![]() |
Cytat:
Bo nie uwierze ze oddadza prawa do nazwy operatorowi stadionu |
Przy takiej kolorystyce Pepsi, na stadionie Legii będzie nam bardziej swojsko :). Ta zieleń była taka nieprzyjemna dla oka. Dobrze, że została zastąpiona niebieskim kolorem.
|
Cytat:
Nie chcę mi sie wierzyć że tą umowę źle skonstruowali przypadkowo i wydaje mi sie że ktoś na tym wałku nieźle musiał zarobić |
Trybuna na 600 osób
http://www.lksfans.pl/foto/games/201...4/IMG_2302.jpg |
To ja się pochwalę stadionem z mojego rodzinnego Biłgoraja, na którym pierwsze kroki stawiał Kazek Węgrzyn. Jak na zespół A - klasowy to stadionik bardzo fajny:
http://ladabilgoraj.pl/lada-stadion.html http://www.vtour.pl/pl/panoramy/bilg...0Bi%C5%82goraj i zdjęcia : http://picasaweb.google.com/bksladabilgoraj/Stadion :) |
haha :D Najlepsze jest to, że to będzie najnowocześniejsza trybuna w Łodzi :D
|
ale za to jak blisko boiska!!!;)
|
Sami kiedyś mieliście podobne pudełko więc nie wiem z czego szydera. Nie każdy ma 'szczęście' mieć przebogatych właścicieli.
Stadion Śląska przypomina mi fajnie unowocześnione Łużniki :) |
Cytat:
i nic tu do tego akurat nie mają wlaściciele... |
Nasze pudełko było dwa razy większe i dokładnie 4 miesiące po rozpoczęciu jego budowy zaczęła rosnąć pierwsza nowoczesna trybuna na Wiśle.
O ile się założymy, że za 4 miesiące na ŁKSie dalej nie zacznie się budować stadion? |
Na ŁKSie się pewnie zacznie ale na Widzewie nic sie nie będzie budowało
|
Cytat:
Cytat:
Bardzo mnie za to bawi szyderka kibiców drużyny, której zbudowano nowoczesny stadion z drużyny, której nie zbudowano. Bo wkład tych pierwszych w swój stadion jest podobny do wkładu tych drugich w to że im nie budują. Czyli żaden. Równie dobrze mogłoby być odwrotnie :) ot, kwestia urodzenia. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
W w/w przypadkach to chyba miasto finansowało inwestycje, a nie sami właściciele? |
Cytat:
Piszesz o północnej, która została otwarta w sezonie 2007/2008, potem wyprowadzka, powrót na Reymonta i otwarta w meczu z Polonią, jakieś 8 miesięcy po południowej i wschodniej. Zresztą - po co w ogóle na ŁKSie ta trybunka? Podnieśli wymagania licencyjne z 1000 zadaszonych na 1500 zadaszonych? |
A ja mam pytanie odnośnie murawy na stadionie narodowym... Będzie rozwijana z rolki czy jakaś panelowa chyba bo coś takiego tez czytalem gdzieś ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Nasze nowe wiaty... ekhem ławki rezerwowych.
http://legia.com/www/pliki/jesien11/3107lawki1.JPG http://legia.com/www/pliki/jesien11/3107lawki2.JPG Brakuje jeszcze rozkładu jazdy i jakiejs popielniczki :lol::lol::lol::lol::lol: |
Mogłeś tego nie wrzucać. Wstydu nam oszczędź.
Ktoś kto maczał przy tym palce powinien stuknąć się w łeb. Nie raz, nie dwa, a porządnie. |
Ale przynajmniej z tego co widać na siedzeniach za wiatą nie ma ograniczonej widoczności :)
Widać w Polsce się nie da. Zdawać by się mogło, że stadion dopracowany i nieźle wykończony, a tu taki kwiatek. |
No i będzie gdzie czekać jak Śląsk zaparkuje autobus ;-)
|
Szok! Tak estetyczny stadion jaki wybudowano dla Legii oszpecono takimi ławkami rezerwowych. Przystanki autobusowe ładniej się prezentują. Szkoda. Spodziewałem się, że na Łazienkowskiej będą ławki rezerwowych na poziomie wybudowanego stadionu, a tu takie taborety...
|
Cytat:
|
Mogli Wam chociaż takie zamontować. Przynajmniej lepiej się prezentują od tych obecnych, nowych...
http://www.widzew.pl/opencms/export/...erwowych_1.jpg |
Korona ma najlepsiejsze :D
|
takie jak u fryzjera troche - , ogolnie jest tam tyle miejsca ze mozna by zrobic jak ma Manester UTD - ze schodami poziomowe - no ...zeby bylo gdzie leb obszec
|
Na Lechu wybudowano już kładkę dla kibiców gości. Powiało Europą ;):
http://img600.imageshack.us/img600/3852/s5270230.jpg http://img801.imageshack.us/img801/9624/s5270234.jpg Trochę im jeszcze zostało aby uporządkować teren: http://img24.imageshack.us/img24/8025/s5270241.jpg A oto liczba wejść na największy sektor gości w Polsce: http://img830.imageshack.us/img830/28/s5270236.jpg Jak widać jest postęp, bo jeszcze w ubiegłym sezonie były tylko dwa kołowroty... |
Jeszcze kilka takich kładek i ten stadion będzie naprawde wyglądał jak robak :)
|
Leszek Miklas wziął się za mocowanie logo pepsi areny na stadionie Legii, oto efekt:
http://legia.net/images/zdjecie/big/...9cdf05048b.jpg http://forum.legionisci.com/images/smilies/i_lol3.gif |
'oj tam, oj tam'
Ciekawe jakiego my sponsora 'dostaniemy' od miasta. Do końca wakacji mieli zaprezentować wynik swoich poszukiwań. |
Cytat:
|
"E" przestawione, "S" do góry kołami... To musial byc Miklas... ewentulanie Błędowski. :pobity:
|
A to czasem nie bylo robione w Photoshopie? Bo nie wierze ze tak mozna spartolic robote.
|
Trzeba przyznać, że władze Legii zawarły świetną umowę sponsorską z Pepsi- ciekawe jak będzie u nas:
Według prezesa Legii żaden stadion w Polsce nie miał jeszcze tak dobrej umowy sponsorskiej. Jednocześnie nazwa Pepsi Arena będzie obowiązywała bardzo krótko – tylko 3 lata. Logo Pepsi wisi już pod dachem warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej (cztery neony w narożnikach), a także m.in. wzdłuż balustrady trybuny górnej, na bandach otaczających płytę boiska, na parkingu i promenadzie stadionu, a także wewnątrz trybun w klubie biznesowym i w hallu obok sali konferencyjnej dla mediów. Do tego Pepsi przejmuje sprzedaż napojów na stadionie i może na nim organizować imprezy rozrywkowe bez limitu – jeśli nie będą kolidowały z innymi. Prezes Legii Warszawa Paweł Kosmala poinformował w środę, że nieprawdziwe są dane, wg których Pepsi za swój patronat płaci 6 mln zł rocznie. Właściwej sumy nie ujawnił, ale zapewnił, że żaden stadion w Polsce nie ma lepszych warunków sponsoringu. Tym samym zasugerował, że kwota roczna przekracza 7 mln zł, bo na tyle opiewa umowa w Gdańsku, na PGE Arenie. Jednak w odróżnieniu od Gdańska tu długość kontraktu jest znacznie skromniejsza – nazwa Pepsi Arena będzie obowiązywać tylko przez 3 lata. Kosmala zapewnił, że nie obawia się problemów natury prawnej i roszczeń ze strony władz miasta, bo umowa z Pepsi jest zawarta dzięki korzystnym warunkom dzierżawy stadionu. W porozumieniu z urzędnikami ratusza Legia otrzymała możliwość czerpania wszystkich zysków ze sponsoringu na obiekcie. Jest te informacja, która ucieszy bardziej tradycyjnych kibiców i osoby ceniące historię Warszawy. Zmianie nie ulegnie nazwa administracyjna ani historyczna obiektu, czyli „Stadion Wojska Polskiego im. Józefa Piłsudskiego”. stadiony.net |
Jest jeden problem, z tego co napisali na weszło Pepsi będzie mogła organizować nieograniczoną ilość swoich imprez na stadionie. Oznacza to de facto, że zapłacili te 7mln nie za nazwę ale za częściowe użytkowanie. Ciekawe jak to się ma do tego, że użytkownikiem na mocy umowy z miastem jest KP Legia, czy tam ITI, nie wiadomo czy mogą dalej te prawa komuś przekazywać.
Cytat:
|
Cytat:
|
Kiedy zostanie rozegrany pierwszy mecz na nowym stadionie przez Śląsk Wrocław ?
|
pazdziernik.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl