![]() |
Cytat:
|
jak to pazdziernik? A ta walka Adamek - Kliczko (10 wrzesnia?) odbedzie sie we Wrocku?
EDIT Nie zauwazylem posta Rivera. Z Amica graja 23 wrzesnia i jest to pierwszy mecz we wrzesniu SLaska u siebie takze nawet jak stadion bedzie wyszykowany na 1 wrzesnia to nie bedzie okazji zagrac na nim meczu ligowego ;) |
Cytat:
1 kolejka 16 września, 2 kolejka 29 września... |
A Lechia kiedy zagra na nowym?
|
Cytat:
W najbliższą niedziele, mecz Lechii na nowym obiekcie |
Za tydzien z żydami :)
|
Z Cracovią w niedziele gra Lechia w Gdańsku w Polsce.
|
Cytat:
http://freshbread.blogs.com/photos/u...ainobvious.jpg |
|
( z reklamy ) Niech się inni wstydzą! ( ŁKS, Widzew, Górnik, GKS ... )
|
Jaka frekwencja się zapowiada na meczu z Cracovią?
|
Cytat:
Ot, tak snuli wizję jak wydać kilkaset milionów miejskich pieniędzy. I jakoś we dwójkę nie pomyśleli, że ani jednej ani drugiej stronie nie będzie się to opłacać... |
Cytat:
|
Sto razy lepiej wygląda parking "zielony" niż nasze morze asfaltu wokół R22
|
Cytat:
http://www.bizot-paysagistes.com/Por.../Nidagrass.jpg http://bi.gazeta.pl/im/9/9592/z95928...wa-siatka-.jpg |
Genialne. Cudeńka doczekał się Gdańsk. Te "zielone" parkingi tylko to potwierdzają, a nie morze asfaltu.
|
Cytat:
Oczywiście, o gustach się chyba nie rozmawia. Jeśliby o nich rozmawiać, to ja osobiście wolę "kwadraty" od opon i styl angielski. |
Gdy zobaczyłem ten parking na Lechii byłem smutny, płakałem...
U nas tylko VIPy mają gdzie parkować. |
Dodam, że wokół stadionu biegnie tor wrotkarski :)
|
Polskie bydło zjedzie trawę smaochodami i będzie pustynia na asfalcie. Kto nie wierzy ten niech pogrzebie wnecie co ludzie robią podczas festiwali .Gdyby mogli to na drzewie by stanęli.
|
przy hali jakoś nie zajeździli :)
|
Piękny ten stadion w Gdańsku :) Europa zawitała :)
|
Kociewiak i jak z biletami na Cracovię?
|
a jak ma być? Kupują ludzie, może nie idzie to jakoś super hiper ale kupują. Czy będzie komplet, zobaczymy. Gdyby nie było ostatnio takich cyrków z oddawaniem stadionu i KK to nie miał bym wątpliwości a tak zobaczy sie w niedziele :) Osobiście myśle, że bedzie ok 30 tys. ludzie nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem i w sumie informacje też nie są odpowiednio nagłośnione, że na pierwsze dwa mecze można wejść bez KK, na którą czekanie wielu ludzi "odstraszyło"/zniechęciło...
|
Nasz stadion jest tak piękny że teraz wypada tylko jeszcze mieć druzynę na miarę tego stadionu, zastanawialem się też nad stadionem Wisły, może jak już wszystko będzie skończone to dałoby rade zabudować wasz stadion od wewnątrz na wzór podobny do tego w Gdańsku ? po 4-5 metrów betonu powlewac po szerokości i uformować coś lepszego od wzoru obecnego blaszaka ? :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sorry za OT: Polskie bydło. Ja się tam ....a mać nie czuję jak bydło. Być może jednak zbyt dobrze jestem wychowany i nie sram we własne gniazdo.
|
kociewiak w jakiej cenie bilety?? podrzuć linka albo napisz mniej więcej.
|
|
Cytat:
Mi chodzi o to, że jak ktoś przyjedzie i zobaczy, że miejsce w okolicy jemu odpowiadajacej (czyli pod kasami najlepiej :P) jest zajęte to stanie sobie na trawniku i będzie miał to w pupce. OT: W Anglii trzeba rozruchów, żeby bydło wyległo na ulicę. U nas bydło bez rozruchów jest codziennie.Nie sram we własne gniazdo a opisuje co się dzieje na co dzień z parkowaniem. Sytuacje typu; pani zaparkowała na torach na Karmelickiej i poszła sobie do fryzjera blokując ruch wszystkiego na godzinę nie sa moją fantazją.... |
Panie Jotka mylisz się Pan
Te trawniki są do parkowania. Inaczej przecież nie miałoby to sensu. Po co tyle terenu marnować, jak można spożytkować to na miejsca parkingowe. Nie jest to zwykły trawnik, tylko specjalnie zabezpieczony czymś tam. http://img834.imageshack.us/img834/135/img0777or.jpg |
O matko!!!! To ze mnie burak...choć przyznam, że pierwszy raz widzę coś takiego, a troche widziałem. Chylę czoła przed pomysłodawcą. Czyli teraz bydło może parkować na trawniku i nie będzie nikomu szkodzić :P
|
Taki parking już dawno jest przy Ergo Arenie i dobrze spełnia swoją funkcje
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Taki parking to super sprawa. Rozumiem, że pod tym materiałem nie ma, żadnego betonu, który blokowałby odpływ wody? Przy złej(czyt braku) kanalizacji i wyasfaltowaniu całego terenu przy naszych opadach robiłoby się ładne jeziorko na tym terenie.
|
A ten stadion w Gdańsku będzie w nocy jakoś oświetlony? Bo jeśli tak, i odpowiednio się dobierze te podświetlenie, to to świetnie będzie wyglądało. W ogóle ten stadion piękny jest, nawet bardziej mi się podoba niż narodowy w Warszawie.
|
Trening pierwszego zespołu:
http://lechia.net/images/archiwum/fo...opiowanie).JPG więcej zdjęć http://lechia.net/index.php?option=c...rticle&id=4136 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl