Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

emjot 12.08.2009 10:50

Orest trenerem Maccabi.
Zwariował. Bezapelacyjnie.

felipe 12.08.2009 11:05

Stary szary ligowy trenerzyna, moze zaproponowali mu ciekawy kontrakt to sobie chce dorobić...

To jest piłka - jeden wielki biznes. To tylko my, bierni widzowie, możemy sobie z boku dywagować o ambicjach, honorze i tego typu sloganach.

emjot 12.08.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 777630)
Stary szary ligowy trenerzyna, moze zaproponowali mu ciekawy kontrakt to sobie chce dorobić...

To jest piłka - jeden wielki biznes. To tylko my, bierni widzowie, możemy sobie z boku dywagować o ambicjach, honorze i tego typu sloganach.

i tu się mylisz.
Człowiek który zrobił nam majstra po raz pierwszy od Kuchynki to nie jakaś popierdółka w rodzaju Płatka czy Probierza.
I tym większy wstyd....

luke1906 12.08.2009 12:57

Orest zgłupiał całkowicie.
Chyba za gorąco było ostatnio.

Zaskoczył mnie chłop. Negatywnie zaskoczył.

tofik 12.08.2009 13:50

Może demencja, albo Alzheimer. No offence :))

darotsok73 12.08.2009 14:38

Orest na Kałuży ?? To niedobrze , zaczną grać i punkty ciułać , a tak liczyłem że Jaga po 5 kolejkach ich przeskoczy :D :D

unpredictable_wislaczka 12.08.2009 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 777716)
Może demencja, albo Alzheimer. No offence :))

Gdy jechałem na to spotkanie, dawałem sobie pięć procent szans na to, że przyjmę tę ofertę. Ale rozmowa z profesorem Filipiakiem doprowadziła do tego, że gdy wróciłem do domu, powiedziałem do siebie "o, Jezu". Sam byłem zdziwiony, że zgodziłem się zostać trenerem Cracovii - powiedział Lenczyk.

Dziwna decyzja Lenczyka...ciekawe jak długo tam potrenuje

wolfy 12.08.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 777844)
Gdy jechałem na to spotkanie, dawałem sobie pięć procent szans na to, że przyjmę tę ofertę. Ale rozmowa z profesorem Filipiakiem doprowadziła do tego, że gdy wróciłem do domu, powiedziałem do siebie "o, Jezu". Sam byłem zdziwiony, że zgodziłem się zostać trenerem Cracovii - powiedział Lenczyk.

Ciekawe jakie prochy mu dosypali do drinka...
Mam nadzieję, że nie była to słynna "pigułka gwałtu".

Lysy 12.08.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 777613)
Pojawiło się dziś na wykopie:

Gdybyś śledził forum uważniej, a nie czekał tylko, aż Ci ktoś pod nos podstawi gotowca na marnym wykopie - to wiedziałbyś, że ten filmik był na tym forum dobrych kilka dni temu :-)

Wojtas 12.08.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 777105)
żałosny fiut
podejrzewam że dopiął swego w taki sam sposób jak u nas ...



Ciekawe czy Kalu tez bedzie tych wszytskich z Fulham "kochał "

wolfy 12.08.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 777871)
Ciekawe czy Kalu tez bedzie tych wszytskich z Fulham "kochał "

Kalu ma bardzo bezpośrednie podejście do miłości. Jak mówi że kogoś kocha to znaczy, że chce go (pardon my French) wydymać.

IncognitoTSW 12.08.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 777855)
Ciekawe jakie prochy mu dosypali do drinka...
Mam nadzieję, że nie była to słynna "pigułka gwałtu".

Parafrazując : Kasa Wilku, kasa...

Czesław 13.08.2009 09:04

Orest
Cytat:

Jako młody trener marzyłem, by pracować w Cracovii. To jeden ze sztandarowych klubów, które tworzyły polską piłkę
Hm, ciekawe w którym sezonie tak marzył? Wtedy kiedy zdobywał z nami Mistrza czy kilka lat wcześniej jak Craxa była w 3 lidze? A, nie, przecież jakoś na początku lat 80tych szturmowała bramy 2 ligi, faktycznie jakby wtedy tam się znalazł to byłby legendą na miarę Kałuży :rotfl:

I tak go lubię, tylko szkoda, że w cv obok mistrzostwa i 1/4 PEMK z Wisłą, będzie również miał wpisaną rozpaczliwą obronę przed spadkiem z Sąsiadką ;)

Erich Zann 13.08.2009 10:37

Wywiad z Lenczykiem http://krak.tv/kategoria-9,film-640.html ...
06:40, 07:32 nie bardzo wiem o co mu chodzi. Chęć przypodobania się nowemu środowisku? W wieku 66 lat? Po co srać tam gdzie się jadło... Szkoda

felipe 13.08.2009 10:48

Po prostu im wcześniej niektórzy zrozumieją, że w futbolu dla 99% ludzi liczy się pieniądz, a nie honor, tradycja, przywiązanie do barw i tego typu hasła tym lepiej dla nich.

Ja już dawno przyjąłem ten fakt do wiadomości i takie kwiatki jak te Oresta już mnie zwyczajnie nie ruszają ;) Zdrowiej sobie żyję dzięki temu, są większe problemy. Poelcam taką drogę innym.

Czesław 13.08.2009 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Erich Zann (Post 778172)
Wywiad z Lenczykiem http://krak.tv/kategoria-9,film-640.html ...
06:40, 07:32 nie bardzo wiem o co mu chodzi. Chęć przypodobania się nowemu środowisku? W wieku 66 lat? Po co srać tam gdzie się jadło... Szkoda

To trochę tak jakby Stawowy po przyjściu do pasów powiedział "Z wyglądu jestem w zasadzie czarniawy ale wśród moich przodków nie ma żydów ani Żydów" :D

Wojtas 13.08.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 778174)
Po prostu im wcześniej niektórzy zrozumieją, że w futbolu dla 99% ludzi liczy się pieniądz, a nie honor, tradycja, przywiązanie do barw i tego typu hasła tym lepiej dla nich.

Ja już dawno przyjąłem ten fakt do wiadomości i takie kwiatki jak te Oresta już mnie zwyczajnie nie ruszają ;) Zdrowiej sobie żyję dzięki temu, są większe problemy. Poelcam taką drogę innym.




Reasumujac kazdy chwali smrod kupy w ktora niechcąco wdepnął :)

felipe 13.08.2009 19:46

Jeśli tylko ta kupa powiększa sowicie stan konta danego delikwenta to jak najbardziej niektórzy taką kupę chwalić będą :D

szorstki 13.08.2009 20:48

A myślałem, że już tamta telenowela się skończyła a tu widać .... będzie dogrywka ;/
http://polskatimes.pl/gazetakrakowsk...iona,id,t.html

WILU TS 13.08.2009 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Erich Zann (Post 778172)
Wywiad z Lenczykiem http://krak.tv/kategoria-9,film-640.html ...
06:40, 07:32 nie bardzo wiem o co mu chodzi. Chęć przypodobania się nowemu środowisku? W wieku 66 lat? Po co srać tam gdzie się jadło... Szkoda

Stary buc i nic więcej,klasyczne zagranie miernoty trenerskiej aby szybciutko się przypodobać zarządowi i "kibicom"tak samo jak i Kasperczak biedny wykłucający się o kase z Wisłą do tej pory,pasiaste damy na dnie tabeli i tam juz zostaną

FraMat 13.08.2009 21:35

ejże, posluchalem tego monologu Lenczyka i mogę tylko stwierdzic, że miotał się między chęcią przypodobania a niechęcią powiedzenia pewnych rzeczy do końca.

Wolałbym, zeby po prostu powiedział: starałem sie profesjonalnie trenowac Wisłę oddając jej wtedy całe serce, a teraz będę starał się profesjonalnie trenowac Cracovię.


Niestety od kilku lat Lenczyk stracił kontakt z rzeczywistością. Pozostało pustoslowie, bajania.
Myslałem, że tacy ludzie mają zapewnioną jakąś godziwą emeryturę zamiast musiec bawić się w ratowanie nieprofesjonalnych klubów

Zotek 14.08.2009 09:13

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Dziadek kontratakuje

Stanlej13 14.08.2009 10:30

Czyżby szykował się "drobny" zastrzyk finansowy? http://sport.interia.pl/raport/wisla...-wisly,1352767

usioc1 14.08.2009 10:58

Pierwsze niech go sprzedadzą... a jak jest jakaś klauzula to napewno Wilczek ją wykorzysta ;p

Marszałek 14.08.2009 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zotek (Post 778584)

Żałosne. Ale z drugiej strony mu się nie dziwie,bo na to aby gdzieś jakąś pracę dostał też się nie zanosi więc o każdy grosz sępi. Tak wybitny,że nikt go nie chce.

Gwiaździsty 14.08.2009 11:19

Żałosne, ale prawdziwe. Pamiętacie ilu miał zwolenników na tym forum, gdy próbował wyciągnąć jak najwięcej kasy z klubu.Ilu żarliwie go popierało i nawet dopingowało ? A doił zdrowo Wisłę.

IncognitoTSW 14.08.2009 11:53

Za jego czasów mieliśmy chociaż ładny styl gry.

Rob_Zombie 14.08.2009 11:57

Nie wiem co jest żałosnego w dotrzymywaniu umów:foch:

TSNH 14.08.2009 12:02

Zero szacunku dla dziada - i niech go jeszcze bronią wielcy kibice - a on Wisłe wydoi do ostatniego gorsza....widać 100.000/mc za nic nie robienie to mało

For_FuN_ 14.08.2009 12:06

Zyjemy w wolnym, demokratycznym panstwie prawa, zgodnie z ktorym umow sie dotrzymuje. Sad jest wlasciwym organem do rozstrzygniecia tego sporu.

maRgrabkarz 14.08.2009 12:16

dokladnie. jak sie umowe podpisuje to nalezy sie z niej wywiazac. nie ma to nic wspolnego z moim przywiazaniem klubowym.
co do tarnsferu Kalu. Byloaby to swietna informacja. Oby wszystko sie sprawdzilo. W dalszym ciagu czekam tez na "wielki" transfer Blaszcza. Na nim mozemy dopiero zarobic, bo pewnie w jego przypadku kwota transferu bedzie juz opiewala na kilka milionow, min 5.

Pablooo 14.08.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 778657)
dokladnie. jak sie umowe podpisuje to nalezy sie z niej wywiazac.

Słyszysz, Heniek?!

szprotson 14.08.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 778642)
Za jego czasów mieliśmy chociaż ładny styl gry.

Ładny styl był w pakiecie z piłkarzami których posiadaliśmy, bądź kupowaliśmy.

ciacho 14.08.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 778670)
Słyszysz, Heniek?!

Za przeproszeniem, ale g**** wiesz jak wygląda umowa, zresztą jak wy wszyscy tutaj, a się wypowiadasz.

Pablooo 14.08.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 778685)
Za przeproszeniem, ale g**** wiesz jak wygląda umowa, zresztą jak wy wszyscy tutaj, a się wypowiadasz.


W sądzie I instancji trener przegrał. Sąd oddalił jego pozew o zapłatę pieniędzy i nakazał pokrycie kosztów procesu.

Pewnie to sprawka GTS-u!

For_FuN_ 14.08.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 778689)
W sądzie I instancji trener przegrał. Sąd oddalił jego pozew o zapłatę pieniędzy i nakazał pokrycie kosztów procesu.

Pewnie to sprawka GTS-u!

Bedzie mozna Ci przyznac racje, kiedy sprawa przejdzie wszystkie instancje.

kristos 14.08.2009 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 778627)
Żałosne, ale prawdziwe. Pamiętacie ilu miał zwolenników na tym forum, gdy próbował wyciągnąć jak najwięcej kasy z klubu.Ilu żarliwie go popierało i nawet dopingowało ? A doił zdrowo Wisłę.

Teraz też ma ,jak widać.

wolfy 14.08.2009 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 778685)
Za przeproszeniem, ale g**** wiesz jak wygląda umowa, zresztą jak wy wszyscy tutaj, a się wypowiadasz.

Pozostaje kwestia zwykłej przyzwoitości i uczciwości.
Ale sam się zastanawiam, po co i do kogo to piszę...
Na forum, na którym jawnie cieszą się z kontuzji naszego bramkarza.
Dno, panie i panowie, dno.

HEDu 14.08.2009 17:33

Niedzielan asysta i bardzo ładnie gra, oglądam mecz Ruchu, gra na lewym i prawym skrzydle i w srodku, dostał 3 podania prostopadłe ze wychodził sam na sam (juz raz minal bramkarza nawet) ale odgwizdano spalone niesłuszne, Andrzej sie wkur*** niesamowicie i dyryguje Ruchem jak kapitan, ma chec widac do gry tam, duza szybkosc, nawet drybluje ... i tak jakby przestał bać sie grac twardo. W Wisle grał całkiem inaczej, z blokadą jakąś.

tofik 14.08.2009 17:57

Inaczej się gra, jak masz poparcie trenera i grasz od początku. A inaczej, jak wchodzisz na końcowe 20 minut, gdzie w Wiśle zazwyczaj wynik był już ustawiony, a reszcoe nie chciało się już biegać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl