Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WISŁAZWE 14.10.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak93 (Post 1176797)
jak mogę się dostać komunikacją miejską spod Galerii Krakowskiej pod stadion?


Powinno pomóc :)
http://krakow.jakdojade.pl/

Kamil17ABG 14.10.2011 21:19

Żmijka wejdz na : http://file2hd.com/?myspacemp3 i tam wpisz url czyli http://www.myspace.com/hddcut

Ewentualnie http://www.musicjacker.com/index.php?do=howtouse

Żmijka 14.10.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil17ABG (Post 1176816)
Żmijka wejdz na : http://file2hd.com/?myspacemp3 i tam wpisz url czyli http://www.myspace.com/hddcut

Tam działa mi tylko jakieś ściagnie z kontem premium, tego numeru co chce.

Jeśli umiesz ściągnąć ten utwór co chce (13 min z poranka) to zrób to prosze jak możesz i wyślesz mi go na maila?

Misiek570 14.10.2011 21:51

Gdzie znajdę blisko centrum jakieś boiska do gry w piłkę? Najlepiej ze sztuczną bądź naturalna trawka. Boisko na VIII LO odpada gdyż nie można tam grać w niedzielę.

Al_29 14.10.2011 21:55

Liceum nr 8 koło Ronda Grzegórzeckiego. Bardzo przyjemnie się tam gra :)

Misiek570 14.10.2011 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1176840)
Liceum nr 8 koło Ronda Grzegórzeckiego. Bardzo przyjemnie się tam gra :)

No własnie niestety nie uda się tam zagrać w niedziele. Są jakies zawody chyba. :-/

frg 15.10.2011 08:56

gdzie można dobrze naostrzyć noże (kuchenne)? Mam dobry zestaw ale wymaga już naostrzenia. Może ktoś coś wskazać? Z góry dziękuje

Skipper 15.10.2011 08:58

jest na Widoku/Bronowicach Nowych jakiś punkt dorabiania kluczy ?

felipe 15.10.2011 10:54

Poradzi ktoś w sprawie instalacji cyfry plus, multiroom. Laikami jesteśmy w tej branży :) priv jakby co.

MatMario 15.10.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiek570 (Post 1176856)
No własnie niestety nie uda się tam zagrać w niedziele. Są jakies zawody chyba. :-/

Orliki są na ul. Na Błonie i Urzędniczej ale czy w niedzielę działają nie wiem. Boisko jest na Nadwiślanie

Voin 15.10.2011 12:21

Boisko ze sztuczną trawą na Nadwiślanie, boiska "ziemne" + bramki jak do piłki ręcznej są na placu na Groblach.

rafil 15.10.2011 12:49

Mam problem z synchronizacją kontaktów z telefonu przy użyciu Nokia Ovi Suite. Gdy klikam przycisk "synchronizuj" pojawia się komunikat że synchronizacja się nie powiodła i pojawia się kod błędu 83930001. Zdjęcia i wiadomości synchronizują się poprawnie. Mam najnowszą wersję programu, a telefon to Nokia C3-01. Co z tym zrobić?

GOalkeeper - U Wiślaków, Krawat (na Rynku, koło komendy policji ;))

GOalkeeper 16.10.2011 14:44

Gdzie w Krakowie można spokojnie pyknąć w billarda (Fantasy Park odpada)?

donecki 16.10.2011 14:51

Siemierackiego klub Atut

MatMario 17.10.2011 09:59

Siemiradzkiego :)

A pytanie mam takie, ma ktoś gazetkę z promocjami w RTV Euro AgD które otwiera się w środę w Futura Park? Proszę o skan

LuKaS TSW 17.10.2011 12:32

Czy ktoś z was wie gdzie można zdobyć paczkę do Dirta 3 z rajdem Monte Carlo oraz dodatkowymi samochodami min. BMW M3?

kornd 17.10.2011 13:34

Nie wiecie kiedy będzie można pobrać film "Bitwa Warszawska"?

PaluchTSW 17.10.2011 13:59

Czy mogę wrzucić do pralki swoje szale ? zamierzam tylko je wyprać żeby ewentualnie nie zafarbowaly reszty prania, ale czy nie ulegną jakiemuś zniszczeniu? do tej pory pralem recznie ale jest ich teraz sporo wiec woallbym pralkę. Próbował ktoś z was tego manewru?

Jacha 17.10.2011 17:43

W którym miejscu jest depozyt dla trybuny C na stadionie? I czy jest to bezpieczne miejsce do przechowania rzeczy, tzn. czy ochrona nie grzebie po rzeczach itp. ?

WISŁAZWE 17.10.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacha (Post 1178004)
W którym miejscu jest depozyt dla trybuny C na stadionie? I czy jest to bezpieczne miejsce do przechowania rzeczy, tzn. czy ochrona nie grzebie po rzeczach itp. ?

Powiem szczerze, myślałem że u nas na stadionie jest tylko jeden depozyt przed trybuną G, nigdy nie słyszałem o depozycie dla C... ( Może jestem w błędzie)
Jeżeli chodzi o ten koło G to parę razy zostawiałem tam plecak i wszystko było w porządku.

:)

Jacha 17.10.2011 18:18

Dzięki wielkie :) Po prostu myślałem że każda trybuna ma oddzielny.

rafil 17.10.2011 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1176966)
mam problem z synchronizacją kontaktów z telefonu przy użyciu nokia ovi suite. Gdy klikam przycisk "synchronizuj" pojawia się komunikat że synchronizacja się nie powiodła i pojawia się kod błędu 83930001. Zdjęcia i wiadomości synchronizują się poprawnie. Mam najnowszą wersję programu, a telefon to nokia c3-01. Co z tym zrobić?

1234567890

fifi1906 17.10.2011 18:45

Witam. Mam pytanie! od niedawna na cyfrze + co jakis czas przycinaja mi sie kanaly: Comedy Central(CC Family), MTV, Viva Polska. Po jakims czasie samo przechdzi. gdy to sie dzieje jakk wchodzena menu to jest jakosc 2/10 a normalnie mam 10/10. odrazu uprzedzam ze to nie zalezy od pogody. probowalem instalowac kanaly jescze raz albo resetowac wyjmując kontakt z gniazka ale ni cnie dalo. nie wiecie co to za przypadlosc?

aha dekoder jaki posiadam to:

http://www.cyfraplus.pl/technologie/..._srt_6880.html

crazykaro 17.10.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1178050)
1234567890

Na początek zrób update programu do najnowszej wersji i zobacz czy dalej występuje ten sam problem (będzie to chyba wersja 3.1.1.90 a jak nie podziała to zainstaluj jescze nowszą wersję beta 3.2.64.0). Tylko ściągnij wersję dla twojej komórki
http://www.nokia.pl/pomoc/produkty-p...c-i-pobieranie

Zobacz też czy nie masz dziwnych bądź nietypowych wpisów w książce adresowej.

MatMario 17.10.2011 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1178056)
Witam. Mam pytanie! od niedawna na cyfrze + co jakis czas przycinaja mi sie kanaly: Comedy Central(CC Family), MTV, Viva Polska. Po jakims czasie samo przechdzi. gdy to sie dzieje jakk wchodzena menu to jest jakosc 2/10 a normalnie mam 10/10. odrazu uprzedzam ze to nie zalezy od pogody. probowalem instalowac kanaly jescze raz albo resetowac wyjmując kontakt z gniazka ale ni cnie dalo. nie wiecie co to za przypadlosc?

aha dekoder jaki posiadam to:

http://www.cyfraplus.pl/technologie/..._srt_6880.html

Zacznij od sprawdzenia anteny, konwertera, zamocowania anteny, kabla. Może gdzieś jest złamany, może się antena poluzowała.

Tylko te kanały się tną?

Aha :) nie wyjmuj kontaktu z gniazdka bo to może być niebezpieczne. Wyciągaj samą wtyczkę :)

Lupo 17.10.2011 21:58

Czy w Strefie Kibica lub w Fanatyku można kupić Forza Wisła??

Lacrima 17.10.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 1178167)
Czy w Strefie Kibica lub w Fanatyku można kupić Forza Wisła??

Nie, przecież od bodajże ponad roku gazeta nie jest wydawana...

Lupo 17.10.2011 22:42

Super, że dopiero teraz się obudziłem. No nic i tak dzięki za odpowiedź!

tomo 18.10.2011 09:10

W godzinach od 17:30 do 20 potrzebuję zaparkować samochód w centrum miasta, dokładnie w okolicach Karmelickiej. Gdzie w okolicy nie wezmą ode mnie opłat za parkowanie ? :)

spirit 18.10.2011 11:14

Lea / Szymanowskiego.

KLEPARZ 18.10.2011 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1178281)
Lea / Szymanowskiego.

Pomorska,, Plac Axentowicza ( rejon kościoła Szczepana)

tomo 18.10.2011 12:24

Dzięki panowie, czyli wszystko co za Alejami idąc od Karmelickiej to już można parkować bez obaw że ujrzę karteczkę z mandatem za brak uiszczenia opłaty ?

Kaan, przyda się dzięki !

Kaan 18.10.2011 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1178319)
Dzięki panowie, czyli wszystko co za Alejami idąc od Karmelickiej to już można parkować bez obaw że ujrzę karteczkę z mandatem za brak uiszczenia opłaty ?

Na przyszłość:
http://zikit.krakow.pl/images/storie...efy_kolory.jpg

labtec 18.10.2011 14:11

ŚRODY Z ORANGE.

Czyli 2 bilety w cenie 1.

Ale jaki koszt wysłania tego esa ?


http://www.orange.pl/film-srody-z-or...egulamin.phtml


w regulaminie nie widzę kwoty za sms , pomożecie ?

fifi1906 18.10.2011 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1178059)
Zacznij od sprawdzenia anteny, konwertera, zamocowania anteny, kabla. Może gdzieś jest złamany, może się antena poluzowała.

Tylko te kanały się tną?

Aha :) nie wyjmuj kontaktu z gniazdka bo to może być niebezpieczne. Wyciągaj samą wtyczkę :)

żle sie wyraziłem z tym kontaktem:) Ale o to mi chodziło! tylko te kanały sie tną! no chyba że jakiś "tvp berlin", którego nie oglądam:p! ale z tych co zaobserwowałem to tylko te

Mac_TSW 18.10.2011 16:52

Pilne!
 
Siema, nie ma nikt z forumowiczów rzutu oraz przekroju(może być skan,rysunek w cadzie bądź innym programie) kawiarni lub restauracji potrzebuje do pracy inżynierskiej?

gris 18.10.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1178056)
Witam. Mam pytanie! od niedawna na cyfrze + co jakis czas przycinaja mi sie kanaly: Comedy Central(CC Family), MTV, Viva Polska. Po jakims czasie samo przechdzi. gdy to sie dzieje jakk wchodzena menu to jest jakosc 2/10 a normalnie mam 10/10. odrazu uprzedzam ze to nie zalezy od pogody. probowalem instalowac kanaly jescze raz albo resetowac wyjmując kontakt z gniazka ale ni cnie dalo. nie wiecie co to za przypadlosc?

aha dekoder jaki posiadam to:

http://www.cyfraplus.pl/technologie/..._srt_6880.html

Miałem kiedyś podobnie i problem był z konwerterem.

Lacrima 18.10.2011 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1178361)
ŚRODY Z ORANGE.

Czyli 2 bilety w cenie 1.

Ale jaki koszt wysłania tego esa ?


http://www.orange.pl/film-srody-z-or...egulamin.phtml


w regulaminie nie widzę kwoty za sms , pomożecie ?

Cytat:

Koszt SMSa jest zależny od posiadanego planu taryfowego. Nie jest to numer Premium Rate.
z Orange.pl

10 sekund szukania. ;)

tarantulaw2 18.10.2011 20:41

Czy może mi ktoś na szybko przetłumaczyć na Angielski słowa H. Reymana? :

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

Kyno 18.10.2011 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1178566)
Czy może mi ktoś na szybko przetłumaczyć na Angielski słowa H. Reymana? :

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

"Nobody does not require you the same victories, and lost time comes. But everyone has a right to demand from you an ambitious and tenacious struggle. Do not permit this, so that people recognize you as unworthy of a handshake."


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl