Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Karherop 30.06.2020 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1553071)
Matematycznie utrzymanie da nam już remis jeśli arka przewali w kielcach, tyle że gramy wcześniej i nie ma co kalkulować bo się koronka może podłożyć;)nasze zwycięstwo sprawi że już oboje stracą nadzieje żeby Nas spuścić, musielibyśmy przegrać z koroną, zagłębiem, na deser przegrana ze śledziem który już musi wszystko wygrywać.

W obu zespołach już stracono nadzieję. Tam się nikt już nie podłoży , do najwyżej będą się po ludzku kopać po czołach.

sandomingo 30.06.2020 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1553103)
W obu zespołach już stracono nadzieję. Tam się nikt już nie podłoży , do najwyżej będą się po ludzku kopać po czołach.

Wszystkie zespoły z I ligi dostały licencję na Ekstraklapę? Być może to jest jakaś furtka dla drużyny z miejsca 14go.

Karherop 30.06.2020 10:34

W takim przypadku grać w ESA będą kolejne zespoły z 1 ligi.

sandomingo 30.06.2020 10:38

Politycznie niezaangażowany Prezes Boniek może zawsze jakieś salomonowe rozwiązanie znaleźć...Kumpla swojego kumpla zostawi na lodzie?!

Karherop 30.06.2020 12:03

Widzew zostawił na lodzie to każdego może zostawic

sandomingo 30.06.2020 12:10

Niby rudemu ciężko zaufać ale zobaczymy:)

pepe72 30.06.2020 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553092)
https://wislakrakow.com/forum/showth...90#post1553090

w LVbet kurs na nas 2.0 , w c8uj wysoki jak na taki pewniak jak piszecie :)

Błaszczu chory i chyba niektóre kontrakty wygasły. W Zabrzu Boguś dał czadu więc może na ŁKS wystarczy

sandomingo 30.06.2020 19:21

No i proszę, długo nie trzeba było czekać. Medialna tuba Bońka już lobbuje pod utrzymanie Arki. Także decyzja już zapadła, Prezesunio ogłosi za kilka/kilkanaście dni. Kołakowski nie może spaść...

Arkadiusz.Czerepach 30.06.2020 21:20

a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden

Karherop 01.07.2020 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553142)
a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden

Tego nie można zrozumieć , zarząd ekstraklasy to stan umysłu


Natomiast obecne płacze Stanowskiego to ewidentnie artykuły sponsorowane.. dawno nie czytałem nic tak abstrakcyjnie - idiotycznego.

pepe72 02.07.2020 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553142)
a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden

W tym sezonie bo czymś trzeba było uzasadnić brak podziału punktów.
W przyszłym bo epidemia.
Czego nie rozumiesz? :rotfl:

kolarz90 02.07.2020 13:13

Chyba nie tyle epidemia co powiększenie ligi

Arkadiusz.Czerepach 02.07.2020 15:15

jaki brak podzialu punktow , nie wyspany jestem

a teraz to co pomneijszaja ?

pepe72 02.07.2020 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553194)
jaki brak podzialu punktow , nie wyspany jestem

a teraz to co pomneijszaja ?

oj tam, oj tam, zmienili wcześniej ale jeszcze trwa.

caucus 02.07.2020 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553142)
a ja dalej nie rozumiem czemu wtym sezonie wyjatkowo spadaja 3 zespoly , a za rok wyjatkowo spada jeden

Są trzy wytłumaczenia

1. Bo po zniesieniu dzielenia punktów sezon kończył się tak, że drużyny z miejsc 9-11 dość szybko gwarantowały sobie utrzymanie i mogły mieć wywalone jajca. Wtedy połowa meczów w tej części tabeli nie miała znaczenia. Dlatego, żeby trochę podkręcić presję i emocje w dole tabeli dorzucili jedno miejsce spadkowe.

2. Z I ligi będą teraz wchodzić 3 drużyny. Dlatego zrobili to se sezon wcześniej, żeby drużyny stamtąd się do tego przyzwyczaiły.

3. Skoro za rok spadnie tylko jedna, to teraz dali 3, żeby była większa rotacja. Średnio na sezon wyjdzie wtedy 2, czyli tyle, co zawsze.

mr_kwolf 03.07.2020 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1553137)
No i proszę, długo nie trzeba było czekać. Medialna tuba Bońka już lobbuje pod utrzymanie Arki. Także decyzja już zapadła, Prezesunio ogłosi za kilka/kilkanaście dni. Kołakowski nie może spaść...

Idziesz w zakład, że Arka się nie utrzyma przy zielonym stoliku?

Odnośnie tego, że w tym roku lecą wyjątkowo trzy drużyny to wytłumaczenie jest łatwe. Ta decyzja zapadła długo przed decyzją o powiększeniu ligi. Dla zwiększenie rotacji. Później zapadła decyzja, że zwiększamy ligę do 18 zespołów i stąd ta jedna, która spadnie za rok. Później znowu wracamy do trzech zespołów lecących co roku z Ekstraklasy. Oczywiście do czasu kolejnej reformy.

pepe72 03.07.2020 19:02

Korona właśnie spadła.
Liczę, że mimo to postawi się Arce ...

Jeszcze pół godziny, jeszcze pół godziny,
spadną oba sk...ny
:>

Tantal 03.07.2020 19:35

Bez Korony i Arki "liga będzie ciekawsza"

zbyszek93 03.07.2020 21:28

No, mamy 100% utrzymanie. Następny sezon musi być lepszy, bo ciężko wyobrazić sobie gorszy niż ten. Dobrze, że przynajmniej kończy się pozytywnie.

bridgeburner 03.07.2020 21:32

W p.izdu co za sezon!
Ale w końcu mamy to:D
Jeszcze 2 z 3 moich "ulubionych drużyn" spadają z hukiem

TSWojtas 03.07.2020 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1553240)
W p.izdu co za sezon!
Ale w końcu mamy to:D
Jeszcze 2 z 3 moich "ulubionych drużyn" spadają z hukiem

za rok z minusem spadnie Twoja ulubiona :)

Blixa 03.07.2020 22:06

Kamien spadl z serca. Bycie kibicem tego klubu w ostatnich dwoch latach postarzalo mnie o 10 lat. Przyszlosc musi byc lepsza!

marek2a 03.07.2020 23:50

Jaka jest szansa ,ile % na zajęcie10 miejsca?od teraz inna bajka,he,he

kasiarz 05.07.2020 06:17

Jaka jest szansa na puchary (mistrza ) w przyszłym sezonie ? ;))

Arkadiusz.Czerepach 05.07.2020 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiarz (Post 1553326)
Jaka jest szansa na puchary (mistrza ) w przyszłym sezonie ? ;))


jak Pepe to policzy to w nagrode powinien dostac admina na tydzien hehe:D

pepe72 05.07.2020 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553339)
jak Pepe to policzy to w nagrode powinien dostac admina na tydzien hehe:D

Jakbym to potrafił dziś policzyć to puszczam totka. :rotfl:
Na początek to niech ogłoszą jak gramy w przyszłym sezonie.

Arkadiusz.Czerepach 05.07.2020 16:16

ej , a inne pytanie do statystyków

mówi sie że Arka już spadła

a widze że ma 8pkt straty do Płocka a do zdobycia jeszcze 9 przeciez

Matios98 05.07.2020 16:29

Arka jeszcze nie spadła, ale jej szanse na utrzymanie są dokładnie take same jak Lecha i Piasta na mistrzostwo :D. Arka musi wszystko wygrać, a Płock wszystko przegrać.

MaLk 05.07.2020 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiarz (Post 1553326)
Jaka jest szansa na puchary (mistrza ) w przyszłym sezonie ? ;))

Jak mawiał mój znajomy, niekwestionowany "mistrz probabilistyki", szansa wynosi 50%.

Albo zdobędziemy puchary(mistrza) w nowym sezonie, albo nie :D

pepe72 05.07.2020 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553374)
ej , a inne pytanie do statystyków

mówi sie że Arka już spadła

a widze że ma 8pkt straty do Płocka a do zdobycia jeszcze 9 przeciez

Jeden punkt Płocka w 4 meczach i Arka leci.
Płock gra:
Górnik Z. (d) - dziś
Zagłębie L. (w) - piątek
Korona (d) - 14.07
Raków (w) - 18.07

4 punkty powinien spokojnie zdobyć.
Trenerowi imienniczki z Płocka życzymy wszystkiego najlepszego ale by zakończył jednak za nami :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl