![]() |
|
|
Cytat:
|
Moim skromnym zdaniem fajnie by było, gdyby umieścili tam wiadome słowa Reymana. Przez caaałą długość trybuny :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
http://img705.imageshack.us/img705/8056/banerf.jpg Według mnie klimatycznie. Ewentualnie tak. http://img863.imageshack.us/img863/4564/baner2g.jpg |
Pomysł z umieszczeniem tam słów Reymana chwycił mnie za serce. To naprawdę byłoby coś niezwykłego w skali światowej. Proste, ale bardzo wymowne. Obawiam się jednak, że nasz klub bardziej łakomy byłby na walnięcie na całą długość reklamy. Nie można by ich winić, ale gdyby jednak dali hasło, taki gest na pewno zostałby doceniony.
Sayek - a większe litery (i kapitaliki) i z herbami tylko na krańcach? |
Akurat te cytaty nie są za bardzo motywujące do walki dla zawodników. Myślę, że chodziło o jeden długi: "Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Ale mi się podobają te proste wersje bez dużej ilości tekstu. Jak na przykład te pokazanie trofeów i lat wywalczenia na Emirates. Przeciwnik wychodzi na murawę i od razu zostaje zdeprymowany tym, że nie gra u byle kogo. |
Za dużo herbów.
Musi być schludnie i estetycznie. Nie kiczowato. Ja bym dał sam napis(jeśli już) i np jedną gwiazdę na środku trybuny. Albo same daty Mistrzostw Polski. Jak jest tak dużo gwiazd to wygląda na jakiś amerykański stadion, tylko hot - dogów i popcornu brakuje. Nie można nadużywać Białej Gwiazdy. |
Takie hasło nigdy w życiu nie przejdzie. Ale sama powierzchnia nie powinna czekać do ukończenia stadionu na jej zagospodarowanie z trzech prostych powodów:
-Wygląda to brutalnie i obskurnie. -Nikt nie wie kiedy ten stadion zostanie ukończony. -Gdyby miała posłużyć jako miejsce na reklamę - kasa. |
Cytat:
http://img849.imageshack.us/img849/5021/baner3.jpg |
a jescze większe litery ?
i 2 herby tylko, jeden na końcu drugi na początku |
|
Cytat:
Cytat:
Napis sam w sobie pożyteczny ale jak reklama może wyglądać. Tylko szanse na porządne zaprojektowanie i wykonanie są dosyć... nikłe :] |
Cytat:
Taki podwójny pasek na obydwu tych betonowych przestrzeniach: Cytat:
|
Panowie zamiast gadać, to może niech autor , który robił te grafiki powyżej wyśle do SKWK i na maila klubowego Wisły . Ewentualnie zrobić jeden mail pokazowy i słać na skrzynkę do nich
|
Bardzo mi się to podoba :-D Wnętrze stadionu będzie niesamowite (choć już teraz robi wrażenie), a takie kosmetyczne poprawki mogą wiele zmienić na plus :)
Tak jak mówi jaszczur - niech autor podeśle projekty i kilka słów od siebie na maila SKWK, tudzież klubu. |
Przecież samo wykonanie tego napisu nie będzie jakoś specjalnie drogie. Niech wpuszczą graficiarzy i za darmo odwalą robotę. Trzeba im dać tylko na farby. Zrzutka na jasno określony cel na jednym meczu albo dwóch i problem załatwiony.
Inna sprawa, czy to nie ma być powierzchnia reklamowa. Wtedy po zawodach. |
Cytat:
Projekt z datami po naniesieniu poprawek najlepszy. |
Cytat:
|
Świenty pomysł z tym paskiem :) Ode mnie poszedł mail do klubu a od was :) ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bardzo podobnie jest na stadionie Arsenalu gdzie mają daty zdobytych mistrzostw. Ogólnie wygląda to super.. tak jak ktoś już powiedział. Niby małe detale, wręcz kosmetyka a w dużym stopniu zmienia ogólny wygląd i klimat wnętrza White Star Areny:)http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-04/888b4d46.jpg
|
Cytat:
A tak na serio to projekt sayek89 z tymi datami zajebisty. |
Cytat:
Swoją drogą - nie wiecie kiedy nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na właściciela nazwy stadionu? Jeśli to było już poruszane, to przepraszam. |
Cytat:
Z datami nie ma problemu, można tak je rozmieścić że miejsca starczy nam na 100 lat :] |
Na plastiku czy farbą nie ma znaczenia. To i to jest tanie. Małym kosztem możemy stuningować nasz stadion, który i tak od środka wygląda fajnie. Szczerze mówiąc ja też oglądając mecze Legii myślałem o tym ich pasku. Zakładałem, że u nas też takie coś zrobią przy końcu budowy. Natomiast bardzo sensowna inicjatywą jest zrobienie tego zgodnie z sugestiami kibiców. Ja bym dał z jednej strony tekst Reymana a z drugiej daty mistrzostw. Miejsca jest wiele.
|
sayek zamieścił byś w nowym poście swoje projekty i niech każdy osobiście wyśle na maile SKWK i maila klubowego. Niech widzą, że to nie głos jednostki
|
kiedyś były plany żeby walnąć tam grafiti napis ale zgode na to musiał wyrazić jaśnie pan architekt. może teraz w nowych okolicznościach (ś.p.) by się udało
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl