Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

tarantulaw2 18.10.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kyno (Post 1178569)
"Nobody does not require you the same victories, and lost time comes. But everyone has a right to demand from you an ambitious and tenacious struggle. Do not permit this, so that people recognize you as unworthy of a handshake."

Translate Google ;). Tylko, czy aby na pewno jest to dobrze? Jeśli tak to dzięki :).

śledziu 18.10.2011 23:06

Możecie polecić jakąś zabawkę dla 2 letniej dziewczynki. Coś co na pewno wywoła u niej interakcję ? :) cena nie gra roli bo to ma być prezent od ojca chrzestnego , więc szczęki biesiadników mają być na podłodze ;)

Watts 19.10.2011 06:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1178566)
Czy może mi ktoś na szybko przetłumaczyć na Angielski słowa H. Reymana? :

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

Nobody demands winning all the time from you. Sometimes it is inevitable to lose. However, everyone has the right to expect fighting 'til the end. Don't let people consider you as unworthy shaking hands.

Oxydrene 19.10.2011 10:39

Jeśli ktoś zna jakąś osobe która jest w posiadaniu racy albo flary i nie potrzebuje jej na teraz proszę o kontakt jest mi potrzebna pilnie a nie mam czasu na jakieś wysyłki w internecie.

kalvin 19.10.2011 10:56

Proszę o kontakt na priv kogoś kto ostatnio zamykał konto w BZWBK

Proud 19.10.2011 11:03

Czy w Decathlonie istnieje możliwość wymiany towaru?

tzn. kupiłem rozmiar za mały i chciałem po prostu wymienić na większy. Metki są na miejscu.

Banitaz 19.10.2011 11:36

Jest możliwość, jeżeli towar jest nie używany i nie uszkodzony, na podstawie paragonu lub karty stałego klienta do 30 dni.

Musiek1906 19.10.2011 12:06

Kumpel otrzymał dzisiaj mandat.. Kiedyś słyszałem, że za pokazanie mandatu można zjeść (za darmow) pizze w Jeff's w GK. Czy ta promocja nadal istnieje?

chmielu88 19.10.2011 16:27

Witam!
nie mogę na allegro znaleźć potrzebnych mi części samochodowych nie znacie jakichś innych stron gdzie mógł bym dostać używane części do Subaru Justy bo chcąc zamówić nowe to za same chamulce bym dał więcej niż za samochód...;/

mcovalski 19.10.2011 20:19

Czy ktoś był w w factory outlet w Modlniczce. Dzisiaj otwierali. Chodzi mi tylko czy warto tam jechać czy ceny z dupy a nie outletowe ?

Zola 20.10.2011 11:09

Jeśli posiada ktoś materiały (mapy, artykuly,plany miasta, ksiazki, przewodniki,etc) po NOWYM WISNICZU chcetnie odkupie!!!
PRIV

tomo 20.10.2011 14:33

Mobilki bardzo korkuje się skrzyżowanie Długiej z Alejami w godzinach koło 17 ? Potrzebuję szybkiej odpowiedzi !

David. 20.10.2011 14:54

Tomo a o które skrzyżowanie dokładnie Ci chodzi? I jaki kierunek? Alejami w stronę Politechniki czy w stronę Radia Kraków, czy może jedziesz Długą od strony Rynku? Mieszkam blisko to mogę coś bliżej powiedzieć. Jak coś to PW :)

tomo 20.10.2011 14:56

Planuje wjeżdżać od Bratysławskiej i chcę skręcić w prawo w stronę Radia Kraków !!


E

Dzięki David. !

David. 20.10.2011 15:03

Z reguły stoi się trochę przy zwężeniu na Prądnickiej, za pętlą na Kleparzu ( w Twoim przypadku przed) i potem na światłach ale w prawo masz strzałkę i jeśli Aleje pozwalają to w miarę płynnie idzie. Myślę, że max 15-20 min.

gris 21.10.2011 11:11

Jak sprawdzić ile zostało do wykorzystania danych w ramach korzystania z Internetu w sieci T-mobile (abonament)?

masterlag 21.10.2011 16:14

Mam pytanie odnośnie tych podpisów- do kiedy trzeba przekazać listy SKWK?

didzej132 21.10.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1179704)
Mam pytanie odnośnie tych podpisów- do kiedy trzeba przekazać listy SKWK?

"Ostatni termin w który można przynosić listy z podpisami to mecz z Podbeskidziem. Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę. Zbieracje na osiedlach, w waszych miejscowościach, w szkołach, pracy w domu. "

http://.......pl/news/show/7510_nagrody_za_podpisy

Konrad. 21.10.2011 21:58

Poleci ktoś dobrego dentyste w normalnej cenie?

kangurekm 21.10.2011 22:37

Pytanie do zorientowanych w topografii Londynu i w tamtejszej komunikacji:
1. Jaką linią metra dostac się z Piccadily na stadion Chelsea a potem na Craven Cottage.
2. Czy odległości między Oxfprd Street - Piccadily - Trafalgar Square są duże? Głównie chodzi mi o to czy z buta da się to przejść :)

Żmijka 22.10.2011 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1179893)
Pytanie do zorientowanych w topografii Londynu i w tamtejszej komunikacji:
1. Jaką linią metra dostac się z Piccadily na stadion Chelsea a potem na Craven Cottage.
2. Czy odległości między Oxfprd Street - Piccadily - Trafalgar Square są duże? Głównie chodzi mi o to czy z buta da się to przejść :)

1. Polecam strone ich komunikacji, wszystko można fajnie ogarnąć. I na dodatek nawet po PL ;) http://www.tfl.gov.uk/tfl/languages/polski

2. Ja między tymi wszystkimi miejscami pomykałam zawsze z buta praktycznie, dla mnie centrum Londynku mimo że może nie jest malutkie to jest tak fajne że z największą przyjemnością można pochodzić. Oczywiście jak ma się troche czasu i pogoda daj radę ;)

Zola 22.10.2011 12:39

Jesli ktos z forumowiczow jest z UJ z Wydzialu Zarzadzania i Komunikacji Spolecznej - bardzo prosze o PRIV! Mam b. wazna sprawe :) HELP

labtec 22.10.2011 13:24

pytanie do tych którzy byli w jakimś klubie typu ' go go ' w krk.
Poproszę na priv, mam 2-3 pytania.

Dzięki

węgorz2 22.10.2011 16:56

LUDWIK JERZY KERN tytuł;W POBLIZU BARBAKANU jest ktos mocny w necie i znajdzie mi tekst ,za nic nie moge odnalez calosci a musze miec dla dziecka na poniedzialek ,dacie radę?

Kamil_mchw 22.10.2011 23:05

znacie może jakąś podobną stronkę do kinomaniak.tv gdzie po rejestracji można oglądać filmy przez neta bez limitu??

pio 23.10.2011 08:41

poszukuję materiałów dotyczących żywienia torbaczy. prv, pilne!

rzep 23.10.2011 11:52

zna ktoś strony typu pajacyk.pl lub pustamiska.pl, gdzie można pomagać poprzez klikanie w bannery?

Eternit 23.10.2011 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 1180452)
zna ktoś strony typu pajacyk.pl lub pustamiska.pl, gdzie można pomagać poprzez klikanie w bannery?

http://www.okruszek.org.pl/index.php

Sylwek1906 23.10.2011 12:45

Czy kurtki north face windstoppery nadają się na zimę ?

labtec 23.10.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 1180452)
zna ktoś strony typu pajacyk.pl lub pustamiska.pl, gdzie można pomagać poprzez klikanie w bannery?


http://polskieserce.pl/

Zola 23.10.2011 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 1180480)
Czy kurtki north face windstoppery nadają się na zimę ?

oryginalne może... chociaz mnie było w nich zimno (one chronią bardziej od wiatru, a mniej od zimna), a te sprytne podroby - nie :)

felipe 23.10.2011 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1180521)
A co do zbierania podpisów to ktoś będzie sprawdzał wszystkie podpisy czy są dane prawidłowe ? To znaczy nie mam na myśli jak będzie nie czytelnie albo coś tylko czy dany człowiek istnieje/żyje ??. Bo wątpię że będą sprawdzać wszystkie dokładnie , więc można brać dane i podpis od łebków a pesel zmienić tak żeby było +18 lat , może by przeszło coś takiego , co o tym myślicie ??

Myślimy, że powinieneś jebnąć się w łeb.

węgorz2 23.10.2011 19:29

podbijam wazne!!
LUDWIK JERZY KERN tytuł;W POBLIZU BARBAKANU jest ktos mocny w necie i znajdzie mi tekst ,za nic nie moge odnalez calosci a musze miec dla dziecka na poniedzialek ,dacie radę?

LeszekABG 24.10.2011 13:28

Zatrucie jedzeniem co doprowadziło do ostrego nieżytu jelit i żołądka i pobyt 3 dni w szpitalu. PZU uzna do ubezpieczenia?

tomo 24.10.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 1180452)
zna ktoś strony typu pajacyk.pl lub pustamiska.pl, gdzie można pomagać poprzez klikanie w bannery?


Rzep, polecam na główną taką stronę: http://humanitarni.pl/ Masz wszystko na jednym ekranie

Rocky55 24.10.2011 17:21

Na jakiego meila mam napisac w sprawie kupna szablonow?

Morfeush 24.10.2011 18:11

W jakich godzinach będzie czynna Strefa Kibica w najbliższą sobotę?
Tj. 29.10.2011 :)

Pozdrawiam!

wiślak 86 24.10.2011 18:49

Pytane dość poważne ale sądzę że jakis pasjonat się znajdzie:

jak wygląda sprawa ze znaleziskami? 2przykłądy
1) odkopuję coś u siebie w ogródku czy jest to moje czy państwa (czy to prawda że wszystko zależy od wieku tego znaleziska)
2) odkopuję coś na terenie państwowym - jak wyżej

pilnie potrzebuję jakieś porady

Lacrima 24.10.2011 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Morfeush (Post 1181143)
W jakich godzinach będzie czynna Strefa Kibica w najbliższą sobotę?
Tj. 29.10.2011 :)

Pozdrawiam!

Zapewne od 10:00 do końca pierwszej połowy meczu.

mcovalski 24.10.2011 19:34

Czy ktoś był w w factory outlet w Modlniczce. Dzisiaj otwierali. Chodzi mi tylko czy warto tam jechać czy ceny z dupy a nie outletowe ?

ponawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl