![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Co do siłowni, to poczekajcie. Na pewno będziemy mieć jakąś fajną :D |
Wklejam dość ciekawy link z gazety Krakowskiej na temat nowych inwestycji w Krakowie jakie miał zamiar przeprowadzić Prezydent Pejsów. Wzmianka o planowanym wybudowaniu hali Cracovii, i teraz chyba wiadomo na co by poszło nasze 8 baniek.
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...kowa,id,t.html |
A tak na temat hali i tej przed prima aprilisowej zapowiedzi o tajemniczym inwestorze, to był news na 1 kwietnia jak myślałem, czy jest jakiś cd ?
|
W sprawie nowej hali chyba już wszytko jest pozamiatane. No chyba że całkiem nowa ekipa w zarządzie Towarzystwa (notabene bardzo mocno powiązana z SKWK i środowiskiem kibiców) coś wyczaruje. A to już do nich pytanie :) Bo Pan Prezes Mięta i jego ekipa nie uniosła tego ciężaru.
|
Dzisiejsze zdjęcia z północnej - i dalej ubijają ziemię przed trybuną. Juz 2 albo 3 tydzień .A potem się dziwić że u nas autostrady buduję 10 razy wolniej niż na zachodzie. Możemy zapomnieć o tej trybunie na derby.
|
Cytat:
Dwóch hal nie będą budować : Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Juz nie przesadzajacie, akurat wylanie betonu to juz najmniejszy problem - zwlaszcza jak jest taka pogoda i bedzie szybko schnal, odbior tego to 1-2 dni. Jesli juz wogole mialaby byc nie otwarta, to tylko jesli znajda jakies niedorobki itp. Ale przeciez ile moze trwac odbior tak malej trybuny, i to tylko zaplecza?! Juz wszystko dawno powinno byc gotowe... Ja dalej jestem zdania, ze jezeli obie trybunt nie bede gotowe na mecze z Lechem i zydami to majchrowskiego za jaja powiesic z urzednikami, zrobic strajk, zglosic do CBA, a i Basalajowi powinno sie oberwac ze nie pospisze miasta... wystarczylby 2-3 konferencje w miedzyczasie i kilka artykulow w gazetach
|
Cytat:
|
KaSzTaN przy samej Północnej wylanie asfaltu to nie problem, ale co z pozostałą częścią placu od tego co już utwardzili do samej ul.Reymonta? Tam póki co chyba nic nie działają?!
|
Cytat:
Pomysl czloweku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
spoko utwardzanie 2 tygodnie wylanie teraz z 2 tygodnie bo pewnie asfalt będzie z odrzutu i nie będzie schnął później jeszcze kołowroty będą zakładać tak jak mówiłem wcześniej na lipiec się wyrobią. Nic dodać nic ując...
|
Pierwsza warstwa asfaltu była już dzisiaj wylana i to kolo godziny 13 jak byłem kupić bilet dla znajomego nie miałem czasu zrobić zdjęć ale asfalt już wylany myśle ze jeszcze dwa trzy dni i będą wszystkie 3 warstwy :)
|
a potem z miesiąc stawianie kolowrotów , reszta dróg dojścia , okablowanie ,uruchomienia i odbiory.Psim swędem na ostatni mecz ta trybuna może będzie. Tylko że ostatni mecz niekoniecznie będzie świetowaniem tytułu.
|
Byłem dzisiaj na R22 i rozmawiałem z robotnikami. Pytałem, czy chociaż na ostatni mecz cały stadion będzie otwarty. Powiedzieli że raczej tak (z przekonaniem w głosie). Pod C leją już asfalt. Natomiast estetyka stadionu: malowanie zewnętrznej strony fasady, dokładne wykańczanie itd (podobno ma być rozpisany nowy przetarg) najprawdopodobniej będzie w przerwie wakacyjnej. Rozłożenie rusztowań i pomalowanie to podobno 1 tydz roboty. I ma być nowy przetarg! Nie wiem czy to prawda, info od robotników
Fotki z dzisiaj: https://lh3.googleusercontent.com/_5CMvJUQcSBA/TbH3c3-mOwI/AAAAAAAAAB0/rR-nGkJ0Znk/s640/Zdj%C4%99cie0055.jpg https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0056.jpg https://lh3.googleusercontent.com/_5...%99cie0054.jpg https://lh4.googleusercontent.com/_5...%99cie0057.jpg https://lh5.googleusercontent.com/_5...%99cie0058.jpg https://lh6.googleusercontent.com/_5...%99cie0059.jpg |
Oby to info co napisałeś samsung_08 było prawdą, byłoby naprawdę ekstra jakby zrobili coś z tą paskudną elewacją bo wygląda to okropnie. Stadion naprawdę sporo by zyskał przez taki "zabieg".
Może ktoś jeszcze mógłby się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie? |
Widok z lotu ptaka , stadion nasz i Cracovii:
http://img96.imageshack.us/img96/1060/cimg2118g.jpg Zdjęcie autorstwa Noxid z forum skyscrapercity |
A propos malowania fasady (elewacji) trybun .....
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...erzchni/46604/ Jeżeli się dobrze przyglądnć to widać na tym zdjęciu na dole trybuny namalowane (?) dwa niebieski kwadraty ... wyglądąją jak próbki farby ... więc moze coś z tego będzie :-) Na tych zdjeciach też to widać - za robotnikiem w białym kasku http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...trybuny/46403/ - tu koło robotnika (jedynego na zdjęciu) w pomarańczowej kamizelce http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...trybuny/46406/ |
Ja tak z ciekawości zapytam - czy istnieje na świecie jakikolwiek stadion, który byłby pomalowany?
ps. te próbki farb to stare dzieje... |
^^
Te próbki są tam od lat, nic nowego. Przetarg na elewacje będzie organizowany przez ZIKiT, czy miasto zwali robienie elewacji na przyszłego operatora? Wiadomo coś na ten temat? Z lotu ptaka nasza twierdza bardzo ładnie się prezentuje. (drogi dojścia od Reymonta wyglądają jak pole minowe) Nasz stadion ma to coś! |
Ja w elewację nie wierzę, bo by coś mówili na ten temat. Jednak jeden z przedstawicieli handlowych dużej firmy produkującej materiały budowlane ostatnio mówił, że dostali zapytanie o cenę na taki obiekt, także może jakieś wstepne przymiarki jednak są.
|
Tak się składa, że czasem mam okazję obserwować budowę biurowców w SSE na Ruczaju i tak prawdę mówiąc to większość z nich do pewnego momentu wygląda z zewnątrz tak pięknie jak Nasz stadion. Czyli beton i nic więcej. Dopiero po dodaniu odpowiedniej elewacji(przeważnie są to takie płyty metalopodobne) biurowce nabierają nowoczesnego wyglądu i prezentują się na prawdę znakomicie.
Stadion Wisły mógłby właśnie być obłożony takimi płytami, myślę że w połączeniu z elementami konstrukcji dachu dałoby to potężny efekt. Tam natomiast gdzie zainstalowanie płyt byłoby nieco problematyczne można zastosować jakąś gładź czy coś takiego - z resztą w kilku miejscach na zachodniej tak właśnie zrobiono, można to obczaić na fotkach. Oczywiście w przypadku płyt można je ułożyć wg jakiegoś projektu, który tym razem niech przygotuje ktoś z wizją, że się tak wyrażę artystyczną :) Malowanie moim skromnym zdaniem nic nie da, za chwilę trzeba będzie malować drugi raz, z resztą uważam, że to pół środek. btw jest ktoś kto mógłby zrobić taką właśnie wizualizację z płytami biurowca ?? Wesołych i zdrowych ;) |
Cytat:
|
Ktos podał ze w tydzien sa w stanie zrobic ta elewacje... nierealne.
Co do samego wykonania to czemu pytacie czy sa tak wykanczane stadiony??? Jesli ktos podpisze umowe na zrobienie elewacji to bedzie super. Troche wyszpachluja i potem jak przeciagna to farba stadion bedzie wygladal zajebiscie a nie tak jak teraz zacieki, nierownosci i gdzie sie nie spojrzy szpachlowane byle jak dziury po sciagach.. |
Cytat:
|
W żadnych realiach niemożliwe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl