Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 25.04.2009 16:48

przeciez 2 liga ma dwie grupy no chyba że mówisz o 3 lidze

MISTA92 25.04.2009 16:49

Sorka 2 gdzie moge to sprawdzic?:)

LuKaS TSW 25.04.2009 16:56

http://www.tobet.com/pol/livescore_flash tu jest też nasza 2 liga

no to dla mnie sobota się zakończyła przez .....Lechię

Johnny B 25.04.2009 17:04

1 kupon
Almeria 1
Anderlecht1
Cluj1
Standard Liege 1
Beitar1

Ponawiam o NBA:D

pan Dudi 25.04.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 714993)
http://www.tobet.com/pol/livescore_flash tu jest też nasza 2 liga

no to dla mnie sobota się zakończyła przez .....Lechię


A u mnie dzięki Lechii sobota ciągle trwa :D

LuKaS TSW 25.04.2009 17:46

Panie Dudi bo zachciało mi się postawić mniej goli niż 1,5 bo kurs był bardzo duży,więc pewnie wynik 1-0 by nas obu satysfakcjonował:) a tak to trzeba liczyć na jutro

pan Dudi 25.04.2009 17:53

Zostały mi w grze 2 kupony. Taki (nie wiem ****a co mnie podkusiło z tym Motorem, bo tam pewnie padnie remis i to bezbramkowy, jestem wściekły na siebie za to):

Cytat:

25.04.2009 18:00 Odra Opole - Motor Lublin (1x2) 2 2.45 +145 29/20 W trakcie
25.04.2009 16:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (1x2) 2 - 1 1 2.40 +140 7/5 Wygrane
25.04.2009 16:00 Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź (1x2) 0 - 0 X 3.05 +205 41/20 Wygrane
I taki:

Cytat:

25.04.2009 22:00 Valencia CF - Barcelona (Poniżej/powyżej: 2.5) over 1.52 -192 13/25 W trakcie
25.04.2009 21:00 Vannes - Bordeaux (1x2) 2 1.57 -175 57/100 W trakcie
25.04.2009 19:15 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Bialystok (1x2) 1 1.90 -111 9/10 W trakcie
25.04.2009 18:30 Tenerife - Las Palmas (1x2) 1 1.58 -172 29/50 W trakcie

Edit: No i dupa, Odra prowadzi. Co mnie opętało, żeby grać taki pojebany mecz?!

emj10 25.04.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 712261)
Szukam jakiegoś remisu lub kursu powyżej 3.00 na weekend i wpadłem na pomysł żeby zagrać na Odrę W. z Polonią W. Co sądzicie o tym meczu? Na Konwiktorskiej są duże zawirowania i za kilka kolejek mogą się przestać liczyć w walce o MP. Odra z kolei ma niezły bilans u siebie (5-4-4) i na gwałt potrzebuje punktów aby zachować ligowy byt. Bilans w ostatnich 9 spotkaniach między tymi drużynami w Wodzisławiu to 5-3-1. Oczywiście zwycięstwo Odry traktuję jako niespodziankę, ale próbuję sobie dorobić do niego jakąś teorię :)

Dużo nie zabrakło w tym meczu. Odra była lepsza i nie wykorzystała karnego w samej końcówce. Mimo to dobrze, że nie grałem tego meczu.

jaro1985r 25.04.2009 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 714904)
sobota
Rangers-St.Mirren 1 1,32 za 300zł do wygrania 396zł weszło!
Valencia-Barcelona 2 1,95 za 50zł do wygrania 97,50zł
Lechia-Arka 1 2,4 za 22zł di wygrania 52,80zł
Polkowice-Wisła 2 2,00 za 20zł do wygrania 40zł
do tego dzisiaj dali mi 10 zł bonusiku:) piękny dzień może być:D

a co do wczoraj to jednak się opłacało na Wisełkę zagrac wyzszą kwotę i tak 130 zł na czysto wpadło :D

jeszcze tylko Barca a tak to wszystko weszło ! piękny weekend :)

Johnny B 25.04.2009 20:31

Jakies typy na noc?

Ech Cluj zremisowało :(

frag86 25.04.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez frag86 (Post 714759)
Hull City - Liverpool 2 :D
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów X2 :D
Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 1 :D
Kurs: 2,12

w końcu zagrałem to ze Skrą, kurs łączny 2.34
a drugi zamiast Vive, Skra, kurs 2.1

El'kabat 25.04.2009 21:57

Ale Barcelona w dupe daje do przerwy z Valenica ;/ 1:2 ;/

simon1906 25.04.2009 22:05

Koledzy a co myslicie o jutrzejszym meczu Recreativo Huelva - RCD Mallorca kurs na Mallorce bardzo ciekawy bo az 3,00 ?

A co do Barcy to licze ze pokaza swoja gre z ostatniego meczu i wygraja:D

kameleon2323 25.04.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 714649)
G.Walasek-K.Bjerre 1
L.Adams-T.Gollob 1
L.Adams-H.Andersen 1
Valencia-Barcelona 2
G.Hancock-H.Andersen 1
Hull-Liverpool 2

wklad 5zl
Do Wygrania 96.29 zl
Taki dla zabawy :P

heh i znowu pewnie 1 zdarzenie zobaczymy jak barca.....

LuKaS TSW 25.04.2009 22:31

mi Barca siadła bo obie strzeliły i liczę że Valencia wygra,chociaż szkoda żeby Wam kasa przepadła:)

rocco_1906 25.04.2009 22:50

wybitnie beznadziejny dzien uratował mi Pittsburgh(od 0-3 do 5-3 :D ) i Crosby strzelając gola.także dziś na zero jestem
na noc mozna sprobowac San Jose i Chicago.ale ja odpuszczam.

El'kabat 25.04.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 714433)
Na weekend za grubiej :
Anderlecht-Dender 1 1.15
Valencia-Barcelona x2 1.2
Hull-Liverpool 2 1.4
Ako:1,86


Elegancko +++:) http://img27.imageshack.us/my.php?image=wygranawlt.jpg :)
Ale do 85 minuty nerwowka jak nie wiem co :)

Na jutro jakis dubelek,na pewno:
Porto-Setubal 1 1.20
I co do tego? Wacham sie pomiedzy CSKA,Arsenalem i Ajax-Alkmaar over 2,5 :)

kuczmen 26.04.2009 07:33

na dzisiaj :
Toulouse -Lorient 1 kurs.1.68
Groningen -Tilburg 1 kurs 1.52
Arsenal-Middlesbrou. 1 kurs 1.40

jaro1985r 26.04.2009 08:33

dzisiaj
Porto-Setubal 1 1,18
CSKA Moskwa-FK Rostov 1 1,27
za 100 zł do wygrania 149,86zł

Touluse-Lorient 1 1,67
Reggina-Juventus 2 1,75
łks-Piast 1 1,80
2 z 3 za 300 zł do wygrania 907,85

myślę,że będzie dobrze :)

rocco_1906 26.04.2009 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 715235)
dzisiaj
Porto-Setubal 1 1,18
CSKA Moskwa-FK Rostov 1 1,27
za 100 zł do wygrania 149,86zł

Touluse-Lorient 1 1,67
Reggina-Juventus 2 1,75
łks-Piast 1 1,80
2 z 3 za 300 zł do wygrania 907,85

myślę,że będzie dobrze :)

powinno wejsc.


Thrasivoulos - Olympiakos 1 6,75 :D w tej lidze trzeba szukać wałów.zaryzykuje to za nie duże pieniądze

WiślakNH 26.04.2009 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 714743)
Co powiecie na


Hull - Liverpool 2
Anderlecht - Dender 1
Stuttgart - Frankfurt 1
Sporting - Amadora 1
Kurs : 2,93

Weszło.

Na dzisiaj :
Arsenal - M'Brogh 1
Varteks - D.Zagrzeb 2
FC Porto - Setubal 1
CSKA Moskwa - FK Rostv 1
Kurs : 3,09

El'kabat 26.04.2009 11:34

Na dzis przede wszystkim:
Ajax-Alkmaar over 2,5 1,65

Porto-Setubal 1 1.15
CSKA-Rostov 1 1.30

****a cud miod i orzeszki ;/

Co do Grecji o ja tam widze,ze ida wałki co najmniej na poziomi chyba naszej ligi,wiec odradzam te kursy po 1,15 :D

frag86 26.04.2009 11:51

Dziś zagrałem takie coś:
1#
Energie Cottbus - VFL Wolfsburg 2
1. FC Kaiserslautern - SV Wehen Wiesbaden 1
ako: 2.09

2#
AC Milan - Palermo 1
Arsenal - Middlesbrough 1
FC Porto - Setubal 1
ako: 2.33

LuKaS TSW 26.04.2009 11:57

na dziś mam 4 dubelki:
Oveckin strzeli
Słowacja-Białoruś 1


Kovalcuk strzeli
Heatley strzeli

Vive-Kwidzyn 1 (połowa)
Wisła-Wybrzeże 1 (połowa)

Napoli-Inter 10
Reggina-Juventus 02

wejdzie może chociaż jeden:)

Rocco oczywiście mamy tych samych strzelców,w nocy piękna huśtawka nastrojów przy Pittsburghu,troszkę żal Philadelphii,co sądzisz o tym meczu Słowacja-Białoruś?

rocco_1906 26.04.2009 11:57

Ovechkin - Strzeli
Kovalchuk- strzeli

ako:2,7



Heatley-strzeli
Semin-strzeli
Rosja
Nadal
Lotos 1x

ako:3,88


edit:na expekcie dałem zwycięstwo Capitals w 1.tercji po kursie 2,75

plus 2 tasiemce ktorych mi sie nie chce wpisywac :P

Rustin 26.04.2009 12:06

To ja też coś puszczę :P

Atletico - Gijon 1
Cottbus - Wolfsburg 2
Milan - Palermo 1
Arsenal - Middlesbrough 1

kurs 4.39 zagram za 20zł może wejdzie ;)

rocco_1906 26.04.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 715349)
co sądzisz o tym meczu Słowacja-Białoruś?

trudny mecz;/ Słowaki z Węgrami zagrali katastrofe i w ostatnich sekundach wygrali 4-3.Białoruś to stara szkoła radziecka oparta na sile.jeśli Słowacja ma to wygrać to znów po ciężkiej walce.
można pomyśleć nad małą ilością bramek.ja tego nie ruszam tak jak i Szwajcarii

i na szybko jeszcze F1:
Vettel-zwycięzca
kurs:3
stawka:5
ew.wyg:15

bula1010 26.04.2009 12:38

na dziś:
legia-lech 0
łks-piast 1
cottbus-wolfsburg 2
borussia m-arminia 02

MatiBKS 26.04.2009 14:34

co sądzicie o takich dwóch kuponach na środek tygodnia??

Man Utd - Arsenal X
Barca - Chelsea 1

za 10 zł do wygrania 50 zł

Werder - Hamburg X
Dynamo - Szachtar 2

za 10 zł do wygrania 100 zł

takie bardziej ryzykanckie kupony:)

banasik 26.04.2009 14:44

pierwszy nie wejdzie, bo barcelona nie wygra, a drugi powinien wejść

KosaPS 26.04.2009 14:49

Jaki polecacie serwis internetowy do obstawiania??

trial 26.04.2009 14:52

Juventus;/

SZARÓW 26.04.2009 14:58

http://cdn.livescore.com/img/flash.gif 68'CSKA Moscow1 - 2Rostov

ABG NH 26.04.2009 15:03

Szarów nie od dziś wiadomo że ligą rosyjską rządzi mafia a Rostov karnego nie wykorzystał heh śmiech na sali co w tej lidze się wyrabia


P.S Juve 2-2 jednak coś jeszcze gra ale nie wygrywa

Johnny B 26.04.2009 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZARÓW (Post 715443)

liczyłem, że podasz swoje typy jakieś.

Mi też to jedynie nie wchodzi

El'kabat 26.04.2009 15:57

Dodatkowo na dzis:
Napoli-Inter 2

AgresywnyChomik 26.04.2009 16:04

Przez weekend jestem na zero jak narazie wszedl over Barcelony weszlo Dallas i Anderlecht

Arsenal wygral teraz czas na Blackburn...

na noc

- Rondo over 16,5 ( o ile zagra to tyle zrobi bo serie z Chicago ma nieziemska w dodatku na playoffy popracowal na jumperem i trafia jak jest wide open).

- Probuje Boston i Cavs.

kris8 26.04.2009 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 715448)
Szarów nie od dziś wiadomo że ligą rosyjską rządzi mafia a Rostov karnego nie wykorzystał heh śmiech na sali co w tej lidze się wyrabia

Dokładnie - Ruska liga jest zdominowana przez mafie - szczególnie mecze pcharowe a już druga liga Rosyjska i hokej to już wogóle cyrki się tam wyrabiają nie z tej ziemi - ale to też można wykorzystać.

SZARÓW 26.04.2009 18:12

Niestety nie mialem czasu wrzucic tego co zagralem . Jeden na wariata kupon a drugi spokojny . Narazie bez niespodzianek
http://i42.tinypic.com/j8pd20.jpg

bula1010 26.04.2009 18:32

panowie jutro mogę zagrać za 30 zł ale nie wiem kompletnie co a potrzebuje kase na wtorek to co polecicie na poniedziałek pewnego??:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl