![]() |
Cytat:
To oczywiste - bycie slabym trenerem to nie jest wypadkowa jego pracy,to dwa osobne byty :rotfl: Kiepski muzyk napisze swietna piosenke,kiepski pilkarz zagra kiedys w Realu,kiepski inzynier wybuduje architektoniczny majstersztyk,kiepski kibic napisze profesjonalna i obiektywna ocene pracy trenera zwlaszcza,kiedy przed ta ocena uwaza,ze trener jest slaby :rotfl: A,no i "koronny" argument o Ranierim - czy to jest pytanie retoryczne ? A moze stawiasz je samemu sobie ? Bo ja z faktu,ze Ranieriego wywalono z pracy w Leicester NIGDY nie wysnulbym wniosku,ze to kiepski trener. ale jak widac Ty wysuwasz wniosek,ze to slaby trener z czegos innego niz jego praca dotychczas. Ramirez to wg Ciebie slaby trener,a w poprzednim sezonie zastaje Wisle na ostatnim miejscu,sezon konczy na 6-tym,mimo poteznych klopotow finansowych klubu. W tym,mimo znaczacej przebudowy w oparciu glownie o pilkarzy darmowych i budzecie znacznie nizszym od kilku faworyzowanych druzyn,Wisla obecnie ma 20 pkt i jest na 4 miejscu.,a wiec ma polowe tego,co powinno wystarczyc na pierwsza 8-ke. I ma obecnie 2 pkty straty do lidera. W defensywie Wisla jest w polowie stawki,w ofensywie to ligowa czolowka,choc wlasciwie prawie jeszcze nie skorzystal z 2 napastnikow,ktorych klub zakontraktowal ostatnio. Wiec pochwal sie na forum - po czym oceniasz Ramireza jako slabego trenera ? Co jest wazniejsze w ocenie trenerskiej od jego pracy ? I jak oceniasz jego "slabosc" lub "dobrosc" ? Z lotu ptakow ? Jak dzierzba nasladuje glosy w pobliskim lesie ? Czy jak bialy dym ukazuje sie nad Watykanem ? :rotfl: Musze doedytowac: pewnie rozpoznajesz go po tym,jak wchodzi czy schodzi po schodach,i to daje pewne pojecie z umilowaniem jakiej szkoly trenerskiej mozesz miec wiele wspolnego :p |
Cytat:
Tak, kiepiski muzyk moze napisac swietna piosenke (pomijam juz fakt, ze dla jednego bedzie swietna, dla drugiego nie). Tak, kiepski pilkarz moze zagrac gdziekolwiek podpisze kontrakt. Z inzynierem sie nie zgodze bo tutaj juz trzeba odpowiedniego wyksztalcenia. Tak, kiepski kibic moze napisac profesjonalna opinie. Nie wiem, w ktorej alternatywnej rzeczywistosci wpadles na to, ze Ranieri jest moim zdaniem slabym trenerem aczkolwiek cieszy, ze po ciezkim umyslowym wysilku dotarles w koncu do meritum sprawy. Mozna byc dobrym trenerem i zostac zwolnionym za wyniki(ocene jego pracy)??? Mozna. Mozna byc slabym trenerem i miec dobre wyniki??? Mozna. Brawo Ty. W koncu. PS. Mozesz nie odpisywac gdyz leci ignor. Za niski poziom prezentujesze zeby zwracac uwage na Twoje wpisy. |
Cytat:
Idac Twoja logika uznalem,ze mozesz uwazac Ranieriego za slabego,bo uwazasz Ramireza za slabego nie dajac zadnych argumentow w zamian,a tylko twierdzenie,zreszta calkowicie nielogiczne i nieprawdziwe. Wiesz,kazdemu kto ma JAKIEKOLWIEK pojecie o pilce wydawaloby sie,ze mozesz kogos ocenic po jego pracy. Ale Ty wykryles nowy sposob oceny - otoz Ty UWAZASZ ze ktos jest slaby i basta !I jego praca nie ma z tym nic wspolnego !!! Ba,chcesz twierdzic,ze ktos moze wykonac cos dobrze,nie majac do tego predyspozycji,checi,talentu czy wiedzy jako mieszanki skladajacej sie na bycie "dobrym". Lub jej braku,czyli bycie "slabym". Niechze wiec forum oceni,z kogo nalezy sie smiac. I czy ilosc rotflli jest uzasadniona :rotfl: Ale przed pracodawcami nie zdradzaj sie z Twoimi smialymi tezami - oni moga uznac,ze jednak w zyciu jest troszke inaczej :rotfl: Ignora witam z radoscia - jeszcze w Twoich postach przeczytalbym inne rewelacje,ale mam nadzieje,ze kiedys jak Galileusz stwierdzisz,ze "jednak sie kreci".Czego zycze i pozdrawiam. |
Jak dzieci w piaskownicy....
|
Cytat:
Mimo szydery Wyar napisał o schodzeniu boków w pole karne więc jak się przejdzie przez pyskówki to jednak coś ciekawego człowiek wyczyta. |
Cytat:
Co do kolejnych odkryc taktyki Ramireza to trzeba wspomniec o zamianie Cywka-Arsenic na boku. Zreszta dla tych geniuszy cytat z Kiko : "Zarówno Zoran, jak i Tomasz Cywka, to bardzo dobrzy zawodnicy. Każdy charakteryzuje się czymś innym " O to przeciez chodzi. O tym jak Wisla kryla w obronie to mi sie nie chce pisac,ale zamiana na Arsenicia powoduje,ze Wisla traci ofens na prawym skrzydle,ale zyskuje tam defensywnie. Dodatkowo rosna centymetry w polu karnym swoim,i przeciwnika. Z jakim skutkiem ? Dwa czyste konta pod rzad (tak w tym sezonie jeszcze nie bylo) oraz karny na Zoranie. A wiec kolejna dobra decyzja (wczesniej nie mogl jej podjac z roznych wzgledow).O pewnych aspektach defensywnych gry Arsenicia zreszta kilku kolegow wspomnialo w temacie meczowym,ale zapomnialo,ze te centymetry graja takze w polu karnym przeciwnika. Oczywsicie Zoran musi pracowac nad paroma elementami,ale kto nie musi ? Slaby ten Kiko az strach pomyslec... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ile dawał nam ten Cywka w ofensywie? Przypominam sobie od poczatku jego pobytu jedna akcję po której obronca strzelił samobója. Ile on ma u nas asyst? 2, 3? Niestety, ale on swoją mobilności i wybieganiem tylko stwarza wrażenie solidnego prawego obrońcy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Prosze,leniu smierdzacy... http://ekstraklasa.tv/skroty/wisla-k...-bramki/qkjrwz Teraz nastepny post do mnie,w ktorym ktos sie kompromituje jako kibic Wisly a takze operuje fake-faktami (faktoidami) bedzie ignorowany... Ja naprawde nie mam czasu na glupoty... |
Tamten mecz z Pogonią to akurat równie kiepski materiał do analizy, co nasza wcześniejsza klęska z tą samą drużyną. Tu i tu okładany przeciwnik był naprędce skleconą zbieraniną graczy w połowie złożoną z juniorów czy tam innych rezerwistów ;)
Ja na ten przykład naprawdę lubię Cywkę (choć w sumie nie wiem za co), ale potrafię zauważyć, że żaden z niego prawy obrońca, a jego wkład w ofensywę na tej pozycji jest, delikatnie rzecz ujmując, mizerny. Jakby nie biegał i się nie starał, w decydującym momencie piłkę zagra źle. W sumie to, jeśli już Kiko udało się na tej pozycji umieścić nieźle się spisującego Arsenicia, to może warto byłoby dać szansę Cywce w pomocy, czy byłby gorszy od Pereza w aktualnej formie - nie sądzę ;) |
Cytat:
|
Co do Cywki to przede wszystkim nie ma on zachowań charakterystycznych dla obrońcy jak choćby notoryczne łamanie przez Tomka linii spalonego - kilka bramek przez to straciliśmy....
Ramirez tak jak nie był dotąd tak i nadal nie jest cudotwórcą, wygrana ze Śląskiem o niczym nie przesądza, oczywiście widoczna jest zdecydowana poprawa gry zespołu, ale tutaj to nie tyle efekt samej pracy trenera ile efekt tego, że Llonch czy Carlitos są w pełni zdrowi, Ivan zagrał jak na początku rundy wiosennej (bezbłędnie) oraz coraz lepszego zgrania zespołu. O efekcie Ramireza będziemy mogli mówić dopiero, kiedy pojawi się seryjne punktowanie w kolejnych meczach. Przypomnę Maaskanta z początków jego pracy - graliśmy w kratkę: wygrana z z Polonią Bytom, porażka z Jagą, remis u siebie z Koroną, remis w Bełchatowie, remis z WKS u siebie porażka w Zabrzu, efektowne 5:2 z Lechią po czym w dupę 4:1 z kuchenkorzem. Dopiero dżihadd na świętej ziemi w wykonaniu Boukhraiego po dramatycznie słabym meczu dał impuls do walki o najwyższe cele - 4 kolejne zwycięstwa.... Oby po wygranej ze Śląskiem było podobnie tym bardziej, że podobnie jak wtedy gramy 6 meczów z 9 w tej rundzie u siebie.... |
Cytat:
|
Moim zdaniem druzyna zajmuje miejsce w tabeli na miare potencjalu kadrowego jaki posiada. Ramirez ma troche niewdzieczna prace bo nagle wszyscy zaczynają od niego wymagac coraz wiecej i wiecej a przeciez stracil najlepszego pilkarza niedawno i druzyna dopiero sie podnosi po tym fakcie z kolan. Uwazam ze nie wszystkie transfery po sprzedazy Brelka byly trafione, ale to jest normalne nigdy nie ma 100% pewnosci, szczegolnie przy kwotach jakie jestesmy w staniebwydac na 1 zawodnika. Nie wydaje mi sie zeby nas bylo stac na zwyciestwa co tydzien a tylko wtedy glosy zwatpienia ucichlyby na dobre.
|
W tym sezonie:
Cywka - zwody 29; udane 20; skuteczność 69% Małecki - zwody 29; udane 13; skuteczność 45% |
Cytat:
|
Możesz sobie kojarzyć i uważać co chcesz.
|
Jest drybling i drybling, jeden drugiemu nie równy. Jeden zakłada siatkę, bierze na plecy przeciwnika i gna na bramkę, drugi wypuszcza sobie piłkę uj wie po co tak daleko gna za nią a jak dopadnie to czeka aż go przeciwnik dogoni.
|
Mi to w naszej obecnej kadrze brakuje takiego Chrapka tylko, taki gość na ŚP by robił mega robotę, ale no â nie ten budżet.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
[QUOTE=brylant17;1485187]Wielka szkoda,że nie postradaliśmy się o Chrapka spokojnie było by go na nas stać[/QUOTE
Na czym opierasz swoją. pewność ? Bo mi się wydaje, że. na niczym. |
Nas na niego to ja nie wiem, ale JEGO NA NAS raczej nie, bez jaj:D
|
Chrapek jest słaby
|
Weźmy Chrapka, Burligę, Nalepę, Buksę i ubłagajmy Mączyńskiego aby wrócił...
|
Było wałkowane po jego transferze do Śląska i jego zarobki dlaczego nie do nas
|
Cytat:
Nie, nie było na nas go stać. Dostaje 43 tysięcy złotych na miesiąc (a przecież jeszcze menago, prowizje, transfer). |
Cytat:
|
Jasne że mogę, ale to by była taka sama głupota jak to:
Cywka nie ma żadnego dryblingu... |
X-Ray Spokojnie by się kasa na niego znalazła może by i grał za 30 tys miesięcznie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiscie widze te kolejke przebierajacych nozkami hejterow,ktorzy za wszelka cene chca juz teraz dokopac kazdemu mojemu postowi ! :p Problem w tym,ze znowu wystarcza krociutkie posty Morganfield'a,by udowodnic Wam,szanowni hejterzy,ze jak klasyczni hejterzy nie macie nic do powiedzenia,nic nie wiecie,dyskutujecie z tezami,ktore nigdy nie zostaly napisane,insynuujecie, itd.,itp. A argumenty ? Dalej okragle zero. Mialem juz nie odpowiadac na te bzdety,ale chec posmiania sie jednak zwycieza :P Cytat:
Cytat:
Jesli jednak statystyki nie przemawiaja,i Ci,ktorzy te statystyki prowadza,to zapewne Lucjusz Wielki zrewolucjonizuje futbol i otwarcie postawi na swoje odczucia. Juz oczyma wyobrazni widze te tlumy,ktore spijaja z natchnionych ust nowe definicje dryblingu. Cytat:
Cytat:
Od jakosci graczy przeciwnika nie zalezy to,czy ktos potrafi wrzucic pilke,i czy robi to lepiej od drugiego.Moze zalezec to,czy ktos to w meczu wykona,a nie,czy to umie. Co do reszty postu - to znowu polemika z tym,czy Cywka to dobry czy zly obronca. A nie o tym pisalem. Oraz specjalny post : Cytat:
Cytat:
Oczywiscie ktos dojrzaly napisalby : ok,sorry,pomylilem sie,masz racje.I sprawy by nie bylo. A jednak jak spora czesc innych postanawiasz brnac tym razem uzywajac tanich sztuczek psychologicznych,z cyklu :"to nie ludzie,to wilki". I mozna to odwrocic,i zadac pytanie : jak bardzo ty jestes zyczliwy dla pilkarzy badz co badz swojego klubu,ze zamiast wysuwac prawdziwe zarzuty,w trollowsko-hejterskim zaslepieniu potrafisz oskarzac ich o co badz,mimo,iz fakty mowia co innego ? To ma byc krytyka ??? Jestem przekonany,ze wiekszosc forum oceni to inaczej. Zwracam takze uwage,ze to temat o Kiko Ramirezie,i moj post byl kierowany do tych,co oceniaja negatywnie prace trenera,a nie potrafia podac zadnego argumentu,zadnego faktu,a teorie skonstruowane sa nielogicznie. Taka krytyke mozna sobie wsadzic w d...,a co poniektorzy dalej niech sie dziwia,ze na publicznym forum glupie opinie sa traktowane jak glupie... Cytat:
Co do trenera - wciaz bawia mnie krytycy,ktorzy watpia w jego warsztat i kpiaco mowia,ze nie jest cudotworca. Ale warto zadac ogolne pytanie - na przestrzeni ostatnich 20 lat w Wisle... Ktory trener byl cudotworca ??? Czy krytycy Ramireza odpowiedza na tak proste pytanie i napisza na ten temat pare sensownych zdan ??? |
gdzie się pochowali Ci spod znaku KikoOut? czas nas ratuje i cierpliwość a nie oczekiwanie na potknięcie. zawsze za Wisłą i wierny Wiśle nieważne jak jest i nieważne jakie wyniki. Za Wisłą pójdę do piekła jak będzie trzeba :) także Kiko i Wisła In oby do pucharów :)
|
Jak pijany to do domu. :lol:
Co ma wierność Wiśle do krytykowania trenera? Też utożsamiałeś te pojęcia za czasów Pawłowskiego czy Smudy? Ja czekam na rozwój wydarzeń. Na razie w lidze jest dobrze i wszystko jest jeszcze do naprawienia. Niestety, głupota trenera z Pucharu Polski już naprawialna nie jest. |
Cytat:
poszedłeś już :P ? głupota trenera? może jeden Boguski w Wiśle mniej, który miał piłkę meczową wtedy. a Wierność Wiśle nie odnosi się do trenera, tylko do bycia z Wisłą na dobre i na złe a nie tylko jebaniu po całym świecie jak coś poszło nie tak (KikoOut, hiszpański szrot), jak masa ludzi tutaj robi. wymagają samych zwycięstw a kutafon jeden z drugim nawet na mecz nie przyjdzie, bo po co kasa Wiśle. to mnie boli, tyle. |
Cytat:
|
Cytat:
W każdym razie... moja opinia jest taka, że po przyzwoitej poprzedniej rundzie w tym sezonie Cywka jest fatalny i już przed meczem z Koroną obstawiałem Arsenica na prawej mózgu...Zobacz sobie posty.. no i co? I nagle Tomasz usiadł na łąwie.. Dlaczego? A no dlatego, że w obronie kryje na radar, jest notorycznie wkręcany w zimie przy w miarę zwinnym przeciwniku i nie daje KOMPLETNIE NIC w ofensywie... Jego firmowym zagraniem jest nastrzelenie obrońcy podczas próby dośrodkowania przy niby dynamicznej akcji i wywalczenie rzutu rożnego... (w kwestii wyjaśnienia ile nam daje w ofensywie). Żeby takie oczywiste rzeczy tłumaczyć to... to trzeba być na forum TWSD Ludzie, bądzmy poważni.. proszę. PS: Panie wyar nie wiem jaki masz kompleks, że próbujesz dowartościowąć się na forum pisząc o jakiś hejterach i pijąc do mnie, ale jedynie wykpiłem twierdzenie, że Cywka posiada drybling czyli potocznie mówiąc kiwkę... Jako obrońca miał wiele okazji, gdy wychodził na obieg, albo szedł z kontry - jego próby dania drużynie czegokolwiek cennego z takich akcji kończyły się partactwem - tyle i aż tyle, jeśli twierdzisz inaczej to ok, masz do tego prawo. Podzielam fakt, że jest słabszym obrońcą od Arsenica... i o tym pisałem, dużo wcześniej niż ktokolwiek na forum wydumał, że może zmienić Cywkę na tej pozycji... Tak, więc ogłady troszkę :) A co do KOLEJNEGO zagalopowania to było o Imazie :) To, że był aktywny nie czyni go ojcem zwycięstwa czy dobrej gry. Póki co prezentuje się SŁABIUTKO, podobnie jak Videmont... (swoją drogą ciekawe co pisałeś o Hugo :]) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl