![]() |
Jak czyta to fotograf klubowy to prośba o zdjęcia z szatni. Wierzę cały czas że sufit podwieszany tam będzie
|
Cytat:
|
nie będzie tam aut, medyk źle się wyraził, chyba że chodziło mu o przejezdność dla rowerów
|
A ja chciałbym wiedzieć czemu nic się nie mówi na temat zakrycia tych prześwitów przy łączeniu trybun siatką w kolorze betonu... Był kiedyś poruszany ten temat i o ile dobrze pamiętam to chyba stowarzyszenie kibiców dogadało się z inwestorem budowy, że o ile sami pokryją koszt tej operacji to będą mogli takie siatki zakupić. Miały być nawet na ten cel zbierane pieniądze... Rozumiem, że te przerwy nagle nikomu już nie przeszkadzają?
|
od jakiegoś czasu nie pojawiały się pytania o sektor dla gości. Zdecydowano już coś, tzn jak będą wyglądały zabezpieczenia? Mam nadzieje że bufor na cały sektor nie będzie konieczny.
|
Cytat:
|
Mnie najbardziej ciekawi jakie rozwiązanie zastosują wewnątrz trybuny.
|
Cytat:
|
Cytat:
To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie wspominajac juz o filmiku? |
Cytat:
Budowlanym skrytofotografom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE. |
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za szybka i rzetelna informację jak będę miał jeszcze jakies pytanie bezposrednio zgłoszę sie do Ciebie na priv:> |
|
Ja cały czas mam pewnie złudną nadzieję ze jednak zlitują się nad tym stadionem i zrobią ładną elewacje...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gdzie wypatrzyłeś na projektach że tam nie będzie sufitów? Na rzutach które kiedyś załączałeś nigdy nie zaznacza się sufitów. Masz jakieś przekroje instalacji? Albo opis projektu? Poważnie - nie chce mi się wierzyć żeby przy w sumie niezłej jakości wykańczania wnętrz nie zrobii tam sufitów |
Legia ma szansę na to by Pepsi zostało sponsorem tytularnym ich stadionu.
http://media2.pl/reklama-pr/77341-pe...ch-gwiazd.html Tyle w tym temacie się pisało, że Pepsi byłoby idealnym sponsorem dla nas. Byłby nawet artykuły w gazetach jak dobry byłby to ruch marketingowy, ale wydawało się że Pepsi to za wysoka półka by mieć szansę. A tu się nagle okazuje, że Legia ma na to szansę. A przecież wszytko przemawia za nami. Mamy lepsze wyniki sportowe, identyczne barwy Wisły i Pepsi (Czerwony, biały, niebieski), Więcej ludzi ogląda mecze Wisły niż Legii. Dodatkowo szukamy sponsora tytularnego dla stadionu od bardzo dawna i nic. Ale nie możemy nawet znaleźć sponsora na koszulki... Nie wiem już czy mamy tak wysokie wymagania co do sponsorów czy może nikt już nad tym nie pracuje. Dodatkowo to, że Legia nie długo zakończy odbiór całego stadionu, a my możemy skończyć rundę przy dwóch trybunach. Po co to zamurowali. Brakło szkła czy jak. http://stadiony.net/img/news/2011/04/20110413r221.jpg |
Tak piszą ale różnica między nami a nimi polega na tym że to legia zarobi kase na pozyskaniu sponsora stadionu , a na naszym sponsorze stadionu zarobi miasto a my nie dostaniemy ani grosza. Poprostu kraków to nie warszawa. Nie dosyć że nam nie potrafią wybudować w terminie stadionu , to jeszcze wezmą kase od sponsora stadionu i dodatkowo od nas za wynajem i wszystko w tym temacie
|
Cytat:
|
O buble na budowie nie ma się co martwić (jeszcze!). Stadion jest na etapie odbioru, więc jeśli jakiekolwiek usterki zostaną po tym procesie (poza elewacją) to wtedy dopiero należy się zastanawiać nad nimi.
|
niemozliwe
w Krakowie dokonuje sie rzeczy niemozliwych, wybudowano stadion pilkarski za 500mln zl ktory juz dzis wyglada, jakby pochodzil z lat 60'tych, niewielu tak potrafi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Inwestorem jest miasto Kraków, i to w Urzędzie Miejskim trzeba składać takie zapytania. |
niedoróbki straszne
|
Ta budowa tak sie przeciaga ze ja juz niemal nie mam cisnienia na to ze nam stadion otworza w calosci. Po prostu juz sie czlowiek przyzwyczail ze u nas to mecze sie oglada z 2 trybun a czesc staidonu jest wiecznie w budowie. Termin otwarcia nie jest znany i pewnie nie bedzie do konca. Po prostu jak otworza to dopiero powiedza :)))
Ile juz tych terminow otwarcia podwali, z 10? Komedia. Powinno tyle osob za to beknac a pewnie nikomu nic sie nie stanie ;/ Mam chociaz nadzieje ze majchrowski zostanie solidnie zwyzywany pdoczas uroczystego otwarcia- bo co wiecej mozna mu zrobic?... CI ludzie ktorzy sa przy korytach bezkarnie sie smieja w twarz normalnym, szarym ludziom i to jest przykre |
Paręnaście dni temu zamieściłem projekty baneru, kto czytał ten wie o co chodziło. Parę osób zasugerowało aby wysłać projekty klubowi. 4 dni temu dostałem od klubu odpowiedź na mój email.
Witam, Dziękujemy bardzo za projekty. Pozdrawiamy dział marketingu Tyle w temacie. |
A czego sie spodziewales?
Grzecznie podziekowali, a ze na te przestrzen jest juz pomysl to co mieli zrobic? Jest to jedno z ciekawczych miejsc do wyeksponowania reklam (np. firm ktore wykupily skyboxy, innych reklamodawcow). To miejsce moze generowac przychody, wiec wygra kwestia ekonomiczna, a nie estetyczna :) |
Snajper odpoczywa
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1288603884.jpg Gdzie jest taka siłownia? Czyżby zagospodarowali nowe pomieszczenia? |
O, widzę że nie tylko mnie to zaciekawiło. Pytałem o to ich na gg, brak odpowiedzi jak na razie.
czy to u nas czy gdzieś na mieście.. PS to nie przy Reymonta |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl