![]() |
Cytat:
|
jesli dobrze pamietam to jesli zrobisz zakupy na amazon.co.uk powyzej 25 funtow to wysylka do PL powinna byc darmowa ... to sie jakos nazywalo Super Saver Delivery czy cos takiego
byly zastrzezenia, ze to nie dotyczy giftow (cos chyba jak w Empiku, ze kupujesz komus karte na iles tam pieniedzy i on sobie je pozniej wydaje jak chce w sklepie) i uzywanych rzeczy |
outlet Futura Park - był ktoś? jak sytuacja z cenami i co na półkach?
|
Osobiście nie polecam. Tam może było coś w 1 dniu, w dzień otwarcia... potem to już rzeczy wyprzebierane, same XXL albo S.... Dlatego tam trzeba mieć cynk kiedy jest dostawa i tam wtedy pojechac ;)
|
Ostatnio w prasie krakowskiej było troche artykułów, że wcale nie jest taniej, cena tak jak wszędzie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kiedy ma ruszyć forum skwk ?
|
Czym mogę zmyć farbę z bluzy i kurtki ?! ;>
|
oriętuje się ktoś z was gdzie mogę nabyc taki oto własnie ortalion?http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...reningu/54968/
|
Poleci ktoś jakąs darmową(!) stronę gdzie można obejrzeć filmy..
|
Mam bilety RYANAIR'a na przelot do Anglii i z powrotem, niestety nie mogę lecieć. Odprawa online już zrobiona... czy jest jakaś szansa na chociaż częściowy zwrot kasy?? Warto jechać na lotnisko i do tego ich okienka podejść? <chyba kiedyś było na Balicach>
|
http://www.koszulkimilitarne.pl/groma14-p-5.html
Gdzie w Krakowie mogę coś takiego znaleźć, lub podobne koszulki tego tupu, ale o tematyce wojskowej? |
Cytat:
|
Mam pytanie dla kumatych: dzis "znajoma" poprosila mnie o pomoc --> ma strone internetowa (prowadzi dobrze ROZWIJAJACA sie firme) , tylko "pustą" (ciągle "w budowie") ,a potrzebuje umiescic tam swoje zdjecia - swoja oferta (zdjecia "profesjonalniejsze", ilosc zdjec do zrobienia -> sa to malutkie przedmioty, to ok. 10 000szt. + dodatkowo każde obrobić, umieścić znak wodny, no i umiescic na stronce. I TU PYTANIE: jaka cene "krzyknac" za cos takiego (+/-) ?
P.S. Mam "profesjonalny" sprzet, pomieszczenie do "zniwelowania" cieni, etc, wiec to chyba dodatkowy atut ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Policz ile godzin mniej więcej spędzisz przy tym pomnóż przez 10 i gitara :-) |
Cytat:
|
Wie ktoś ile kosztuje ulgowy bilet na PKS z Krakowa do Bielska ? Niestety dzięki PKP muszę zmienić środek lokomocji :/
|
Cytat:
tutaj masz największą i najlepszą wyszukiwarkę pkp i pks w jednym miejscu: http://www.e-podroznik.pl/ ale jak znajdziesz konkretne połączenie - to dla pewności zadzwoń do danego przewoźnika pks i zapytaj czy takie połączenie będzie , nie jest anulowane itd |
Wielka prośba: Proszę o glosy na III LO! - Cała szkoła jest wiślacka, dodatkowo załozona w 1906. Dwukrotnie wychodziły szaliki III LO Wislackie, na środku szkolnego boiska jest biała gwiazda, a na szkole napis "Wisła Hooligans", a nieoficjalnie mówi się o pozwoleniu na graf. Dlatego bardzo proszę o głosowanie, do wygrania jest spotkanie z piłkarzami Wisły!
http://tprzybylski.pl/index.php?page=kon_glos Głosowanie trwa jeszcze tylko godzine, a się okazało ze spadliśmy dzisiaj z 4 na 13 miejsce![B] BARDZO PROSZĘ! |
Orientujecie się czy dostanę jeszcze gdzieś w Krakowie te kubki Liptona ?
http://media2.pl/g/600/13231.jpg |
Miałem niewykorzystaną kasę na karcie w orange, ok 60 zł. Kończyła ważność konta i żeby kasa nie przepadła musiałem doładować konto. I pojawia się problem bo doładowałem konto za 25 zł, a "zmagazynowana" kasa i tak zniknęła. Kobita w salonie powiedziała, że do 7 dni kasa wróci. Nie wróciła, co można zrobić po za ponownym opie**leniem kobity w salonie...?
|
Ja to myślę że trzeba reklamację napisać. A jeżeli babka w salonie jest zwykłą konsultantką, to wołaj zawsze kierownika bo one często nie mają zielonego pojęcia o robocie.
|
Obiektywnie:
NAJLEPSZY kebab w Krakowie ? Dalej na rogu Grodzkiej i Pl. Wszystkich Świętych ?:) |
Cytat:
|
Gdzie w Krakowie można dostać włoską Sambucę?
|
gdzie sie przenieśli sprzdawcy ksiązek z tunelu dworcowego?
|
Część przeniosła regały od strony Rakowickiej (dworca autobusowego) jak się wychodzi z tunelu Magda.
|
dzięki serdeczne
|
Nie ma sensu zakładać tematu więc się dostosuje,
Mam pytanie, pomożecie ? Wystarczy otworzyc bo liczą się wyświetlenia, a jeśli ktoś ma konto proszę o głosy pozytywne. http://www.youtube.com/watch?v=hUwN7...feature=colike |
Jak otworzyć załącznik z rozszerzeniem .p7s w Outlooku? Dostałem taki plik i przez Gmail się nie da z tym nic zrobić, Windows też nie pomaga, znalazłem informację że tylko przez Outlooka i Thunderbirda to się da zrobić.
|
Gdzie kupię Głowicę do Rometa 205 :)
|
Cytat:
bez rejestracji musisz zrobić przerwę w oglądaniu po 70min chyba na jakieś 30min. jak sie zarejestrujesz to masz bez limitu. polecam strone |
Czy wie ktoś jak to jest z wykładowcami głośno opowiadającymi się za swoją ulubioną partią polityczną? Niemalże nawołującymi do krzewienia idei owej partii, etc.. Czy to jest dozwolone? :-) Pytam szczerze, bo nie wiem, a ostatnio mam styczność z paroma wykładowcami, których politykierstwo mnie mocno w....ia. Zwłaszcza na zajęciach, które do politykierstwa nie skłaniają...
|
A co zrobisz? Donos do dziekana napiszesz? Na koniec semestru wypełnij ankietę że Ci się to nie podoba i po sprawie. a jeżeli faktycznie jest taki zapatrzony w daną partię to podyskutuj z nim na zajęciach.
|
Cytat:
|
Jak ktoś się zna coś na jubilerstwie to prosiłbym o odczytanie co to znaczy :)
http://i43.tinypic.com/10zd73p.jpg |
Cytat:
Dzień dobry panie dziekanie czy może pan zwrócić uwagę prowadzącemu aby nie pitolił o polityce? To od tego są ankiety anonimowe aby zwrócić uwagę na pewne rzeczy. a jeżeli takich komentarzy będzie więcej to dziekan sam wyciągnie wnioski. PS. dziekan nigdy nie będzie obiektywny bo nie będzie srał pod siebie! za rok dwa wybory i co wtedy? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl