Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

saklak1906 17.06.2011 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1111818)
Można by. Też jestem za tym, by Garbarnia czy Szombierki miały możliwość takiego chwalenia się. I lepiej by bylo gdyby gwiazdki były jedynie złote.

Dokladnie,zadne inne udziwnienia bo z daleka sie zlewaja i trudno je odroznic od siebie.I tylko wprowadzaja kibica w blad.

mati12101pedek 17.06.2011 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 1111296)
http://farm6.static.flickr.com/5271/...bdda5ec9f3.jpg

Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą:> ?

Może Iliev ma jakieś dojścia w Partizanie jeszcze i by nam zdradził czy adidas nie szykuje czegoś podobnego dla nas :p

MrÓwA_1906 17.06.2011 16:32

http://www.facebook.com/pages/Chcemy...69329303129346

Prezydentowa 17.06.2011 16:35

Proponuję dogadać się i wrzucić na ten profil projekty Wonskiego. Są rewelacyjne, na pewny byłby to duży plus.

PatriX 17.06.2011 16:55

Super inicjatywa,


Warto odzyskać należne miejsce Białej Gwiazdy na koszulkach Wisły.

Faktycznie projekty kolegi wonski_eNHa rewelacyjne i warto byłoby pokazać je jak największej liczbie osób.






M

ronin_ 17.06.2011 19:11

Pozostaje tylko zmasowany atak na dzial marketingu. Jakies pomysly?

fialo 17.06.2011 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ronin_ (Post 1112246)
Pozostaje tylko zmasowany atak na dzial marketingu. Jakies pomysly?

Tylko jeden, a właściwie dwa:

[email protected]
[email protected]

Radzę wysyłać na dwa, z tego co się orientuje z sekretariatu nawet odpowiadają, przynajmniej kiedyś mi odpowiedzieli :)

Nie liczyłbym na to, że prosba zostanie wysłuchana w tym sezonie, bo stroje są pewnie juz wyprodukowane i zaprojektowane. Mam jednak nadzieję, że przy wsparciu Stowarzyszenia uda się 'odzyskać' BG na koszulki w przyszłym sezonie :)

WiernyWiśle 17.06.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1112020)
Dla narzekających na SSA na koszulkach - zobaczcie jaki g...y herb ma Arsenal na nowych koszulkach. Nawet nie sam herb, tylko to, co jest naokoło. Pół koszulki zajmuje o.O

http://www.epltalk.com/arsenal-home-...ed-photo-28106 tu małe wyjaśnienie

Św. Mikołaj 17.06.2011 19:46

http://www.footballshirtblog.co.uk/3...erseys-201112/ patrzcie na stroje wyjazdowe ;D

krakus76 17.06.2011 19:55

http://www.facebook.com/pages/Chcemy...69329303129346

Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły - Facebook - DOŁĄCZ

R33 17.06.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1112258)

No chyba zaraz padnę.

Edit:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1112276)
Nie masz co padać, bo to jest specjalny unikatowy projekt koszulki tylko na ten sezon dla Juve, z okazji jakiejś tam rocznicy.
Nie wiem czy Wonski posłużył się tą koszulką przy projekcie swoim, czy nie, ale wiem, że na pewno Nike nie zerżnęła od Wonskiego :D

Chodziło mi o to, że zajebi**y zbieg okoliczności.

fialo 17.06.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1112260)
http://www.facebook.com/pages/Chcemy...69329303129346

Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły - Facebook - DOŁĄCZ

Tylko pytanie ode mnie czy cała akcja nie jest promowana przez Massouda, Marcina Jenkera, Kamila Adriana Tumulca i inne wcielenia tegoż?

Chrisman 17.06.2011 20:14

http://www.flickr.com/photos/xink/5641472852/
best kit ever

ajasz 17.06.2011 20:21

http://store.liverpoolfc.tv/?ncid=Re...OTHER_16062011 w adidasie chyba jacyś idioci pracują

Voin 17.06.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1112262)
No chyba zaraz padnę.

Nie masz co padać, bo to jest specjalny unikatowy projekt koszulki tylko na ten sezon dla Juve, z okazji jakiejś tam rocznicy.
Nie wiem czy Wonski posłużył się tą koszulką przy projekcie swoim, czy nie, ale wiem, że na pewno Nike nie zerżnęła od Wonskiego :D

@UP
Koszulka Liverpool'u w barwach Evertonu <lol2>

rikut1906TSW 17.06.2011 20:30

nie zdziwię się jak nowe podkoszulki będę w Pasy :P

wonski_eNHa 17.06.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1112263)
Tylko pytanie ode mnie czy cała akcja nie jest promowana przez Massouda, Marcina Jenkera, Kamila Adriana Tumulca i inne wcielenia tegoż?

'Raczej może na pewno' przez żadnego z wyżej wymienionych.

1. Niezła akcja, szacuneczek. Licznik szaleje jak po wycieku wody z elektrowni w Fukuszimie.
2. Tak sobie myślę... kiedy przyszedł Basałaj do Wisły z 'polityką historyczną' i dochodzę do wniosku, że nie mógł jej zacząć od wprowadzenia BG na koszulki, bo było stanowczo za późno. Więc myślę, że jest realna szansa na koszulki z BG na sercu w 105 rocznicę powstania klubu - przy założeniu, że realizujemy politykę historyczną, a nie tylko o niej mówimy.

3. Adidas na prawdę nie zachwycił koszulkami Liverpoolu, ale nie do końca bym je krytykował. To jest 3 strój, alternatywny, czyli wyjęty z d., dlatego cyan-black-white. Jednak kolory nie odwracają za bardzo uwagi od mizernego designu.

//Voin - Nike zemną nie konsultowało stroju Juve. Nigdy wcześniej nie miałem kontaktów z ową koszulką i jednoznacznie oddalam zarzut inspiracji tą oto koszulką przy projektowaniu jakiejkolwiek koszulki z logiem Wisła Kraków S.A., czy też Białą Gwiazdą.

Chrisman 17.06.2011 20:38

wonski napisałbyś tutorialek do tworzenia strojów?

Kuba 17.06.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1112263)
Tylko pytanie ode mnie czy cała akcja nie jest promowana przez Massouda, Marcina Jenkera, Kamila Adriana Tumulca i inne wcielenia tegoż?

Nie.
Strona jest zrobiona przez dobrych kibiców, stałych wyjazdowiczów, fanatyków itd :)
Zrobiliśmy ją niezależnie od jakiegokolwiek serwisu jak TWSD, Wisła Portal czy SKWK.
Inicjatywa oddolna :)

JOSE 841 17.06.2011 20:49

Koszulka w pasy by jeszcze przeszła tylko wtedy byłaby raczej kopią koszulki Barcelony.Jeszcze doszło by do tego że prasa i media pisały by o plagiacie dotyczącym koszulek ,zamiast pisać o transferach i europejskich pucharach w wykonaniu Wisły

Pablo84 17.06.2011 20:52

Proponowałbym udostępniać na swoim profilu "Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły" Im więcej osób o tej akcji usłyszy, tym lepiej ;)

Voin 17.06.2011 20:58

A może zainteresować tą sprawą media? ;)
Czyli wysyłamy e-maile do dziennikarzy? ;]

mariusz92abg 17.06.2011 21:06

Na wstępie z góry chciałbym przeprosić modelatora za mój powrót do tych znaczków Adidasa. Widzę, że wątek rozmowy poszedł dalej a ja jak dotąd byłem nie osiągalny i dopiero teraz mogę coś napisać.
Dzięki wszystkim za wyjaśnienie "zawiłości" logotypu :) Co się tyczy "liścia" Adidas Oryginal to możliwe, że wprowadzili teraz taki podział. Mam przed sobą jeden z egzemplarzy tygodnika "Piłka Nożna" w którym znalazłem archiwalne zdjęcie... Grzegorza Lato który pomyka po boisku w koszulce naszej reprezentacji na której jest "liść" Adidasa:) Pamiętam zresztą jeszcze z gimnazjum mojego nauczyciela WF który również miał dresik z liściem.
Postanowiłem poszperać po sieci i znalazłem takie cuś:

"Od 1972 r. firma Adidas posiada swój znak firmowy logo - koniczynkę, która symbolizuje ducha igrzysk olimpijskich. Znak logo również oznacza połączenie trzech kontynentów. Indywidualnym logo są trzy paski, które oznaczają trzykrotne wzmocnienie buta."


Ps. Gdyby wywiesić podczas meczu odpowiedni transparent wzdłuż boiska to media się zainteresują pomysłem powrotu Białej Gwiazdy na koszulkach:)
Będzie zupełnie tak samo jak podczas akcji "Niespełnione Rządu obietnice temat zastępczy kibice"

Uran235 17.06.2011 21:29

Mediów nie trzeba nakręcać, posucha jest, bo liga nie gra. Starczy zebrać z 2-4 tysiące "like'ów" żeby sprawa wydała się poważna i ktoś na pewno zdecyduje się napisać artykuł.

killzone 17.06.2011 21:50

Sory ze sie wbijam w Wasz temat ale z tymi gwiazdkami to Włosi chyba maja najlepszy system.

10 tytułów Mistrza Włoch - Gwiazdka Złota
10 Pucharów Włoch - Gwiazdka Srebrna.


I tak powinno byc, a nie jakies uje muje z brazowymi, bialym czy jakimis innymi gwiazdkami.

Maverjuve 17.06.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1112266)

http://img99.imageshack.us/img99/349...gliabigue1.jpg

BEST kit ever :P (wiem, o gustach sie nie dyskutuje).

Natomiast akcja jest przednia na fb. A i kolnierzyk na koszulkach by byl pierwszorzedny :P

Voin 17.06.2011 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1112301)
Sory ze sie wbijam w Wasz temat ale z tymi gwiazdkami to Włosi chyba maja najlepszy system.

10 tytułów Mistrza Włoch - Gwiazdka Złota
10 Pucharów Włoch - Gwiazdka Srebrna.


I tak powinno byc, a nie jakies uje muje z brazowymi, bialym czy jakimis innymi gwiazdkami.

Mi tez by taki system najbardziej odpowiadal. A nie jakies Call of Duty i tysiace odznaczen.

wujekWojtek 17.06.2011 22:33

Do tego aktualny mistrz Włoch nosi na koszulkę ich flagę przez kolejny sezon, ale to chyba wprowadzili u nas. Rok temu widziałem flagę Polski na koszulkach Lecha w tym miejscu co logo Ekstraklasy powinno być, albo mi się przywidziało, albo sobie tak po prostu dali flagę.

killzone 17.06.2011 22:35

We Włoszech Mistrz nosi tarcze (Scudetto) i zdobywca Pucharu Włoch(Scudetto okrągłe).

Wonski, zrob moze jakies koszulki dla Legii tym patałachom z Adidasa tez by sie jakies pomysły przydały :P

Skimciol 17.06.2011 23:08

widze że kibice Legii też się tu wypowiadają wiec mam do nich pytanie:
czy Legia też ma dostać jakieś specjalne wzory w tym sezonie ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl