![]() |
Cytat:
|
I teraz ciekawe bylo by wiedzieć na ile kontrakt wynegocjowany przez MS różni się od tych negocjowanych przez JB. Mielibyśmy jakąś wiedzę o tym na ile nowy manger (MS) jest twardszy/skuteczniejszy w negocjacjach od managera starego.
Poza tym ciekaw jestem kto prowadził treningi w czasie kiedy MS negocjował. Czyżby młody Janas powszechnie znany ze swojego talentu do "rozpracowywania" przeciwników Wisły (szczególnie tych z Pribałtyki)? |
Cytat:
Wszystko rozbijało się o prowizję dla menago - i tutaj po długich, ciężkich, nocnych rozmowach najpewniej Wisła coś dodała, menago troszkę odpuścił no i jest. Jeśli chodzi o treningi - bardzo często prowadzą je Janas albo Bahr. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Znaczy MS zamiast na treningu koncentruje się na negocjacjach kontraktowych? Tego się właśnie obawiałem. Jeśli treningi prowadzone są bardzo często przez Janasa/Bahra (jak pisze sandomingo) to znaczy ze MS w tym czasie zajmuje się czymś innym. Czyli jednak brakuje mu czasu na trening. |
Ale przeciez Janas i Bahr to takze trenerzy i oni rowniez musza prowadzic zajecia z druzyna.
Co do Jirsaka to uwazam, ze jesli teraz nie wykorzysta tej szansy to raczej bedzie mial wolna reke zima, a najpozniej latem jak Gargula wroci do gry,choc ja ciagle wierze ze Tomas zacznie grac na miare swoich mozliwosci. Ale bardziej obawiam sie o jego charakter, czy on po prostu pasuje do druzyny. Przedluzenie kontraktu przez Małeckiego uwazam natomiast za wiadomosc dnia :) |
http://sport.wp.pl/kat,32288,title,L...wiadomosc.html
Jeśli to jest prawda to Cupiał będzie sie musiał śpieszyc z podpisaniem nowego kontraktu ze Skorżą.Na pół roku przed wygaśnieciem umowy można przecież podpisac kontrakt z innym klubem. Uważam że Pan Maciej powinien zostac bo i tak nikogo lepszego od niego sie nie znajdzie. |
Może zanim wstawisz kolejny podobny tekst to sprawdzisz z jakiego źródła on pochodzi :)
|
Cytat:
|
Tak powstają artykuły szuka się gdzie komu kończy się kontrakt zestawia się fakty i dalej pisać :evil:
|
Ciekawe tylko, czy Skorża będzie chciał po raz drugi w swojej karierze pracować w Amice ;>?
|
No wlasnie, a ciekawy jestem kiedy prezes Cupał zaproponuje p. Skorży nowy kontrakt?
Pol roku przed wygasnieciem kontraktu trener moze postepowac tak jak kazdy pilkarz |
canarinhos wydaje mi się jak Skorża zdobędzie mistrza i dopiero usiądą do rozmów tak mi się bynajmniej wydaje.A co do tego, że pan Maciej ma iść do Lecha skomentuje to w ten sposób: hahahahahaha
|
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Skorża poszedł do Amiki. Ale najpierw musiałby być spełniony jeden warunek, który na chwilę obecną wydaje się mało realny: Cupiał musiałby mu powiedzieć "dziękuję, do widzenia".
Skorża jest najlepiej zarabiającym trenerem w polskiej lidze, mimo wpadek zachował posadę a nawet jego pozycja uległa wzmocnieniu. Chce też odegrać się za Levadię w europejskich pucharach. Pamiętajmy o tym, że Smuda nie dogadał się z Amiką m.in. przez wysokość kontraktu. Rutkowski skąpi grosza na kontrakty trenera i piłkarzy (Rengifo). Więc kokosów w Poznaniu Skorża nie zarobi. |
niech idzie, mozan by zaryzykowac u nas z Szatalowem.
|
Cytat:
|
Po zakonczeniu kontraktu jezeli nie zostanie przedluzony, Maciek moze isc gdzie chce Amika, Legi czy Cracovia bo jest trenerem i musi gdzies pracowac.I nie bedzie to zadna zdrada bo animozje kibicowskie go nie maja prawa interesowac.
Maciek nie jest glupi i nie ucieknie z Wisly, kontrakt wypelni do konca to nie ten typ czlowieka ze sie skusi na byle co. A Cupial i RN jezeli maja choc odrobine oleju w glowie to zaczna juz negocjacje ze Skorza nawet gdyby to mial byc roczny kontrakt. |
:element Coś mi się wydaje, że możesz przeżyć jeszcze sporo zawodów. Tylko kibice mają Wisłę w sercu - najemnicy mają w sercu tylko kasę z Wisły
|
To zlodziejski nasienie z Wronek kolejny raz wyciaga lape nie swoje.
Trza im powiedziec gromkie "spierdalajcie" za pomoca wyniku 5:0 |
Chłopaki Fakt cos szepnal a wy już robicie drake jakby Skorza powiedzial : Tak mam oferte z Leszka.
Wogule nie powinnismy o tym dyskutowac. Sorry ale to sa zwykli szmaciarze - musza cos pisac , z reszta wiekszosc z was o tym dobrze wie. Jak Skorza zdobedzie mistrza to napewno zostanie bo nie beda zmianiac trenera przed Eliminacjami Ligi Mistrzow na swoim stadionie do tego. Jak awansuje do CL albo EL to pewnie dostanie kontrakt tak myślę. |
5:0 to mało :)
powiedzmy jeszcze, że Skorżą z nimi rozmawiał ale nie o posadzie trenera tylko o zakupie Lewandowskiego do Wisły bo się nie sprawdza i znacznie staniał z tych 8 mln Euro :) i już go nie lubią i nie ma się gdzie chłopak odbudować. :) |
Cytat:
Fajnie by bylo gdyby w Wisle postapiono tak jak przykladowo w Arsenalu czy Manchesterze, gdzie jest jeden i ten sam trener jest przez wiele lat. Ale warunek jest jeden - musza byc wyniki z druzyna. W Polsce sa, ale w Europie juz ich nie ma. |
mnie się wydaje, że Maciek będzie chciał pozostać w Wiśle (o ile coś po drodze się nie wydarzy strasznego) ze względu na to, że dostał większą władzę w klubie, przychodzą piłkarze których on chce (Garguła, Kirm) i może budować po swojemu drużynę... czuje poparcie kibiców i wie że powrót na nowy stadion może dać jeszcze wiele dobrego a przecież źle nie jest (tak, pamiętam Levadie). dodatkowo pchać się do Lecha do aktualnie wielkiego jednego bagna, gdzie każdy obwinia każdego i to co najwyżej za kilka euro więcej bo niewierze, że poznaniacy są wstanie w sposób drastyczny przebić jego dotychczasowe zarobki.. dlatego jeśli będzie wola pana Cupiała to napewno trener Skorża zostanie z nami na kolejne 3 lata...;)
|
Dopuki się Cupiałowi nie znudzi Maciej Skorża, nie ma o czym rozmawiać.
Przecież wyżej niż praca w Wiśle, to tylko repra i zagranica. Zagranicą naszych nie chcą, a repra jest dla dziadków po 50 (generalnie) |
po zwolnieniu Benhakiera, był wywiad z polskimi najlepszymi co do przejecia pałeczki po Leo, i Maciej Skorża jako jedyny powiedzial ze nie widzi mozliwosci pracy w kadrze gdyż ma ważny kontrakt z Wisła i chcialby do dokonczyc a jesli to bedzie mozliwe, to przedluzyc.
Ja po prostu nie dopuszczam myśli by poszedł do tego ************* Lecha |
Cytat:
Chyba jednak nikt nie wyobraza sobie trenera Skorzy w Lechu, bo jak sam powiedzial kibicuje on tylko Wisle. |
Informacje z Faktu należy traktować z przymrożeniem oka jednak należy pamiętać, że SKWK już kiedyś informowało o tej sytuacji.
Pamiętam jak Rutkowski publicznie wypowiadał się, że Skorża się nie nadaje i że to trener tylko na "dobre dni". Myślę że po tym co stało się w Talinie Skorża ma wszystkim tutaj coś do udowodnienia i nawet jeśli kuchenkorz zacząłby kusić nie wiem jak dobrymi ofertami powinien odmówić. Szczególnie powinien pokazać, że to zaufanie, którym obdarza go prezes Cupiał nie było błędem. |
Co do pana Macieja i jego osiągnięć
Chyba nawet nasz w gorącej wodzie kąpany Nadprezes rozumie, że trudno porywać się z motyką na słońce, a ze słabą kadrą - na Barcelonę (przykład z zeszłego roku). Już wówczas niektóre gazety pisały, że "Skorża wyleci". Tymczasem pan Maciek obronił z Wisełką mistrzostwo, podczas gdy nasz pogromca (Barca) wygrał mistrzostwo kraju i LM, więc "z czym do gościa"?
Co do obecnego sezonu. Myślę, że Skorża ma ogromną chęć "odegrania się" za plamę z Levadią (sam bym o tym myślał). Po drugie, do porażki na tak wczesnym etapie przyczynił się również fakt, że drużyna była wykończona kontuzjami (Boguski, Garguła, Singlar, Głowacki - w pierwszym meczu, Brożek - po kontuzji bez formy), Jopa ściągnięto alarmowo w ostatniej chwili, a Alvarez przyszedł za późno). Szansa była wielka, ale drużyna musiałaby być nie tylko zgrana, ale i zdrowa. Nędza na ławce rezerwowych w meczach pucharowych jest może tylko częściowym usprawiedliwieniem Skorży, który jednak miał odwagę i gotowość wzięcia konsekwencji na swój grzbiet. Może to był jeden z czynników, że Nadprezes dał mu jeszcze szansę, podczas gdy po Tbilisi dla Kasperczaka i jego dream-teamu nie było już usprawiedliwienia. Rutkowski i jego Amica mogą sobie chcieć. Jeśli Cupiał przeanalizuje, że opłaca się znacznie wzmocnić zimą drużynę w perspektywie powrotu na gotowy "Stadion Smoka R22" i konkretnych zarobków (bilety, transmisje), to pan Maciej będzie miał wreszcie drużynę gotową do walki nie tylko w polskiej lidze. Nawet cel realny - faza grupowa LE (gdzie grają m.in. BATE, S.Tiraspol czy Ventspils) - to solidny zarobek i ogranie drużyny. Chciałbym, aby pan Maciej został i dalej budował Wisłę. A karuzela trenerska niech sobie tańczy na Bułgarskiej. |
Fuckt niech sobie wymyśla bzdety gdzie indziej. Myślę, że Skorża docenił to, że Cupiał nie podziękował mu po Levadii chociaż miał to tego 100% prawo. Zresztą uważam, że Skorży należą się jeszcze 2 lata pracy w Wiśle i niech przez ten czas sam dobiera zawodników i jeśli w tym czasie nie będzie przynajmniej grupy LE, wtedy należy mu podziękować. Gra Wisły może nie porywa, ale nie zapominajmy, że to nie ta Wisła z 2002-2003. Myślę, że jak wróci Garguła i Boguski to może byći super gra. Nie tylko skrzydłami, ale i środkiem.
|
Tak tu wychwalacie decyzje Bossa, że Pan Maciek jeszcze trenuje Wisełkę mimo kompromitacji z Levadią, a trzeba wam przypominać co się stało z Kasperczakiem po Tibilisi? Został wyrzucony bodajże w grudniu, po świetnej jakby nie patrzeć pierwszej części sezonu... także lepiej bądźcie cierpliwi i poczekajcie z opiniami do grudnia ;] Ja oczywiście jestem za tym, żeby Skorża nadal trenował Wisełkę!
|
:tomasz_19 Skorża wypełni kontrakt bo klubu nie stać na wypłatę odszkodowania.
|
Cytat:
|
Cytat:
I znowu podszeptywacze Cupiala robili by wieli lamet ze chlopaki sie przepracowywuja na treningach |
Skorża vs Kasperczak
cassius31krakow - o ile dobrze pamiętam, to:
- Skorża po kompromitacji wziął winę na siebie i był gotów odejść bez odszkodowania, wszystko zależało od decyzji Bossa; - Kasperczak dał większa plamę z Dinamem, niż Skorża z Levadią. Pan Henryk miał zespół dużo lepszy kadrowo. Trudno np. porównać Żurawia i Franka do nieskutecznego Ćwielonga i Brożka po kontuzji. - Kontuzje, co już napisałem wcześniej, też zrobiły swoje. Skorża bardzo się martwił, że na pierwszy mecz pucharowy zostało mu "tylko trzech zdrowych obrońców". W ataku też była nędza (m.in. kontuzjowany Boguski). Kasperczak nie miał aż tak źle. - Jako kibice wierzymy, że Boss, choć może nie mieć zbyt dużego pojęcia o niuansach piłki, to zna się na pieniądzach i uczy się na błędach. Przykład: karuzela z trenerami = spadek ligowy na 8. miejsce. - Jeszcze co do Kasperczaka. O ile nikt nie ma pretensji, że Wisła przegrała z Realem (za Kasperczaka), czy z Barceloną (za Skorży), to wpadki z Valerengą i Dinamem, a teraz z Levadią - były i są bardzo bolesne. Pan Henryk otrzymał dwie szanse - Skorża też zasługuje na drugą. Albo się odegra, albo sam się podda. |
Cytat:
|
Maciej Skorża jest jednym z oficjalnych kandydatów "prezesa" Laty na szkoleniowca kadry... śmiech na sali...
|
Po ostatnich "sukcesach" Doktora dziękujmy Bogu, że mamy Skorżę jako trenera, a nie jakiś egzotyczny wynalazek. Możemy marudzić, że Wisła pod wodzą pana Maćka nie gra "szybko, sprawnie, elegancko" i do tego zabójczo skutecznie, ale w moim odczuciu Biała Gwiazda i tak prezentuje się lepiej od reprezentacji POD WZGLĘDEM ZGRANIA. Dla Doktora reprezentacja to za wysokie progi. A Skorża? Zobaczymy, jak ustawi drużynę, gdy będzie miał pełną kadrę ZDROWYCH zawodników. No i żeby nie dał się namówić na reprezentację. Panie Maćku, jeszcze nie teraz, nie za Laty, a poza tym trzeba wziąć rewanż za Levadię.
|
Ależ Lato to wyreżyserował. Teraz już będzie okazja do spotkania ze Skorżą.
|
Pytanie może trochę "z księżyca" .. (ale naprawdę nie wiem):
Skorża zlożył kandydaturę na trenera repry ... czy w związku z tym nie będzie mógł byc trenerem Wisly ?? ... Tak wogóle ..jakoś mnie się to nie za bardzo podoba .... czy w Wiśle czuje sie już spełniony !!! ???? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl