Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Arapaho 13.04.2011 10:27

Jak czyta to fotograf klubowy to prośba o zdjęcia z szatni. Wierzę cały czas że sufit podwieszany tam będzie

Mishuh 13.04.2011 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1076727)
uzasadniaja to ze budowa nie zakonczona i bedzie przejezda w momencie oddania stadionu oczywiscie jest to idiotyzm.

moment - to samochody jeszcze tam wrócą? I będą lawirować między postawionymi na środku latarniami?

joshi 13.04.2011 10:49

nie będzie tam aut, medyk źle się wyraził, chyba że chodziło mu o przejezdność dla rowerów

Pimko 13.04.2011 11:33

A ja chciałbym wiedzieć czemu nic się nie mówi na temat zakrycia tych prześwitów przy łączeniu trybun siatką w kolorze betonu... Był kiedyś poruszany ten temat i o ile dobrze pamiętam to chyba stowarzyszenie kibiców dogadało się z inwestorem budowy, że o ile sami pokryją koszt tej operacji to będą mogli takie siatki zakupić. Miały być nawet na ten cel zbierane pieniądze... Rozumiem, że te przerwy nagle nikomu już nie przeszkadzają?

wierny 13.04.2011 12:12

od jakiegoś czasu nie pojawiały się pytania o sektor dla gości. Zdecydowano już coś, tzn jak będą wyglądały zabezpieczenia? Mam nadzieje że bufor na cały sektor nie będzie konieczny.

Bik 13.04.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1076851)
od jakiegoś czasu nie pojawiały się pytania o sektor dla gości. Zdecydowano już coś, tzn jak będą wyglądały zabezpieczenia? Mam nadzieje że bufor na cały sektor nie będzie konieczny.

Wysokie plaksy zrobić takie rozwiązanie było w Brukseli kiedy to gralismy z Anderlechtem ale jakis nie wielki bufor napewno bedzie potrzebny. Znając pomysłowość ludzi budujących stadion wszystkiego sie mozna spodziewać

Enrico2000 13.04.2011 12:42

Mnie najbardziej ciekawi jakie rozwiązanie zastosują wewnątrz trybuny.

Coolpick 13.04.2011 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1076851)
od jakiegoś czasu nie pojawiały się pytania o sektor dla gości. Zdecydowano już coś, tzn jak będą wyglądały zabezpieczenia? Mam nadzieje że bufor na cały sektor nie będzie konieczny.

Jak dla mnie jakieś 2-metrowe pleksy + siatka do samego dachu byłyby optymalne

sergio 13.04.2011 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 1076869)
Jak dla mnie jakieś 2-metrowe pleksy + siatka do samego dachu byłyby optymalne


To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor

Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie
wspominajac juz o filmiku?

murray 13.04.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1076873)
To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor

Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie
wspominajac juz o filmiku?

Budowa skończona, trwają odbiory :>

Budowlanym skrytofotografom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE.

krakus76 13.04.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1076873)
To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor

Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie
wspominajac juz o filmiku?

A co mają pokazywać ? Jak na stadionie tempo prac raczej należy do żółwich to można mieć dużą trudność żeby uchwycić zmiany które następują w przeciągu kilku dni. I tak jak zrobią relację z trybuny zachodniej w jednym tygodniu, w drugim ze zachodniej i coś na dodatek w zakresie prac ziemnych to wystarczy.

sergio 13.04.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1076875)
Budowa skończona, trwają odbiory :>

Budowlanym skrytofotografom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE.


Dzięki za szybka i rzetelna informację jak będę miał jeszcze jakies pytanie bezposrednio zgłoszę sie do Ciebie na priv:>

88seba88 13.04.2011 18:35

Kabaretu ciąg dalszy !!!!!


http://stadiony.net/aktualnosci/2011...stadionu_wisly

kolarz90 13.04.2011 18:45

Ja cały czas mam pewnie złudną nadzieję ze jednak zlitują się nad tym stadionem i zrobią ładną elewacje...

PiotrG 13.04.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1076834)
Jak czyta to fotograf klubowy to prośba o zdjęcia z szatni. Wierzę cały czas że sufit podwieszany tam będzie

Jeśli są tam sufity podwieszane, to wypiję kubek soku z cytryny.

Mea 13.04.2011 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pimko (Post 1076846)
A ja chciałbym wiedzieć czemu nic się nie mówi na temat zakrycia tych prześwitów przy łączeniu trybun siatką w kolorze betonu... Był kiedyś poruszany ten temat i o ile dobrze pamiętam to chyba stowarzyszenie kibiców dogadało się z inwestorem budowy, że o ile sami pokryją koszt tej operacji to będą mogli takie siatki zakupić. Miały być nawet na ten cel zbierane pieniądze... Rozumiem, że te przerwy nagle nikomu już nie przeszkadzają?

Tak właśnie było. Ja zaproponowalem ta siatke i Kuba ze SKWK to przjął i pózniej o tym SKWK pisało. Mam nadzieje ze dojdzie to do skutku. A tak naprawde pare rzeczy na tym stadionie mozna poprawic za niewielkie pieniądze aby poprawic estetykę. Tylko jak to czesto bywa w polsce to "własniciel" stadionu moze nie dac.... i tyle....

Arapaho 14.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1077028)
Jeśli są tam sufity podwieszane, to wypiję kubek soku z cytryny.

:) Kubek cytryny to żadna kara :)
Gdzie wypatrzyłeś na projektach że tam nie będzie sufitów? Na rzutach które kiedyś załączałeś nigdy nie zaznacza się sufitów. Masz jakieś przekroje instalacji? Albo opis projektu? Poważnie - nie chce mi się wierzyć żeby przy w sumie niezłej jakości wykańczania wnętrz nie zrobii tam sufitów

Tenzen 14.04.2011 09:53

Legia ma szansę na to by Pepsi zostało sponsorem tytularnym ich stadionu.
http://media2.pl/reklama-pr/77341-pe...ch-gwiazd.html

Tyle w tym temacie się pisało, że Pepsi byłoby idealnym sponsorem dla nas. Byłby nawet artykuły w gazetach jak dobry byłby to ruch marketingowy, ale wydawało się że Pepsi to za wysoka półka by mieć szansę.

A tu się nagle okazuje, że Legia ma na to szansę.

A przecież wszytko przemawia za nami. Mamy lepsze wyniki sportowe, identyczne barwy Wisły i Pepsi (Czerwony, biały, niebieski), Więcej ludzi ogląda mecze Wisły niż Legii.
Dodatkowo szukamy sponsora tytularnego dla stadionu od bardzo dawna i nic. Ale nie możemy nawet znaleźć sponsora na koszulki...

Nie wiem już czy mamy tak wysokie wymagania co do sponsorów czy może nikt już nad tym nie pracuje.

Dodatkowo to, że Legia nie długo zakończy odbiór całego stadionu, a my możemy skończyć rundę przy dwóch trybunach.

Po co to zamurowali. Brakło szkła czy jak.
http://stadiony.net/img/news/2011/04/20110413r221.jpg

88seba88 14.04.2011 10:23

Tak piszą ale różnica między nami a nimi polega na tym że to legia zarobi kase na pozyskaniu sponsora stadionu , a na naszym sponsorze stadionu zarobi miasto a my nie dostaniemy ani grosza. Poprostu kraków to nie warszawa. Nie dosyć że nam nie potrafią wybudować w terminie stadionu , to jeszcze wezmą kase od sponsora stadionu i dodatkowo od nas za wynajem i wszystko w tym temacie

silver03 14.04.2011 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1077020)

Aż mi się słabo zrobiło...

Simao1 14.04.2011 17:06

O buble na budowie nie ma się co martwić (jeszcze!). Stadion jest na etapie odbioru, więc jeśli jakiekolwiek usterki zostaną po tym procesie (poza elewacją) to wtedy dopiero należy się zastanawiać nad nimi.

choyrak 16.04.2011 07:42

niemozliwe
 
w Krakowie dokonuje sie rzeczy niemozliwych, wybudowano stadion pilkarski za 500mln zl ktory juz dzis wyglada, jakby pochodzil z lat 60'tych, niewielu tak potrafi.

skeba 16.04.2011 08:35

Cytat:

w Krakowie dokonuje sie rzeczy niemozliwych, wybudowano stadion pilkarski za 500mln zl ktory juz dzis wyglada, jakby pochodzil z lat 60'tych, niewielu tak potrafi.
No i zobacz kiedy ten stadion zaczęli budować. Jaki jest termin otwarcia stadionu, bo to już zaprawia o kpinę?

iiYama 16.04.2011 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1078271)
No i zobacz kiedy ten stadion zaczęli budować. Jaki jest termin otwarcia stadionu, bo to już zaprawia o kpinę?

Co chwilę pada to pytanie a odpowiedź niezmiennie jest jedna - nie wiadomo.

Inwestorem jest miasto Kraków, i to w Urzędzie Miejskim trzeba składać takie zapytania.

swojak 16.04.2011 13:10

niedoróbki straszne

Jaroo1 16.04.2011 17:37

Ta budowa tak sie przeciaga ze ja juz niemal nie mam cisnienia na to ze nam stadion otworza w calosci. Po prostu juz sie czlowiek przyzwyczail ze u nas to mecze sie oglada z 2 trybun a czesc staidonu jest wiecznie w budowie. Termin otwarcia nie jest znany i pewnie nie bedzie do konca. Po prostu jak otworza to dopiero powiedza :)))
Ile juz tych terminow otwarcia podwali, z 10? Komedia. Powinno tyle osob za to beknac a pewnie nikomu nic sie nie stanie ;/ Mam chociaz nadzieje ze majchrowski zostanie solidnie zwyzywany pdoczas uroczystego otwarcia- bo co wiecej mozna mu zrobic?... CI ludzie ktorzy sa przy korytach bezkarnie sie smieja w twarz normalnym, szarym ludziom i to jest przykre

sayek89 16.04.2011 20:23

Paręnaście dni temu zamieściłem projekty baneru, kto czytał ten wie o co chodziło. Parę osób zasugerowało aby wysłać projekty klubowi. 4 dni temu dostałem od klubu odpowiedź na mój email.

Witam,

Dziękujemy bardzo za projekty.

Pozdrawiamy
dział marketingu


Tyle w temacie.

piter 18.04.2011 12:22

A czego sie spodziewales?
Grzecznie podziekowali, a ze na te przestrzen jest juz pomysl to co mieli zrobic?
Jest to jedno z ciekawczych miejsc do wyeksponowania reklam (np. firm ktore wykupily skyboxy, innych reklamodawcow). To miejsce moze generowac przychody, wiec wygra kwestia ekonomiczna, a nie estetyczna :)

szejkspir 18.04.2011 13:37

Snajper odpoczywa

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1288603884.jpg

Gdzie jest taka siłownia? Czyżby zagospodarowali nowe pomieszczenia?

aNouc 18.04.2011 13:40

O, widzę że nie tylko mnie to zaciekawiło. Pytałem o to ich na gg, brak odpowiedzi jak na razie.
czy to u nas czy gdzieś na mieście..


PS
to nie przy Reymonta


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl