![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
W takim przypadku grać w ESA będą kolejne zespoły z 1 ligi.
|
Politycznie niezaangażowany Prezes Boniek może zawsze jakieś salomonowe rozwiązanie znaleźć...Kumpla swojego kumpla zostawi na lodzie?!
|
Widzew zostawił na lodzie to każdego może zostawic
|
Niby rudemu ciężko zaufać ale zobaczymy:)
|
Cytat:
|
No i proszę, długo nie trzeba było czekać. Medialna tuba Bońka już lobbuje pod utrzymanie Arki. Także decyzja już zapadła, Prezesunio ogłosi za kilka/kilkanaście dni. Kołakowski nie może spaść...
|
a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden
|
Cytat:
Natomiast obecne płacze Stanowskiego to ewidentnie artykuły sponsorowane.. dawno nie czytałem nic tak abstrakcyjnie - idiotycznego. |
Cytat:
W przyszłym bo epidemia. Czego nie rozumiesz? :rotfl: |
Chyba nie tyle epidemia co powiększenie ligi
|
jaki brak podzialu punktow , nie wyspany jestem
a teraz to co pomneijszaja ? |
Cytat:
|
Cytat:
1. Bo po zniesieniu dzielenia punktów sezon kończył się tak, że drużyny z miejsc 9-11 dość szybko gwarantowały sobie utrzymanie i mogły mieć wywalone jajca. Wtedy połowa meczów w tej części tabeli nie miała znaczenia. Dlatego, żeby trochę podkręcić presję i emocje w dole tabeli dorzucili jedno miejsce spadkowe. 2. Z I ligi będą teraz wchodzić 3 drużyny. Dlatego zrobili to se sezon wcześniej, żeby drużyny stamtąd się do tego przyzwyczaiły. 3. Skoro za rok spadnie tylko jedna, to teraz dali 3, żeby była większa rotacja. Średnio na sezon wyjdzie wtedy 2, czyli tyle, co zawsze. |
Cytat:
Odnośnie tego, że w tym roku lecą wyjątkowo trzy drużyny to wytłumaczenie jest łatwe. Ta decyzja zapadła długo przed decyzją o powiększeniu ligi. Dla zwiększenie rotacji. Później zapadła decyzja, że zwiększamy ligę do 18 zespołów i stąd ta jedna, która spadnie za rok. Później znowu wracamy do trzech zespołów lecących co roku z Ekstraklasy. Oczywiście do czasu kolejnej reformy. |
Korona właśnie spadła.
Liczę, że mimo to postawi się Arce ... Jeszcze pół godziny, jeszcze pół godziny, spadną oba sk...ny :> |
Bez Korony i Arki "liga będzie ciekawsza"
|
No, mamy 100% utrzymanie. Następny sezon musi być lepszy, bo ciężko wyobrazić sobie gorszy niż ten. Dobrze, że przynajmniej kończy się pozytywnie.
|
W p.izdu co za sezon!
Ale w końcu mamy to:D Jeszcze 2 z 3 moich "ulubionych drużyn" spadają z hukiem |
Cytat:
|
Kamien spadl z serca. Bycie kibicem tego klubu w ostatnich dwoch latach postarzalo mnie o 10 lat. Przyszlosc musi byc lepsza!
|
Jaka jest szansa ,ile % na zajęcie10 miejsca?od teraz inna bajka,he,he
|
Jaka jest szansa na puchary (mistrza ) w przyszłym sezonie ? ;))
|
Cytat:
jak Pepe to policzy to w nagrode powinien dostac admina na tydzien hehe:D |
Cytat:
Na początek to niech ogłoszą jak gramy w przyszłym sezonie. |
ej , a inne pytanie do statystyków
mówi sie że Arka już spadła a widze że ma 8pkt straty do Płocka a do zdobycia jeszcze 9 przeciez |
Arka jeszcze nie spadła, ale jej szanse na utrzymanie są dokładnie take same jak Lecha i Piasta na mistrzostwo :D. Arka musi wszystko wygrać, a Płock wszystko przegrać.
|
Cytat:
Albo zdobędziemy puchary(mistrza) w nowym sezonie, albo nie :D |
Cytat:
Płock gra: Górnik Z. (d) - dziś Zagłębie L. (w) - piątek Korona (d) - 14.07 Raków (w) - 18.07 4 punkty powinien spokojnie zdobyć. Trenerowi imienniczki z Płocka życzymy wszystkiego najlepszego ale by zakończył jednak za nami :rotfl: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl