![]() |
Otwarcie było 19 :)
Ceny trochę niższe niż normalnie, ale szału nie ma... Ale myślę, że można coś ciekawego znaleźć ;) E: didzej, pokazujesz tylko kod i kupujesz bilet. |
Jak wygląda korzystanie z promocji "środy z orange" wysyłam SMS na nr 241 o treści FILM i ma przyjść jakiś kod i wystarczy pokazać ten kod w kasie i kupuję bilety , czy trzeba jakoś wcześniej rezerwować te bilety czy jak ??
Z góry dzięki za odpowiedź |
Pokazujesz kod w kasie biletowej z telefonu : ) Ona go sprawdza i tam bodajże za ok 20 zlł(zależy od tego czy 3d czy nie i od kina) dostajesz 2 bilety
|
Cytat:
Cytat:
byłem z dziewczyną, kupiła kurtkę na której faktycznie zaoszczędziła ale w większości cenny jak dla mnie to w sumie prawie jak na zwykłej promocji w sklepie, bardziej to kolejna galeria niż outlet. Ludzi pełno, a mało kto z jakimiś konkretnymi zakupami. |
Dzięki za odpowiedź. wiem że było 19 otwarcie dlatego napisałem podbijam, bo pytanie zadałem to na poprzedniej stronie :)
|
poleci ktoś tanie miejsce do przenocowania w pobliżu (20-40 km) Krakowa?
|
Poszukuję wypożyczalni samochodów w Krakowie. Potrzebuję pożyczyć samochód na 4 dni. Prawo jazdy mam od ponad roku, mam 20 lat . Zna ktoś taką w której będzie to możliwe do zrealizowania ?
|
ktos mi wytłumaczy system multi room w Cyfra + ?? może byc prv bo jestem Ciekaw tego drugiego sposobu :)
|
Da się zablokować internet od operatora sieci ( Orange) w telefonie se w995. Chodzi mi o to żebym przez przypadek lub podczas zerwania połączenia wi fi nie łączyło mnie z netem od orange. Szukałem wszędzie ale nic nigdzie się nie dowiedziałem.
|
Cytat:
|
Mam pytanie.Zna ktoś tytuł tej piosenki oryginalnej pod którą jest śpiewana ta przyśpiewka??
http://www.youtube.com/watch?v=C_zpY1QYN6k |
Cytat:
|
Ustawienia anteny na odbiór Cyfry+ i Cyfrowego polsatu sa takie same?
|
Witam. Posiadam internet w Asterze, płacę dość sporo i mimo to nie mam aż tak szybkiego internetu jaki teraz mają w ofercie, co za tym idzie czy mogę podczas trwania umowy zmienić pakiet? Aktualnie mam 3mb a za tą cenę jaką płacę w ich ofercie aktualnej miałbym 60mb/s, w związku z tym moje pytanie brzmi: czy z nimi da się dogadać? zmienić ofertę umowy?
|
Cytat:
|
Jezeli rozumiem dobrze to 19zl(na PB-B) poszlo sie "kochac" jezeli kolezanka zlapala angine? ;<
|
Cytat:
|
Gdzie w Krakowie można kupić race? Najlepiej gdzieś blisko centrum.
|
Cytat:
|
Da radę ,,znaleźć" gdzieś archiwum forum. Chodzi mi konkretnie o ten temat: http://wislakrakow.com/forum/showthr...ackie+projekty . Potrzebny jest mi stamtąd 1 załącznik graficzny.
|
z tego co modzi pisali to forum przez jakiś błąd zostało skasowane od jakieś tam daty.
|
Cytat:
Cytat:
Tylko ze na kartę kibica koleżanki musi wejść dziewczyna. Bo po stronie ochrony zapalają sie lampki: normalny, ulgowy, poprawny, niepoprawny. I jak ona wchodzi na swoja KK to zapala sie lampka ulgowy, poprawny. Wiec facet nie wejdzie, chyba ze jest studentem, to tez przysługuje mu ulga. Tak wywnioskowałam ze swojego wchodzenia na stadion. Ale nie jestem pewna na 100%... |
Najlepiej te posty wykasujcie i takie sprawy na PW załatwiajcie, nie wiadomo kto czyta forum. ;)
|
Potrzebuje tytuł tej piosenki :D http://www.youtube.com/watch?feature...has_verified=1
|
Cytat:
|
Jak cenowo ma się TABLICA REJESTRACYJNA z "wlasnym" napisem? I gdzie to zalatwiac?
|
Poratowałby ktoś.
Nazwa piosenki, do której śpiewamy "Forza Wisła" - wiecie, za bary, później szerokie klaskanie. |
Czy Urząd Miasta będzie otwarty w najbliższy poniedziałek?
|
Gdzie można najtaniej wydrukować strony z pliku PDF w Krakowie (chodzi o spore ilości, tak powyżej 300 str.)?
|
powiem tak w większości punktów ceny są podobne czyli 9-10gr za stronę czarno-białą
|
Cytat:
Jakby kogoś interesowało :> @Proud: nie przepadam za remiksami, ale to jest akurat w dechę :D |
Cytat:
Przerabiać taki klasyk!? Toż to grzech :foch: ;) |
Panowie, wpuszczą mnie bez problemów na stadion z plecakiem w którym będe miał szaliki + ew. jakiś t-shirt? Pytanie może i głupie, ale nigdy nie wchodziłem na stadion z plecakiem...
A przygody z ochroną różne się zdarzają :) Bez napinki! Pozdrawiam!!! |
Wpuszczą bez problemów, tylko muszą przeszukać.
|
Moge wyrobić 13 letniemu kuzynowi karte kibica? Czy musi podjechać któryś z rodziców?
|
Wyrobisz ale tam w formularzu jest potrzebny podpis rodzica który o ile nie myle się można pobrać z oficialnej strony :)
|
Cytat:
EDIT: dzieki snyrting ! |
Cytat:
http://www.um.warszawa.pl/zalatw-spr...indywidualnych http://www.bip.krakow.pl/?id=32&sub=...10173%26pz%3D1 Orientacyjny koszt ~1000 zł. Po szczegóły zadzwoń na numer podany na bipie. ps. Zajęło mi to 5 minut, nie wiem dlaczego sam nie mogłeś tego zrobić skoro to takie pilne. |
jak po angielsku określić taką "plastikową" kobiete? wiecie botoks, silikon itp. do wypracowania potrzebuje
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl