 2GB

Wszystkie linki działają.

nero 08.12.2011 18:20

Co to za flaga ? http://i863.photobucket.com/albums/a...flagi/06-1.jpg
Gościu sprzedawał na Allegro. Można ją gdzieś dostać?

PrzemooTSW 08.12.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aniołek_Wisła (Post 1199628)
Witam . Chciałbym sie wybrac na jakis mecz reprezentacji , najlepiej W Warszawie , ale podobno do tego potrzebna jest karta kibica reprezentacji ... a wiec wie ktos jak ja wyrobic, ile kosztuje, ile czeka sie na wyrobienie i ogolnie takie rzeczy ... z gory dzieki za odp.

32zł czeka się do mies
Bilet mozna nabyć i bez przynajmniej do tej pory można było.!

Grzegorz z Sanoka 08.12.2011 21:33

Gdzie tanio kupię te takie świeczki do tortów (?) co były ostatnio odpalane na koszu? :)

_ukoL 08.12.2011 21:58

Bracia i siostry!

Potrzebuję sensowne materiały dotyczące genezy nazw klubów Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk. O Wiśle znaleźć mogę w wiślackiej encyklopedii. Najlepiej jeszcze informacje dotyczące herbu. Poratujecie... :-)

Zola 08.12.2011 21:59

Potrzebuje info (wujek google nie poratowal :( ) nt: * główne obszary koncentracji kaczek, co ogranicza ich chów, + wyjasnienie ich koncentracji (czyli dlaczego akurat w danym rejonie jest ich najwiecej) ?

prisonka 08.12.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1199910)
Bracia i siostry!

Potrzebuję sensowne materiały dotyczące genezy nazw klubów Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk. O Wiśle znaleźć mogę w wiślackiej encyklopedii. Najlepiej jeszcze informacje dotyczące herbu. Poratujecie... :-)

http://slaskhistoria.w.interia.pl/wks_slask_wroclaw.htm
Znalazłam coś takiego. Ciekawa stronka, może Ci się przyda :)

Matijas 08.12.2011 22:19

Potrzebny naprawdę MOCNY doradca finansowy. Ktoś jest w stanie podrzucić kontakt?

dostuffca 08.12.2011 22:23

próbował ktoś z Was (najlepiej z sukcesem :) odpalić mecz online na smartfonie? jest to w ogóle możliwe?

GOalkeeper 08.12.2011 22:39

A był ktoś na sylwestrze studenckim w hotelu Forum?

podszywacz 08.12.2011 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1199928)
próbował ktoś z Was (najlepiej z sukcesem :) odpalić mecz online na smartfonie? jest to w ogóle możliwe?

Tak, oglądałem będąc w Chorwacji mecz Śląsk - Rapid na www.meczyki.pl . Trzeba tylko wybrać odpowiedni link bez wtyczek dla IE a potem ręcznie dopasować obraz do wielkości ekranu. HTC Desire HD.

szprotson 08.12.2011 23:46

jest tu moze jakis konsultant/sprzedawca z T-deMobile

wiślak 86 09.12.2011 12:26

Czy Groclin przyjeżdża dzisiaj do nas? Coś mi umknęło że dostali zakaz czy sami się ograniczyli?

Lacrima 09.12.2011 12:37

Nie przyjeżdżają. Bo... nie. Taka ich decyzja.

Żmijka 09.12.2011 13:04

Gdzie w Krakowie ... nadmucham balony helem? :D wiem że może to dziwne pytanie, ale zupełnie nie mam idei jak to zrobić. Takie zabawy zazwyczaj na festynach ect ale żadnego jutro nie kojaze ;)

dj_ibutti 09.12.2011 14:44

Kiedyś w Bonarce byli, tam koło Pizzy Hut, z balonami na hel. Nie wiem czy dalej są, bo dawno tam nie byłem - zapytaj Gordana :D

węgorz2 09.12.2011 15:08

witam mam zmieniony dekoder cyfry z sd na hd antena na balkonie 60 ,trzeba bedzie zmienic na 80 czy zda egzamin?

labtec 09.12.2011 16:14

jak doładować konto w orange na kartę ?

Nie chcę dzwonić nigdzie pod *500 tylko jakie cyferki / znaczki mają być przed kodem 14 cyfrowym ?

na google są odpowiedzi sprzed 3-4 lat...więc nie aktualne już numery podają ludzie.




xdarek 09.12.2011 16:38

*125*kod#
........

brzydki.brzydal 09.12.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 1199937)
A był ktoś na sylwestrze studenckim w hotelu Forum?

Bylem pare lat temu. Generalnie poszlismy ekipa okolo 16 osob i impreza byla fajna, acz jakbysmy mieli lokal, to pewnie lepiej by bylo krecic domowke.

R33 10.12.2011 12:40

Może ktoś napisać tytułu piosenek jakie wczoraj leciały w trakcie przerwy meczu na stadionie?

wislak_92 10.12.2011 14:14

Jest juz otwarto lodowisko pod galeria krk ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl