Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

JoeyLG 07.04.2011 13:34

Na forum SSC ktoś kiedyś wrzucił coś takiego

http://img85.imageshack.us/img85/5061/wislac.jpg

Kajto 07.04.2011 13:37

http://i55.tinypic.com/90xcpk.jpg

zikos 07.04.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1073775)

Ekstra zestawienie! Temat podjęty, mam nadzieję, że kiedyś (w niedalekiej przyszłości) zostanie zrealizowany na naszym stadionie.

ponury 07.04.2011 13:37

Moim skromnym zdaniem fajnie by było, gdyby umieścili tam wiadome słowa Reymana. Przez caaałą długość trybuny :-)

zikos 07.04.2011 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kajto (Post 1073781)

rewelacja!!! Coś pięknego!!!

sayek89 07.04.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ponury (Post 1073783)
Moim skromnym zdaniem fajnie by było, gdyby umieścili tam wiadome słowa Reymana. Przez caaałą długość trybuny :-)

Mianowicie takie coś?

http://img705.imageshack.us/img705/8056/banerf.jpg

Według mnie klimatycznie.

Ewentualnie tak.

http://img863.imageshack.us/img863/4564/baner2g.jpg

Mishuh 07.04.2011 14:02

Pomysł z umieszczeniem tam słów Reymana chwycił mnie za serce. To naprawdę byłoby coś niezwykłego w skali światowej. Proste, ale bardzo wymowne. Obawiam się jednak, że nasz klub bardziej łakomy byłby na walnięcie na całą długość reklamy. Nie można by ich winić, ale gdyby jednak dali hasło, taki gest na pewno zostałby doceniony.

Sayek - a większe litery (i kapitaliki) i z herbami tylko na krańcach?

Tenzen 07.04.2011 14:03

Akurat te cytaty nie są za bardzo motywujące do walki dla zawodników. Myślę, że chodziło o jeden długi: "Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Ale mi się podobają te proste wersje bez dużej ilości tekstu. Jak na przykład te pokazanie trofeów i lat wywalczenia na Emirates. Przeciwnik wychodzi na murawę i od razu zostaje zdeprymowany tym, że nie gra u byle kogo.

Proud 07.04.2011 14:06

Za dużo herbów.

Musi być schludnie i estetycznie. Nie kiczowato.

Ja bym dał sam napis(jeśli już) i np jedną gwiazdę na środku trybuny. Albo same daty Mistrzostw Polski.

Jak jest tak dużo gwiazd to wygląda na jakiś amerykański stadion, tylko hot - dogów i popcornu brakuje.

Nie można nadużywać Białej Gwiazdy.

Mario Nh 07.04.2011 14:07

Takie hasło nigdy w życiu nie przejdzie. Ale sama powierzchnia nie powinna czekać do ukończenia stadionu na jej zagospodarowanie z trzech prostych powodów:
-Wygląda to brutalnie i obskurnie.
-Nikt nie wie kiedy ten stadion zostanie ukończony.
-Gdyby miała posłużyć jako miejsce na reklamę - kasa.

sayek89 07.04.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishuh (Post 1073797)
Sayek - a większe litery (i kapitaliki) i z herbami tylko na krańcach?

Coś takiego np?

http://img849.imageshack.us/img849/5021/baner3.jpg

neq. 07.04.2011 14:28

a jescze większe litery ?
i 2 herby tylko, jeden na końcu drugi na początku

sayek89 07.04.2011 14:30

Z datami też dobrze by się prezentowało.

http://img848.imageshack.us/img848/5273/baner4.jpg

Ela 07.04.2011 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1073805)
Za dużo herbów.

Musi być schludnie i estetycznie. Nie kiczowato.

Dokładnie. Przesyt wzorów i ornamentów da efekt pstrokacizny.

Cytat:

Albo same daty Mistrzostw Polski.
Świetny pomysł.
Napis sam w sobie pożyteczny ale jak reklama może wyglądać.

Tylko szanse na porządne zaprojektowanie i wykonanie są dosyć... nikłe :]

bridgeburner 07.04.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1073818)
Z datami też dobrze by się prezentowało.

http://img848.imageshack.us/img848/5273/baner4.jpg

Zgubiłeś 2011 :P
Taki podwójny pasek na obydwu tych betonowych przestrzeniach:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kajto (Post 1073781)

i wewnątrz nie bedzie sie już czego czepiać

jaszczur90 07.04.2011 14:52

Panowie zamiast gadać, to może niech autor , który robił te grafiki powyżej wyśle do SKWK i na maila klubowego Wisły . Ewentualnie zrobić jeden mail pokazowy i słać na skrzynkę do nich

Simao1 07.04.2011 15:20

Bardzo mi się to podoba :-D Wnętrze stadionu będzie niesamowite (choć już teraz robi wrażenie), a takie kosmetyczne poprawki mogą wiele zmienić na plus :)

Tak jak mówi jaszczur - niech autor podeśle projekty i kilka słów od siebie na maila SKWK, tudzież klubu.

rafkur 07.04.2011 15:33

Przecież samo wykonanie tego napisu nie będzie jakoś specjalnie drogie. Niech wpuszczą graficiarzy i za darmo odwalą robotę. Trzeba im dać tylko na farby. Zrzutka na jasno określony cel na jednym meczu albo dwóch i problem załatwiony.
Inna sprawa, czy to nie ma być powierzchnia reklamowa. Wtedy po zawodach.

Mario Nh 07.04.2011 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1073837)
Przecież samo wykonanie tego napisu nie będzie jakoś specjalnie drogie. Niech wpuszczą graficiarzy i za darmo odwalą robotę. Trzeba im dać tylko na farby. Zrzutka na jasno określony cel na jednym meczu albo dwóch i problem załatwiony.
Inna sprawa, czy to nie ma być powierzchnia reklamowa. Wtedy po zawodach.

Nie lepiej napis na jakimś tworzywie, plastiku?

Projekt z datami po naniesieniu poprawek najlepszy.

sayek89 07.04.2011 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1073833)
Tak jak mówi jaszczur - niech autor podeśle projekty i kilka słów od siebie na maila SKWK, tudzież klubu.

Pozwoliłem sobie wysłać te projekty co zrobiłem, jednak nie liczę na odzew ze strony klubu jakoś, Co do SKWK wysłałem ale chyba coś maja nie tak z adresem email.

fialo 07.04.2011 16:42

Świenty pomysł z tym paskiem :) Ode mnie poszedł mail do klubu a od was :) ?

picasso 07.04.2011 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1073840)
Nie lepiej napis na jakimś tworzywie, plastiku?

Projekt z datami po naniesieniu poprawek najlepszy.

i co roku przemalowywać?a po dziesięciu latach braknie miejsca...

PvD 07.04.2011 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1073853)
Pozwoliłem sobie wysłać te projekty co zrobiłem, jednak nie liczę na odzew ze strony klubu jakoś, Co do SKWK wysłałem ale chyba coś maja nie tak z adresem email.

adres działa poprawnie sprawdź czy nie zrobiłeś literówki

wojtala8 07.04.2011 16:48

Bardzo podobnie jest na stadionie Arsenalu gdzie mają daty zdobytych mistrzostw. Ogólnie wygląda to super.. tak jak ktoś już powiedział. Niby małe detale, wręcz kosmetyka a w dużym stopniu zmienia ogólny wygląd i klimat wnętrza White Star Areny:)http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-04/888b4d46.jpg

Donki 07.04.2011 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1073865)
Bardzo podobnie jest na stadionie Arsenalu gdzie mają daty zdobytych mistrzostw. Ogólnie wygląda to super.. tak jak ktoś już powiedział. Niby małe detale, wręcz kosmetyka a w dużym stopniu zmienia ogólny wygląd i klimat wnętrza White Star Areny:)http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-04/888b4d46.jpg

Tylko u nas co chwile by dochodziła nowa data, Arsenal nie ma takich problemów :-p
A tak na serio to projekt sayek89 z tymi datami zajebisty.

Simao1 07.04.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1073866)
Tylko u nas co chwile by dochodziła nowa data, Arsenal nie ma takich problemów :-p

A ja myślałem, że będziemy oglądać z roku na rok czyjeś plecy :P No cóż, tak hucznie to zapowiadano, a jak widać - nici z niecnego planu niejakiego Piotra R. :D

Swoją drogą - nie wiecie kiedy nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na właściciela nazwy stadionu? Jeśli to było już poruszane, to przepraszam.

sayek89 07.04.2011 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1073864)
adres działa poprawnie sprawdź czy nie zrobiłeś literówki

Już udało mi się wysłać do SKWK.

Z datami nie ma problemu, można tak je rozmieścić że miejsca starczy nam na 100 lat :]

rafkur 07.04.2011 17:20

Na plastiku czy farbą nie ma znaczenia. To i to jest tanie. Małym kosztem możemy stuningować nasz stadion, który i tak od środka wygląda fajnie. Szczerze mówiąc ja też oglądając mecze Legii myślałem o tym ich pasku. Zakładałem, że u nas też takie coś zrobią przy końcu budowy. Natomiast bardzo sensowna inicjatywą jest zrobienie tego zgodnie z sugestiami kibiców. Ja bym dał z jednej strony tekst Reymana a z drugiej daty mistrzostw. Miejsca jest wiele.

jaszczur90 07.04.2011 17:32

sayek zamieścił byś w nowym poście swoje projekty i niech każdy osobiście wyśle na maile SKWK i maila klubowego. Niech widzą, że to nie głos jednostki

AMF 07.04.2011 17:37

kiedyś były plany żeby walnąć tam grafiti napis ale zgode na to musiał wyrazić jaśnie pan architekt. może teraz w nowych okolicznościach (ś.p.) by się udało


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl