![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Proponuję dogadać się i wrzucić na ten profil projekty Wonskiego. Są rewelacyjne, na pewny byłby to duży plus.
|
Super inicjatywa,
Warto odzyskać należne miejsce Białej Gwiazdy na koszulkach Wisły. Faktycznie projekty kolegi wonski_eNHa rewelacyjne i warto byłoby pokazać je jak największej liczbie osób. M |
Pozostaje tylko zmasowany atak na dzial marketingu. Jakies pomysly?
|
Cytat:
[email protected] [email protected] Radzę wysyłać na dwa, z tego co się orientuje z sekretariatu nawet odpowiadają, przynajmniej kiedyś mi odpowiedzieli :) Nie liczyłbym na to, że prosba zostanie wysłuchana w tym sezonie, bo stroje są pewnie juz wyprodukowane i zaprojektowane. Mam jednak nadzieję, że przy wsparciu Stowarzyszenia uda się 'odzyskać' BG na koszulki w przyszłym sezonie :) |
Cytat:
|
http://www.footballshirtblog.co.uk/3...erseys-201112/ patrzcie na stroje wyjazdowe ;D
|
http://www.facebook.com/pages/Chcemy...69329303129346
Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły - Facebook - DOŁĄCZ |
Cytat:
Edit: Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.flickr.com/photos/xink/5641472852/
best kit ever |
http://store.liverpoolfc.tv/?ncid=Re...OTHER_16062011 w adidasie chyba jacyś idioci pracują
|
Cytat:
Nie wiem czy Wonski posłużył się tą koszulką przy projekcie swoim, czy nie, ale wiem, że na pewno Nike nie zerżnęła od Wonskiego :D @UP Koszulka Liverpool'u w barwach Evertonu <lol2> |
nie zdziwię się jak nowe podkoszulki będę w Pasy :P
|
Cytat:
1. Niezła akcja, szacuneczek. Licznik szaleje jak po wycieku wody z elektrowni w Fukuszimie. 2. Tak sobie myślę... kiedy przyszedł Basałaj do Wisły z 'polityką historyczną' i dochodzę do wniosku, że nie mógł jej zacząć od wprowadzenia BG na koszulki, bo było stanowczo za późno. Więc myślę, że jest realna szansa na koszulki z BG na sercu w 105 rocznicę powstania klubu - przy założeniu, że realizujemy politykę historyczną, a nie tylko o niej mówimy. 3. Adidas na prawdę nie zachwycił koszulkami Liverpoolu, ale nie do końca bym je krytykował. To jest 3 strój, alternatywny, czyli wyjęty z d., dlatego cyan-black-white. Jednak kolory nie odwracają za bardzo uwagi od mizernego designu. //Voin - Nike zemną nie konsultowało stroju Juve. Nigdy wcześniej nie miałem kontaktów z ową koszulką i jednoznacznie oddalam zarzut inspiracji tą oto koszulką przy projektowaniu jakiejkolwiek koszulki z logiem Wisła Kraków S.A., czy też Białą Gwiazdą. |
wonski napisałbyś tutorialek do tworzenia strojów?
|
Cytat:
Strona jest zrobiona przez dobrych kibiców, stałych wyjazdowiczów, fanatyków itd :) Zrobiliśmy ją niezależnie od jakiegokolwiek serwisu jak TWSD, Wisła Portal czy SKWK. Inicjatywa oddolna :) |
Koszulka w pasy by jeszcze przeszła tylko wtedy byłaby raczej kopią koszulki Barcelony.Jeszcze doszło by do tego że prasa i media pisały by o plagiacie dotyczącym koszulek ,zamiast pisać o transferach i europejskich pucharach w wykonaniu Wisły
|
Proponowałbym udostępniać na swoim profilu "Chcemy przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki Wisły" Im więcej osób o tej akcji usłyszy, tym lepiej ;)
|
A może zainteresować tą sprawą media? ;)
Czyli wysyłamy e-maile do dziennikarzy? ;] |
Na wstępie z góry chciałbym przeprosić modelatora za mój powrót do tych znaczków Adidasa. Widzę, że wątek rozmowy poszedł dalej a ja jak dotąd byłem nie osiągalny i dopiero teraz mogę coś napisać.
Dzięki wszystkim za wyjaśnienie "zawiłości" logotypu :) Co się tyczy "liścia" Adidas Oryginal to możliwe, że wprowadzili teraz taki podział. Mam przed sobą jeden z egzemplarzy tygodnika "Piłka Nożna" w którym znalazłem archiwalne zdjęcie... Grzegorza Lato który pomyka po boisku w koszulce naszej reprezentacji na której jest "liść" Adidasa:) Pamiętam zresztą jeszcze z gimnazjum mojego nauczyciela WF który również miał dresik z liściem. Postanowiłem poszperać po sieci i znalazłem takie cuś: "Od 1972 r. firma Adidas posiada swój znak firmowy logo - koniczynkę, która symbolizuje ducha igrzysk olimpijskich. Znak logo również oznacza połączenie trzech kontynentów. Indywidualnym logo są trzy paski, które oznaczają trzykrotne wzmocnienie buta." Ps. Gdyby wywiesić podczas meczu odpowiedni transparent wzdłuż boiska to media się zainteresują pomysłem powrotu Białej Gwiazdy na koszulkach:) Będzie zupełnie tak samo jak podczas akcji "Niespełnione Rządu obietnice temat zastępczy kibice" |
Mediów nie trzeba nakręcać, posucha jest, bo liga nie gra. Starczy zebrać z 2-4 tysiące "like'ów" żeby sprawa wydała się poważna i ktoś na pewno zdecyduje się napisać artykuł.
|
Sory ze sie wbijam w Wasz temat ale z tymi gwiazdkami to Włosi chyba maja najlepszy system.
10 tytułów Mistrza Włoch - Gwiazdka Złota 10 Pucharów Włoch - Gwiazdka Srebrna. I tak powinno byc, a nie jakies uje muje z brazowymi, bialym czy jakimis innymi gwiazdkami. |
Cytat:
BEST kit ever :P (wiem, o gustach sie nie dyskutuje). Natomiast akcja jest przednia na fb. A i kolnierzyk na koszulkach by byl pierwszorzedny :P |
Cytat:
|
Do tego aktualny mistrz Włoch nosi na koszulkę ich flagę przez kolejny sezon, ale to chyba wprowadzili u nas. Rok temu widziałem flagę Polski na koszulkach Lecha w tym miejscu co logo Ekstraklasy powinno być, albo mi się przywidziało, albo sobie tak po prostu dali flagę.
|
We Włoszech Mistrz nosi tarcze (Scudetto) i zdobywca Pucharu Włoch(Scudetto okrągłe).
Wonski, zrob moze jakies koszulki dla Legii tym patałachom z Adidasa tez by sie jakies pomysły przydały :P |
widze że kibice Legii też się tu wypowiadają wiec mam do nich pytanie:
czy Legia też ma dostać jakieś specjalne wzory w tym sezonie ?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl