![]() |
Cytat:
|
Kojarzy ktoś nazwy piosenek z tego filmu, a przynajmniej tej pierwszej?
http://www.youtube.com/watch?v=2FjmO...eature=related |
PISZE JAK BYK !!!
Hans Zimmer - Gortoz a Ran http://www.youtube.com/watch?v=ocXPtJ0EVOs P.S. pod filmem tam gdzie jest liczba wyswietlen czesto pisze jaka muzyka użyta |
Gdzie najkorzystniej można dostać kredyt? Chodzi o kwotę 10tys zł i żeby warunki były dla mnie najkorzystniejsze, co polecicie ? Dzięki wielkie jeśli ktoś pomoże.
|
Ja Ci odradzam jakikolwiek kredyt. Jego i tak kiedyś będziesz musiał spłacić. Ale jeśli już to zapożycz sie u brata, kumpla sąsiada... bo oni raczej nie pieprzną Ci odsetek :)
|
Z rodziną nigdy nie wiadomo:P ale opcję "rodzinne", "znajomi" niestety nie wchodzą w rachubę. Dlatego pytam o jakąś placówkę, którą może ktoś polecić, bank czy coś innego, gdzie są najkorzystniejsze warunki dla biorącego.
|
Czy jest ktoś kto ma anglika i udalo mu sie zarejestrować go w Polsce z kierownicą po prawej stronie?? bo własnie wczoraj przegladalem sobie allegro i widzialem ze kilku osobom posiadających te auta udalo sie zarejestrowac mimo ze nie przekladali kiery. czy jest to możliwe? jesli tak to jak?! przeciez u nas jeszcze nie wprowadzili mozliwosci rejestracji anglików.(chyba ze nie jestem na czasie :) )
|
W sumie rozumiem z rodziną. Z nią najlepiej na zdjęciu :D A kumpel ?
|
Tak jak pisałem, zostają tylko placówki, banki i inne miejsca pożyczkowe, jak ktoś coś zna dobrego i że nie ogołocą człowieka, to niech pisze:)
|
Zamierzam kupić telewizor. Będzie to pewnie jakaś 32 calówka z tuner cyfrowym, pewnie jeszcze USB, 2 lub 3 wejścia HDMI.Czyli norma. Cena - widziałem za ok 1100 zł. I tu pytanie do Was. Wstrzymać sie z zakupem czy kupować teraz...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ten sam model w Biedronce od 1.12.2011 w cenie 1099,- PLN Tuner cyfrowy jest, niby tylko 1 HDMI, ale to tylko przykład. |
Telewizor Philips, dorwałem dziś gazetke Media expert i był tam wystawiony..
|
Ja tam polecam telewizory Sony Bravia bo mają świetną jakości obrazu, szczególnie przy obrazie SDTV a przy HD kolory bardzo żywe. Widziałem różne telewizory LG i Samsung i mimo że są tańsze i pozornie mogą mieć lepsze parametry obrazu (t.j. kontrast itp.) to Bravia i tak okazuje się lepsza przy porównaniu obrazów.
|
Cytat:
|
Witam, gdzie mozna kupić tanie czasopisma z poprzednich miesiecy w centrum miasta? Wiem, ze mozna kupic na Tomexie, ale nie chce mi się aż tam jechać. Dostane gdzies tanie gazetki? :)
|
Cytat:
no musisz spenetrować i wejść w hale, są stoiska przed częścią warzywno owocową, tak codziennie. |
Cytat:
|
Pod Hala Targową codziennie? w którym miejscu dokładnie są gazety?
|
Cytat:
Może LG i Samsungi są dobre jak jest obraz HD ale przy SD ich obraz to zwykły bubel. Jak sie zaczął boom na LCD wiele osób narzekało na obraz w swoim nowym TV po wymienieniu strych kineskopów, że jest gorszy itp.. I ci ludzie się nie mylili bo taki obraz zwykle był w ekonomicznych LG i Samsung, w Sony nie zauważyłem żadnej różnicy na niekorzyść. A o przepłacaniu mówią ci co Bravii na oczy nie widzieli, tylko cenami się sugerują. A trinitrony były jeszcze 10 lat temu. Poza tym w sklepie nie pokazują obrazu z anteny tylko z odtwarzacza DVD w standardzie HD wiec nie można porównać telewizorów, pod względem jakości SD. Co wiecej obrazu nie można wyregulować pod względem ostrości i dokładności wyświetlanych obrazów. |
Orientuje się ktoś gdzie w miarę przyzwoitej cenie kupię misie/pluszaki w Krakowie ?
|
Jest mozliwosc zmiany szkoly w maturalnej klasie..? W listopadzie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie w Krakowie mogę kupić łańcuszek kulkowy o średnicy ok 3mm dowolnej długości? (albo jeśli nie dowolnej to >60 cm)
|
Cytat:
Polecam zobaczyć do wszelkiego rodzaju Reali, Tesco ect. Mają na salach czasem bardzo fajne miśki w bardzo sensownych cenach :) |
Jakiś czas temu w Realu były za 10zł całkiem spore (jak na taką cenę) miśki, jak ktoś ma blisko może zobaczyć czy to aktualne :-)
|
Jutro mam egzamin na prawko i mam takie pytanko :) Czy mogę zawracać na skrzyżowaniu, jeśli jest to skrzyżowanie świetlne S-1 i nad światłami jest niebieski znak C-3 lub C-4 ?
|
Cytat:
wiec jesli sa to nie, nie mozesz ... musisz skrecic w lewo, poniewaz jest to nakaz skretu w lewo ... bodajze na skrzyzowaniu jak sie jezdzie od Ronda Czyzynskiego w strone Placu Centralnego jest takie wlasnie skrzyzowanie i tam lapia ludzi na zawracanie, wiec uwazaj dokladnie to kaza zawrocic na najblizszym umozliwiajacym to skrzyzowaniu ... i ludziska czesto tam probuja zawrocic (a nie mozna, bo jak wyzej napisalem, jest tam znak nakazu jazdy w lewo .. co innego jakby bylo dorysowane jeszcze strzlka ze mozna zawrocic) zamiast jechac do Placu Centralnego i tam zawracac objezdzajac plac a teraz jak dluzej o tym mysle i staram sobie przypomniec jak takie skrzyzowanie wyglada to predzej nad swiatlami sa znaki w stylu F10 czy F11 ... tylko ze dalej jesli sygnalizator jest kierunkowy (czyli zawiera "podswietlane" strzalki) to musisz jechac tak jak nakazuja Ci te strzalki ... np. na Kocmyrzowskiej jest takie skrzyzowanie gdzie jest wlasnie taki sygnalizator z zaznaczona strzalka do zawracania |
Cytat:
Poza tym możesz nie wykonac jednego polecenia egzaminatora więc jak nie jesteś pewien to nie wykonaj |
Cytat:
|
Wislak93
lap http://www.youtube.com/watch?v=fcmXl...eature=related ogladnij ten filmik, tam masz to skrzyzowanie na ktorym czesto lapia (jak jest kierunkowy to nie wolno zawracac, chyba ze strzalka na nim tak pokazuje) |
ok dzięki panowie, faktycznie chodziło mi o F10 i F11.
|
Robił ktoś zakupy na stronie amazon.com (USA) bo potrzebuję coś tam kupić z wysyłką do Polski. Jak coś to PW bo mam parę pytań.
|
Będą jakieś kalendarze na przyszły rok wydawane przez Ultrasów/SKWK?
|
Cytat:
Na amazon.co.uk dużo drożej? Może się kalkuluje z GB? |
Cytat:
|
Gdzie w Krakowie mogę kupić kasety? (tak chodzi mi o te oldchoolowe gadżety z muzyką:)) konkretnie rap
|
Gdzie w Krakowie moge kupic tanie fajki?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl