![]() |
Cytat:
A co do ankiet to nie na każdej uczelni i nie na każdym kierunku są wypełniane. |
potrzebuję pomocy w zakresie mechaniki teoretycznej (dokladniej redukcja przestrzennego ukł sił). znajdzie się ktoś kto byłby w stanie mi pomóc ?
|
Mam 2 mg/s pobierania i 0,25 mb/s neta. Więc Drhtv powinien mi śmigać, aż miło tymczasem tnie jak diabli. Macie jakiś pomysł?
|
ja mam 20 mbit i tak czy owak mi tnie, po prostu za dużo użytkowników, polecam limitowane strony z ograniczonym dostępem np. tomciotv
|
Cytat:
|
Pewnie jest opłata za dostęp do tego burżuazyjno-snobistycznego portalu ;)
|
Na tomcio aktywuja konto dopiero po weryfikacji jak szybkie masz łącze, takze ludzie z beznadziejnym internetem nie zamulaja transmisji innym :)
|
Cytat:
jeszcze mnie nie powaliło żeby za to płacić :P |
Używa ktoś Red Bull Mobile na kartę?
http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/ I jak to jest z internetem w tej ofercie- naprawdę jest darmowy? |
Gdzie w Krakowie bądź okolicach znajdę sklep Lonsdale, Everlast? po za butikami w galeriach. Chyba na floriańskiej jest prawda?
|
Cytat:
Polecam Sportsdirect.com - taniej duuuużo Pozatym w tym sklepie na Floriańskiej chodziły słuchy, że obrzezani zaangażowali handlowali. Ja mam pytanie bo mnie krew zaleje: Jak się nazywa kawałek, który leci na końcu każdej transmisji w C+ z Ekstraklasy. Chodzi o to kiedy puszczają slow motion fragmenty meczu a na pasku idą nazwiska realizatorów - co to za muza w tle??????? |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=2q9_ZEtuTR8&ob=av2e Znalazłem po słowach jakie śpiewają, z pamięci wpisałem i jest. |
Cytat:
Nie:( to leci na koniec Ligi+ Chodzi mi o to co leci na końcu transmisji meczu samego.... |
Cytat:
|
Dzięki tam Panom wyżej za pewne sugestie. Sam właśnie się zastnawiam dalej co zrobić, bo w gruncie rzeczy razi człowieka po oczach, gdy babka sugeruje np. że jakiś przez nią nielubiany polityk jest gejem, bo takie gdzieś tam niektórzy dziennikarze mają dowody, czy otwarcie krytykuje światopogląd danej partii. Wydaje mi się, że prowadzący zajęcia jest od prowadzenia zajęć na dany temat, a że nie tyczy on się bezpośrednio polityki (od czasu do czasu o nią gdzieś delikatnie zahacza), to tego tematu ruszać jak gówna się nie powinno.
Pozdro ;) |
Tak.
Jak lecą napisy na dole i po meczu takie spowolnione fragmenty lecą. Podkreślam - nie chodzi mi o końcówki programów Liga+ ani Liga+Extra Chodzi o koniec meczu (transmisji). Jak ktoś ma możliwości techniczne niech wrzuci fragment o którym piszę to będziemy wspólnie rozkminiać. Na Forach C+ nie ma, na YT nie ma. Krew mnie zalewa bo zagiąłem parol na to i znaleźć nie mogę. |
Cytat:
EDIT: Chodzi o tą nutę? http://www.youtube.com/watch?v=fTTO5...eature=related EDIT2: Jeśli o tą to w komentarzu pisze: X-Ray Dog Elegant Friction http://w695.wrzuta.pl/audio/1pu0STn9...egant_friction |
TAAAAK
Bóg Ci zapłać Dobry Człowieku:) |
Cześć! Mam dwa pytania:
1. Bolą mnie mięśnie ud. W obu nogach, w tych samych miejscach. Na zakwasy mi to nie wygląda, bo chociaż byłem w poniedziałek pograć w piłkę, to problem się zaczął dopiero w piątek rano. Szukałem u wujka gógla, ale nic konkretnego nie znalazłem. Miał ktoś podobnie? Zastanawiam się nad niedoborem magnezu, jak sądzicie? 2. Szukam jakiegoś programu (coś na wzór Bearshare'a) albo strony, skąd można ściągnąć pojedyncze utwory muzyczne, korzysta ktoś z czegoś takiego jeszcze? Pozdrawiam. |
Cytat:
2. ja ciągnę z rapidshare, ewentualnie na PEB są olinkowne praktycznie wszystkie interesujące rzeczy |
Właśnie sęk w tym, że w tych samych miejscach. Wygląda mi to na zapalenie 'czwórek'. Sam już nie wiem, dziś ból jest trochę mniejszy. Mam nadzieje, że to nic poważnego.
Dziękuje za odpowiedź. |
Cytat:
|
Gdzie kupię tego typu kartony jak w dzisiejszej oprawie z Górnikiem? Pytanie nie jest gdzie UW się zaopatruje tylko gdzie ja jako szary człek mogę takie zakupić, detalicznie rzecz jasna, potrzebne mi około 10. Sklepy dla plastyków?
|
nie wiem jakie były ale w większości papierniczych są papiery kolorowe na sztuki.
|
Cytat:
|
witam ,mam pytanie bede posiadaczem telewizora LG 27' 3D PLUS 2 PARY OKULAROW telewizor z promocji cyfry plus ,czy wie ktos moze za ile mogl bym go sprzedac od reki ,mam telewizor juz a chcialbym za to kupic dziecia PSP
|
Kto jest dzisiaj na zdjeciu na okładce "Uważam Rze" obok Biedronia? To czarno - białe zdjęcie, gość za okularami.
|
ma ktoś może 2 miejsca(w aucie lub busie) do Wrocławia ??
|
Pilnie potrzebna pomoc , poszukuję sklepu z jakimiś prezentami na 18stkę czyli jakieś alkochińczyki , alkoruletkę takie duperele , gdzieś od storony bronowic nie żeby gdzieś w hucie ;p
|
W Krakowskiej jest jakieś takie stoisko z drogim gównem
|
Cytat:
tutaj masz aukcje na allegro właśnie takie, zobacz do ilu dobije http://allegro.pl/listing.php/showca...val=7&a_text_i[1449][0]=&a_text_i[1449][1]=&a_text_i[1446][0]=&a_text_i[1446][1]=&a_text_f[194][0]=27&a_text_f[194][1]=27&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E tylko musisz wkleic link do przeglądarki |
Szukam kurtki na zimę, tak maks w okolicy 3 stówek.
|
Przejdź się do outletu koło tesco na kapelance,sporo ciekawych modeli,a cena taka jak piszesz koło 250-300 zł.
|
Kończy mi się umowa z tp (internet i telefon) i prawdopodobnie podziękuje za korzystanie z ich usług.
Chciałbym dowiedzieć się czy jest na rynku oferta z dobrym i nie drogim internetem, ale bez tel. stacjonarnego? Radiowy internet mnie za bardzo nie interesuje. didzej132 W M1 jest stoisko i w sumie drogo nie mają(taniej niż w Krakowskiej). |
Cytat:
2. na parkingu koło stadionu, wystarczająco blisko ?:> |
Cytat:
|
Cytat:
Generalnie to A4, potem A8, potem węzeł Wrocław Stadion, dalej już sobie każdy powinien dać radę. Mapa aktualna jest na przykład tutaj: http://www.openstreetmap.org/ |
Jeżeli na forum jest ktoś kto choć trochę zna się na sieci wodociągów w Krakowie i temacie Gospodarki wodnej, to proszę o kontakt na priv.
|
http://www.youtube.com/watch?v=Jq5cJL2zMWQ .
Wie ktos co to za nuty na tym filmiku w 2:20 oraz od 3:03(lub 3:50) ? |
Czy wiecie kiedy i o której mniej więcej godzinie trenuje Radwańska w Krakowie? Czy dalej można ją spotkać na Nadwiślanie?
Albo w jaki sposób można by się z nią umówić? Bardzo potrzebuję tych informacji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl