Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

TommyTSW 20.07.2011 18:04

to jest kurs na pierwszy mecz, u nas były by podobne na naszą korzyść, a jakie będą to zależy od tego jak się mecz skończy i potoczy ;)
Jak będziemy w korzystnym położeniu to pewnie z 1.8 na nas.
Kursy na sam awans przed pierwszym meczem pewnie będą po 1.85 na każdego lub 1.8/1.9 z korzyścią dla nas

CH. 20.07.2011 18:12

Bilety na mecz z Litexem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...teksem_lowecz/

piłkarze nas potrzebują, teraz mecz o wszystko!

rafalek 20.07.2011 18:20

Hmm, drożej niż poprzednie..prawie dyszkę...nie jest źle..:)

iiYama 20.07.2011 18:39

Obejrzałem sobie jeszcze raz część meczu, znaczy drugą połowę i powiem wam co wam powiem, moim zdaniem:
- fizycznie dalej wyglądamy ociężale. Lamey, Genkov, Sobol, Mały to przykłady piłkarzy którym w tym momencie bliżej do czołgów niż sprinterów. Nie mam pojęcia jak wyglądało to w Rydze, nie oglądałem powtórki w TV ale jeśli rzeczywiście Maaskant im już odpuszcza - jutro ponoć mają wolne - to jest szansa że kolejnych 2-3 grajków zaskoczy szybkościowo do 26 lipca.
- ktoś pyta czemu gramy parą Sobol-Wilk. Sam się dziwiłem przez długo. A odpowiedź brzmi - zagraliśmy mega-asekuracyjnie bojąc się otworzyć gdyż Maaskant obawiał się że będące w pełni sezonu i szybkościowo na swoim nominalnym poziomie Skonto będzie hasać pomiędzy naszą rozrzuconą i pełną ołowiu w nogach drużyną. Mimo grania non-stop 6 z tyłu Łotysze i tak 3-4 sytuacje wczoraj sobie stworzyli.
- dlaczego mega-asekuracyjnie? Bo nie mogliśmy sobie pozwolić na porażkę w dwumeczu. To by zakończyło naszą przygodę z Europą w tym sezonie i przyniosło by kolejny wstrząs w klubie którego Maaskant i Basałaj zapewne by nie przetrwali. W 80' prowadząc 2-0 gramy piłką w 4 pod polem karnym Skonto mimo że te broni się w 9. Nasza obrona plus Wilk i Nunez asekuruje tył. Maksimum rozwagi, minimum ryzyka.
- dziwię się że mimo tej ostrożności przy prowadzeniu 2-0 Maaskant tak późno dwie ostatnie zmiany zrobił. Może się sparzył po Podbeskidziu gdzie już witał się z Gąską, odpuścił ufając drużynie i źle się to skończyło.
- nie odkryję Ameryki ale z parą Sobol-Wilk na środku pomocy ciężko nam będzie kogokolwiek zaskoczyć błyskotliwym rozegraniem. Z drugiej strony mimo grania dwójką do rozbijania ataków i tak zdarzało się że para naszych DM zbytnio skupiała swoją uwagę przy linii bocznej i w środku pola robiła się luka. Ja nie widzę tego tandemu.
- spodziewam się że w identycznym jak wczoraj zestawieniu zagramy pierwszy mecz w Bułgarii.

Lukasz 20.07.2011 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1130140)
To chyba coś a'la nasz Groclin, Amica, czy Sokół Pniewy - czyli trochę kasy wpompowane w nieduży klub, co zaowocowało sukcesami. .......

Czy ja wiem czy taki Groclin?
Sportowo bardziej taka Wisła w mieście wielkości Grodziska Wielkopolskiego.

Wisła:
Rok załozenia 1906. W 1997 roku właścicielem klubu zostaje Bogusław Cupiał. Od tego czasu:
Mistrzostwo Polski (8 razy): 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011 Puchar Polski (2 razy): 2002, 2003.
Stadion: 33k miejsc. Budżet 11 mln E (45 mln zł?). Miasto Kraków :750k ludnosci.

Liteks Łowecz:
Rok założenia 1921. W czerwcu 1996 roku sponsorem klubu został biznesmen i były zapaśnik Grisza Ganczew. Od chwili jego przybycia datuje się najlepszy okres w historii Liteksu.
Mistrzostwo Bułgarii (3 razy): 1998, 1999, 2010 Puchar Bułgarii (4 razy): 2001, 2004, 2008, 2009
Stadion: 7k miejsc Budżet 6mlnE (?) Miasto Łowecz: 40k mieszkańców.

Groclin:
Rok założenia 1922. największe sukcesy za Drzymały (od 2000 do 2008), dwa wicemistrzostwa kraju i dwa razy puchar 2005,2007. Stadion na 5300 miejsc.

tomas_n 20.07.2011 19:03

Ja to powiem tyle ,kiedyś Wisłę chciało się oglądać ... teraz? Gra Wisły powoduje ból głowy. Nasi defensywni jak dla mnie boja się piłki, nie robią przewagi podczas atakowania tylko zostają z tylu.
Nie podoba mi się styl tej drużyny ,no ale póki co wygrywa wiec trzeba zacisnąć zęby i się cieszyć:]

mitmichael 20.07.2011 19:16

Dobrze, ze jest wymagajacy przeciwnik bo nie bedzie sie bronił calym składem i bedzie mozna pograc wiecej pilka. Gra Wisły patrzac na poczatek jest dobra a z kazdym meczem bedzie jeszcze lepsza.

CH. 20.07.2011 19:21

Są gdzieś dane dotyczące ilości osób oglądających mecz Wisły na Polsacie Sport / futbol?

wolfy 20.07.2011 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1129947)
Ja jestem zdania że jeśli mamy grać w LM to mecz ze Skonto był idealny do przetrenowania (zwłaszcza w drugiej połowie) wariantu: "Wisła musi strzelić wrogowie murują" .... zamiast tego było kopanie w poprzeg i czekanie na hurra atak Skonto

Już był jeden taki geniusz trenerki który potraktował mecz pucharowy jak sparing. Tylko czekać aż go wyjebią z Legii.
Miejsce dla takich ekspertów którzy chcieliby podczas meczu o stawkę "ćwiczyć warianty" jest na forum, nigdy na ławce Wisły.
:goraco:

Maaskant wyciągnął prawidłowe wnioski z dwumeczu z Podbeskidziem. Zareagował słusznie. Lepiej słuchać malkontentów po mało emocjonującej wygranej niż zapewnić sobie i nam wszystkim dodatkowe emocje, wpisując się przy okazji w historię jakiejś kolejnej wiejskiej drużyny.

arti 20.07.2011 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1130150)
Panowie, pochwalam waszą zachowawczość przed meczem z Litexem, ale obawianie się przeciwnika na tym etapie rywalizacji to walenie głową w mur. Mając chęci do gry w Champions League nie powinniśmy się bać dwumeczu z mistrzem Bułgarii, który w poprzednich latach nie miał osiągnięć większych od naszych. Do spotkania trzeba podejść z dystansem, a nie ze strachem, bo nie jest to przecież Barcelona (chociaż w czasie dwumeczu z FCB widziałem na forum większy optymizm :D). Respekt do rywala - jak najbardziej, ale obawy trzeba schować w kąt. I nie musicie mi pisać o przypadku z Levadią, czy Karabachem, bo doskonale je pamiętam. Chodzi mi jedynie, żebyśmy cenili nasz zespół trochę wyżej, niż u niektórych to ma miejsce. Mają potencjał, dajcie im trochę czasu ;)

A jakie to ma znaczenie czy my na forum się obawiamy Litexu czy nie? Wszystko w nogach i głowach piłkarzy.. jak dla mnie szanse 50/50 i nadzieja taka jak prawie zawsze (wyjąwszy Barca, Real itp.)
Jeśli się mylę i gładko wygramy to będę się bardzo cieszył. Bo to już będzie jakiś progres Wisły - min. grupa LE... po raz 1 i ostatni byliśmy tam jesienią 2006.

snikki_(konto-usuniete) 20.07.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miguelito (Post 1130143)
No niby tak, ale naszej cudownej ściany nad wejściem nie omieszkali pokazac, kiedy zawodnicy wychodzili na boisko.

a jak mieli ustawić kamerę? kamerzysta miał się położyć na trawie specjalnie żeby nie pokazać betonu?:rotfl: cóż, widocznie nie był wtajemniczony w naszą polemikę o wstydliwej fuszerce w owym miejscu.:foch:

Gorzej że ponoć Borek miał jakieś "ale" i szydził na wizji z naszego Highbury :(

W temacie meczowym...coś mi jednak mówi że może być łatwiejszy mecz niż ze Skonto. Ale też i w Bułgarii twierdzą że jesteśmy do przejścia.

Lysy 20.07.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1130202)
- dlaczego mega-asekuracyjnie? Bo nie mogliśmy sobie pozwolić na porażkę w dwumeczu. To by zakończyło naszą przygodę z Europą w tym sezonie i przyniosło by kolejny wstrząs w klubie którego Maaskant i Basałaj zapewne by nie przetrwali. W 80' prowadząc 2-0 gramy piłką w 4 pod polem karnym Skonto mimo że te broni się w 9. Nasza obrona plus Wilk i Nunez asekuruje tył. Maksimum rozwagi, minimum ryzyka.

Ma ktoś może dostęp do pełnych statystyk z tego meczu? Bo oglądam właśnie powtórkę meczu ze Skonto i co widzę, 60 minuta, a Wilk ma już chyba z 10 odbiorów jak nie więcej. Gdyby nie było tego zawodnika , to:
- nie byłoby drugiego gola , gdyż to Wilk zagrywał do Ilieva przy 2:0.
- byłoby sporo sytuacji pod naszą bramką, bo dobrze zapowiadających się akcji które przeciął Wilk było multum.

snikki_(konto-usuniete) 20.07.2011 20:43

Tymczasem trwa ostatnie pięć meczów ustalonych na dzień dzisiejszy w ramach II rundy eliminacyjnej. Ostre strzelanie w meczu Videoton - Sturm. Po 45 minutach gospodarze prowadzą 3:2, strzelając bramkę do szatni. W dwumeczu jak na razie 3:4 prowadzi Sturm ;)

Grantar 20.07.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1130238)
Już był jeden taki geniusz trenerki który potraktował mecz pucharowy jak sparing. Tylko czekać aż go wyjebią z Legii.
Miejsce dla takich ekspertów którzy chcieliby podczas meczu o stawkę "ćwiczyć warianty" jest na forum, nigdy na ławce Wisły.
:goraco:

Maaskant wyciągnął prawidłowe wnioski z dwumeczu z Podbeskidziem. Zareagował słusznie. Lepiej słuchać malkontentów po mało emocjonującej wygranej niż zapewnić sobie i nam wszystkim dodatkowe emocje, wpisując się przy okazji w historię jakiejś kolejnej wiejskiej drużyny.

Ty chyba żartujesz .... co nam groziło przy stanie 1:0 ?????? Skonto by walnęło 2 bramki po wprowadzeniu Nuneza ...???

Pablo84 20.07.2011 20:50

Jeśli ktoś obawia się Litexu,to dobrze.Oznacza to, że nie jest idiotą.
To będzie bardzo trudny mecz a wynik jest kwestią otwartą.Byle byśmy strzelili jakąś bramę na wyjeździe i nie przegrali.
Uważam, że gdy zagramy z bułgarami tak jak w pierwszym meczu raczej nie mamy czego szukać, jeśli tak jak w II połówce meczu w Krakowie, szanse będą większe.
Z drugiej strony nie ma co robić kwadratury koła z tego meczu, bo wiadomo było, że Skonto musi się odkryć po utracie bramki, więc było więcej miejsca.
Jedno jest pewne.Potencjał w ataku mamy zdecydowanie lepszy niż w obronie.Parę interwencji w meczu z Rygą budziły pewne obawy.Pocieszające jest to, że Lamey sprawia wrażenie całkiem ciekawego zawodnika.
Ciekawi mnie też, jak zagra Maaskant w meczu z Litexem, zwłaszcza że chodzą słuchy, że Garguła prezentuje się coraz lepiej.Czy dwójka denensywnych pomocników to będzie nasza wyjściowa strategia, czy tylko plan na mecz z Skonto.Może ofensywny pomocnik pojawi się dopiero wtedy, gdy będzie niekorzystny dla nas wynik?
Ciekawe, zwłąszcza że Wilk we wczorajszym meczu zagrał bardzo ciekawe zawody.Zaskoczył mnie napewno swoimi prostopadłymi wrzutkami.

Edit:
Pełne poprarcie dla Wolfiego.
Smiać mi się chciało co ten dziennikorz .......ił w studio przedmeczowym.Mielismy za dużo do stracenia.Na ryzyko przyjdzie jeszcze czas

rafalek 20.07.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1130290)
Ty chyba żartujesz .... co nam groziło przy stanie 1:0 ?????? Skonto by walnęło 2 bramki po wprowadzeniu Nuneza ...???

Wystarczyło, żeby strzeliło jedną, i już zrobiłoby się nerwowo jak cholera - oni by przycisnęli i kto wie, jak zachowałaby się nasza obrona. Pamiętasz taki mecz w...marcu? Klub z I ligi...

qqq_b 20.07.2011 20:57

Dla mnie możemy grać padake do IV rundy. Ważne, abyśmy z tą padaką awansowali dalej :) W fazie grupowej LM już powinniśmy grać dobrze :P

Krav 20.07.2011 21:00

W pierwszym meczu z Litexem -
Oczywiście każde nasze zwycięstwo biorę w ciemno.
Bramkowy remis (1:1, 2:2, w wyższy nie wierze) też ustawia nas w kontekście rewanżu w niezłej pozycji.
Jeśli już porażka (TFU !), to uważam, że jak przegramy wyżej niż 2:1 to będziemy lekko w d*upie, przy 1:0 podobnie.

tarantulaw2 20.07.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1130303)
W pierwszym meczu z Litexem -
Oczywiście każde nasze zwycięstwo biorę w ciemno.
Bramkowy remis (1:1, 2:2, w wyższy nie wierze) też ustawia nas w kontekście rewanżu w niezłej pozycji.
Jeśli już porażka (TFU !), to uważam, że jak przegramy wyżej niż 2:1 to będziemy lekko w d*upie, przy 1:0 podobnie.

Przy przegranym meczu jedną bramką, ale przy strzeleniu przez Nas wcale nie jesteśmy w dupie. Najgorszy wynik (przegrany jedną bramką), jaki może się trafić to 1:0. Bo wtedy musimy strzelić dwie bramki u Nas. A tak to wystarczy, że skończy się 1:2 i 1:0, i mamy awans.

Żeby nie było całkowicie offtopu, obawiam się tego Liteksu. Jednak już wczoraj było widać poprawę gry w porównaniu z tym, co bylo na Łotwie. Ale... Będzie dobrze, musi być :)

Krav 20.07.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1130306)
Przy przegranym meczu jedną bramką, ale przy strzeleniu przez Nas wcale nie jesteśmy w dupie. Najgorszy wynik (przegrany jedną bramką), jaki może się trafić to 1:0. Bo wtedy musimy strzelić dwie bramki u Nas. A tak to wystarczy, że skończy się 1:2 i 1:0, i mamy awans.

Żeby nie było całkowicie offtopu, obawiam się tego Liteksu. Jednak już wczoraj było widać poprawę gry w porównaniu z tym, co bylo na Łotwie. Ale... Będzie dobrze, musi być :)

Ok, z tym się zgadzam, nie wyraziłem się jasno. Jeśli przegralibyśmy jedną bramką strzelając coś na wyjeździe, to będzie nawet nieźle w kontekście meczu u nas. Natomiast przy dwóch bramkach w plecy może już być ciężko.
Co do naszej gry, to generalnie w I połowie nie widziałem żadnej różnicy między tym co działo się w Rydze. Bicie głową w mur i nieskładne akcje przy akompaniamencie głęboko cofniętych Łotyszy. W drugiej połowie było kiepsko, ale już sporo lepiej niż w pierwszej. Jak mniej więcej tak jak w II połowie zagramy w Łoweczu to o rewanż na R22 będę spokojniejszy, bo uważam, że kwestią czasu jest kiedy będziemy grali jeszcze lepiej.

markowywislak 20.07.2011 21:45

Iii runda:
kopenhaga-shamrock
genk-partizan
rangers-malmo
maccabi-maribor
hjk-dinamo
apoel-slovan
ekranas-bate
litex-Wisła
rosenborg-plzen
zestafoni-sturm

podkreŚliŁem moich kandydatÓw do awansu.myŚle Że w buŁgari bĘdzie 1-1 a na reymonta Wisła wygra 3-1.
W iv rundzie przewiduje Że trafimy na bate i w pierwszym meczu na reymonta wygramy 3-1 a na biaŁorusi zremisujemy 0-0.
W fazie grupowej zagrajĄ:wisŁa,rangers,kopehaga,rosenborg,maccabi
faza grupowa:
Manchester united
valencia
Wisła Kraków
napoli
taki optymizm:))

Sensej 20.07.2011 21:50

Opinia fana Litexu :

Hmm....what can I say...quite an easy qualification for Litex. I expected a tougher challenge from Morgen....guess I was wrong. Anyway...now the bulgarian champions will face the polish ones of Wisla. Here I expect Litex's journey to the CL to end. I just don't believe they have what it takes to beat this Wisla team(from what I've heard this is their strongest team in years). Litex sold their best player Doka, and bought a few new ones....who are yet to prove themselves...but they will need to adapt..and that was seen against Morgen. I hope to be proven wrong....but I just don't see Litex progressing here. IMO chances are 70%-30% in Wisla's favor....

dzollo 20.07.2011 21:54

Jeszcze parę lat temu sraliśmy w gacię, żeby nie trafić na drużyny z tego prawdziwego "topu" jak Real czy Barcelona, reszta była jak najbardziej do przejścia. Dzisiaj sramy w gacie przed Litexem Łowecz, a co najgorsze te sranie jest jak najbardziej uzasadnione, aż strach pomyśleć co będzie za kolejnych parę lat.

rafalek 20.07.2011 22:08

Będziemy mówić - No nie...znów Valencia? Kurde, szkoda nam ich, przecież nie będziemy im ładować cały czas po 4...:D

rnandez 20.07.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1130332)
Opinia fana Litexu :

Hmm....what can I say...quite an easy qualification for Litex. I expected a tougher challenge from Morgen....guess I was wrong. Anyway...now the bulgarian champions will face the polish ones of Wisla. Here I expect Litex's journey to the CL to end. I just don't believe they have what it takes to beat this Wisla team(from what I've heard this is their strongest team in years). Litex sold their best player Doka, and bought a few new ones....who are yet to prove themselves...but they will need to adapt..and that was seen against Morgen. I hope to be proven wrong....but I just don't see Litex progressing here. IMO chances are 70%-30% in Wisla's favor....

Nie wiem, jak zwariowany musiałby byc Bułgar piszący po angielsku , na forum swojego klubu , gdzie Bułgarzy posługują się językiem diametralnie innymi słowy, hmm... nawet fajny angielski ma cytowany fan Wisły ,podający się za fana Litexu

Angmir 20.07.2011 22:17

Wynik 2-1 czy 3-2 dla Litexu w pierwszym meczu jak najbardziej pozytywny.
Oczywiście najlepszym wynikiem było by 2-0 w Bułgarii i tiki taka w Krakowie - Liteks to silny rywal ale powinniśmy przy maximum zaangarzowania być w stanie to osiagnąć.

W meczach pucharowych najważniejsze sa mecze wyjazdowe dlatego mam nadzieje że Maskant juz w Bułgarii postara się o zwycięstwo. Bo ja nie wierze w magiczne właściwości własnego stadionu - wszystko to tylko psychika - wyjść w Łoweczu z zamiarem wygrania i to zrobić.

Kibic1928 20.07.2011 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1130329)
Iii runda:
kopenhaga-shamrock
genk-partizan
rangers-malmo
maccabi-maribor
hjk-dinamo
apoel-slovan
ekranas-bate
litex-Wisła
rosenborg-plzen
zestafoni-sturm

podkreŚliŁem moich kandydatÓw do awansu.myŚle Że w buŁgari bĘdzie 1-1 a na reymonta Wisła wygra 3-1.
W iv rundzie przewiduje Że trafimy na bate i w pierwszym meczu na reymonta wygramy 3-1 a na biaŁorusi zremisujemy 0-0.
W fazie grupowej zagrajĄ:wisŁa,rangers,kopehaga,rosenborg,maccabi
faza grupowa:
Manchester united
valencia
Wisła Kraków
napoli
taki optymizm:))

Następny... po kiego ch**** piszesz takie bzdety?

Angmir 20.07.2011 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1130371)
Następny... po kiego ch**** piszesz takie bzdety?

Heh myślałem że się tak rozpędzi że przewidzi układ tabeli na koniec sezonu i pełny skłąd Ligi Mistrzów na sezon 2012/2013

Rozumiem puszczenie wodzu fantacji ale podawć wyniki meczów 4 rundy eliminacji z hipotetycznym przeciwnikiem :shock:

tarantulaw2 20.07.2011 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rnandez (Post 1130345)
Nie wiem, jak zwariowany musiałby byc Bułgar piszący po angielsku , na forum swojego klubu , gdzie Bułgarzy posługują się językiem diametralnie innymi słowy, hmm... nawet fajny angielski ma cytowany fan Wisły ,podający się za fana Litexu

No właśnie, to mi nie pasowało. Sam wchodziłem na Ich forum, czytałem, raz, że język był inny, poza tym na około 20 wpisów, trafił się jeden-dwa który oceniał maksymalnie szanse 50 / 50. Reszta była pewna, że Liteks odprawi Wisłę.

TommyTSW 20.07.2011 23:04

Ogólnie Litex jest jakiś zbyt pewny siebie przed meczem z nami ale to chyba + dla nas (nie mówie tu o wpisach kibiców)

dzollo 20.07.2011 23:15

Nostradamus nie powstydził by się takiej przepowiedni. Kolega ma pewnie szklaną kule w domu a, że za dużo wczoraj sobie wypił, to do teraz go nie puściło i bawi się w wróżkę. Tak to jest sprzedawać dzieciom alkohol:)

Reszcie huraoptymistów polecam odrobinę melisy bo za ponad 5 dni serduszko z nerwów może nie wytrzymać. Bramki padły po akcjach indywidualnych, drużyna ma brak koncepcji na grę, tragiczną obronę, widoczne braki w szybkości ( może ulec lekkiej poprawie do następnego meczu ) , do tego Genkow ewidentnie jest bez wsparcia środkowych pomocników co sprawia, że nawet przy ładnych akcjach Maora czy Iliewa ich dośrodkowania są bezcelowe gdyż przy całym szacunku do niemałych umiejętności Bułgara w pojedynku z 4 obrońcami nie ma zbyt wielkich szans na wygraną.
Podsumowując: Defensywa - Tragedia Ofensywa - Bez szału

Gdyby we wczorajszym meczu zamiast Skonto mielibyśmy za rywala Karabach, moim zdaniem byłby to nasz ostatni mecz w tej edycji LM.

kriswisla 20.07.2011 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1130336)
Jeszcze parę lat temu sraliśmy w gacię, żeby nie trafić na drużyny z tego prawdziwego "topu" jak Real czy Barcelona, reszta była jak najbardziej do przejścia. Dzisiaj sramy w gacie przed Litexem Łowecz, a co najgorsze te sranie jest jak najbardziej uzasadnione, aż strach pomyśleć co będzie za kolejnych parę lat.

wiesz to sranie w gacie udzielilo sie po tych wybrykach z ostatnich wystepow pucharowych i teraz kazdy woli dmuchac na zimne.Ja Cie rozumiem pare lat temu jak uslyszales wynik losowania to tylko jekłes o ....a znowu Barsa albo no nie ....a teraz Real i zacisnales wary i a nóż sie uda,teraz grajac z druzyna poziomem Legii czy Lecha twierdzimy ze bedzie ciezko ,nikt nie mowi ze bedzie lekko ale faktycznie srac przed takim Liteksem to troche przesada:>:>

Pancratius 20.07.2011 23:29

Widzę że na forum litexu już idzie propaganda sukcesu;p

CH. 20.07.2011 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo
Gdyby we wczorajszym meczu zamiast Skonto mielibyśmy za rywala Karabach, moim zdaniem byłby to nasz ostatni mecz w tej edycji LM.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1130393)
Nostradamus nie powstydził by się takiej przepowiedni. Kolega ma pewnie szklaną kule w domu a, że za dużo wczoraj sobie wypił, to do teraz go nie puściło i bawi się w wróżkę. Tak to jest sprzedawać dzieciom alkohol:)

:rotfl: .......

AYALA 20.07.2011 23:38

no ale słabszych zespołów od Litexu w fazie grupowej LM już nie ma.Jak sie ich nie ogra to nie ma co sobie zawracac głowy LM na kilka lat.

Obawiam sie najbardziej postawy Palijcia i Jaliensa.Nie wiadomo czego sie można spodziewac po ich interwencjach.Maaskant raczej nic nie będzie zmieniał ale ja bym postawił na Diaza na boku i na Jovanovicia w środku

blanco 20.07.2011 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1130393)

Gdyby we wczorajszym meczu zamiast Skonto mielibyśmy za rywala Karabach, moim zdaniem byłby to nasz ostatni mecz w tej edycji LM.

Widzę,że to zdanie powoli staje się nieśmiertelne na tym forum.
Zdajesz sobie sprawę w jakim my miejscu byliśmy rok temu ?
Byliśmy w miejscu, w którym Ruch Chorzów lał nas jak chciał , Mateusz Kowalski bronił dostępu do naszej bramki, a zbawcą miał być Żurawski . Naprawdę nie widać różnicy? :>
Cały post do tego momentu, mimo malkontenckiego charakteru miał sens , ale ostatnim zdaniem roz.......iłeś system.

Gordian 20.07.2011 23:55

Na wyjazdach za dobrze Wiśle nie idzie. W Łoweczu remis bramkowy biorę w ciemno.

Pablo84 20.07.2011 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1130409)
no ale słabszych zespołów od Litexu w fazie grupowej LM już nie ma.Jak sie ich nie ogra to nie ma co sobie zawracac głowy LM na kilka lat.

Obawiam sie najbardziej postawy Palijcia i Jaliensa.Nie wiadomo czego sie można spodziewac po ich interwencjach.Maaskant raczej nic nie będzie zmieniał ale ja bym postawił na Diaza na boku i na Jovanovicia w środku

Jak dla mnie Jaliens zagrał ok.
Ty chcesz wprowadzac na najwazniejszy mecz Wisly w tym roku chlopa, ktory w poprzednich 2 sparingach spowodował utratę dwóch goli.Oprocz tego jest kompletnie niezgrany z drużyną.
Całkiem odważny ruch.
Co do Palicia to bym się zgodził i zaryzykował bym wprowadzenie Diaza.
Oprócz tego, za Małeckiego wprowadził bym Kirma

AYALA 21.07.2011 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1130420)
Jak dla mnie Jaliens zagrał ok.
Ty chcesz wprowadzac na najwazniejszy mecz Wisly w tym roku chlopa, ktory w poprzednich 2 sparingach spowodował utratę dwóch goli.Oprocz tego jest kompletnie niezgrany z drużyną.
Całkiem odważny ruch.

no fakt, masz racje aczkolwiek Jovanovic ma za sobą już gre w LM i to w ostatnim sezonie a nie 5 czy 10 lat temu i uwazam że tylko kwestią tygodni będzie aż wywalczy sobie pewne miejsce w pierwszej 11-ce Wisełki jak Illev który jak to sie mówi robi różnice
Do sparingów ja wielkiej wagi nie przywiązuje bo równie dobrze można obawiniac Chaveza za bramke z Dynamem Bukareszt a przecież to najlepszy obrońca w drużynie

palikot 21.07.2011 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1130427)
no fakt, masz racje aczkolwiek Jovanovic ma za sobą już gre w LM i to w ostatnim sezonie a nie 5 czy 10 lat temu i uwazam że tylko kwestią tygodni będzie aż wywalczy sobie pewne miejsce w pierwszej 11-ce Wisełki jak Illev który jak to sie mówi robi różnice
Do sparingów ja wielkiej wagi nie przywiązuje bo równie dobrze można obawiniac Chaveza za bramke z Dynamem Bukareszt a przecież to najlepszy obrońca w drużynie

Ktoś ostatnio wrzucił tabelke z liczbą meczy Jaliensa w ostatnich sezonach... podrzucił by mu ktoś jeszcze raz, jak można...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl