![]() |
Cytat:
Powinno pomóc :) http://krakow.jakdojade.pl/ |
Żmijka wejdz na : http://file2hd.com/?myspacemp3 i tam wpisz url czyli http://www.myspace.com/hddcut
Ewentualnie http://www.musicjacker.com/index.php?do=howtouse |
Cytat:
Jeśli umiesz ściągnąć ten utwór co chce (13 min z poranka) to zrób to prosze jak możesz i wyślesz mi go na maila? |
Gdzie znajdę blisko centrum jakieś boiska do gry w piłkę? Najlepiej ze sztuczną bądź naturalna trawka. Boisko na VIII LO odpada gdyż nie można tam grać w niedzielę.
|
Liceum nr 8 koło Ronda Grzegórzeckiego. Bardzo przyjemnie się tam gra :)
|
Cytat:
|
gdzie można dobrze naostrzyć noże (kuchenne)? Mam dobry zestaw ale wymaga już naostrzenia. Może ktoś coś wskazać? Z góry dziękuje
|
jest na Widoku/Bronowicach Nowych jakiś punkt dorabiania kluczy ?
|
Poradzi ktoś w sprawie instalacji cyfry plus, multiroom. Laikami jesteśmy w tej branży :) priv jakby co.
|
Cytat:
|
Boisko ze sztuczną trawą na Nadwiślanie, boiska "ziemne" + bramki jak do piłki ręcznej są na placu na Groblach.
|
Mam problem z synchronizacją kontaktów z telefonu przy użyciu Nokia Ovi Suite. Gdy klikam przycisk "synchronizuj" pojawia się komunikat że synchronizacja się nie powiodła i pojawia się kod błędu 83930001. Zdjęcia i wiadomości synchronizują się poprawnie. Mam najnowszą wersję programu, a telefon to Nokia C3-01. Co z tym zrobić?
GOalkeeper - U Wiślaków, Krawat (na Rynku, koło komendy policji ;)) |
Gdzie w Krakowie można spokojnie pyknąć w billarda (Fantasy Park odpada)?
|
Siemierackiego klub Atut
|
Siemiradzkiego :)
A pytanie mam takie, ma ktoś gazetkę z promocjami w RTV Euro AgD które otwiera się w środę w Futura Park? Proszę o skan |
Czy ktoś z was wie gdzie można zdobyć paczkę do Dirta 3 z rajdem Monte Carlo oraz dodatkowymi samochodami min. BMW M3?
|
Nie wiecie kiedy będzie można pobrać film "Bitwa Warszawska"?
|
Czy mogę wrzucić do pralki swoje szale ? zamierzam tylko je wyprać żeby ewentualnie nie zafarbowaly reszty prania, ale czy nie ulegną jakiemuś zniszczeniu? do tej pory pralem recznie ale jest ich teraz sporo wiec woallbym pralkę. Próbował ktoś z was tego manewru?
|
W którym miejscu jest depozyt dla trybuny C na stadionie? I czy jest to bezpieczne miejsce do przechowania rzeczy, tzn. czy ochrona nie grzebie po rzeczach itp. ?
|
Cytat:
Jeżeli chodzi o ten koło G to parę razy zostawiałem tam plecak i wszystko było w porządku. :) |
Dzięki wielkie :) Po prostu myślałem że każda trybuna ma oddzielny.
|
Cytat:
|
Witam. Mam pytanie! od niedawna na cyfrze + co jakis czas przycinaja mi sie kanaly: Comedy Central(CC Family), MTV, Viva Polska. Po jakims czasie samo przechdzi. gdy to sie dzieje jakk wchodzena menu to jest jakosc 2/10 a normalnie mam 10/10. odrazu uprzedzam ze to nie zalezy od pogody. probowalem instalowac kanaly jescze raz albo resetowac wyjmując kontakt z gniazka ale ni cnie dalo. nie wiecie co to za przypadlosc?
aha dekoder jaki posiadam to: http://www.cyfraplus.pl/technologie/..._srt_6880.html |
Cytat:
http://www.nokia.pl/pomoc/produkty-p...c-i-pobieranie Zobacz też czy nie masz dziwnych bądź nietypowych wpisów w książce adresowej. |
Cytat:
Tylko te kanały się tną? Aha :) nie wyjmuj kontaktu z gniazdka bo to może być niebezpieczne. Wyciągaj samą wtyczkę :) |
Czy w Strefie Kibica lub w Fanatyku można kupić Forza Wisła??
|
Cytat:
|
Super, że dopiero teraz się obudziłem. No nic i tak dzięki za odpowiedź!
|
W godzinach od 17:30 do 20 potrzebuję zaparkować samochód w centrum miasta, dokładnie w okolicach Karmelickiej. Gdzie w okolicy nie wezmą ode mnie opłat za parkowanie ? :)
|
Lea / Szymanowskiego.
|
Cytat:
|
Dzięki panowie, czyli wszystko co za Alejami idąc od Karmelickiej to już można parkować bez obaw że ujrzę karteczkę z mandatem za brak uiszczenia opłaty ?
Kaan, przyda się dzięki ! |
Cytat:
http://zikit.krakow.pl/images/storie...efy_kolory.jpg |
ŚRODY Z ORANGE.
Czyli 2 bilety w cenie 1. Ale jaki koszt wysłania tego esa ? http://www.orange.pl/film-srody-z-or...egulamin.phtml w regulaminie nie widzę kwoty za sms , pomożecie ? |
Cytat:
|
Pilne!
Siema, nie ma nikt z forumowiczów rzutu oraz przekroju(może być skan,rysunek w cadzie bądź innym programie) kawiarni lub restauracji potrzebuje do pracy inżynierskiej?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
10 sekund szukania. ;) |
Czy może mi ktoś na szybko przetłumaczyć na Angielski słowa H. Reymana? :
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl